Plotki transferowe

Inter obserwuje Modrica (34)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 16 lat temu
799
34

Pomocnik Tottenhamu Hotspur – Luka Modric – znalazł się na celowniku działaczy Interu Mediolan.

 

Marco Branca jest poważnie zainteresowany pozyskaniem 25 – letniego Chorwata, jednak nie będzie to łatwe. Obecny pracodawca zawodnika wycenia jego kartę na blisko 18 mln euro. Według ostatnich doniesień Nerazzurri są skłonni zaproponować popularnym Kogutom wymianę za Sulleya Muntariego.

 

Ghańczyk, którego wartość szacowana jest w granicach 15 mln euro, od dłuższego czasu przymierzany jest do gry na White Hart Lane. Obecny opiekun Tottenhamu – Harry Redknapp – zna pomocnika Interu jeszcze ze wspólnej pracy w Portsmouth i bardzo chętnie widziałby go ponownie wśród swoich podopiecznych.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2010 o 23:38 przez sas111
sas111
zdecydowanie jestem za takim transferem aczkolwiek zdecydowanie wolalbym Gourcuffa<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.05.2010 o 22:14 przez mati1908
mati1908
moze byc,ciekawy grajek
30.05.2010 o 20:22 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Tylko że Modrić własnie co podpisał nowy kontrakt i wątpie żeby teraz przeszedł do nas
30.05.2010 o 16:22 przez konrados
konrados
tym bardziej ze Tottenham zagra w LM i sie nie będą osłabiac bo nie potrzebują na brak gotówki nie narzekają a sukces na arenie międzynarodowej to ich cel
30.05.2010 o 16:19 przez berniol21
berniol21
Nikt go nie kupi bo podpisał kontrakt nowy więc nie napalajcie się.
30.05.2010 o 16:15 przez piotrekninter
piotrekninter
to by bylo piekne, nie bardzo widzi mi sie Modric, ale jesli wymiana za Muntariego + doplata to czemu nie, nie trawie Sulleya, wogole mysle ze jak zostanie to i tak bedzie malo gral, tylko blokowal miejsce, bo jednak sporo gral temu ze Mou go lubił i na sile chcial udowodnic ze to dobry transfer, bo po tym meczu jak dostal czerwona trykotu Interu juz zalozyc nie powinien
30.05.2010 o 15:50 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
brac! nie zastanawiac sie!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2010 o 15:38 przez Kubusa10
Kubusa10
Oby to była prawda <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
30.05.2010 o 15:30 przez chidehu
chidehu
po co nam kolejny napastnik ? Tevez/ benzema ? zartujecie chyba <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Nam potrzebny jest lewy obrońca i ofensywny pomocnik, modric byłby idealny
30.05.2010 o 14:44 przez adriano:)
adriano:)
Wyszlibyśmy świetnie z tej transakcji, jednak ona jest mało prawdopodobna.
30.05.2010 o 14:38 przez mio85
mio85
bardzo dobry wybor jest warty nawet wiekszych pieniedzy, ale skoro redknapp jest slepy i chce go za muntariego to prosze bardzo, dla mnie to sa jakies pilkarskie jaja - artysta za slonia
30.05.2010 o 14:24 przez SlimShady
SlimShady
Modrica nie puszczą <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Koguty grają w LM i tera będą sie tylko wzmacniać, oni chcą wybudować tu potęgę na miarę Chelsea.<br />
Ale oczywiście można jak nawet jeśli sie na transfer Modrica nie zgodzą obchnąć Muntariego, już go od dłuższego czasu nie widzę w naszym składzie, a do tego ogranicza występy Marigi.<br />
Redknapp go lubi wiec mamy ostatnią szanse coś poważnego na Ghańczyku zarobić, szczególnie, ze tera Mundial, Synley będzie gwiazdą swojej reprezentacji wiec może sie pokaże.
30.05.2010 o 14:16 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
Muntari 15 mln <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Chyba JENÓW <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
A co do Di Marii to mam deja vu... Był już taki jeden Ryszardo, kozak w lidze portugalskiej, teraz pasożytuje w klubie który frajersko wyciągnął go za kupę szmalcu i do tego płaci mu jak królowi... Ale jak kto lubi :&gt;
30.05.2010 o 14:09 przez DonDawido
