Relacje

Inter zremisował bezbramkowo z Milanem (30)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 5 lat temu
225
30
fcinter serwisowe

Inter zremisował dziś z Milanem 0-0 w ramach 31. kolejki Serie A.

Do pierwszej groźnej sytuacji w pierwszej połowie doszło już w 11.minucie spotkania. Wtedy to mocnym strzałem zza pola karnego rywala popisał się Hernanes, jednak jego strzał został obroniony przez Diego Lopeza. Już kilka minut później do kolejnej groźnej akcji doszło po drugiej stronie boiska, kiedy to strzałem na bramkę Handanovicia popisał się Suso, jednak jego uderzenie zostało z łatwością wyłapane przez bramkarza gospodarzy. W 29. minucie meczu piłkę w siatce Interu umieścił Nigel De Jong, jednak w tej sytuacji sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i bramka nie została uznana. Sytuacja ta dodała pozytywnej motywacji zespołowi Milanu, który przed końcem pierwszej odsłony gry oddał jeszcze kilka strzałów na bramkę Nerazzurrich, jednak żaden z nich nie znalazł się w siatce bramki Handanovicia. Wynik do przerwy 0-0.

Druga część spotkania rozpoczęła się od kilku groźnych ataków ze strony Interu. Najpierw w 57. minucie bardzo groźnym strzałem popisał się Palacio, pięć minut później strzałem w kierunku bramki Milanu popisał się natomiast Kovacic. Żaden z tych strzałów nie trafił jednak do siatki bramki bronionej przez Diego Lopeza. W 64. minucie spotkania doszło do dość kontrowersyjnej sytuacji, piłka, którą w polu karnym Milanu uderzył Hernanes trafiła w rękę jednego z graczy Milanu, sędzia nie zdecydował się jednak na odgwizdanie przewinienia i podyktowanie rzutu karnego. W 72. minucie spotkania sędzia po raz kolejny anulował zdobytego tego wieczora gola. Piłkę do własnej bramki skierował Mexes, jednak w trakcie akcji faulu na jednym z graczy gości dopuścił się Palacio. W 81. minucie bliski szczęścia był ponownie Inter, jednak piłka po strzale jednego z graczy Nerazzurrich trafiła w stojącego na linii bramkowej Diego Lopeza. Cztery minuty później swój pierwszy strzał w trakcie drugiej połowy na bramkę Handanovicia oddał Milan, jednak uderzenie Destro było zbyt proste i pewnie zostało wyłapane przez słoweńskiego bramkarza gospodarzy. Bliski zmiany rezultatu był w 89. minucie Mauro Icardi, jednak jego strzał minął słupek bramki Milanu. Była to ostatnia dogodna sytuacja w tym spotkaniu, które zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus, 27 Gnoukouri, 18 Medel, 10 Kovacic, 88 Hernanes; 8 Palacio, 9 Icardi
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 6 Andreolli, 11 Podolski, 20 Obi, 21 Santon, 26 Felipe, 28 Puscas, 55 Nagatomo, 91 Shaqiri, 93 Dimarco, 96 Palazzi, 97 Bonazzoli.
Trener: Roberto Mancini

MILAN: 23 Diego Lopez, 20 Abate, 33 Alex, 5 Mexes, 31 Antonelli, 16 Poli, 34 De Jong, 21 Van Ginkel, 8 Suso, 7 Menez, 28 Bonaventura
Ławka rezerwowych: 32 Abbiati, 99 Donnarumma, 2 De Sciglio, 9 Destro, 10 Honda, 11 Pazzini, 13 Rami, 17 Zapata, 22 Cerci, 25 Bonera, 29 Paletta, 36 Mastalli.
Trener: Filippo Inzaghi

Sędzia: Banti

Zobacz też

Parma Perisic Ivan

Zła passa na Meazza nieprzerwana. Inter - Parma 2:2 (76)

31.10
16:55
Romelu Lukaku Genoa

Zwycięstwo na Luigi Ferraris. Genoa - Inter 0:2 (74)

