Relacje

Inter pokonał Al Hilal (30)

Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
555
30

Inter Mediolan rozpoczął rok 2010 od wygranej z Al Hilal 1:0 po bramce Diego Milito z 85 minuty spotkania.


Bramka: 40' st Diego Milito

INTER - 12 Julio Cesar (1' st 1 Toldo; 30' st 21 Orlandoni); 28 Donati (1' st 13 Maicon), 6 Lucio (1' st 2 Cordoba), 23 Materazzi, 39 Santon (1' st 26 Chivu); 14 Vieira (1' st 4 Zanetti), 15 Khrin (1' st 19 Cambiasso), 5 Stankovic (30' st 10 Sneijder); 29 Stevanovic (29' st 22 Milito), 9 Eto'o (1 st 31 Alibec), 30 Mancini (1' st 45 Balotelli).

Trener
: José Mourinho.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.05.2010 o 18:01 przez piter0806
piter0806
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
04.01.2010 o 11:59 przez SlimShady
SlimShady
Mecz słaby, ale 1:0 broni honor <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
04.01.2010 o 10:19 przez inter xD
inter xD
Nieważne jaki wynik liczy się zwycięstwo<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.01.2010 o 23:38 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Dlam mnie to Krhin zagrał słabo dał sie ogrywac i to nawet bodajze 2 razy w ciagu minuty slabo podawal albo niecelnie albo do tylu walczyc walczyl ale kazdy kto sie chce pokazac tak gra ,jesli chodzi o mario to zagral dobrze gdy wszedl od razu zaczelo sie cos dziac
03.01.2010 o 19:11 przez adriano:)
adriano:)
Nasi byli po ciężkich treningach, więc wynik dla mnie dobry.
03.01.2010 o 13:17 przez djdaros10
djdaros10
Skrót wczorajszego meczu jeśli ktoś nie widział:<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g7Jn2svyoUM">http://www.youtube.com/watch?v=g7Jn2svyoUM</a>; <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.01.2010 o 12:58 przez GT
GT
No to po kolei...<br />
<br />
Donati-przyzwoity występ,bez błędów był mało widoczny.<br />
<br />
Santon-Jak po kontuzji to zagrał dobrze.Czasami się kiwał.Pamiętam jeden rajd Davide,minął trzech zawodników Al Hilal.<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
<br />
Krhin-Pracował,ładnie odbierał piłkę,strasznie waleczny.Ten chłopak ma przyszłość.Podobny styl ma do Cambiasso.<br />
<br />
Stevavović-Zdecydowanie najlepszy z młodzieży...Brawa mu za występ...Dobry technicznie,szybki i bardzo dużo widzący.To będzie znakomity zastępca Sneijdera.Ogrywać go trzeba!<br />
<br />
Balotelli-Jak zwykle samolubnie i mało biegał.Nie wykorzystał sytuacji sam na sam.<br />
<br />
Alibec-Ładnie grał...Szybki i zwinny.Miał jedną dobrą sytuację,lecz bramkarz z trudnościami wybronił.Dużo biegał.<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.01.2010 o 12:18 przez yoyo
yoyo
Ładnie? 1-0 z Al Hilal? No bez jaj prosze was...
03.01.2010 o 12:06 przez Damiano
Damiano
Może ktos opisac jak sie zaprezentowała nasza młodzież<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
03.01.2010 o 10:12 przez mati1908
mati1908
ładnie <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
03.01.2010 o 10:09 przez inter xD
inter xD
My to każdych ojedziemy<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.01.2010 o 09:41 przez Kubusa10
Kubusa10
Milito tak w swojm stylu prosty zwód i atomowe <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
03.01.2010 o 09:41 przez Kubusa10
Kubusa10
Milito tak w swojm stylu prosty zwód i atomowe <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
03.01.2010 o 00:24 przez eldoka
eldoka
Najwazniejsza jest wygrana i piekne rozpoczecie nowego oby udanego w wykonaniu naszego Interku<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.01.2010 o 23:20 przez Nen
Nen
typowy mecz po treningach
02.01.2010 o 22:27 przez Kubusa10
Kubusa10
Yeah 1:0 Brawo Santon<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.01.2010 o 21:10 przez Seba
Seba
Może zagramy jednym napastnikiem jak z Genoą.
02.01.2010 o 21:01 przez krystianeczek
krystianeczek
ja nie zdziwię się jak to będzie Ryszardo
02.01.2010 o 20:34 przez dodo_IM
dodo_IM
Ciekawe kto będzie partnerował Milito w ataku pod nieobecność Eto'o. Nie zdziwię się jak to będzie Pandev, a nie Balotelli.
02.01.2010 o 20:31 przez piotrekninter
piotrekninter
1:0 czulem ze jak milito wejdzie to brame sieknie...moze temu ze w turne po usa teez siekal brameczki bodaj 2 milanowi
02.01.2010 o 20:07 przez arturinho17
arturinho17
Ile było <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
02.01.2010 o 18:18 przez mati1908
mati1908
Santon <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
02.01.2010 o 18:09 przez szczepan76
szczepan76
gdzie Quaresma myslałem ze zagra
02.01.2010 o 18:07 przez Jaro
Jaro
W Italii został <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.01.2010 o 18:05 przez arturinho17
arturinho17
a gdzie Arnutowic?<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
02.01.2010 o 18:03 przez Revan
Revan
Najbardziej ciekawi mnie Stevanovic
02.01.2010 o 17:56 przez Dominik
Dominik
Donati i Stevanovic<br />
<br />
Alibec na ławce <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
02.01.2010 o 17:54 przez dani7
dani7
a Arny jak nie ma tak nie ma:(
02.01.2010 o 17:43 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
Santooon! <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> i Donati pięknie!..

Shoutbox

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625460

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się