Plotki transferowe

Inter przygotowuje ofertę za Sancheza (34)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 15 lat temu
750
34

Zgodnie z doniesieniami La Gazetta dello Sport, Inter Mediolan przygotowuje się do sformułowania oferty za Alexisa Sancheza.

 

Rewelacyjny Chilijczyk zajmuje pierwszą pozycję na liście życzeń mediolańskiego klubu, a ponadto sygnały dochodzące ze strony samego zawodnika sprawiają, że to właśnie Inter ma największe szanse na jego pozyskanie. Sanchez bowiem nie ma zamiaru opuszczać Włoch, a jedynym włoskim klubem mającym odpowiednie środki na jego sprowadzenie jest właśnie Inter.

 

Dziennikarze Gazzetty spekulują, że owa oferta będzie wyglądać następująco: 15 milionów euro w gotówce plus współwłasność lub wypożyczenie jednego z młodych piłkarzy Interu(np. Coutinho). Jeśli "operacja Sanchez" się nie powiedzie, do Mediolanu trafi 20-letni trequartista Bolonii - Gaston Ramirez.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.05.2011 o 17:02 przez Fqrve
Fqrve
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
04.05.2011 o 13:52 przez mati1908
mati1908
raczej nie trafi do nas
04.05.2011 o 12:17 przez domi
domi
Sanchez do Interu, a Coutinho i 15 mln do Udinese? To i tak dobra oferta dla Nerazzurrich. Ten piłkarz to wielka nadzieja dla futbolu, jednak żeby nie okazał się niewypałem. Jak przyjdzie Tevez, to trzeba będzie sprzedać np. Milito czy Pandeva. Ligi w tym sezonie nie wygramy, więc walczmy o Coppa Italia.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
04.05.2011 o 09:41 przez Argentino
Argentino
Mam wrażenie,że Moratti ma limit przelewu 20 mln euro. Każdy piłkarz który kosztuje wieęcej to oferta 20 mln+przysłowiowy Muntari. <br />
I tak nim straszymy po całej Europie.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.05.2011 o 09:23 przez el_loco
el_loco
niech nie ważą się ruszać Coutihno. Lepiej oddać Pandeva czy nawet Milito mimo szacunku którym go darze.
03.05.2011 o 22:43 przez Gajdzik
Gajdzik
Nom z City mało kto ma szanse <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
03.05.2011 o 18:54 przez Rebelde
Rebelde
City może dać 100mln i to nic nie da, jak Sanchez będzie chciał zostać we Włoszech. Ile to było przypadków że klub przyjmował gorszą dla siebie ofertę, tylko dlatego że zawodnik uparł się na transfer do konkretnego klubu.
03.05.2011 o 17:18 przez Michal_fci
Michal_fci
Dac 20 i Milito i Muntara nie odsc ze pozbedizemy sie 2 grajkow nam nie potrzebnych to zdobedziemy zajebistego gracza
03.05.2011 o 16:17 przez slipdog
slipdog
jakich szans z City? żeby kogoś kupićwpierw trzeba złożyć ofertę a nie jakieś popłuczyny. Taaa 15 mln ... przecież tylko ślepy nie widzi że Moratti nie ma pieniedzy już i jakiekolwiek zakupy będą możliwe tylk owtedy gdy sprzedadzą któregoś ze swoich.
03.05.2011 o 14:19 przez dodo_IM
dodo_IM
Nie mamy szans z City.
03.05.2011 o 14:03 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
No nie wiem, co innego tu pisza ---&gt; <a href="http://coutinho29.hpu.pl/news.php?readmore=25">http://coutinho29.hpu.pl/news.php?readmo&shy;re=25</a><br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.05.2011 o 13:59 przez Castellazzi
Castellazzi
Co, oddamy Cou <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Mamy tyle słabych zawodników co w ogółe nie grają, lub ich gra to porażka typu: Chivu, Milito, Matrix, Suazo, jeszcze Muntar dojdzie. Pandev jest cienki, ale go lubię <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . Mamy tyle słabych zawodników do oddania a MM chce oddać jeden z największych talentów futbolu . <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
03.05.2011 o 13:57 przez lukanio28
lukanio28
Prawie rok mija po fantastycznym sezonie i zdobyciu wszystkiego mam tu zaje...filmik sa dreszcze i lezka sie kroi dla tych co nie widzieli dla fanow interu pozdro<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qx_U9ESd6vE">http://www.youtube.com/watch?v=qx_U9ESd6&shy;vE</a>;