24.10
16:57

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.04.2015 o 01:01 przez Jacenty
Jacenty
Stachoo

Jeśli porównujesz naszą grę do innych meczów w naszym wykonaniu, to ok zgadzam się. Tym nie mniej, jeżeli chcemy mieć dobry zespół, musimy oczekiwać od tej drużyny, aby wzorowała się i próbowała grać tak jak najlepsi. Oglądałem dziś mecz Bayernu w LM i jak na dłoni widać różnicę polegającą na tym, że jeden piłkarz ma piłkę, a czterech pozostałych szuka w tym czasie korytarza, w który można zagrać piłkę. U nas wygląda to tak, że jeden piłkarz ma piłkę a pozostali stoją w miejscu (mam tu na myśli atak pozycyjny). Wyszły nam kontry, ponieważ Milan zaatakował a defensywę w tym sezonie ma naprawdę mizerną. Wymieniona przez Ciebie Parma i Empoli z kolei ustawiają się na grę z kontry i są to dla nas przeszkody nie do przejścia, ponieważ nie istniejemy w ataku pozycyjnym. Chociaż w meczu z Sassuolo, mimo iż gospodarze cały czas atakowali, nie potrafiliśmy wyprowadzić nawet jednej składnej kontry... Narzekam strasznie na grę Interu, ponieważ nie widzę progresu, a wręcz przeciwnie - pewnie narażę się wielu osobom ale moim zdaniem za Mazzarriego nasza gra wyglądała lepiej.
21.04.2015 o 22:09 przez Stachoo
Stachoo
Jacenty

Ja patrze przez pryzmat dotychczasowych meczów tego sezonu, a nie porównując to do BPL. Takie porównanie to w naszym wypadku było by grzechem. Jednak porównując do meczów z m.in. Empoli, Parmą, Sassuolo to było niebo a ziemia i jeden z lepszych meczów tego sezonu. Z kontry też trzeba umieć grać.
20.04.2015 o 23:12 przez Jacenty
Jacenty
Stachoo

