Wywiady z trenerami

Inzaghi: Jestem zadowolony z postawy tej grupy (6)

Autor:
Źródło: en.inter.it
7 dni temu
1352
6
Simone Inzaghi

Simone Inzaghi ma za sobą nie tylko pierwszy mecz na ławce Interu, ale także pierwszą pomeczową wypowiedź. Włoski szkoleniowiec rozmawiał z klubowymi mediami tuż po zakończeniu serii jedenastek, która dała Interowi ostateczne zwycięstwo nad Lugano. 

 

- Wiedziałem, że nie będzie dziś łatwo. Miałem pewne obawy związane z tym, że kluczowi gracze nadal są nieobecni, ale muszę przyznać, że Ci których miałem do dyspozycji spisali się bardzo dobrze. 

- Rozpoczęło się źle i znaleźliśmy się w sytuacji kiedy deficyt stał się już dwubramkowy. Biorąc pod uwagę jak ograniczeni byliśmy dziś sytuacją kadrową, uważam że udało nam się zareagować bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem siły z jaką odpowiedzieliśmy na wydarzenia na boisku. Cieszy także, że parliśmy do przodu praktycznie do samego końca, nie brakowało wiele aby wygrać w regulaminowym czasie. Na plus jest także to jak prezentowaliśmy się fizycznie, szczególnie że w kilku przypadkach mówimy o pełnych 90 minutach gry. 

 

- Teraz powoli będziemy wprowadzać do treningów kolejnych graczy, którzy mają zaplanowane powroty do klubu. Już w kilku kolejnych dniach będą z nami Marcelo Brozović i Stefan de Vrij. Wszyscy w klubie pracują pełną parą i jestem pewny, że 22. sierpnia będziemy gotowi do walki. 

- Żałuję, że nie ma z nami więcej kibiców. Wiem też, że nie będzie ich z nami w sierpniu. Byłoby wspaniale gdyby cały stadion mógł powitać swoich mistrzów w dniu inauguracji kolejnego sezonu. Ich wsparcie jest bezcenne i czyni ogromną różnicę. Dowodem na to niech będzie to jak ważne było dziś wspieranie nas przez garstkę obecnych na stadionie Interistów. 

 

- Chciałbym też pochwalić nasz zespół Primavery. Ich reprezentaci pokazali się dziś i w ostatnich dniach z jak najlepszej strony. Spodziewałem się tego wiedząc jak dobrą akademię ma Inter. Bardzo proszę o utrzymanie takiej postawy, ponieważ takie uzupełnienia będą nam potrzebne nie tylko do sierpnia, ale być może także później podczas rozgrywek. 

Zobacz też

Simone Inzaghi

Cel na Ligę Mistrzów? Zmiana stylu gry? Transfery? - pierwsza konferencja prasowa Simone Inzaghiego (10)

07.07
16:55
Simone Inzaghi

Trener Inzaghi skomentował losowanie Serie A (0)

14.07
22:07

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.07.2021 o 08:57 przez Nasir
+3
Nasir
tak jak pisalem wczesniej, on w kazdym wywiadzie bedzie zadowolony.
18.07.2021 o 23:01 przez pasencjusz88
+1
pasencjusz88
Nie oceniam z góry ale gość mi tak na razie nie pasuje tutaj..
18.07.2021 o 18:12 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
Mental i kondycja to zostały jeszcze po Conte, ciekawe kiedy się to skończy
18.07.2021 o 19:11 przez Gloin1989
Gloin1989
Ta epicka Mentalność była widoczna w meczach Lm
18.07.2021 o 12:28 przez inter_bitcoin
-1
inter_bitcoin
Simone masz fundament. Nie zawiedź nas !!
18.07.2021 o 09:06 przez Pader88
+5
Pader88
Szymek pod wrażeniem mentalu i kondycji jaka zastał w drużynie po Panach Conte i Pintusie. Musisz to utrzymać, nie możesz tego rozmienić na drobne zrozum.

Shoutbox

Dzonyy 25.07.2021 08:15

dobrze poczytac fachowcow na sb

WTC 25.07.2021 07:46

xddd

WTC 25.07.2021 07:46

doman 24.07.2021 23:04 to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny doman 24.07.2021 23:03 ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

Skepta 25.07.2021 07:35

ale za to pól nocy bedzie cos sie srał o jakis tlenek grafenu w szczepionce, ktory notabene i tak jest nieprawdą, bo to byl fake news xddd

Skepta 25.07.2021 07:34

typowy doman, wypala rame szlugow dziennie, wciaga nosem jakies specyfiki w ktorych jest cala tablica mendelejewa a jak kasy brak, to wlewa rozpuszczalnik do worka, wklada do niego glowe i sie inhaluje

Saff 24.07.2021 23:10

Gdzie okazało się, że nie tyle jest rtęć, co jakieś związki rtęci, które są utrwalaczami szczepionek

Saff 24.07.2021 23:10

A z samym tym tlenkiem grafenu nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak z rzekomą rtęcią w którychś ze szczepionek na choroby wieku dziecięcego, o których mówiły te oszołomy ze stop-nop

Saff 24.07.2021 23:09

I nie kwestia tego, czy ktoś myśli inaczej tylko faktów i naginania rzeczywistości

Saff 24.07.2021 23:09

Doman, ta strona istnieje już od dawna i ludzie którzy ją prowadzą zajmują się szeroko pojętymi fake newsami, nie tylko odnośnie covida ;)

doman 24.07.2021 23:05

jak to powiedzial moj serdeczny przyjecial , za duzo zenskich hormono w kurczakach i dlatego rodzi sie tyle pedałów:d

doman 24.07.2021 23:04

hormony

doman 24.07.2021 23:04

to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny

doman 24.07.2021 23:03

ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

doman 24.07.2021 23:02

a powaznie .....

doman 24.07.2021 23:02

kamiliusz 1908 i to Cie ma tlumaczyc z tego ze zostales gejem ?

doman 24.07.2021 23:01

jesli wierzysz takiej stronie powolanej specjalnie zeby negowac ludzi ktorzy maja odmienne zdanie nt pandemii to gratuluje

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

GHz*

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

Witam, no ogólnie to ja pamietam ze w 1 klasie mieliśmy szczepienie na tężca tym całym tlenkiem grafenu i po tym czestotliwość taktowania czipu któy mam w mozgu zwiększyłą się o 23000 GHZ

doman 24.07.2021 22:48

podobno to jest w szczepionkach

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27221

Liczba newsów: 40154