Plotki transferowe

Inter wyrusza na łowy! (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 13 lat temu
298
29

Po sprzedaży Wesleya Sneijdera jest jeszcze kilku zawodników, którzy mogą odejść z Interu. Są to: Jonathan, Alvarez i Coutinho. Po ich sprzedaży Inter może mieć około 20 mln euro na transfery i wzmocnienie kadry. Oto lista graczy przymierzanych do Interu:

 

1. Paulinho - Inter złożył za Brazylijczyka ofertę w wysokości 15 mln euro, ale Corinthians nie przyjęło tej propozycji. Brazylijski klub oczekuje za swojego pomocnika 20 mln euro. Alternatywami są: Valdes i Biglia.

 

2. Bellomo - Piłkarz Bari jest ponoć blisko Romy, ale wciąż nic nie wiadomo. Cena za młodego Włocha to ok. 2 mln euro.

 

3. Schelotto - Są coraz mniejsze szanse na sprowadzenie Argentyńczyka. Jednak odpowiednia oferta powinna przekonać Atalantę do sprzedaży swojego piłkarza. Alternatywami są: Cassani i Jung.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (146)

26.06
08:05
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2013 o 18:28 przez Italianooo
Italianooo
@ dodo_IM,<br />
A co za różnica czy w klubie są 2 kolejni rzemieślnicy, czy dwóch &quot;artystów&quot; uprawijących sztukę dla sztuki, nic nie wnoszących dla dobra drużyny swoimi zagraniami.
24.01.2013 o 16:53 przez Napoleon IV
Napoleon IV
<img src="/files/emoticons/55" alt="&lt;kupa&gt;" />
24.01.2013 o 14:59 przez dodo_IM
dodo_IM
Buahahaha. To my się osłabiamy a nie wzmacniamy. Coutinho i Alvarez muszą zostać bo w ich miejsce przyjdą jacyś drewniani rzemieślnicy.
24.01.2013 o 12:04 przez Majster98
Majster98
ale zakupy , no no no . Branca zaszaleje hehe <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
24.01.2013 o 00:56 przez Gajdzik
Gajdzik
Skończy się na sprzedaniu wszystkich a sprowadzeniu jednego
23.01.2013 o 21:19 przez drakon
drakon
łowy<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
23.01.2013 o 20:47 przez miniu86
miniu86
ehe jest 23 stycznia
23.01.2013 o 20:44 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Ja bym brał <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.01.2013 o 20:33 przez rzuwf
rzuwf
jeżeli na takich zawodnikach MM chce budować <span style="color: red">I</span>nter to powodzenia w walce o utrzymanie w Serie A<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> żeby myśleć o najwyższych celach trzeba kupować zawodników którzy potrafią wnieść do gry bardzo dużo a nie &quot;coś&quot;. nie można kupować zawodników którzy są na wylocie z przeciętnych zespołów tylko takich którzy są jej filarami jak już a najlepiej podstawowymi grajkami dobrych drużyn (choć w przypadku FFP i podejścia do tematu MM jest to niemożliwe). Jak to jest że QPR (ostatnia drużyna PL) kupiło Remyego, który dymał naszą obronę, za jakieś 10 mln a Inter za większą kasę chce kupić młodziana, który nie wiadomo czy się sprawdzi w europie czy drużynie z &quot;aspiracjami&quot;. aż mnie krew zalewa.
23.01.2013 o 20:21 przez Pawel1992
Pawel1992
dla wszystkich tak bo lepsi Oni niż Valdes , Lodi czy Cassani<br />
warunkiem jest cena jaką zarządają kluby za tych graczy
23.01.2013 o 20:15 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
#13 Bellomo to niewiadoma, a ten Ferreira to ponoć konkretny sęk. <br />
Schelotto, Belhanda, napastnik, środkowy obrońca, Biglia i jest dobrze.<br />
Nie wiecie co to znaczy kontuzjogenny, to nie piszcie tego słowa...
23.01.2013 o 20:03 przez etomaster
etomaster
#9 haha dobre XD
23.01.2013 o 19:49 przez kubadadej
kubadadej
sas111- a to ok, nie chciałem wyjść na gbura, że tak poprawiam<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