Polecam obejrzeć kilka meczów ligi angielskiej, to zobaczy kolega jak tamtejsi piłkarze poruszają się po boisku szukając pozycji. U nas tego niestety nie widziałem, podobnie jak szarży w naszym wykonaniu. Nasze sytuacje wynikały albo z zamieszania po stałych fragmentach albo z kontr. W ataku pozycyjnym byliśmy nieporadni niczym dzieci we mgle.
20.04.2015 o 22:37 przez Stachoo
Stachoo
Specjaliści od 7 boleści! Mecz na stojąco ?? Może pierwsza połowa tak, ale druga to szarża Interu na bramke Bilanu, ale niestety brak szczęścia. Dobra gra Gnoukariego, Obiego, Hernanesa i b. dobra współpraca Palacio z Icardim.
20.04.2015 o 16:45 przez Jacenty
Jacenty
Dodałbym, że zostaliśmy defensywnie i asekurancko ustawieni. Atakowaliśmy tylko trójką zawodników(Icardi, Palacio, Hernanes), których czasem przy ataku pozycyjnym wspierali boczni obrońcy. Cała trójka środkowych pomocników była z kolei nastawiona na defensywę - o ile jest to zrozumiałe w stosunku do Medela, o tyle aż prosiło się, żeby Kovacic i Gnoukouri wsparli róweniż atak, włączając się do akcji ofensywnych i stwarzając przewagę. Tymczasem jak już zdarzyło im się znaleźć pod polem karnym, oddawali piłkę kolegom i cofali się na swoje pozycje. Widać było jak na dłoni, że Manciniemu nie tyle zależy na wygraniu meczu, co na jego nieprzegraniu.
20.04.2015 o 15:41 przez Gajdzik
Gajdzik
Pierwsza połowa przespana przez obie drużyny, w drugiej było trochę lepiej, mięliśmy kilka akcji i posiadanie piłki, ale po raz kolejny nic nam to nie dało, bo skuteczność słaba, no i do tego trochę pecha (strzał prosto w Lopeza).
20.04.2015 o 02:00 przez Jacenty
Jacenty
Nadia G -
Ja tylko stwierdziłem fakt odnośnie naszej kadry, a to czy wierzę w takie lub inne transfery to druga sprawa ;) Prawdę mówiąc, jestem człowiekiem małej wiary aczkolwiek nie zajmuję się również wróżeniem z fusów. Odpowiedzi poznamy w lecie :) Jeśli wierzyć pogłoskom, Thohir chce przeznaczyć na "letnie dozbrojenie" circa 60-80 mln euro, a za te pieniądze można kupić zarówno 2 przereklamowane gwiazdy obciążające nasz budżet na kilka lat i będącę przysłowiowym gwoździem do trumny, jak i 4-5 interesujących zawodników, będących realnym wzmocnieniem. Wiem jedno - od lat nie widziałem tak profesjonalnego podejścia do zarządzania klubem, marką i to zarówno w Interze jak i w całej lidze włoskiej. Jestem pewien, że w przeciągu 2-3 lat wrócimy do ścisłej czołówki Serie A.
20.04.2015 o 00:34 przez Nadia G
Nadia G
Jacenty -- Ty NAPRAWDĘ wierzysz w jakiś wspaniałe transfery do Interu? Już był - Shaqiri. Inne transfery będą typu jakiś średni i tani pomocnik, jakiś średni i tani obrońca i jakiś zmiennik dla Palacio. Może zamienią Handanovicia jeśli uda się go za duże pieniądze sprzedać, na kogoś tańszego. Tak będzie wyglądało letnie mecato, ktore zakonczy się stwierdzeniem: "Yaya Toure był zdecydowanie za drogi. Budujemy silny i młody zespół na lata."
19.04.2015 o 23:45 przez Jacenty
Jacenty
Mecz grany na stojąco i to przez obie drużyny. Szczerze powiedziawszy nie widzę żadnej różnicy w grze Interu Manciniego i Mazzarriego. No może poza formacją. Piłkarzy, piłkarzy nam trzeba, dużo i dobrych.
19.04.2015 o 23:40 przez kopsonnn
kopsonnn
Adilbn, dołączam się do gratulacji dla kibiców... przynajmniej oni się spisali. Nadia G, obyś nie miała racji :(
19.04.2015 o 23:23 przez adilbn
adilbn
Na wstępie chciałbym pogratulować kibicom za wspaniałą oprawę, najlepsze chwile z tego meczu. Wracając do spotkania już na samym początku patrząc na składy serce boli. Tylko raz zdarzyło się, by Inter i Milan znajdowali się w tabeli tak haniebnie nisko – w 1958 roku. Całe spotkanie na poziomie Polskiej ekstraklasy w niesamowicie wolnym tempie.
19.04.2015 o 23:05 przez Yascarr
Yascarr
Czy gramy na tym samym poziomie od 4 lat? Ja bym powiedział że jest coraz gorzej, wystarczy spojrzeć na tabele i nazwiska jakie przewijają się w naszym składzie.
