Plotki transferowe

Kosmiczna oferta Interu za Fabregasa ? (21)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
383
21

Cesc Fabregas jest jednym z marzeń Massimo Morattiego i najprawdopodobniej tak już pozostanie.

Chociaż w ostatnich dniach pojawiła się wiadomość o możliwej mega ofercie Interu, która opiewałaby na 50 mln €! Oczywiście są to tylko pogłoski, ale tą wiadomość odnotowano w Europie - w Anglii Mirror, w Hiszpanii AS, w Niemczech 4-4-2.com, a we Włoszech Itasportpress.

Trudno jest jednak stwierdzić, aby prezydent mistrzów Włoch wydał taką sumę pieniędzy za jednego piłkarza, zwłaszcza w styczniu. Także dlatego, że obecnie gracz Arsenalu wyraził już chęć przejścia do swojego byłego klubu - Fc Barcelony.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.11.2010 o 13:46 przez andrada
andrada
i tak on przejdzie do barcy
25.11.2010 o 10:40 przez SlimShady
SlimShady
Też wydaje mi sie to bardzo mało prawdopodobnie, Cesc jest już w Barcelonie, to kwestia czasu in pieniędzy, kiedyś tam trafi i zostanie do końca kariery.
24.11.2010 o 23:21 przez DonKryst
DonKryst
'wiadome ze plota. no po 1 MM nigdy tyle by nie dawal...' ahahahaha, rozbawiłeś mnie tym kolego. Albo jesteś jednym z sezonowców - kibiców, albo nie znasz do końca Massimo. On już nie raz udowadniał, że jak coś chce, to i tak praktycznie dostanie. Na Afellaya było żal, bo to jeszcze nie jest gracz 'znakomity', a o takiego Morattiemu chodzi w głównej mierze. Na mój gust ten Ibrahim zatraci się w tej Barcie jak Mascherano ;] Póki co przecież poza PSV jeszcze się nigdzie nie pokazał, a było i będzie takich gwiazdek miliony.
24.11.2010 o 22:57 przez Gajdzik
Gajdzik
I tak nie przejdzie do Interu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.11.2010 o 20:07 przez konrados
konrados
za Ibrahimovica tyle Inter dostał ze moze tą kase wydać na Fabregasa
24.11.2010 o 19:36 przez mAlEc7
mAlEc7
Plotka transferowa...szkoda ale tak na bank jest...
24.11.2010 o 19:33 przez Szociq
Szociq
oczywiście te 50 baniek to plota ale za taką kasę hipotetycznie to moglibyśmy 2-3 zajebistych grajków kupić, a nie jednego, szklanego Fabregasa. no ale jak w styczniu wydamy z 10 mln to będzie super.
24.11.2010 o 19:09 przez pablo77
pablo77
i co to ma byc 50 mln ? chca rozsmieszyc tylko arsneal ? to ma byc kosmiczna oferta ? kosmiczna by byla jakby zaoferowali 50mln plus Sneijder i Eto'o a tak to Wenger nas wybrecha i tyle . Jak powiedzieli ze chca ze niego 87mln , a poza tym barca juz oferowala latem 45 mln i lipa wyszla . za 50 mln to co najwyzej mozemy kupic Schweinsteinger'a
24.11.2010 o 19:01 przez Krzysztof66
Krzysztof66
Fantastyczny piłkarz ale myślę, że pozostanie w sferze marzeń...
24.11.2010 o 18:08 przez cor72z
cor72z
A może Messi do tego?
24.11.2010 o 18:01 przez sqr3byko
sqr3byko
za ile? bez przesady............ kolejny na liste kontuzjowanych.
24.11.2010 o 17:36 przez piotrekninter
piotrekninter
Cesc nigdzie nie pojdzie bo najprawdopodobniej latem przejdzie do Barcy, podobnie jak z CR w jedne lato bylo glosno ale zostal w Manu po roku odszedl do Realu,teraz o Cescu tez bylo glosno i tez mysle ze w wakacje odejdzie do Hiszpanii<br />
za 50 mln , Kun Cassano i jeszcze na obronce zostanie
24.11.2010 o 17:21 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Jasne...
24.11.2010 o 17:15 przez microsoft666
microsoft666
Boss ma na transfery 500tys euro,wiec<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
24.11.2010 o 17:08 przez pomiot
pomiot
hahahaha<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Bardzo śmieszne<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.11.2010 o 16:49 przez Nerazzurrich
Nerazzurrich
Nawet jeśli to i tak by nie przyszedł do nas
24.11.2010 o 16:46 przez ratix
ratix
Jedno mercato i takie zdanie o Morattim <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Tyle kasy ile on wydał na klub, nie wydał ani Abramowicz, ani szejkowie. Jak będzie kogoś chciał, to go dostanie, co nieraz udowadniał <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Kwestia jego motywacji <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.11.2010 o 16:43 przez nitromethane
nitromethane
żal<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
24.11.2010 o 16:42 przez MatiInter
MatiInter
wiadome ze plota. no po 1 MM nigdy tyle by nie dawal a po drugie to by bylo marnotractwo kasy, za tyle mozna kupic 3-4 bardzo dobrych zawodnikow
24.11.2010 o 16:41 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Eee tam. Nie da tyle kasy. Nie chciał dać kilku mln euro za Afellaya to na pewno nie da 50. za te 50 to ze 3 zawodników powinniśmy sprowadzić
24.11.2010 o 16:40 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
taaa...

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się