Plotki transferowe

Konflikt Sampdorii i Cassano - transfer do Interu? (30)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
369
30

Tym razem związek pomiędzy Antonio Cassano a Sampdorią Genua wydaje się zakończony. Po kolejnej kłótni Włocha z prezesem klubu – Doriano Garrone klub z Genui ma zamiar rozwiązać przedwcześnie kontrakt z napastnikiem.

 

Jak donoszą włoskie media Sampdoria ma postawić klauzule wysokości 20 mln euro. Ten, kto wyłoży oczekiwaną kwotę z miejsca ma stać się nowym pracodawcą Cassano. Niewykluczone, iż do takiego zdarzenia dojdzie już w styczniu. Dziennikarze wskazują Inter, jako nową przystań reprezentanta Włoch. Nie jest tajemnica, obustronna sympatia Cassano i Nerazzurri. Dodatkowo, Inter poszukuje kreatywnego napastnika, który mógłby, wzmocnić drużynę już w styczniu, a takim snajperem z pewnością jest gracz Sampy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.10.2010 o 23:57 przez konrados
konrados
nie wiem czy sobie by poradził w w Interze
30.10.2010 o 16:20 przez mati1908
mati1908
byłem zawsze za nim,wiec i teraz bede
30.10.2010 o 16:12 przez SlimShady
SlimShady
Cassano byłby idealny, takiego nam napastnika potrzeba, z nim Inter może powtórzyć poprzedni sezon.<br />
Jednak aby nasi skusili sie na taki transfer, przy głupotach trafi do Juve <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.10.2010 o 16:09 przez Damian7
Damian7
DAWAĆ GOOOOO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.10.2010 o 15:38 przez kontousuniete
kontousuniete
jak najbardziej jestem za <br />
ETO MILITO I CASSANO byłoby mega <br />
wydaję się, że już dojrzał do wielkiej piłki
30.10.2010 o 14:46 przez Rebelde
Rebelde
Affelay to będzie kolejny niewypał, co on takiego wielkiego pokazuje w słabiutkiej lidze Holenderskiej? Z marszu bym zaryzykował i wziął Cassano już w styczniu. A tą cenę 20mln, myślę że spokojnie można zbić do 15-18mln<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.10.2010 o 14:40 przez Dominho
Dominho
BRAĆ<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.10.2010 o 14:32 przez des
des
Rozumiem Grajas że masz lepsze opcje transferowe którymi chcesz się pochwalić?<br />
Bo chyba nie ulega wątpliwości, że przyda się jeden napastnik, który równie dobrze może grac jako ofensywny pomocnik?<br />
20mln oczywiście za dużo, myślę, że za 12mln byłby do wyciągnięcia.
30.10.2010 o 14:27 przez hQ
hQ
Jak zamiast niego ma grać Biabiany lub ma przyjść Sculli lub inny tego typu geniusz w ataku, to wolę Cassano zdecydowanie!
30.10.2010 o 14:21 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jezeli chodzi o aspekty sportowe umiejectnosci i do tego to,ze jest Wlochem to jestem jak najbardziej za,wogole lubie Cassano,ale z drugiej strony jak ma sie klucic i pajacowac to wole np: Affelaya mlodszy,tanszy,a do tego umijetnosci podobne<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.10.2010 o 14:04 przez Czarson
Czarson
Wielokrotnie mówił , że sanuje Inter itd , gdyby potrafił się należycie zachowywać tzn . żadnych szopek i innym ekscesów to myślę , że każdy z nas chciałby go powitać w Interze . Jeśli ma pajacować to nie ma sensu go sprowadzać . Pod tym względem to taki &quot;transfer zagadka &quot; .
30.10.2010 o 14:00 przez mikruzzo
mikruzzo
20 mln to jest dobra cena za Cassano bo koleś jest dobry ale, ja nie jestem zwolennikiem awanturników i cwaniaczków boiskowych dlatego popieram zdanie m.in. yoda79...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.10.2010 o 13:32 przez Kusy
