Informacje z klubu

Kolejny krok w rozwoju klubu. Inter wkracza na rynek e-sportu! (20)

Autor:
Źródło: inter.it
5 miesięcy temu
1898
20
Inter esport

Od jakiegoś czasu mówiło się, że Inter zamierza stworzyć swoją drużynę w świecie e-sportu. Nerazzurri stosunkowo późno zainteresowali się tym tematem, jednak zdecydowano, że będzie to dobry ruch w rozwoju marki klubu.

Na oficjalnej stronie Interu Mediolan została ogłoszona nazwa nowej e-sportowej drużyny - Inter | QLASH.

Ambasadorem i twarzą tej gałęzi klubu został Alessandro Bastoni. Jest to naturalny wybór, gdyż trzeba było znaleźć zawodnika, który jest młody oraz posiada umiejętności gry FIFĘ. Bastoni wydaje się więc dobrym wyborem (pod uwagę brany był także Sebastiano Esposito). 

Zawodowymi graczami, którzy weszli do składu są:  Diego ‘Crazy_Fat_Gamer’ Campagnani, jeden z najlepszych graczy FIFA i Pro Evolution Soccer oraz nadzieja włoskiego e-sportu - Luigi “Kirito_Yuuki_00” Loffredo.

 

 

udostępnij

Zobacz też

Marcelo Brozovic

Brozovic wciąż niepewny występu (2)

27.06
00:48
Ionut Radu Inter trening

Oficjalnie - Parma przedłużyła wypożyczenie Radu (1)

30.06
23:36

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.02.2020 o 09:17 przez Ibra1908
Ibra1908
Będę grał w grę :P
12.02.2020 o 01:49 przez horrorshow86
+1
horrorshow86
KoBa napisał:
e-sport to nie sport.

Bo to esport a nie sport.
12.02.2020 o 01:46 przez horrorshow86
+1
horrorshow86
Ippon napisał:
Esport to nie sport bo nie trzeba kondycji. Przeczytaj uważnie artyukł a dowiesz się, czy zawodnicy e-sportu dbają o swoją kondycję. Wszystko można sobie wygooglować. Np. cs go i Astralis.

Dlatego nie sport a esport.
11.02.2020 o 20:21 przez Piekarz
+3
Piekarz
Moje przemyślenia:

1) Zabawne jest dla mnie kłócenie się o to, czy e-sport to sport, tak jakby to nie było kwestią przyjętej definicji słowa "sport", tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie i tak jakby sport był jakimś niezwykle nobilitującym czy elitarnym zjawiskiem/zajęciem;
2) Jednocześnie chyba nawet bardziej zabawni - nic na to nie poradzę - są dla mnie ludzie, którzy są w stanie poświęcać swój czas wolny na patrzenie jak ktoś obcy gra na kompie;
3) Zabawna dla mnie nie jest, bo raczej niepokojąca, rosnąca popularność tego zjawiska, sama w sobie niekoniecznie szkodliwa, ale będąca dla mnie jeszcze jedną egzemplifikacją postępującej nieopanowanej technicyzacji, materializacji i kryzysu wartości humanistycznych w społeczeństwie;
4) Zabawny jest dla mnie ostatecznie w szczególności użytkownik Yascarr, który chyba został samodzielnym, grającym we własnej lidze e-sportowcem w dyscyplinie pisania najgłupszych możliwych komentarzy i który nie rozumie, że taki ruch dla dużego klubu piłkarskiego jest nie tyle dobry, zły, wstydliwy czy chwalebny, tylko po prostu konieczny.
11.02.2020 o 19:53 przez Avtvv
Avtvv
hmmm ostatnio była transmisja z MŚ Fify 20. Zespół Romy tam ostro pomykał i w sumie przeszło mi przez myśl, ze znając prężność marketingową naszą teraz, to tylko czekać jak wejdziemy w eSport :)
11.02.2020 o 18:41 przez Ippon
-1
Ippon
Esport to nie sport bo nie trzeba kondycji. Przeczytaj uważnie artyukł a dowiesz się, czy zawodnicy e-sportu dbają o swoją kondycję. Wszystko można sobie wygooglować. Np. cs go i Astralis.
11.02.2020 o 18:21 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
no po tym Fat Gamerze widać,że to sport jednak ;) w przerwie meczów wpieprza kebsy i frytki potem 8 minut palcami porusza i tyle
11.02.2020 o 19:09 przez Saff
Saff
Coraz lepsze te argumenty :D
11.02.2020 o 17:41 przez ragnar
+1
ragnar
a już myślałem, że Bastoni gra :)
11.02.2020 o 16:53 przez KoBa
-1
KoBa
e-sport to nie sport.
11.02.2020 o 16:59 przez Saff
Saff
Idąc takim tokiem rozumowania, to to samo można powiedzieć o szachach czy sportach motorowych.
11.02.2020 o 17:05 przez KoBa
KoBa
Szachy, brydż itp - zgadzam się.
Ze sportami motorowymi to jednak już inna sprawa, to ich uprawiania też trzeba mieć zdrowie i kondycję.
11.02.2020 o 17:09 przez Saff
Saff
Tylko wiesz, że wszystko zależy od definicji sportu jako takiego? I że tym mianem określana jest nie tylko aktywność fizyczna, ale również inne formy współzawodnictwa?
11.02.2020 o 17:30 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Jest to taki sam sport jak szachy. Natomiast tak jak szachy jest to sport dla no life’ów i mięczaków. Ani to umysłowo nie ma startu do szachów ani kondycyjnie do innych sportów. Porównując ten sport chociażby do himalaizmu jest to przedszkolna gra w berka. Nie mam problemu by nazwać to sportem ale jest na szarym końcu wszystkich sportów pod każdym względem.
11.02.2020 o 17:37 przez Saff
Saff
A to już zupełnie inna para kaloszy. Ale to już pozostaje kwestią gustu i umiejętności - co kto lubi i umie robić.

