Plotki transferowe

Inter walczy o Aguero (41)

Autor:
ponad 16 lat temu
906
41
Już wkrótce może dojść do pojedynku pomiędzy Interem Mediolan, a Chelsea Londyn. Jak się jednak okazuje, pojedynek ten nie rozegra się na boisku, a na rynku transferowym.

Nie od dziś wiadomo, że zarówno działacze z Londynu jak i działacze z Mediolanu są poważnie zainteresowani usługami Sergio Aguero. 21 latek ma w swoim kontrakcie klauzule w wysokości 50 mln funtów i prawdopodobnie będzie to główny cel w styczniowym okienku transferowym dla obydwóch zespołów. The Sun donosi również, że jeśli klub z Madrytu pozwoli na transfer swojego gracza to dołączy on właśnie do jednej z tych drużyn.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.11.2009 o 21:31 przez Bartosh
Bartosh
Aguero to sfera marzeń, a marzyć zawsze można <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
22.11.2009 o 20:11 przez adriano:)
adriano:)
Marzy mi się on, ale uważam że nasze szanse są nikłe jeśli chodzi o kupno tego gracza.
22.11.2009 o 13:03 przez sas111
sas111
owszem warto inwestowac ale nie za takie pieniadze<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Zarate kosztowalby taniej a moim zdaniem ma lepszy sezon niz kun a tez jest przeciez mlody.. zamiast w 1 dobrego mozna zainwestowac w 3 mlodych i dobrych..bez przesady 60 baniek to za duzo.. Torresa taniej opchneli a Torres jest lepszy i jak odchodzil z athletico tez byl lepszy niz aguero
22.11.2009 o 11:58 przez kubbbaaa
kubbbaaa
W takich graczy warto inwestować... WARTO ! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.11.2009 o 10:40 przez mr.de.kong
mr.de.kong
To musicie mieć sporo kasy, bo Chelsea daje już 40 milionów funtów za tego grajka.
22.11.2009 o 10:20 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja Aguero bardzo sobie cenię i bym był w siódmym niebie jak by do nas dolączyl choc w to za bardzo nie wierzę!
22.11.2009 o 09:57 przez microsoft666
microsoft666
Maxi to ma dobry mecz jeden na dziesiec
22.11.2009 o 08:54 przez LoveFist18
LoveFist18
NIE, tylko nie on i to jeszcze za takie pieniądze<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> !! śmiech na sali, Milito już jest lepszy a kosztował dużo mniej
22.11.2009 o 01:06 przez proba1
proba1
DZisiaj brameczke strzelil ale atletico jest zenujace druzyan z potencjalem na 3 siel ligi. Maxi moze by do nas chcial
21.11.2009 o 23:33 przez QuaRiS UC
QuaRiS UC
Ja też trzymam kciuki tam się już marnuje...
21.11.2009 o 23:04 przez sas111
sas111
Aguero owszem jest dobry ale Inter to nie real i mam nadzieje ze nie wyda takiej kasy na 1 zawodnika... ja chcialbym zeby Inter za te 60 baniek sciagnal Gourcuffa, Zarate i jakiegos mlodego obronce..<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 22:03 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jeżeli byłoby tak jak pisze niżej proba1 to ja jestem za. Aguero przebija Mario i on jest moim marzeniem w Interze.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 21:50 przez proba1
proba1
Przyjscie Aguero raczej sprawi odejscie Super Mario
21.11.2009 o 21:42 przez SlimShady
SlimShady
Byłoby wspaniale mieć takiego gracz, stał by sie gwiazdą i ikoną Interu, drugim Ronaldo, Vierim i Ibrą. <br /> Eto na razie nie strzela tyle co w Barcie ale nadal jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, a Milito utrzymał formę jaką prezentuje od 4 sezonów i strzela ważne bramki i powoli zaczyna obejmować prowadzenie w strzelcach ligi, ale jest już dość wiekowym graczem, gdyby jakimś cudem do nas Sergio dołączył, któryś z snajperów musiałbym być rezerwowym, no i co gorsza nasz wielki talent Super Mario byłby tylko 4 napastnikiem, ewentualnie wykorzystywany na skrzydło. Przed transferem trzeba rozważyć wszystkie argumenty, z jednej strony aż można sie wkurzyć jak Chelsea go nam wykradnie, a z drugiej strony 50 mln to ogromna suma, raczej trudno osiągalna dla Interu. <br /> Chętnie wymieniłbym go na Eto, ale to chyba raczej marzenie ścietej głowy.
