Plotki transferowe

Kolejka po Wes'a (24)

Autor:
Źródło: transfermarketweb.com
ponad 13 lat temu
241
24

Odejście Sneijdera z Interu wydaje się nieuniknione. Klub z pewnością będzie chciał jeszcze zarobić na Holendrze po którego już ustawiają się chętni.

 

Opcją numer 1 jest jednak wymiana z PSG. Sneijder za Pastore. Jest to opcja realna, Pastore w swoim klubie ma coraz słabszą pozycje. Co jednak ciekawe sprowadzić Argentyńczyka chce do siebie również Milan.

 

Wydaje się, że jeśli wymiana z jakiegoś powodu się nie uda to Wes zawita do któregoś z następujących klubów. Manchester United, Manchester City, Anży Machaczkała lub Fenerbahce Stambuł.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.12.2012 o 08:23 przez SlimShady
SlimShady
Nie powiem 2 lata temu bardzo chciałem Pastore u nas bo w Palermo wymiatał, teraz widać, że presja dała o sobie znać juz nie jest ta gwiazda choć pierwszy sezon nie mial az taki zły, boje sie, że beedzie chciał sporo zarabiać bo w PSG na pewno groszy nie zarabiał.<br />
W sumie w Interze na ta pozycje jest normalnienie Coutinhoi Alvarez a także Cassano, a wydaje mi sie, ze bardziej potrzebne wzmocnienie jest w obronnie, bo nie keidy brakuje obrońców do gry z 3. Chivu szybko nie wróci i mamy tylko jednego zmienika w postaci Silvestre, konieczny jest 5, nie musi to byc jakis konkretny, ale np wypożyczyć takiego do końca sezonu i opcją wykupu nie było by złym pomysłem.<br />
Choć w oknie zimowym przydał by sie ktoś konkretny an przyszłość bo Samuel ten sezon i chyba ława albo odejdzie, marzy mi sie taki Sahkno albo Ogbonna. <br />
Jak Sneijdera sprzedamy jednak do czego mam nadzieje nie dojdzie to chyba każdy z nas chciałby konkretnego napastnika i następce Milito.
02.12.2012 o 00:45 przez kajman9955
kajman9955
Proszę tylko nie sprzedawajcie Wes'a <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
02.12.2012 o 00:44 przez dodo_IM
dodo_IM
Przecież Pastore trzeba będzie dać podobne wynagrodzenie jak Wesowi. To się w ogóle kupy nie trzyma. Chyba że powód pozbywania się Wesa jest zupełnie inny.
01.12.2012 o 21:25 przez Cny
Cny
#20 Widzę nie porozmawiamy. MŚ 10' Wes w życiowej formie prowadzi Holandię do vicemistrzostwa (mistrzostwo gdyby nie kaleki Robben). Nawet patrząc, że reszta była w przyzwoitej formie Wes był najlepszy i lepszego trudno byloby znaleźć. EURO 2012 to inna bajka. Wes ponownie najlepszy w Holandii, ale cała drużyna była beznadziejna. Sam miał wygrać EURO? Beznadziejny dałeś przykład. Chyba nie muszę mówić jak to wygląda...<br />
<br />
Hamsik nie zaistnieje w innym klubie niż Napoli i nieważne, co napiszesz, nic mojej opinii nie zmieni. Używając Twojej argumentacji, co osiągnęło Napoli? Podobnie Hernanes w lepsyzm klubie raczej się nie sprawdzi, ale zawodnik ciekawy z tym, że na pewno nie formatu Wesa. Pirlo to klasa sama w sobie, ale nie należy go porównywać z Wesem raczej. Wes gra z przodu bardziej, Pirlo bliżej środka inny typ poruszania się po boisku. Guarinowi bliżej do Andrei. Po za tym piłkarze ci są wystawiani na swoich pozycjach, nie biegają na skrzydle, nie muszą latać na DM jak wymyśli sobie trener, czy nie są wystawiani jak drugi napastnik. Po odejściu Mou i Eto'o nie miał tez z kim grać, bo i Milito był bez formy. Dopiero u Andreii byłą szansa na odżycie Wesa. Kontuzja przeszkodziła, jak może wrócić i pomóc drużynie, to zarząd wymyślił sobie tą całą szopkę. Dlaczego takiego ultimatum nie postawią Milito<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> On przecież też obniżył loty od 2010, a 5M miesięcznie leci. No ale oberwać się musi Wesowi, któemu raczej motywacji nie brakuje.
