Plotki transferowe

LGdS: Trzech Nerazzurrich za Ranocchię? (29)

Autor:
ponad 15 lat temu
434
29

Mimo oporu ze strony Genoi włodarze Interu nie zaprzestają działań, które mają na celu sprowadzenie już w styczniu do Mediolanu Andrei Ranocchi. Utalentowany stoper stał się transferowym celem numer jeden Nerazzurrich, jednak jak już wcześniej informowaliśmy finalizacja rozmów z Enrico Preziosim nie będzie należała do najłatwiejszych.

 

Po odrzuceniu propozycji włączenia do transakcji MacDonalda Marigi oraz Jonathana Biabiany prezydent Grifone ujawnił wreszcie swoje oczekiwania: według La Gazzetta dello Sport za sprzedaż pełni praw do karty Ranocchi oczekuje on od Massimo Morattiego trzech zawodników: Mattię Destro (obecnie przebywa w Genoi na wypożyczeniu), Joela Obi oraz Davide Santona. W najbliższych dniach ma dojść do spotkania dyrektorów sportowych obu klubów i być może wówczas Marco Branca i Stefano Capozucca wypracują satysfakcjonujący obie strony kompromis.

 

Tymczasem ekspert od włoskiego mercato – Alfredo Pedulla – stwierdził, że tylko bardzo atrakcyjna oferta może przekonać Preziosiego do sprzedaży Ranocchi:

 

– Genoa nie ma zamiaru pozbyć się Ranocchi podczas styczniowego okna transferowego. Mimo to Massimo Moratti jest zmuszony do sprowadzenia zimą środkowego obrońcy, który będzie w stanie zastąpić Waltera Samuela. Preziosi pozostaje jednak nieugięty, ponieważ Andrea z meczu na mecz gra coraz lepiej. Sam zawodnik jest zresztą przekonany, że obecny sezon zakończy w barwach Genoi. Tylko bardzo wysoka oferta ze strony Interu może zmienić obecną sytuację.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (141)

