Wywiady z piłkarzami

Lautaro: Pomogła rozmowa w przerwie spotkania (3)

Autor:
Źródło: inter.it
6 miesięcy temu
692
3

Dwa niezwykle ważne gole i decydujący dublet, który dał nie tylko 3 punkty dla drużyny, ale też wyprzedzenia Sandro Mazzolli w klasyfikacji najlepszego strzelca w historii klubu. Oto co do powiedzenia po meczu z Pisą miał Lautaro:

 

- Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ zdobyliśmy trzy punkty - tego szukaliśmy po dwóch porażkach. Wykonaliśmy swoje zadanie i to jest najważniejsze. Jestem zadowolony, bo w pierwszej połowie było trudno, ale po przerwie zagraliśmy lepiej - te trzy punkty były bardzo ważne. W przerwie porozmawialiśmy, aby poprawić kilka rzeczy. Po golu mecz się zmienił, wcześniej zamykali nam każdą linię podania. Pracuję dla drużyny, dla Interu, dla siebie i dla mojej rodziny. Moim zadaniem jest dawać radość kibicom Interu. Mam jeszcze wiele lat kontraktu, jestem tutaj szczęśliwy, ludzie mnie kochają. Drużyna zawsze jest na pierwszym miejscu. Myślę tylko o pracy, dzień po dniu. Czasem rzeczy wychodzą, czasem nie, ale najważniejsze, by Inter był coraz wyżej. Teraz musimy odzyskać energię, bo w środę gramy o Puchar Włoch: to duży wysiłek, ale dobrze się regenerujemy i mamy teraz kilka dni. Inter musi dojść do końca w każdej rywalizacji - środa to dla nas ważny mecz.

 

udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (3)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.12.2025 o 14:21 przez Cyrax
+1
Cyrax
Typowy Lautaro. Po porażkach chowa się w kanałach, a po wygranej i dublecie oczywiście już potrafi spotkać się z dziennikarzami i coś powiedzieć. Tak nie zachowuje się lider oraz kapitan.
01.12.2025 o 17:03 przez El_Przemo
+1
El_Przemo
Masz trochę racji niestety 😂
02.12.2025 o 09:50 przez darek666sz
darek666sz
Typowy Cyrax,żale po każdym zdaniu czy poście o Lautaro albo wgl o napastniku.

Shoutbox

Bartosh 06.06.2026 15:34

putin na razie trochę lepszy

Xucatlan 06.06.2026 15:28

Gaz piperzowy w UK jest nielegalny od czasów wprowadzenia Firearms Act w latach 60', więc tu już okolice 60 rocznicy. Słabo tu pasuje zwrot 'coraz ciekawiej' ;)

Bartosh 06.06.2026 15:25

goń tego putina 🤢🤮

Bartosh 06.06.2026 15:24

Forza Maja 🖖

acmilanowek 06.06.2026 15:22

W Anglii szybciej kose zarobisz niz bedziesz w stani otworzyc gebe poraz drugi xd

Imrahil 06.06.2026 14:58

czy chcesz dokładną rekomendację, jak szybko pysk puchnie

Imrahil 06.06.2026 14:55

na zjebów to mi lisc wystarczy, rozumiesz?

Cny 06.06.2026 12:06

uuuuuuu

HB 06.06.2026 11:59

Imra opisz obecny stan swoich zapasów gazu pieprzowego i ewentualne rekomendacje co treningów jego użycia.

Imrahil 06.06.2026 11:27

ponoć w uk co raz to ciekawiej, czytalem ze nawet gazu pieprzowego bez pozwolenia nie kupisz xD

martins2000 06.06.2026 11:23

Juventus rozważa kandydaturę Guglielmo Vicario. Pensja Dibu Martineza w tym momencie jest uznawana za zbyt wysoką. [Longari]

rchemik 06.06.2026 11:21

Stankovic to urodzony w klubie Interista. Jego poziom zaangażowania będzie zawsze większy od najemnika. Takich właśnie powinniśmy trzymać blisko

martins2000 06.06.2026 10:58

nie ma budżetu by go zastąpić więc poprosili by został

martins2000 06.06.2026 10:57

to samo zrobili z de Vrij

Cny 06.06.2026 10:45

dawanie my nawet 15 minut przy prowadzeniu 2-0 to strata tych 15 minut kosztem każdego innego gracza w kadrze. doświadczenia jak na Włochy mamy aż nadto, również w Europie całej kadrze go nie brak. nie jesteśmy jakimś Lazio żeby się posiłkować takim graczem. topalovic w 15 z bologna zrobił asystę której Miki nie jest w stanie dać od dwóch sezonów

Cny 06.06.2026 10:44

zostawienie Ormianina kosztem stanko nawet by zanotować zysk to istna tragedia. w żadnym że scenariuszy zostawienie Ormianina nie jest dobre. on w tym sezonie na 38 meczów zrobił cokolwiek w jednym, z Lecce.

Cyrax 06.06.2026 08:20

Stanko na sprzedaż przy korzystnej ofercie, aby sfinansowac inne transfery. Juz wiadomo czemu Mikiego przedłużyli

martins2000 06.06.2026 07:30

Chiesa" Curtis Jones has asked me what it's like to live in Italy. I told him it's great and the weather is better than Liverpool's. Curtis is really strong technically, Inter is doing well to consider him".

pluto11 05.06.2026 23:48

Daniel niestety Miki już został na kolejny sezon, teraz to się tylko modlić żeby grał jak najmniej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29447

Liczba newsów: 53334

Liczba komentarzy: 624390

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się