Plotki transferowe

Leonardo coraz bliżej Interu (28)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
381
28

Włoskie media bardzo serio potraktowały słowa Massimo Morattiego, który stwierdził, iż rozważy czy po Klubowych Mistrzostwach Świata Rafael Benitez nadal będzie trenerem Interu Mediolan. Ich zdaniem, coraz bardziej prawdopodobnym następcą Hiszpana jest były szkoleniowiec AC Milanu - Leonardo.

 

Brazylijczyk w swoim debiutanckim sezonie nie wypadł źle. Mimo to, władze Rossoneri postanowiły go pożegnać, przez co do dnia dzisiejszego pozostaje on bez posady. Podobno Massimo Moratti, w miejscu anemicznego Beniteza widziałby kogoś z werwą, kogoś umiejącego rozmawiać z piłkarzami, a takim kimś wydaje się być Leonardo. Podobno, sam zainteresowany bardzo chętnie podjąłby się pracy w Interze, w którym miałby doskonałą okazję udowodnić coś liderującemu Milanowi.

 

Na dzień dzisiejszy Moratti widzi w Brazylijczyku jedynie kontynuatora pracy Beniteza. Prezydent Nerazzurri pragnie bowiem skupić się w czerwcu na głównym celu - Guardioli, ten jednak już podobno rozmawia z Chelsea. W przypadku przejścia aktualnego trenera Barcelony do The Blues i dobrej pracy Leonardo Moratti najpewniej zrezygnuje z kolejnych roszad.

 