01.12.2012 o 20:10 przez Pawel1992
Pawel1992
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SewUHgwUJZw&amp;feature=fvst">http://www.youtube.com/watch?v=SewUHgwUJ&shy;Zw&amp;feature=fvst</a>; <br />
Sneijder dobry był(jest)....<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
01.12.2012 o 18:39 przez Imrahil
Imrahil
plakac za nim nie bede
01.12.2012 o 18:35 przez Dejwid
Dejwid
#17 Ta i zaprowadził Holandię do spektakularnych sukcesów na ostatnich mistrzostwach. Nawet w serie A jest kilku lepszych (biorąc pod uwage staty z 3 ostatnich sezonow) rozgrywających/ofensywnych pomocnikow, którzy kierują grą zespołu i są ich liderami: Hamsik, Hernanes, Pirlo... 100 razy bardziej wolałbym miec nawet takiego Valero na rozegraniu. A w innych ligach to nie chce wiedziec ilu;P
01.12.2012 o 18:33 przez Wisniapl
Wisniapl
Czyli jednak miłość do klubu nie jest mocniejsza od kasiorki :( Osobiście nie wyobrażam sobie, aby na przykład Javier nie zgodził się na zmniejszenie zarobków w czasach kiedy klub niedomaga finansowo. Właśnie dzięki takim rzeczom zostaje się legendą klubu lub tylko jego sezonową gwiazdką. Szkoda Wes, że nie chciałeś zostać legendą, a wystarczy Ci bycie gwiazdką :(<br />
PS. Brać Pastore. Chłopak we Włoskiej lidze wymiatał, a do tego młodziutki jest.
01.12.2012 o 18:04 przez Pawel1992
Pawel1992
po co Pastore jak mamy Coutinho?
01.12.2012 o 17:51 przez Cny
Cny
#13 W reprezentacji Holandii jest najlepszy. Gdy w Interze miał z kim grać to też był najlepszy ;) Kontuzje, ciągłe zmiany trenerów, którzy nie potrafili go ustawić... Na tej podstawie. Wskaż lepszych. Tylko proszę nie Xaviego...<br />
<br />
Pastore nic nie da temu klubowi. Przeciętny piłkarz. Na Palermo starczał, ale spoko bierzmy go, bo to zawsze kolejny Argentyńczyk. Tylko szkoda, że żaden z nich nie gra w swojej reprezentacji, która nomen omen spektakularnych sukcesów nie odnosi.
01.12.2012 o 17:49 przez RBaggio18
RBaggio18
Po co tyle dostawał ..jakby tak bardzo kochał klub to nie potrzebna byłaby mu aż taka kasa za grę , zrobił co zrobił dla klubu i powinien odejść odrazu po Mou , dobrze ,że jego wartość nie spada zbyt mocno pomimo słabych sezonów i marnej gry , oby nie grał bo jeszcze kontuzje złapie i tyle będzie , że jeszcze pare baniek spadnie . Jak obniży zarobki i zmieni postawe niech zostanie ..ale wątpie ,żeby się odrodził . Będzie jak do tej pory asysta i jakiś przebłysk raz na 3 mecze plus , każda piłka do niego.. Obniżanie kontraktów jest frajerstwem szczrze mówiąc , najpierw dajesz komuś kasę żeby przebić inny klub itp itd ,żeby gracz był zadowolony , a pożniej obiżasz jak gra słabiej .. to trzeba było umowe inaczej zapisać . Czyli poprostu wczesniej został przepłacony ... tak już w dzisiejszym futbolu jest.
01.12.2012 o 17:35 przez etomaster
etomaster