Kusy
Grajas to zawsze negatywnie sie wypowiada. Moim zdaniem to byłby dobry ruch ale 20 mln euro to zdecydowanie za dużo...
30.10.2010 o 13:26 przez yoda79
yoda79
Większość pada widzę na kolana przed ewentualnym kolejnym Mario w Interze,więc muszę poprzeć Cnego i Grajasa - nie dla tego pana, tym bardziej za tą kwotę. Inter to poważny klub, a nie przystań dla przygłupów i pajaców. Przerabialiśmy już paru takich - wystarczy.
30.10.2010 o 13:22 przez Grajas
Grajas
Pozbyliśmy się jednego przygłupa a chcemy kolejnego?Litości,ostatnio w Sampie same problemy z nim mają,w poprzednim sezonie też był zawieszony przez klub.Mentalne dno.Z poziomem sportowym też szału delikatnie mówiąc nie ma,a kwota 20mln to po prostu żart.
30.10.2010 o 13:22 przez Dzyl
Dzyl
20mln za Cassano to dobra cena. Niech Moratti nie zmarnuje tej sytuacji i kupi Antka. Ale znając Morattiego to ko nie kupi bo powie &quot;Żeby kogoś kupić to trzeba najpierw kogoś sprzedać&quot;
30.10.2010 o 13:10 przez bloow
bloow
miejmy nadzieje, ze sie uda. Anotni by sie przydal
30.10.2010 o 13:01 przez TestoForza
TestoForza
Dawajcie Antka<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> jak Milito odzyska forme(mam nadzieje) to atak Eto'o Milito Cassano bedzie nie do zatrzymania
30.10.2010 o 13:00 przez microsoft666
microsoft666
Antek=jufe %100%<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.10.2010 o 13:00 przez Kielben
Kielben
coś pięknego bybyło
30.10.2010 o 12:56 przez kulasiak
kulasiak
Patrząc na nasze propozycje ostatniego lata to pewnie Nasi będę chcieli dać z 7mln plus oczywiście do pakietu Muntariego. Nie wiem czy Sampa na to pójdzie. Oby nasi jednak nie zmarnowali tej sytuacji i kupili Cassano.
30.10.2010 o 12:56 przez Cny
Cny
20M?! Chyba kpina. Jak chcą się go pozbyć to góra 15M, a i to byłaby wygórowana cena. Mascherano nie było za 22M, to Cassano będzie za 20? Lepiej Affelaya wyciągnąć. U nas też się pokłóci i będą problemy. Jakby było za 30M też byście brali. Mam nadzieję, że Moratti okaże rozsądek i nie wywali kasy po to tylko, żeby kibice odpuścili po letnim mercato.
30.10.2010 o 12:38 przez piotrekninter
piotrekninter
jak chce jeszcze cos osiagnac powinien do nas przyjsc, z Sampa nawet do LM nie wszedl<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> 20 mln sporo, fajnie jakby za 15 sie dalo go wyciagnac
30.10.2010 o 12:31 przez Seba
Seba
Właśnie kogoś takiego nam potrzeba. Byłoby wspaniale jakby dołączył w styczniu.
30.10.2010 o 12:31 przez KowalMalbork
KowalMalbork
20 mln? Myślę, że kwota jak najbardziej do przyjęcia. Chciałbym zobaczyć go w naszej koszulce. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.10.2010 o 12:19 przez DroveR
DroveR
Kosmiczna rozpierducha z nim i z jeszcze 1 dobrym pomocnikiem możemy bez trudu pozjadać konkurencję <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.10.2010 o 12:11 przez IBRA2880
IBRA2880
Dawaj Cassano do nas ;)
30.10.2010 o 12:10 przez kidmano
kidmano
o tak tak tak! długo na to czekałem i oby wreszcie się spełniło!
30.10.2010 o 12:08 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Czyżby nareszcie Antek u nas<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.10.2010 o 12:05 przez miczel192
miczel192
Niech przybywa

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się