Największym rywalem Leonardo jest były bramkarz Interu, Walter Zenga. Za Włochem przemawia doskonała znajomość środowiska Nerazzurri oraz fakt, iż Giuseppe Meazza z Curva Nord na czele go kocha.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.12.2010 o 08:14 przez mati1908
mati1908
kiedys Moratti juz skomentował łączenie Leonadro z Interem 'nie zartujmy'
10.12.2010 o 18:22 przez Gajdzik
Gajdzik
Dobry piłkarz ale trener przeciętny <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
10.12.2010 o 16:17 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
ludzie, wam to sie chyba poprzewracalo w 4 literach... dla mnie ciekawa opcja, a wy tylko Boas, capello, guardiola, hiddink... szanse ze przyjda sa prawie 0, wiec dla mnie Leonardo jest niezly, w tamtym sezonie w milanie nie mial powalajacej kadry, a teraz allegri ma ekipe naprawde elegancka. Leonardo mozna by dac czas na wyniki, bo to mlody trener jak Guardiola i kto wie moze cos dobrego z tego wyjdzie, na pewno gorzej nie bedzie. Dlatego dla mnie dobra opcja, jestem na TAK
10.12.2010 o 15:01 przez arturdworakowski
arturdworakowski
leonardo ? to chyba jakiś głupi żart!
10.12.2010 o 14:52 przez Lopez
Lopez
Mój faworyt to Spaletti ,ale jak będzie trenerem Interu Capello to się nie obrażę.Wszystko lepsze niż benitez.Zniszczył Liverpool Gerarda Houllliera a teraz zniszczył Inter Mou.(Chodzi mi nie o zawodników a,le o styl gry)
10.12.2010 o 14:42 przez Rufus
Rufus
To nie jest chyba za dobry pomysł. Choć lepszy on niż Benek<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.12.2010 o 13:17 przez SlimShady
SlimShady
Leonardo wydaje mi sie że raczej nie wyciągnięcie Interu na prostą bo ma podobny styl gry do rafa, preferuje ofensywny football, nam bardziej jest szkoleniowiec pokroju Hiddinga czy Capello. Choć oczywiście lepszy kandydat niż Zenga czy nasz obecny Benitez.
10.12.2010 o 13:16 przez Ynter
Ynter
Wiecie co? Ja chce kogokolwiek, naprawdę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Każdy tylko nie Benitez. Nawet jak nie będzie ich umiał ustawić na boisku to może przynajmniej nie będzie ich zajeżdżał na treningach. Benitez to połączenie koślawej &quot;taktyki&quot; z wykańczającym treningiem. Naprawdę każdy inny obecnie wydaje mi się lepszy.<br />
<br />
Pewnie, że chciałbym Hiddinka, Boasa. Ale na Leonardo czy Zengę się nie obrażę.
10.12.2010 o 12:11 przez mAlEc7
mAlEc7
Nie no w życiu nie Leonardo...już pokazał w Milanie że się nie nadaje...Benitez jest słaby ale ten to już w ogóle gamoń...<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
10.12.2010 o 11:40 przez Omen
Omen
Trenera zmienić musimy to rzecz pewna ale nie Leonardo!czy Inter ma się całkiem skompromitować?!
10.12.2010 o 11:22 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Zamienić słabego trenera na jeszcz słabszego ? <br />
Żenada
10.12.2010 o 09:24 przez microsoft666
microsoft666
Inter, l’ombra di Spalletti su Benitez
10.12.2010 o 09:23 przez Kubusa10
Kubusa10
Tylko nie on<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
10.12.2010 o 09:21 przez microsoft666
microsoft666
Mou juz pokazal i to nie raz Leonardo co to jest taktyka,jak powinno sie grac,zly pomysl<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
10.12.2010 o 08:36 przez bloow
bloow
anemiczny Benitez&quot;- hasło roku.
10.12.2010 o 08:32 przez mikruzzo
mikruzzo
Leonardo, Zenga<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Czemu nie obie opcje dobre <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> napewno dużo lepsze niż jakby miał do nas przyjść Lippi (broń boże aby do tego nie doszło) albo został Benitez<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
10.12.2010 o 06:47 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Boas niezly klon Mou <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> nawet ostatni widzialem wylecial na trybuny za dyskusje z sedzia <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Kto by do nas nie przyszedl i tak bedzie zle bo nie ma dobrego trenera ktory akurat jest &quot;wolny&quot;Leonarda bym nie chcial ze wzgledu na milan, Zenga hmm rownie dobrze moglby trenowac nas Figo heh Ciezko bedzie z tym trenerem oj ciezko<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Mam nadzieje ze wzniesiemy sie na wyzyny szybko<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.12.2010 o 06:03 przez filip85
filip85
Ten sezon i tak jest już stracony i to nie tylko z winy Beniteza ale i Morattiego, który nie dokonał żadnych transferów. W obecnej formie nie mamy szans wygrać KMŚ, więc pewnie Benitez odejdzie...
10.12.2010 o 01:52 przez kachol
kachol
Leonardo wcale się tak źle nie sprawdził w Milanie. Z tym co miał trudno było o więcej, więc może najgorszym trenerem nie być.<br />
<br />
Ja mówię mu nie z oczywistego powodu, to osoba Milanu, związana z nim bardzo mocno, niech zostanie po drugiej stronie barykady.<br />
<br />
Czekam na bardziej realną kandydaturę
10.12.2010 o 00:51 przez scozzi
scozzi
JEŚLI już, to Hiddink / Boas / ew. Capello
10.12.2010 o 00:29 przez Helton
Helton
dajcie spokoj Leonardo tylko nie on to nieudacznik zenga jeszcze gorzej <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
09.12.2010 o 23:44 przez konrados
konrados
Guardiaola sie nie rusza z Barcy bo i po co ,. trenuje najlepszy klub świata
09.12.2010 o 23:41 przez smerf1600
smerf1600
Nam trzeba kogos kto nie bedzie chcial grac pieknego futbolu a skutecznego, Guardiola odpada, wydaje mi sie ze taktyk to z niego cienki. Piekny i udoskonalony (po Mou) futbol zapowiadal Benio. Ja nie musze ogladac pieknej gry bo raczej nigdy tak nie gralismy. Mozemy wygrywac i po 1-0 byleby kroczyc od zwyciestwa do zwyciestwa
09.12.2010 o 23:35 przez smerf1600
smerf1600
ciekawe jakby Gauardiola sobie u nas poradził. Swoja droga jak przejdzie do Chelsea to wezmiemy Ancelottiego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Na San Siro radził sobie nie najgorzej ;]
09.12.2010 o 23:31 przez eldoka
eldoka
tylko nie on<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.12.2010 o 23:21 przez Claudio
Claudio
&quot;Na dzień dzisiejszy Moratti widzi w Brazylijczyku jedynie kontynuatora pracy Beniteza. &quot;<br />
<br />
Brzmi groznie
09.12.2010 o 23:18 przez inter_21
inter_21
to byłaby zamiana jednego nieudacznika na drugiego, czy na rynku nie ma jakiegoś wartościowego trenera?
09.12.2010 o 23:17 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
yhy... juz odrazu tak 8 trenerów najeden raz. MM jełop<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625376

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się