Plotki transferowe

Lodi celem Interu? (19)

Autor:
Źródło: transfermarketweb.com
ponad 13 lat temu
193
19

Francesco Lodi w ostatnim czasie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w słonecznej Italii. Ostatnio mocno interesowały się nim Juventus, Milan i Fiorentina. Teraz do gry wkracza Inter.

 

Nerazzurri złożyli już ofertę 28-letniemu piłkarzowi Katanii. 1,5 mln euro za sezon. Lodi jest związany z Catanią do czerwca 2016 roku. Sycylijski klub jest skłonny rozpocząć negocjacje jeśli dostanie 6 mln euro. Co jednak najciekawsze sam Francesco nie jest przekonany do opuszczenia swojego klubu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.12.2012 o 11:41 przez SlimShady
SlimShady
Po co on nam jak mamy na ławce Alvareza i Coutinho którzy są nawet i lepsi. Ten facet dopiero teraz jakos sie pokazał i chyba tylko dobrze stałe fragmenty bije ale reszta to chyba padake, też jakiś statysty nie am dobrych co najgorsze na wikipedi pisze że jest w Inetrze <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <br />
<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Francesco_Lodi">http://en.wikipedia.org/wiki/Francesco_L&shy;odi</a>
21.12.2012 o 09:19 przez interista4ever
interista4ever
widzialem go jak wykonuje rzuty wolne, po odejsciu wesa przydalby taki egzegutor stalych fragmentow gry, choc gra na innej pozycji, a wes jeszcze nie odszedl..<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
21.12.2012 o 02:54 przez el_loco
el_loco
gościu ma 28 lat a ja dopiero teraz o nim się dowiaduje. Nie znam jego statystyk ale zakładam, że nie są powalające.
20.12.2012 o 23:06 przez mariozzzz
mariozzzz
nie no na miejscu Morattiego by wyprzedal Guarina , Cassano, Wesa, hmmmm kogo by tu jeszcze wysprzedac<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> .....<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
20.12.2012 o 21:12 przez Snake86
Snake86
On w ogóle jest ofensywnym pomocnikiem/napastnikiem - więc po co? Mamy Wesa, Cou, Alve na op; Palacio, Milito, Cassano na atak - to już lepiej dołożyć i zainwestować w DOBREGO napastnika, a nie średniaka przed 30-tką...
20.12.2012 o 21:04 przez Yascarr
Yascarr
Tyle że nam solidni rezerwowi są potrzebni jak drzazga w tyłku. Ile jeszcze tych solidnych graczy na ławkę? Może w końcu ktoś kto rozrusza to kupsko które gramy? Wypada Guarin i leżymy, nie mamy nikogo do środka oprócz Gargano, Cuchu i innych defensywnych graczy.
20.12.2012 o 21:02 przez Gajdzik
Gajdzik
#9 No własnie jako rezerwa, a my potrzebujemy porządnego wzmocnienia do pierwszej 11-stki
20.12.2012 o 21:01 przez Ynter
Ynter
Mega zdjęcie tak w ogóle <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
20.12.2012 o 20:56 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
NIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> NIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! NIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
20.12.2012 o 20:55 przez kamil13216
kamil13216
i...oczywiście jakis lodzik 6 mln a poli 7....
20.12.2012 o 20:39 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Od też asystuje i do tego świetnie bije stałe fragmenty gry. Za 4 mln przydałby się jako solidny rezerwowy.
20.12.2012 o 20:02 przez Snake86
Snake86
17 spotkan i 4 gole, nie no za 6 mln to prawie jak za darmo...
20.12.2012 o 19:38 przez inter_21
inter_21
Coraz lepiej widzę, to może lepiej na razie się nie &quot;wzmacniajmy&quot;
20.12.2012 o 19:34 przez Pawel1992
Pawel1992
#5 Rasiak gra chyba w Jagielloni a oni Go nie puszczą<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
20.12.2012 o 19:26 przez kamil13216
kamil13216
LODI<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Jezusie, to kupmy jeszcze Rasiaka za Milito, jezu Moratti, jak nie masz siana żeby prowadzić klub, to zajmij się swoją ropą czy tam innym biznesem, a klub zostaw komuś kto może coś w niego włożyć <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.12.2012 o 19:15 przez dodo_IM
dodo_IM
To ma być następca Sneijdera? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
20.12.2012 o 18:53 przez adilbn
adilbn
ja wam dam lodiego..
20.12.2012 o 18:50 przez Pawel1992
Pawel1992
niech Go Juve bierze jak tak bardzo chcą...<br />
bo my nie będziemy (mam nadzieję) robić z siebie średniaka
20.12.2012 o 18:36 przez Chuchu
Chuchu
Nie no, jeśli to prawda, to zarząd mnie po prostu załamuje. Nasi chyba z wielką pasją dążą do zrobienia z Interu ligowego średniaka.

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625637

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się