Informacje z klubu

Kolejny krok w rozwoju klubu. Inter wkracza na rynek e-sportu! (20)

Autor:
Źródło: inter.it
9 dni temu
1772
20
Inter esport

Od jakiegoś czasu mówiło się, że Inter zamierza stworzyć swoją drużynę w świecie e-sportu. Nerazzurri stosunkowo późno zainteresowali się tym tematem, jednak zdecydowano, że będzie to dobry ruch w rozwoju marki klubu.

Na oficjalnej stronie Interu Mediolan została ogłoszona nazwa nowej e-sportowej drużyny - Inter | QLASH.

Ambasadorem i twarzą tej gałęzi klubu został Alessandro Bastoni. Jest to naturalny wybór, gdyż trzeba było znaleźć zawodnika, który jest młody oraz posiada umiejętności gry FIFĘ. Bastoni wydaje się więc dobrym wyborem (pod uwagę brany był także Sebastiano Esposito). 

Zawodowymi graczami, którzy weszli do składu są:  Diego ‘Crazy_Fat_Gamer’ Campagnani, jeden z najlepszych graczy FIFA i Pro Evolution Soccer oraz nadzieja włoskiego e-sportu - Luigi “Kirito_Yuuki_00” Loffredo.

 

 

udostępnij

Zobacz też

Inter

Inter i Suning wspierają Wuhan (0)

01.02
16:57
Kibice Interu

Spodziewana frekwencja na meczu z Sampdorią (1)

19.02
15:41

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.02.2020 o 09:17 przez Ibra1908
Ibra1908
Będę grał w grę :P
12.02.2020 o 01:49 przez horrorshow86
+1
horrorshow86
KoBa napisał:
e-sport to nie sport.

Bo to esport a nie sport.
12.02.2020 o 01:46 przez horrorshow86
+1
horrorshow86
Ippon napisał:
Esport to nie sport bo nie trzeba kondycji. Przeczytaj uważnie artyukł a dowiesz się, czy zawodnicy e-sportu dbają o swoją kondycję. Wszystko można sobie wygooglować. Np. cs go i Astralis.

Dlatego nie sport a esport.
11.02.2020 o 20:21 przez Piekarz
+3
Piekarz
Moje przemyślenia:

1) Zabawne jest dla mnie kłócenie się o to, czy e-sport to sport, tak jakby to nie było kwestią przyjętej definicji słowa "sport", tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie i tak jakby sport był jakimś niezwykle nobilitującym czy elitarnym zjawiskiem/zajęciem;
2) Jednocześnie chyba nawet bardziej zabawni - nic na to nie poradzę - są dla mnie ludzie, którzy są w stanie poświęcać swój czas wolny na patrzenie jak ktoś obcy gra na kompie;
3) Zabawna dla mnie nie jest, bo raczej niepokojąca, rosnąca popularność tego zjawiska, sama w sobie niekoniecznie szkodliwa, ale będąca dla mnie jeszcze jedną egzemplifikacją postępującej nieopanowanej technicyzacji, materializacji i kryzysu wartości humanistycznych w społeczeństwie;
4) Zabawny jest dla mnie ostatecznie w szczególności użytkownik Yascarr, który chyba został samodzielnym, grającym we własnej lidze e-sportowcem w dyscyplinie pisania najgłupszych możliwych komentarzy i który nie rozumie, że taki ruch dla dużego klubu piłkarskiego jest nie tyle dobry, zły, wstydliwy czy chwalebny, tylko po prostu konieczny.
11.02.2020 o 19:53 przez Avtvv
Avtvv
hmmm ostatnio była transmisja z MŚ Fify 20. Zespół Romy tam ostro pomykał i w sumie przeszło mi przez myśl, ze znając prężność marketingową naszą teraz, to tylko czekać jak wejdziemy w eSport :)
11.02.2020 o 18:41 przez Ippon
-1
Ippon
Esport to nie sport bo nie trzeba kondycji. Przeczytaj uważnie artyukł a dowiesz się, czy zawodnicy e-sportu dbają o swoją kondycję. Wszystko można sobie wygooglować. Np. cs go i Astralis.
11.02.2020 o 18:21 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
no po tym Fat Gamerze widać,że to sport jednak ;) w przerwie meczów wpieprza kebsy i frytki potem 8 minut palcami porusza i tyle
11.02.2020 o 19:09 przez Saff
Saff
Coraz lepsze te argumenty :D
11.02.2020 o 17:41 przez ragnar
+1
ragnar
a już myślałem, że Bastoni gra :)
11.02.2020 o 16:53 przez KoBa
-1
KoBa
e-sport to nie sport.
11.02.2020 o 16:59 przez Saff
Saff
Idąc takim tokiem rozumowania, to to samo można powiedzieć o szachach czy sportach motorowych.
11.02.2020 o 17:05 przez KoBa
KoBa
Szachy, brydż itp - zgadzam się.
Ze sportami motorowymi to jednak już inna sprawa, to ich uprawiania też trzeba mieć zdrowie i kondycję.
11.02.2020 o 17:09 przez Saff
Saff
Tylko wiesz, że wszystko zależy od definicji sportu jako takiego? I że tym mianem określana jest nie tylko aktywność fizyczna, ale również inne formy współzawodnictwa?
11.02.2020 o 17:30 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Jest to taki sam sport jak szachy. Natomiast tak jak szachy jest to sport dla no life’ów i mięczaków. Ani to umysłowo nie ma startu do szachów ani kondycyjnie do innych sportów. Porównując ten sport chociażby do himalaizmu jest to przedszkolna gra w berka. Nie mam problemu by nazwać to sportem ale jest na szarym końcu wszystkich sportów pod każdym względem.
11.02.2020 o 17:37 przez Saff
Saff
A to już zupełnie inna para kaloszy. Ale to już pozostaje kwestią gustu i umiejętności - co kto lubi i umie robić.