26.06
08:05
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.12.2010 o 12:47 przez SlimShady
SlimShady
Destro i santon tylko wypożyczenie albo współwłasność, nie mogą sie nasi ich pozbywać to prawdziwe diamenty,a Prezesioni to widzi dlatego boje że nakusi ich na sprzedaż. Co do Obiego jakby miał być wymieniony za Adreije to bym sie zgodził ale pozostałej 2 definitywnie bym sie pozbywał.
07.12.2010 o 22:58 przez Gajdzik
Gajdzik
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
07.12.2010 o 12:45 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Przecież ten cały Ranocchia jest dużo gorszy od Cordoby , ogladalem 5 meczy Genoi w tym sezonie i dla mnie to on jest przecietny ja nie wiem czym wy sie tak zachwycacie tak samo ten cały Bonucci to tez nic nadzwyczajnego
07.12.2010 o 10:50 przez Castellazzi
Castellazzi
tO CHYBA JAKIŚ ŻART <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <br />
dOŚĆ ŻE MAMY TAKĄ SYTUACJĘ KADROWĄ TO JESZCZE MIELI BYŚMY STRACIĆ SANTONA <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
07.12.2010 o 09:23 przez adi1908
adi1908
hehe Santona można wypożyczyć na pół roku ale nic więcej
07.12.2010 o 00:00 przez Endru
Endru
nie jest godny grania w pierwszym skladzie Interu
06.12.2010 o 21:49 przez mAlEc7
mAlEc7
Przesada...Destro i Obi to można by się zastanowić ale w życiu Santona...zbyt wiele chcą...a pomysł z Criscito też mi się podoba<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
06.12.2010 o 21:31 przez emjanek
emjanek
ja rozumiem finansowe fairplay, ale czy biorac pod uwage brak transferow wygranie wszystkiego w tamtym sezonie, naprawde nie stac nas na wykupienie go? Chcialbym go juz widziec u nas plus cassano, moze w zimie rossi jesli milito odejdzie do realu. Paru wlochow w skladzie by sie przydalo, mozna by najwyzej kupic barzagliego a ranochie w lecie
06.12.2010 o 21:17 przez ElSamuel7
ElSamuel7
Final calej sprawy bedzie prosty----Cassano + Ranocchia.<br />
Dwóch kozackich grojków, którzy na bank wyciagna Inter z dolka. Moratti na stowe nie odda tym gnidom 3 mlodzikow. Do tego ten trzeci do pomocy...jak dla mnie Gago. Doskonaly pracus w srodku pola i do tego podania ma dokladne. Real powinien za 5-6 baniek go pogonic!<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
06.12.2010 o 21:05 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
...a moze frytki do tego?
06.12.2010 o 20:49 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Bez przesady, trzech graczy ? To kim mielibyśmy grać ?
06.12.2010 o 20:46 przez Rebelde
Rebelde
Lucio2240 sezonowcu drogi, czytaj uważniej. To żądania Genoi a nie oferta Morratiego<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
06.12.2010 o 20:39 przez Lucio2240
Lucio2240
Morrati słuchaj najlepiej oddaj snejdera,eto'o i millito z Ranocchiego<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
06.12.2010 o 20:10 przez Van Dall
Van Dall
Jak ten cyrk jeszcze trochę potrwa, to kibice wyniosą Morattiego razem z Benkiem. Jeden człowiek z głową na karku kopnął w kalendarz kilka lat temu, kolejny pół roku temu ustąpił miejsca przydupasowi trenejro, a teraz mam wrażenie, że w tym klubie nikt myślący już nie został.
06.12.2010 o 19:22 przez dodo_IM
dodo_IM
Moratti jaki się skąpy zrobił, że nie może gotówki za takiego piłkarza jak Ranocchia wyłożyć. Może Prezydent ma jakieś długi i spłaca je kosztem Interu?
06.12.2010 o 19:17 przez Husi
Husi
hahahaha <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
06.12.2010 o 19:14 przez piotrekninter
piotrekninter
racja, odac Santona i Obiego,jeszcze Destro chyba ich pogielo, za takich 3 mlodzikow to mozna by dostac naprawde swietnego gracza, z 1szej polki, a Ranocchia poki co takim nie jest, talent duzy,ale czy sprawdzi sie w silniejszym klubie, poza tym polowa karty jest nasza
06.12.2010 o 18:57 przez Dzyl
Dzyl
Santon, Obi i Destro ? Chyba jakieś jaja sobie robią. Mamy oddać trzech dobrych młodych zawodników którzy być może w przyszłości będą stanowić o sile Interu, za obrońcę którego możemy mieć w czerwcu za mniejszą cenę ? Bez sensu...Lepiej poczekać z Ranocchią do czerwca a skupić się na innym obrońcy.
06.12.2010 o 18:49 przez Rufus
Rufus
Bez przesady, on jest aż taki dobry żeby oddawać za niego 3 zawodników w tym Santona ?
06.12.2010 o 18:37 przez Rebelde
Rebelde
Skąpi czy nie , ta oferta jest nierealna. To już wole żeby narazie dali sobie spokój z Ranocchią i w lecie jeszcze raz przystąpili do rozmów. Nie ma co przepłacać,a po sezonie będzie łatwiej go ściągnąć.
06.12.2010 o 18:26 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Hehe. Może jeszcze Milito?
06.12.2010 o 18:26 przez Pavlo
Pavlo
gówno prawda hah
06.12.2010 o 18:21 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Wszystkich oddajmy i bedzie git
06.12.2010 o 18:18 przez inter_21
inter_21
Tak najlepiej oddajmy wszystkie najlepsze talenty<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
06.12.2010 o 18:17 przez Il Principe.
Il Principe.
Nam brakuję zawodników a on 3 oddaje?
06.12.2010 o 18:16 przez FcDavids
FcDavids
Oddajmy Destro, Obiego, Santona,a później ich wykupimy za grube pieniądze... To będzie kolejny interes życia. <br />
Wypożyczenie Destro, Obiego, Santona to byłby super pomysł i nawet mogliby dorzucić Obiora <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Przy okazji mogliby wyciągnąć Criscito <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
06.12.2010 o 18:10 przez Chuchu
Chuchu
Ja się pytam - gdzie się podziały pieniądze za poprzedni sezon z potrójnej korony oraz te ponad 30 melonów za Balotelliego? Czy Massimo na serio nie ma kasy, żeby zapłacić za dobrego zawodnika czystą gotówką nie dorzucając do tego 28 młodzików z Primavery?
06.12.2010 o 18:07 przez RdK.
RdK.
dorzucić jeszcze Eto'o.
06.12.2010 o 17:57 przez Chuchu
Chuchu
No to mamy po Ranocchii. I co z tego, że Inter ma prawo pierwokupu jak Moratti będzie skompił, skompił aż się okaże że nie chce tracić na Andreę kasy. Zimą na bank do nas nie przyjdzie.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się