Plotki transferowe

Inter walczy o Aguero (41)

Autor:
ponad 16 lat temu
905
41
Już wkrótce może dojść do pojedynku pomiędzy Interem Mediolan, a Chelsea Londyn. Jak się jednak okazuje, pojedynek ten nie rozegra się na boisku, a na rynku transferowym.

Nie od dziś wiadomo, że zarówno działacze z Londynu jak i działacze z Mediolanu są poważnie zainteresowani usługami Sergio Aguero. 21 latek ma w swoim kontrakcie klauzule w wysokości 50 mln funtów i prawdopodobnie będzie to główny cel w styczniowym okienku transferowym dla obydwóch zespołów. The Sun donosi również, że jeśli klub z Madrytu pozwoli na transfer swojego gracza to dołączy on właśnie do jednej z tych drużyn.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.11.2009 o 21:31 przez Bartosh
Bartosh
Aguero to sfera marzeń, a marzyć zawsze można <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
22.11.2009 o 20:11 przez adriano:)
adriano:)
Marzy mi się on, ale uważam że nasze szanse są nikłe jeśli chodzi o kupno tego gracza.
22.11.2009 o 13:03 przez sas111
sas111
owszem warto inwestowac ale nie za takie pieniadze<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Zarate kosztowalby taniej a moim zdaniem ma lepszy sezon niz kun a tez jest przeciez mlody.. zamiast w 1 dobrego mozna zainwestowac w 3 mlodych i dobrych..bez przesady 60 baniek to za duzo.. Torresa taniej opchneli a Torres jest lepszy i jak odchodzil z athletico tez byl lepszy niz aguero
22.11.2009 o 11:58 przez kubbbaaa
kubbbaaa
W takich graczy warto inwestować... WARTO ! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.11.2009 o 10:40 przez mr.de.kong
mr.de.kong
To musicie mieć sporo kasy, bo Chelsea daje już 40 milionów funtów za tego grajka.
22.11.2009 o 10:20 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja Aguero bardzo sobie cenię i bym był w siódmym niebie jak by do nas dolączyl choc w to za bardzo nie wierzę!
22.11.2009 o 09:57 przez microsoft666
microsoft666
Maxi to ma dobry mecz jeden na dziesiec
22.11.2009 o 08:54 przez LoveFist18
LoveFist18
NIE, tylko nie on i to jeszcze za takie pieniądze<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> !! śmiech na sali, Milito już jest lepszy a kosztował dużo mniej
22.11.2009 o 01:06 przez proba1
proba1
DZisiaj brameczke strzelil ale atletico jest zenujace druzyan z potencjalem na 3 siel ligi. Maxi moze by do nas chcial
21.11.2009 o 23:33 przez QuaRiS UC
QuaRiS UC
Ja też trzymam kciuki tam się już marnuje...
21.11.2009 o 23:04 przez sas111
sas111
Aguero owszem jest dobry ale Inter to nie real i mam nadzieje ze nie wyda takiej kasy na 1 zawodnika... ja chcialbym zeby Inter za te 60 baniek sciagnal Gourcuffa, Zarate i jakiegos mlodego obronce..<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 22:03 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jeżeli byłoby tak jak pisze niżej proba1 to ja jestem za. Aguero przebija Mario i on jest moim marzeniem w Interze.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 21:50 przez proba1
proba1
Przyjscie Aguero raczej sprawi odejscie Super Mario
21.11.2009 o 21:42 przez SlimShady
SlimShady
Byłoby wspaniale mieć takiego gracz, stał by sie gwiazdą i ikoną Interu, drugim Ronaldo, Vierim i Ibrą. <br /> Eto na razie nie strzela tyle co w Barcie ale nadal jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, a Milito utrzymał formę jaką prezentuje od 4 sezonów i strzela ważne bramki i powoli zaczyna obejmować prowadzenie w strzelcach ligi, ale jest już dość wiekowym graczem, gdyby jakimś cudem do nas Sergio dołączył, któryś z snajperów musiałbym być rezerwowym, no i co gorsza nasz wielki talent Super Mario byłby tylko 4 napastnikiem, ewentualnie wykorzystywany na skrzydło. Przed transferem trzeba rozważyć wszystkie argumenty, z jednej strony aż można sie wkurzyć jak Chelsea go nam wykradnie, a z drugiej strony 50 mln to ogromna suma, raczej trudno osiągalna dla Interu. <br /> Chętnie wymieniłbym go na Eto, ale to chyba raczej marzenie ścietej głowy.
21.11.2009 o 21:37 przez proba1
proba1
Mowili podczas meczu Argentyna Hiszpania ze Riquelme brakuje bo sie poklocil z Maradona o to ze ten sie zaleca do jeg corki ten mu odparowal ze to niegjego sprawa i niepodoba mu sie sposob prowadzenia kadry przez Maradone i sie skonczylo dla Riquelme
21.11.2009 o 21:28 przez slipdog
slipdog
cos Ty proba1 tego nigdzie nie pisze <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> jedynie że on jest zdradza ją z inną <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 21:06 przez Rebelde
Rebelde
Nie ma szans. W styczniu z napastników przyjdzie tylko Pandev.
21.11.2009 o 20:16 przez proba1
proba1
To nie wiecie ze to corka maradony najpierw Aguero zdradzala z Riquelme i dlatego ten nie jest powolywany do repry.
21.11.2009 o 19:26 przez slipdog
slipdog
FC Davids no ja bym na teścia czyli Maradonę za bardzo nie liczł <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> No chyba że facet lubi jak Aguero już po roku zdradza jego córkę z inną i najprawdopodobniej niedługo się rozwiodą <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> już prędzej pewnie ma chęć go udusić niż dobrze mu życzyć <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 19:14 przez ksiazewi
ksiazewi
W życiu. Ja tam wole teraz Mario. Chłopak pokazuje w tym sezonie dobrą grę.
21.11.2009 o 18:42 przez maciejos
maciejos
Brać! Nawet za Balotelliego, Manciniego, Quaresmę razem wziętych<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 17:46 przez Kamikaze
Kamikaze
Ja tak samo jak Chcuchu wolałbym Zarate ; D
21.11.2009 o 17:46 przez Cny
Cny
Ryszarda i Manciniego dołożyć to może za 30M puszczą <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 17:44 przez duesouth
duesouth
<a href="http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Aguero-jedna-noga-w-Chelsea,wid,11707430,wiadomosc.html">http://sport.wp.pl/kat,17
44,title,Aguero-jedna-nog
a-w-Chelsea,wid,11707430,
wiadomosc.html</a>
21.11.2009 o 17:44 przez Pazzesco
Pazzesco
Taki zawodnik to skarb a przede wszystkim inwestycja w przyszłość ! Taki gracz to skarb !
21.11.2009 o 17:33 przez mati1908
21.11.2009 o 17:33 przez mati1908
mati1908
nie mam nic przeciwko temu graczowi
21.11.2009 o 17:26 przez FcDavids
FcDavids
Liczę, że teść go przekona żeby grał dla nas <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> Liga angielska nie jest dla niego, a we włoskiej byłby gwiazdą. Na naszą korzyść na pewno jest ilość Argentyńczyków w kadrze oraz dobre kontakty z Morattiego z Maradoną.
21.11.2009 o 17:16 przez matrix991
matrix991
Coś jest na rzeczy. Prezes Chelsea powiedział, że wątpi w transfer Kuna, gdyż postawił on zbyt duże wymagania finansowe. Natomiast na Chelsealondyn wyczytałem, że oficjalna strona mówi o tym wyścigu...Nie wiem ile tam w tym prawdy <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
21.11.2009 o 17:15 przez kielongang
kielongang
chelsea miala zakaz ale anulowano go nie tak dawno...<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />

Shoutbox

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

inter30 25.06.2026 10:51

może 10 lat temu to działało i mozna się było targować miesiąc żeby dopiąć swoje, ale czasy się zmieniły, oni w jakimś matrixe żyją

inter30 25.06.2026 10:51

przecież angole na każdym kroku mogą wyskoczyć i przebić więc trzeba działać błyskawicznie, 25 i bonusy i zamykać temat, z takim czajeniem się to zawsze będzie dupa z tyłu

Orzeu 25.06.2026 10:50

no o tym mówię własnie

Orzeu 25.06.2026 10:50

Claudio 25.06.2026 10:47 Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Pa

inter30 25.06.2026 10:50

jak dają za soleta 17-18 milionów to ja się nie dziwię że ten klub nie potrafi zakończyć żadnej porządnej tranzakcji

martins2000 25.06.2026 10:50

Na dzień wczorajszy Como jest skłonne wyłożyć 40 mln ale ponoć mają jeszcze inny plan,Paz chce tylko Como

Claudio 25.06.2026 10:47

Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Paz

Claudio 25.06.2026 10:46

60 to cena dla promocyjna dla Como

Claudio 25.06.2026 10:45

Wg mnie Paz z bonusami spokojnie wyjdzie 65-70mln

Orzeu 25.06.2026 10:44

Inter ewidentnie czeka z Soletem i Jonesem na to co się stanie ws. Paza

Orzeu 25.06.2026 10:43

pytanie kto po niego zapuka

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625420

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się