Nie zmienia to jednak faktu, że upieranie się, że to nie jest sport, czy też ocenianie takiej inwestycji klubu w kategorii wstydu jest zwyczajnie głupie.
11.02.2020 o 17:46 przez InteristaES
+1
InteristaES
Boże, co za bezsensowne i krzywdzące myślenie. Co ma piernik, do wiatraka? Przecież z wyczynami sportowców ekstremalnych, każdy inny sport wygląda jak zabawa. Prawd jest taka, że w każdej dziedzinie, aby osiągnąć mistrzostwo trzeba lat wyrzeczeń i pracy. Takie zestawienia są bez sensu. Tak jak bym porównał dentystę i neurochirurga, ten pierwszy ma dużo łatwiejszy i mniej złożony zawód, a jednak obaj są lekarzami i w związku z tym mam nazwać dentystę mięczakiem bo siedzi cały dzień przy fotelu, a ten drugi operuje na otwartym mózgu? Albo jak gotujesz sobie w domu i porównam to z gotowaniem w super restauracji, to też jesteś mięczakiem bo gotujesz tylko dla siebie i co to ma wspólnego z "prawdziwym" gotowaniem? Serio, czas poszerzyć horyzonty, bo świat nie jest czarno-biały.
11.02.2020 o 18:11 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Dlatego lekarze śmieją się z dentystów, że to nie lekarze. Wszystko ma swoje miejsce w szeregu i nie ma to nic wspólnego z czarno białym widzeniem spraw. Dlatego ten sport jest na szarym końcu i nic tego nie zmieni. Ten sport wymaga dużo mniej wyrzeczeń i umiejętności niż większość sportów.
11.02.2020 o 16:13 przez Yascarr
-19
Yascarr
Ale wstyd...
11.02.2020 o 16:45 przez Saff
+18
Saff
Co w tym takiego wstydliwego, bo nie bardzo rozumiem?
To, że zarząd wykorzystuje obecny rozwój e-sportu i szuka swoich sił w kolejnej gałęzi biznesu? I to prężnie się rozwijającej?

No sorry, ale cytując mema - the future is now, old man.

Shoutbox

maverik 06.07.2020 02:40

przyjscie i gra Lukaku

WTC 06.07.2020 00:07

są jakieś plusy tej naszej grzywki, co?

WTC 06.07.2020 00:07

no właśnie jaszczombie też to czytałem

jaszczomb 05.07.2020 23:15

Ten fakt wykorzystał Antonio Conte, który osobiście włączył się w rozmowy w sprawie pozyskania Achrafa Hakimiego i tym samym odegrał bardzo istotną rolę w przekonaniu Marokańczyka do przeprowadzki na Półwysep Apeniński, co podkreślił agent piłkarza w na łamach „Al Mountakhab”.

pluto11 05.07.2020 23:10

Zaniolo wchodzi, nie zdziwie sie jaj, zerwie zaraz drugie albo to samo więzadło

jaszczomb 05.07.2020 23:09

latego nie rozumiem radosci po golu sromki xd

jaszczomb 05.07.2020 23:09

dokl

Nitrogen 05.07.2020 23:08

I w interesie Milanu jest żeby Napoli tu wygrało

Nitrogen 05.07.2020 23:08

No to Roma powinna bardziej interesować

rroossoonneerii 05.07.2020 23:08

zeby nie grac eliminacji tylko taka roznica

Nitrogen 05.07.2020 23:08

Wątpliwe

jaszczomb 05.07.2020 23:07

najpierw to ograjcie jude

Nitrogen 05.07.2020 23:07

Napoli i tak jest już w LE

Nitrogen 05.07.2020 23:07

A co to za różnica?

rroossoonneerii 05.07.2020 23:07

a napoli w weekend moga przegonic jesli wygraja z nimi

rroossoonneerii 05.07.2020 23:06

wole remis

jaszczomb 05.07.2020 23:06

latwiej milanowi bedzie wyprzedzic rome niz napoli

jaszczomb 05.07.2020 23:06

i z czego sie cieszysz roso xd

rroossoonneerii 05.07.2020 23:05

gool

jaszczomb 05.07.2020 23:04

dlateego ten dualizm w pl zyje i ma sie swietnie\

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • 19:30

    Lecce

    ? - ?

    Lazio

  • 21:45

    Milan

    ? - ?

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Roma

    Roma

    30

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27036

Liczba newsów: 36928