19.04.2015 o 22:58 przez Nadia G
Nadia G
Średni mecz typowych ligowych średniaków, walczących o nic. I tak to dokładnie wyglądało ZGODNIE Z PRZEWIDYWANIAMI. Od prawie 4 lat Inter gra dokladnie na tym samym, średnio-słabym poziomie, dokładnie tak jak dzisiaj, i nie ma nawet najmniejszych powodów, aby oczekiwać jakiejkolwiek poprawy. Sezon dobiega końca, polecam rozwinąć tabelę, jeśli ktoś oczekiwał, że Inter może wygrać jeszcze jakiś mecz. No nie ma zwyczajnie podstaw do optymizmu nawet przed meczami z najslabszymi zespołami w lidze, a tym bardziej z zespolami jak Milan - również ze śrdoka tabeli. W przyszłym zesonie będzie walka o utrzymanie? Na to wygląda (tak , tak, są jak zwykle huczne zapowiedzi poprawy, jak co roku).
19.04.2015 o 22:55 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaa
19.04.2015 o 22:54 przez wojas267
wojas267
heh, wydaje mi sie, ze teraz juz nie przyjda na mecz kibice - nawet na derby, jak bedzie sam Mancio chcial, dopoki nie zaczna cos grac, a nie rozgrywac pilke w obronie, yhh ... :(:(
smutno, ale co zrobic.... ?? ?! Yyyyy, nic, bo chyba nic nie moge, taaaaaa ?? !!
10msce w tabeli, no zesz fuck, co za dramat !! !! !! !! !! !! !! !! !! ..... :(:(
...
19.04.2015 o 22:53 przez ekspert
ekspert
1 połowa nudna. W drugiej połowie zaczęło się dziać i Inter miał zdecydowaną przewagę, szkoda że nie potrafili tego w żaden sposób potwierdzić bramkami :/ oczarował mnie Hernanes, naprawdę świetny mecz w jego wykonaniu. Młody Gnou pokazał się całkiem solidnie, dużo wniósł też Palacio, jako ostatniego wyróżniłbym jeszcze D'Ambrosio który pod koniec był bardzo aktywny i groźny (szkoda że wcześniej nie grali do niego piłek).
19.04.2015 o 22:47 przez kibol123
kibol123
Sędzia Pedał postawił 0-0 i to jedyny wygrany tego meczu aż mnie coś boli jak sobie to wszystko przypomne.
19.04.2015 o 22:42 przez rafael021
rafael021
Pier... Palacio na chu... on ruszał tego obrońcę tak go nie lubie masakra
19.04.2015 o 21:19 przez Xavros
Xavros
Shaqiri totalne dno ostatnio grał dobrze, żę go posadził
19.04.2015 o 20:40 przez wonsuu_blumarino
wonsuu_blumarino
Się znaleźli kibico trenerzy, prowadzący dziennie Inter..
Poczekajcie do końcowego gwizdka z hejtami..
19.04.2015 o 20:38 przez piotrekninter
piotrekninter
dlaczego nie ma Szaqa, oj cos marnie to widze
jaka pomoc mlodzik, niewiadoma...Kova przestraszony i Medel co umie tylko walczyc nic wiecej....oj Verony Cuchu i Stankovice pewnie niedowierzaja ze to widza
19.04.2015 o 20:32 przez ciechan
ciechan
z santonem mialo byc cos nie tak. a shaqire za srednia gre usadzil, bardzo dobrze, na zmeczonego moze ich pokrecic :P
19.04.2015 o 20:32 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Mancini ryzykuje z tym Gnoukourim...
19.04.2015 o 20:30 przez szmalo
szmalo
Santon, Shaqiri na ławie?! oby Mr Mancini odpowiedział odpowiednim wynikiem na te zmiany składu
19.04.2015 o 20:29 przez niproxdk
niproxdk
Rozumim
19.04.2015 o 20:20 przez kopsonnn
kopsonnn
Nie podoba mi się to...
19.04.2015 o 20:18 przez Kebo
Kebo
Śmiech na sali.
19.04.2015 o 20:11 przez Yascarr
Yascarr
Juan za zamiast Santona? W nagrode za kompromitowanie się przy każdej straconej bramce? A Santon za kare na ławke, w końcu to nasz najlepszy obrońca. Mancini, jesteś żenujący, jeszcze kilka takich odpałów i Betonowi dorównasz...
19.04.2015 o 20:02 przez Rebelde
Rebelde
Szkoda że Santon na ławie , a gra JJ. Który na boku obrony kompletnie mnie nie przekonuje
19.04.2015 o 19:54 przez mathias
mathias
Podoba mi się że Mancio nie postawił na Shaqa tylko dlatego że ma nazwisko. Hernanes za ostatni mecz zasłużył. Obyśmy tylko się nie przejechali z tym Gnoukourim. W tak ważnym meczu....

Shoutbox

maverik 03.12.2020 01:59

no i co Westbrook w Washington za Walla i 1st rnd pick

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051