03.05.2011 o 13:43 przez mAlEc7
mAlEc7
Dobrze, że MM kombinuje nad jego pozyskaniem ale niech zostawią w spokoju Coutinho...a i Gaston Ramirez...<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
03.05.2011 o 13:42 przez tesciu19inter
tesciu19inter
15mln + wypożyczenie/współwłasność Cou<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Za Chiny go nie dostaniemy.20mln+Munta i jest nasz moim zdaniem.
03.05.2011 o 13:03 przez timon
timon
Sanchez, Tevez lub Hulk mam nadzieje ze ktorys z nich przyjdzie, a ktory to naprawde jest mi obojetne.
03.05.2011 o 12:58 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Czy ten Moratti zawsze się musi bawić w jakieś w kase i jakieś wypożyczenia, współwłasności itd? Nie może normalnie dać im samej kasy i mieć Sancheza już u siebie w składzie? W takie cos nikt z większych klubów się z nami nie będzie bawił. <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> Alternatywa naprawdę super <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.05.2011 o 12:55 przez Dynia
Dynia
no łatwo powiedzieć, że dać 20 baniek i muntara czy rivasa ale problem w tym czy te muntary będą chciały iść do Udinese i czy samo Udinese bedzie ich chciało. Swoją drogą myśle , że transfer Teveza bedzie lepszym rozwiązaniem
03.05.2011 o 12:52 przez Helton
Helton
juz wole sancheza niz tego teveza nieobliczalnego
03.05.2011 o 12:49 przez Neo_FCI
Neo_FCI
No to ja juz wiem, ze Ramirez bedzie u nas. Boze, chron nas od takich alternatyw. Ze niby on ma pociagnac nasza gre tak? Dziekuje bardzo.
03.05.2011 o 12:32 przez samueletoo123
samueletoo123
jeny problem 20mln plus muntari i rivas<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> albo pandev
03.05.2011 o 12:26 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
trequartista Bolonii - Gaston Ramirez.<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
03.05.2011 o 12:16 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
No i dobrze zostawić Teveza i zająć się Sanchezem. Tylko nie dawać połowy karty Coutinho..., on zostaje z nami<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Fajnie byłoby mieć takiego piłkarza w swoich szeregach, trzeba tylko trochę większą sumkę wyłożyć.
03.05.2011 o 12:11 przez Rebelde
Rebelde
Jak mają przepłacać za Teveza, to niech lepiej skupią się na Sanchezie. Napastników na szpice mam dość (Eto,Pazzini, Milito). Teraz potrzeba bocznego napastnika, a Alexis pasuje idealnie. Atak Eto-Pazzini-Sanchez wygląda imponująco. Tylko pytanie czy i kiedy Udinese pęknie przy negocjacjach<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
03.05.2011 o 12:10 przez luuki
luuki
sanchez do interu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.05.2011 o 12:05 przez Vancore
Vancore
Zalosne to jest... sama oferta jak i ewentualna mozliwosc transferu ramireza... ten pilkarz to ogor jak coutinho czy inne marigi
03.05.2011 o 12:03 przez SlimShady
SlimShady
Trudno będzie sie dogadać z Udine,oni będą chcieli gotówki, poza tym jakbyśmy chcieli którą gwiazd wypalonych dac im sami piłkarze sie na to nie zgodzą jak i zarobki nie będą grały <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Trzeba sie pozbyć Milito, Pandeva, Chivu i cos na nich zarobić, a do transakcji z Udine włączyć Marige i Obiego, może wtedy by wypalił ten transfer.
03.05.2011 o 12:03 przez Dzyl
Dzyl
20mln + Muntari + Pandev/Milto i Sanchez jest nasz.
03.05.2011 o 11:49 przez Kusy
Kusy
to wtedy już go nie będzie internazionalista
03.05.2011 o 11:49 przez piotrekninter
piotrekninter
nie ma szans na 15 i wyp, 20 + polowa Cou ,to moze sie zzgodzi Udine<br />
jak nie Alexis to Hulk Rossi Tevez licze na 1 z nich

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625694

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się