Plotki transferowe

Inter marzy o Eriksenie (21)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 13 lat temu
479
21

Massimo Moratti marzy o sprowadzeniu Christiana Eriksena na San Siro. Zadanie wydaje się bym trudne, ale jest szansa, że zobaczymy Duńczyka w trykocie Interu.

 

Nerazzurri wzmocnili linię obrony dwoma wolnymi transferami, Andreaollim i Campagnaro. Na 99% w klubie z Mediolanu jest także utalentowany napastnik, Mauro Icardi. Andrea Stramaccioni chce odmłodzić skład w Interu i spowadzać kreatywnych graczy. Dyrygować środkiem pola z tyłu miałby Mateo Kovacic. Natomiast ofensywnym pomocnikiem miałby zostać właśnie Eriksen. Ajax oczekuje ok. 20 mln euro za swojego piłkarza. Inter prawdopodobnie nie będzie gotów zapłacić takiej sumy, ale jest szansa, że w mediolańskiej drużynie pojawią się nowi inwestorzy, gwarantujący transfery.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.04.2013 o 15:12 przez el_loco
el_loco
wszystko to czyste domniemania w które raczej nie wieżę.
13.04.2013 o 13:15 przez ANIOL
ANIOL
mattipr . teraz mnie ujales tym co napisales. zgadzam sie w 100 % . poleje ci:-) zdrowko. ps. stramacienki MUSI odejsc<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> '
13.04.2013 o 12:59 przez mattipr
mattipr
#ANIOL dobrze napisałeś &quot;słynął&quot; ale niestety nie słynie od jakiegoś czasu, Inter jest bankrutem, a raczej jego właściciel, dobrzy zawodnicy którzy mają szansę na grę w anglii albo hiszpanii nie wybiorą Interu. Też tęsknię za wielkimi transferami, ale świat jest tak stworzony że nic nie trwa wiecznie, i aktualnie teraz mamy kryzys finansowy, więc albo nasz zarząd dostosuje się i ściągnie dobrych graczy za bezcen albo znowu co roku będziemy mieć powtórkę z tego sezonu. Najlepszym przykładem jest Juventus który w tamtym roku za 18 mln sciągnął Isle i Asamoah'ai Pogbe, do tego zapewnił sobie prawo do kilku obiecujących zawodników(np Boakye,Leali,Gabbianidi), a my z całym szacunkiem do kovacica ale zapłacilismy 11 mln (a może do 15 wzrosnąć) za zawodnika którego szansa sprawdzenia się w klubie na dłuższą metę jest taka sama jak Coutinho. Nie mamy kasy, ok bywają takie etapy w historii nawet najlepszych klubów, ale to nie powód żeby robić taki burdel. Branca oraz jego pomocnicy zawiedli w nowej sytuacji, co do sztabu medycznego nie rozumiem jak nagle może być kontuzjowane pół drużyny, a może to wina trenera od przygotowania fizycznego że kiepsko ich przygotował? Do tego młodziutki trener(fajnie że młody) bez charyzmy(poki co)ale też bez odpowiedniego asystenta który pomógłby mu w sprawach taktycznych. Jak dla mnie sezon jest stracony. Jak awansujemy do LE powinniśmy tam ogrywać młodzież i ławkę rezerwowych, nawet jeżeli odpadniemy po meczach grupowych. A Moratti powinien usiaść do stołu z zarządem i powaznie rozważyć zmiany strukturalne: Jak dla mnie odświeżenie całego interu byłoby super: zainwestować w dobrego trenera ds fitnessu, nowego lekarza, asystenta dla stramy(chyba że zmienią trenera) i przede wszystkim<span style="color: red">CENZURA</span>BRANCE i Ausilio a sprowadzić Oraliego i jakiegoś młodego managera, by od Oraliego zbierał szlify. I jak wspomniałem poza Samuelem, i Zanettim, nie przedłużać innym kontraktów, i będzie elegancko<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.04.2013 o 10:40 przez Majster98
