Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
27.06.2026 20:44
a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu
Cny
27.06.2026 20:43
taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter
Chuchu
27.06.2026 20:38
Ależ piękny falstart mercato
jaszczomb
27.06.2026 20:17
alez klinsi wyjasnia sb
Klinsi64
27.06.2026 19:33
nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise
Klinsi64
27.06.2026 19:32
145 mln zaoszczedzone brawo Marotta
Cny
27.06.2026 19:19
a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka
Cny
27.06.2026 19:19
teraz znowu przepalą hajsu na murzynow
Cny
27.06.2026 19:18
50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy?
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca
Cny
27.06.2026 19:15
te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd
martins2000
27.06.2026 18:50
rezygnuje ze starań o Jonesa
martins2000
27.06.2026 18:49
Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd
KibicInteru
27.06.2026 18:08
ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść
KibicInteru
27.06.2026 18:01
4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca
KibicInteru
27.06.2026 17:50
Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli
broda4991
27.06.2026 17:44
Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣
martins2000
27.06.2026 17:43
Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB
Cyrax
27.06.2026 17:40
Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda
Komentarze (24)
W sumie w Interze na ta pozycje jest normalnienie Coutinhoi Alvarez a także Cassano, a wydaje mi sie, ze bardziej potrzebne wzmocnienie jest w obronnie, bo nie keidy brakuje obrońców do gry z 3. Chivu szybko nie wróci i mamy tylko jednego zmienika w postaci Silvestre, konieczny jest 5, nie musi to byc jakis konkretny, ale np wypożyczyć takiego do końca sezonu i opcją wykupu nie było by złym pomysłem.<br />
Choć w oknie zimowym przydał by sie ktoś konkretny an przyszłość bo Samuel ten sezon i chyba ława albo odejdzie, marzy mi sie taki Sahkno albo Ogbonna. <br />
Jak Sneijdera sprzedamy jednak do czego mam nadzieje nie dojdzie to chyba każdy z nas chciałby konkretnego napastnika i następce Milito.
<br />
Hamsik nie zaistnieje w innym klubie niż Napoli i nieważne, co napiszesz, nic mojej opinii nie zmieni. Używając Twojej argumentacji, co osiągnęło Napoli? Podobnie Hernanes w lepsyzm klubie raczej się nie sprawdzi, ale zawodnik ciekawy z tym, że na pewno nie formatu Wesa. Pirlo to klasa sama w sobie, ale nie należy go porównywać z Wesem raczej. Wes gra z przodu bardziej, Pirlo bliżej środka inny typ poruszania się po boisku. Guarinowi bliżej do Andrei. Po za tym piłkarze ci są wystawiani na swoich pozycjach, nie biegają na skrzydle, nie muszą latać na DM jak wymyśli sobie trener, czy nie są wystawiani jak drugi napastnik. Po odejściu Mou i Eto'o nie miał tez z kim grać, bo i Milito był bez formy. Dopiero u Andreii byłą szansa na odżycie Wesa. Kontuzja przeszkodziła, jak może wrócić i pomóc drużynie, to zarząd wymyślił sobie tą całą szopkę. Dlaczego takiego ultimatum nie postawią Milito<img src="/files/emoticons/35" alt="
Sneijder dobry był(jest)....<img src="/files/emoticons/8" alt="
PS. Brać Pastore. Chłopak we Włoskiej lidze wymiatał, a do tego młodziutki jest.
<br />
Pastore nic nie da temu klubowi. Przeciętny piłkarz. Na Palermo starczał, ale spoko bierzmy go, bo to zawsze kolejny Argentyńczyk. Tylko szkoda, że żaden z nich nie gra w swojej reprezentacji, która nomen omen spektakularnych sukcesów nie odnosi.
<br />
"za najlepszego rozgrywającego na świecie" - Weź głęboki oddech, ochłoń i zdaj sobie sprawę z tego jaką głupotę napisałeś.
<br />
Brak Wesa można przeboleć, ale nie w takiej sytuacji jak to się teraz dzieje. Blamaż na cały świat. Sprowadzamy się do poziomu CIty.
Może niech jeszcze Zanettiego niech wywalą w styczniu !<br />
Żenua <img src="/files/emoticons/33" alt="