Nie zmienia to jednak faktu, że upieranie się, że to nie jest sport, czy też ocenianie takiej inwestycji klubu w kategorii wstydu jest zwyczajnie głupie.
11.02.2020 o 17:46 przez InteristaES
+1
InteristaES
Boże, co za bezsensowne i krzywdzące myślenie. Co ma piernik, do wiatraka? Przecież z wyczynami sportowców ekstremalnych, każdy inny sport wygląda jak zabawa. Prawd jest taka, że w każdej dziedzinie, aby osiągnąć mistrzostwo trzeba lat wyrzeczeń i pracy. Takie zestawienia są bez sensu. Tak jak bym porównał dentystę i neurochirurga, ten pierwszy ma dużo łatwiejszy i mniej złożony zawód, a jednak obaj są lekarzami i w związku z tym mam nazwać dentystę mięczakiem bo siedzi cały dzień przy fotelu, a ten drugi operuje na otwartym mózgu? Albo jak gotujesz sobie w domu i porównam to z gotowaniem w super restauracji, to też jesteś mięczakiem bo gotujesz tylko dla siebie i co to ma wspólnego z "prawdziwym" gotowaniem? Serio, czas poszerzyć horyzonty, bo świat nie jest czarno-biały.
11.02.2020 o 18:11 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Dlatego lekarze śmieją się z dentystów, że to nie lekarze. Wszystko ma swoje miejsce w szeregu i nie ma to nic wspólnego z czarno białym widzeniem spraw. Dlatego ten sport jest na szarym końcu i nic tego nie zmieni. Ten sport wymaga dużo mniej wyrzeczeń i umiejętności niż większość sportów.
11.02.2020 o 16:13 przez Yascarr
-19
Yascarr
Ale wstyd...
11.02.2020 o 16:45 przez Saff
+18
Saff
Co w tym takiego wstydliwego, bo nie bardzo rozumiem?
To, że zarząd wykorzystuje obecny rozwój e-sportu i szuka swoich sił w kolejnej gałęzi biznesu? I to prężnie się rozwijającej?

No sorry, ale cytując mema - the future is now, old man.

Shoutbox

Nitrogen 20.02.2020 22:41

Ale Czachowski twierdzil, że niespodzianka niebywała

Nitrogen 20.02.2020 22:41

Nie

SETE 20.02.2020 22:39

Uważacie 2:0 getafe z Ajaxem za niespodziankę ?

Czarson 20.02.2020 22:02

Babel mocny xD

Chuchu 20.02.2020 22:01

Gdzie oceny Piekarza?

Czarson 20.02.2020 21:58

fajne studio na polsacie nic nie wiedza

horrorshow86 20.02.2020 21:42

No jak już się dostaje za sztuczki techniczne to i za takie wyśmianie bym się nie zdziwił

Yascarr 20.02.2020 21:42

dobry wariacik ten Babel

Alfa 20.02.2020 21:42

przeciez on cisnie beke

Alfa 20.02.2020 21:42

niby za co

horrorshow86 20.02.2020 21:41

Nie dostał za to kartki? XD

Alfa 20.02.2020 21:37

xddd

Nitrogen 20.02.2020 21:36

xD

horrorshow86 20.02.2020 21:29

Ma wszy?

Endru 20.02.2020 21:29

Zacząłbym grac Godinem de vrijem i bastonim a Skriniar niech odpocznie i glowe wyczyści

Claudio 20.02.2020 21:28

ale Roma się prosi o gola

Endru 20.02.2020 21:28

Biraghi Vecino dd out to pewne i to widac najlepiej w meczu z amatorami Godin dzis master class defence

horrorshow86 20.02.2020 21:26

Na miękko

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 21 lutego

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Napoli

Sobota, 22 lutego

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    SPAL

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 23 lutego

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Lecce

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    24

    57

  • 2

    Lazio

    Lazio

    24

    56

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    39

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    24

    35

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    26

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 35892