Majster98
hahahahaha , padłem nigdy Eriksen nie wybierze Interu , lepsze propozycje dostanie od angielskich klubów <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.04.2013 o 01:24 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
Jak czymś takim chcesz roz***ać system to powodzenia <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.04.2013 o 20:48 przez ANIOL
ANIOL
mattipr hmmmm z calym szacunkiem ale do jasnej cholery <span style="color: red">I</span>nter to przeciez INTER który zawsze slynal z zajeb.... graczy. mozna sciagnac graczy fajnych ale na lawe . w tym momencie potrzbujemy kilku klasowych graczy ktorzy pociagna nasza gre i oczywiscie nowego trenera z &quot;jajami&quot; ktory ich poprowadzi. traktujecie zreszta to normalne po ostatnich wydarzeniach nasz klub jak jakiegos sredniaka a to przeciez FC INTERNAZIONALE. Moratti i branca wy smiecie bez honoru... odejdzcie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
12.04.2013 o 20:29 przez Wisniapl
Wisniapl
Mattipr: Masz rację. Za niewielkie pieniądze można ściągnąć niezłych zawodników na pozycje gdzie mamy deficyt. Niestety nasz dyrektor techniczny, &quot;pajac&quot; Branca jest na to po prostu za głupi <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> Więc będzie mamił Morattiego wielkimi nazwiskami, w tym czasie wszyscy wolni zawodnicy znajdą już kluby, a my zadowolimy się jak zwykle jakimiś miernotami <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
12.04.2013 o 19:37 przez mattipr
mattipr
Kurdę ja już bym lepiej zarządzał tym klubem;D dla przykładu lista zawodników którym kończą się kontrakty:<br />
Kolo Toure (M.City) SO 32 l<br />
Franco Di Santo(Wigan) N 24 l<br />
Javier Saviola(Malaga) N 31 l<br />
Nelson Oliveira (Deportivo) N 21 l<br />
Rolando Bianchi (Torino) N 30 l<br />
Mobido Diakite(Lazio) PO/SO 26 l<br />
Mathieu Flamini(Milan) ŚP 29 l<br />
Keisuke Honda(CSKA) ŚP 26 l<br />
Bibras Natkho(Rubin) SP 25 l<br />
Tomas Hubocan(Zenit) SO 27 l<br />
Ognjen Vukovic(Spartak) DP 29l<br />
Ari(Spartak M.) N 27 l<br />
Tomas Necid(CSKA) N 23 l<br />
Douglas(Twente) SO 25 l<br />
Miralem Sulejmani(Ajax) N 24 l<br />
Ryan Babel (Ajax) N 26 l<br />
Hugo Viana (Braga) SP 30 l<br />
Helder Barbosa(Braga) N 25 l<br />
Aleksander Aliev (D.Kijow) OSP 28 l<br />
<br />
Nie mówię że wszyscy nadawali by się do pierwszej jedenastki, ale wielu z nich na rezerwę rzucić by nie było sytuacji jak w tym roku że nie mamy kim grać w ataku, a blisko takich problemów jesteśmy w obronie i pomocy. Kontrakty w tym roku konczą się paru zawodnikom( Carrizzo(wypożyczony),Silvestre,Samuel,&shy;­Zanetti,Mudingayi,Gargano,Rocchi) próbować przedłużyć Zanettiemu i Samuelowi kontrakt o rok oczywiście z lekką obniżką jako dobrzy dublerzy, do tego zakontraktowaliśmy już ponoć Campagnaro i Icardiego, próbować sciągnąć z wolnego transferu m.in Duglasa(Twente) R.Bianchi(Torino) K.Toure(M.City) F.Di Santo(Wigan) K.Honda(CSKA) J.Saviola(Malaga) M.Flamini(Milan) może któryś uda się sciągnąć, spróbować się pozbyć za jakąś kaskę Silvestre, Jonathana (nie piszę o Chivu i Stanko bo oni za chiny nie odejdą) do tego zainwestować jeszcze w kogoś takiego jak Peruzzi/S.Vrsaljko i jeszcze jakiegoś napadziora, i za niewielką cene mamy skład:<br />