23.01.2013 o 19:42 przez sas111
sas111
#10 kubadadej - no ja sie z Toba zgadzam ale ja skomentowalem tylko te &quot;20mln&quot; zamieszczone w tekscie czyli &quot;Po sprzedaży Wesleya Sneijdera jest jeszcze kilku zawodników, którzy mogą odejść z Interu. Są to: Jonathan, Alvarez i Coutinho. Po ich sprzedaży Inter może mieć około 20 mln euro na transfery i wzmocnienie kadry.&quot;
23.01.2013 o 19:34 przez el_loco
el_loco
#9 DOBRE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
23.01.2013 o 19:29 przez Snake86
Snake86
Alternatywy w postaci Valdesa i Cassaniego pokazuja na ile mozliwe jest przyjscie tych glownych :]
23.01.2013 o 19:18 przez adilbn
adilbn
1. Paulinho<br />
2. Belhanda<br />
3. Bellomo<br />
4. Schelotto<br />
5. Facundo Ferreyra<br />
<br />
Poproszę o te transfery w tym okienku. <br />
PS. Nie sprzedawać Coutinho.
23.01.2013 o 19:17 przez marcin1908
marcin1908
Ja cały czas nie potrafie zrozumieć dlaczego w Interze w roli naturalnego zastępcy Wesa nikt nie widzi Coutinho, pewnie ze miał lepsze gorsze momenty, ale nie raz pokazał, że potrafi grać w piłkę i moim zdaniem zasługuje na szanse.
23.01.2013 o 19:09 przez kubadadej
kubadadej
sas111 - bez przesady z tymi 20mln. Sneijder poszedł za 7.5mln+ do tego idą zaoszczędzone pieniądze na kontrakcie. Cou za mniej niż 12-13mln nie zostanie sprzedany. Alvarez, jest strasznie kontuzjogenny, gdyby nie to byłby z niego dobry zawodnik ŚP. Cena za niego 6-7mln byłaby ok. Jonathan powinien odejść za jakąkolwiek kwotę. Około za tych 4 graczy powinniśmy dostać ok. 30mln+koszty za wynagrodzenie, które oczywiście zostałyby ulokowane w innych zawodników.
23.01.2013 o 19:07 przez Seba
Seba
Łowy? prędzej strzelanie do kaczek <img src="/files/emoticons/48" alt=" :-D " />
23.01.2013 o 19:04 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Rafał Wolski?
23.01.2013 o 18:59 przez sas111
sas111
Jonathan, Alvarez, Coutinho i Sneijder = 20mln euro<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> Dobry Boze:( a Inter wydal na nich kolo 40mln... jak sprzedadza teraz Coutinho to beda idiotami
23.01.2013 o 18:56 przez marcin456
marcin456
Wedlug mnie Paulinho nie sprawdzilby sie w Interze. 100 razy bardziej wolalbym Belhanda, szkoda wyrzucac 20 baniek na przecietnego wedlug mnie zawodnika jak mozna miec marokanczyka za polowe tej ceny, a umiejetnosciami mu nie ustepuje. Szczegolnie ze Moratti ostatnio strasznie zydzi z kasa... W zamian za to (doplacajac do tych &quot;zaoszczedzonych&quot; 10 baniek kilka-kilkanascie ) sciagnac nastepce Milito z prawdziwego zdarzenia, a nie dziadka Rocchiego co zapomnial jak sie gra w pilke...<br />
Podstawowa jedynastka : Handa, Juan, Ranocchia, Pereira, Nagatomo, Guarin, Belhand, Cambiasso(Gargano), Palacio, FantAntonio, Milito(nowy transfer np. Lewy, Hernandez)
23.01.2013 o 18:52 przez groch
groch
Noooo trzeba przyznać łowy godne drużyny która pragnie awansu do LE!
23.01.2013 o 18:51 przez PasywnoAgresywny
PasywnoAgresywny
ciekawi mnie tylko jak sie te lowy zakoncza <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.01.2013 o 18:42 przez bartkowski_26
bartkowski_26
Brak słów.
23.01.2013 o 18:39 przez Chuchu
Chuchu
A Paulinho to nie ma czasem klauzuli odejścia 15mln €? Valdes i Biglia to średniaki.<br />
<br />
Bellomo gość o którym do niedawna nikt nie słyszał a już na pewno nikt nie widział w akcji.<br />
<br />
Schelotto średniak, Jung zbiera dobre noty w Bundeslidze, Cassaniego szkoda komentować.
23.01.2013 o 18:37 przez Kondzik
Kondzik
Najlepsze sa alternatywy....moj Boze<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się