Jak dla mnie może już z tąd iśc oczywiście za rozsądną cenę albo za pastore i 10 mln w końcu PSG ma dużo kasy to trzeba z nich trochę wycisnąć<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.12.2012 o 17:30 przez Dejwid
Dejwid
#12 &quot;zginął we Francji(!)&quot; - W pierwszym sezonie był praktycznie najlepszym grajkiem PSG. Teraz ma słabszą formę i jest szansa na to, że arabskie krety z PSG sa na tyle lekkomyslne żeby go oddac.<br />
<br />
&quot;za najlepszego rozgrywającego na świecie&quot; - Weź głęboki oddech, ochłoń i zdaj sobie sprawę z tego jaką głupotę napisałeś.
01.12.2012 o 17:14 przez Cny
Cny
Niech idiotyczny zarząd zginie. Pastore za Wesa. Kpina. Chyba, że dodadzą 20M. Zawodnik, który wyróżniał się na tle średniej Serie A i zginął we Francji(!) za najlepszego rozgrywającego na świecie, no ale wiem, spece powiedzą, że Wes jest szklany. W ogóle wystawmy 11 Argentyńczyków.<br />
<br />
Brak Wesa można przeboleć, ale nie w takiej sytuacji jak to się teraz dzieje. Blamaż na cały świat. Sprowadzamy się do poziomu CIty.
01.12.2012 o 17:14 przez yoda79
yoda79
#9 Nie widzi oczywistego chamstwa i buractwa Interu, co za człowiek
01.12.2012 o 17:13 przez Snake86
Snake86
Prawda jest taka, że powinniśmy dać mu dograć przynajmniej do stycznia albo końca sezonu i ewentualnie wtedy sprzedać. Nie wystawianie go do gry to tylko i wyłącznie strata - dla zespołu (jakość), Morasia/klubu (kasa na pensje) i ewentualnej sprzedaży (spadnie cena).
01.12.2012 o 16:10 przez szakal25ap
szakal25ap
dzisiaj po pietnastu latach kibicowania interowi normalnie płacze jak małe dziecko i dziękuje wesowi za wspaniałe chwile i zawsze bedzie w moim sercu a pan morati i brace zycze szbkiego spadku finansów a panu stramaconiemiu szybkiego zwolnienia człowiekowi bez jaj <br />
01.12.2012 o 16:02 przez Gajdzik
Gajdzik
Widać nasz zarząd nie potrafi z nikim normalnie zakończyć współpracy <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
Może niech jeszcze Zanettiego niech wywalą w styczniu !<br />
Żenua <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
01.12.2012 o 15:07 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Z PSG wymiana <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
01.12.2012 o 14:52 przez yoda79
yoda79
Schodzimy na psy.
01.12.2012 o 14:42 przez sneijderos
sneijderos
pier@#$% zarząd
01.12.2012 o 14:42 przez sneijderos
sneijderos
szkoda mi pisać bo chce powiedzieć to sami co #2<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
01.12.2012 o 14:32 przez wryczol
wryczol
oj Wes... Jestem dla mnie motorem tej drużyny.. Szkoda będzie się żegnać:( nie zapomnę ile mi dałeś szczęścia w 2010 roku i ta Twoja uśmiechnięta Gębula po strzelonych golach.. ten mały człowieczek jest dla mnie najbardziej wartościowym graczem Interu a oni go traktują jak śmiecia... szok.. jeśli tak dalej będzie i zarząd dalej będzie traktował tak graczy to nie wiem.. nie chce kibicować klubowi który nie szanuję innych ludzi.. szok.. Boli mnie to że JC , Maicona, Lucio a teraz Wesa traktują w ten sposób... ehhh<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
01.12.2012 o 14:24 przez Claudio
Claudio
Mysle ze najlepiej na murawie czulby sie w ekipach z Manchesteru.

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się