GK:Handanovic, Castellazzi, Belec<br />
<br />
PO:J.Zanetti, S.Vrsaljko/G.Peruzzi (lub Diakite za darmo)<br />
LO: A. Pereira, Y.Nagatomo<br />
SO: A.Ranocchia, Juan, W.Samuel, H.Campagnaro, Douglas, Chivu<br />
DP; Z.Kuzmanovic,E.Cambiasso,<br />
PS: M.Kovacic,F.Guarin,D.Stankovic,M.Benassi&shy;­,K.Honda<br />
N:A.Cassano,D.Milito,R.Palacio,M.Icardi,&shy;­<br />
<br />
Do tego ogrywać w klubach serie A l.caldirole,I.Mbaye,F.Bardie,A.Duncana,M&shy;­.Benassi,J.Obi,M.Livaje,S.Longo i powoli kiedy będą konczyć się kontrakty starej gwardi (2014:Castellazzi,Cambiasso,Stankovic,Ca&shy;­ssano,Milito, i jak przedłuża kontrakt to Zanetti i Samuel, 2015:Chivu,Palacio) w ich miejsce wrzucać wychowanków, plus 2-3 transfery zawodników ogranych i jazda <br />
<br />
2-3 lata i roz***my system i to bez wydawania fortuny na niepewne gwiazdki^^
12.04.2013 o 19:26 przez Pawel1992
Pawel1992
poprzedniego lata byłoby w mojej opini łatwiej o pozyskanie Duńczyka.<br />
Po za tym bogatsze kluby też będą chcieć go pozyskać i to jest powód dla którego wątpię w ten transfer
12.04.2013 o 18:36 przez dodo_IM
dodo_IM
Koleś marzenie ale chyba po za naszym zasięgiem.
12.04.2013 o 18:30 przez Tifosinho
Tifosinho
Niestety nie tylko Inter o Nim marzy, więc ciężka sprawa.
12.04.2013 o 17:43 przez ANIOL
ANIOL
nie mowcie ze <span style="color: red">I</span>nter nie ma jeszcze eriksena.... ja wczoraj juz sobie kupilem a dzwoni sie z niego super...polecam
12.04.2013 o 17:41 przez hbk
hbk
z oferta 2 mln + Murzyngaj i Benassi, to nie mamy co szukac.
12.04.2013 o 17:20 przez kibol123
kibol123
oby tego pragnął to moze stac sie realne on jest jakis slepy czy co nie widzi ze wydupca hajsy w bloto za 50- 60 mln bym mial druzyne jak ta lala a nie on kupuje rocckich i kuzmanovicow
12.04.2013 o 17:05 przez Gajdzik
Gajdzik
Rzeczywiście marzenia...<br />
Fajnie by było, aleniestety mamy minimalne szanse na jego sprowadzenie
12.04.2013 o 17:01 przez Chuchu
Chuchu
Młody, bardzo zdolny. Świetny rozgrywający, zawsze jak wrzuca ze stałego fragmentu to jest zagrożenie. Z obecnymi specami od transferów jednak nierealny cel.
12.04.2013 o 16:53 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Sledze Eredivisie i smialo moge powiedziec ze Eriksen to kozak wart tej ceny. Bardzo kreatywny, swietny technicznie,strzela sporo goli, po prostu robi roznice na boisku 3 razy TAK<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
12.04.2013 o 16:38 przez Adrian521995
Adrian521995
Eriksen i jeszcze Aubameyang było by genialnie... <br />
12.04.2013 o 16:31 przez piotrekninter
piotrekninter
to by byla miazga Kovacic Guarin Eriksen, nie wykupowac Gargano , pozbyc sie darmozjadow,i jest kasa, w ataku Icardi, do tego jeszcze jednego napadziora i ekipa na mistrza, powaga<br />
bo tak trzeba zamiast 8 Mundigayow, Gargano Schelotto , kupic 2-3 do pierwszego skladu
12.04.2013 o 16:31 przez Bandyta
Bandyta
Najlepszy gracz Eredivisie , lepszy już teraz od Wesa nawet , 100% tak<br />
<br />
Nerazzurri wzmocnili linię obrony dwoma wolnymi transferami, Andreaollim i Campagnaro. <br />
A Botta ?
12.04.2013 o 16:26 przez pusiek
pusiek
Szczerze mówiąc nigdy go nie widziałem jak gra,ale slyszalem dużo dobrego o nim. Wart 20 baniek?

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się