21.11.2009 o 21:37 przez proba1
proba1
Mowili podczas meczu Argentyna Hiszpania ze Riquelme brakuje bo sie poklocil z Maradona o to ze ten sie zaleca do jeg corki ten mu odparowal ze to niegjego sprawa i niepodoba mu sie sposob prowadzenia kadry przez Maradone i sie skonczylo dla Riquelme
21.11.2009 o 21:28 przez slipdog
slipdog
cos Ty proba1 tego nigdzie nie pisze <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> jedynie że on jest zdradza ją z inną <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 21:06 przez Rebelde
Rebelde
Nie ma szans. W styczniu z napastników przyjdzie tylko Pandev.
21.11.2009 o 20:16 przez proba1
proba1
To nie wiecie ze to corka maradony najpierw Aguero zdradzala z Riquelme i dlatego ten nie jest powolywany do repry.
21.11.2009 o 19:26 przez slipdog
slipdog
FC Davids no ja bym na teścia czyli Maradonę za bardzo nie liczł <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> No chyba że facet lubi jak Aguero już po roku zdradza jego córkę z inną i najprawdopodobniej niedługo się rozwiodą <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> już prędzej pewnie ma chęć go udusić niż dobrze mu życzyć <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 19:14 przez ksiazewi
ksiazewi
W życiu. Ja tam wole teraz Mario. Chłopak pokazuje w tym sezonie dobrą grę.
21.11.2009 o 18:42 przez maciejos
maciejos
Brać! Nawet za Balotelliego, Manciniego, Quaresmę razem wziętych<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 17:46 przez Kamikaze
Kamikaze
Ja tak samo jak Chcuchu wolałbym Zarate ; D
21.11.2009 o 17:46 przez Cny
Cny
Ryszarda i Manciniego dołożyć to może za 30M puszczą <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 17:44 przez duesouth
duesouth
<a href="http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Aguero-jedna-noga-w-Chelsea,wid,11707430,wiadomosc.html">http://sport.wp.pl/kat,17
44,title,Aguero-jedna-nog
a-w-Chelsea,wid,11707430,
wiadomosc.html</a>
21.11.2009 o 17:44 przez Pazzesco
Pazzesco
Taki zawodnik to skarb a przede wszystkim inwestycja w przyszłość ! Taki gracz to skarb !
21.11.2009 o 17:33 przez mati1908
21.11.2009 o 17:33 przez mati1908
mati1908
nie mam nic przeciwko temu graczowi
21.11.2009 o 17:26 przez FcDavids
FcDavids
Liczę, że teść go przekona żeby grał dla nas <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> Liga angielska nie jest dla niego, a we włoskiej byłby gwiazdą. Na naszą korzyść na pewno jest ilość Argentyńczyków w kadrze oraz dobre kontakty z Morattiego z Maradoną.
21.11.2009 o 17:16 przez matrix991
matrix991
Coś jest na rzeczy. Prezes Chelsea powiedział, że wątpi w transfer Kuna, gdyż postawił on zbyt duże wymagania finansowe. Natomiast na Chelsealondyn wyczytałem, że oficjalna strona mówi o tym wyścigu...Nie wiem ile tam w tym prawdy <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 17:15 przez kielongang
kielongang
chelsea miala zakaz ale anulowano go nie tak dawno...<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />

Shoutbox

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625426

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się