DonDawido
@Wujas<br />
Di Maria w Realu? Nigdzie takiego OFICJALNEGO newsa nie czytałem.
30.05.2010 o 14:06 przez Chuchu
Chuchu
TAK TAK TAK<br />
<br />
Kolarova, Modricia i Teveza/Benzemę i może jakichś młodzików ;)
30.05.2010 o 14:04 przez Claudio
Claudio
Watpie by byli na tyle glupi by wymieniac Modrica za Muntariego.<br />
Moze jakbysmy im doplacili z 12-15 mln to moze by sie skusili..
30.05.2010 o 13:51 przez Kris88
Kris88
byloby świetnie
30.05.2010 o 13:51 przez Wujas
Wujas
Di maria to juz w realu siedzi;] <br />
a co do modrica to czemu nie tym bardziej ze nie gramy za bardzo skrzydlami a on na srodku moze spokojnie ze sejderem grac<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Pastore raczej nie wiem czy by sie sprawdzil chyba ze zaczniemy grac skrzydlowymi pomocnikami, jezeli zostanie takie ustawienie to stanie sie z nim to co z Quaresma i Mancinim...
30.05.2010 o 13:49 przez hbk
hbk
Munta i 2 banki i Modric jest nasz<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.05.2010 o 13:46 przez Ajk
Ajk
Ciężko będzie wyrwać go Spursom, jeszcze do tego przed sezonem w którym będą grać w LM. Próbować można ale skupiłbym się jednak na kimś innym.
30.05.2010 o 13:42 przez miczel192
miczel192
Idealnie by pasował do pomocy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Od dawna widzę Modrića w trykocie Interu<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.05.2010 o 13:40 przez Seba
Seba
Jak tak bardzo chcą Muntara to może jakaś wymianka ? <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.05.2010 o 13:34 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
Modric nigdzie się nie ruszy z Totenhamu,Redknapp nie dawno się wypowiadał na ten temat,a już tym bardziej nie za takie śmieszne pieniądze <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
FoRzA <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2010 o 13:33 przez tytusek25
tytusek25
Cholernie ciezko byloby go wyciagnąc od Kogutów i pewnie nam sie nie uda ale bylby to kapitalny transfer do pomocy.<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
30.05.2010 o 13:31 przez DonDawido
DonDawido
Lista zakupów na ten sezon (według mnie): Modrić, Pastore, Di Maria, Aguero, Kolarov i może David Luiz?<br />
<br />
Tylko skąd na to kasę wziąć? :p
30.05.2010 o 13:30 przez adipetre10
adipetre10
ho ho, za 18 mln tottenham to sprzeda jednego buta modricia, caly chorwata nei oddadza za mniej niz 40 mln
30.05.2010 o 13:28 przez pawlittoo
pawlittoo
Dac Munte i doplacic.
30.05.2010 o 13:27 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli uda nam się zrobić tego typu wymianę to będzie po prostu pięknie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.05.2010 o 13:26 przez Dzyl
Dzyl
wymienić na Muntariego <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Claudio 22.06.2026 21:08

To zdanie jest pochwałą, choć ma nieco specyficzny odcień. Można je rozłożyć na dwa kluczowe elementy: "Messiemu trzeba oddać, że..." – ten zwrot oznacza uznanie faktów, często nawet przez kogoś, kto na co dzień nie jest największym fanem danego zawodnika. To sportowy szacunek i oddanie sprawiedliwości jego umiejętnościom. "...znajduje się w odpowiednim miejscu" – w piłce nożnej tzw. zmysł ustawiania się, intuicja czy umiejętność "szukania gry" to absolutnie elitarna cecha. Najlepsi napastnicy i napastniczki świata nie biegają bez celu; potrafią przewidzieć, gdzie spadnie piłka, i urwać się obrońcom w ułamku sekundy.

Klinsi64 22.06.2026 21:08

gość sam sobie długą piłkę zagrał i to skonczył

Klinsi64 22.06.2026 21:07

trzeba oddać że potrafi sugeruje że w innych aspektach jest słaby

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

klinsi już prawie wiek emerytalny

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

weź pod uwagę jego wiek

Klinsi64 22.06.2026 21:07

xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się