Plotki transferowe

Maicon zostaje (13)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 17 lat temu
333
13
Real Madryt nie pozyska prawego obrońcy mediolańskiego Interu - Maicona. Dyrektor sportowy Interu - Marco Branca był w stolicy Hiszpanii, aby porozmawiać na temat ewentualnego transferu Brazylijczyka.

Cała sprawa dotyczy transferu "ewentualnego", gdyż poważne rozmowy nie zostały nigdy rozpoczęte. Działacze Interu już jakiś czas temu dali do zrozumienia, iż każdy piłkarz jest na sprzedaż za odpowiednio wysoką cenę. W rzeczywistości nasz klub nie chce jednak pozbywać się swoich gwiazd. Tak więc Branca zaproponował Perezowi Maicona za 40 mln Euro, a prezydent Królewskich nie mógł pozwolić sobie na zaakceptowanie tak wysokiej kwoty.

Co więcej Branca zaznaczył także, że na chwilę obecną Inter nie jest zainteresowany żadnym z piłkarzy Realu, więc Perez nie mógł obniżyć kwoty 40 milionów poprzez włączenie do transakcji jednego ze swoich graczy.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (62)

27.06
08:20

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.06.2009 o 12:15 przez adriano:)
adriano:)
Innej opcji nie było.
21.06.2009 o 09:50 przez Deki
Deki
Ja bym brał Aguero lub Tevza. Partnerem ktoregoś z nich z powodzeniem mógłby być Balotelli lub Milito.
21.06.2009 o 09:02 przez Deki
Deki
Spójrzcie na to z innej strony. Maicon z Ibrą mają po 28 lat. Mi się nie chce wierzyć że oni w wieku 31 czy 32 lat będą grali na takim poziomie jak dzisiaj. Poza tym powrót Pereza przewrócił rynek transferowy do góry nogami i na wspomnianej dwójce można zarobić ponad 100 milionów, co za rok na pewno nie będzie możliwe. Zważywszy że mamy Santona, który moim zdaniem w przyszłości będzie lepszy niż Maicon, wrazie co miejsce na prawej obronie zająłby Zanetti i odejścia Maicona byśmy nie odczuli za bardzo. Wtedy Zanetti wreszcie nie blokowałby miejsca w pomocy co dałoby Mourinho większe pole do popisu bo Zanettiego na ławce nie posadzi. A za to 100 milionów które byśmy uzyskali za tych dwóch zawodników + te 30-40 dodatkowo można zbudować świetną młodą drużynę. <br /> Co do podwyżek płac to Maiconowi się taka należy ale Ibrze już moim zdaniem nie.
20.06.2009 o 23:28 przez SlimShady
SlimShady
..... i wszystko pasuje Ibra i Maicon zostają, czyli nasz Inter przeżyje i nie stoczy się w duł.
20.06.2009 o 19:38 przez Fanatyczny
Fanatyczny
I znow sie zgodze z il intero, odziwo <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> . Niestety, ale nie jest dobrze. Wiec nie liczcie na aguerow, benzemow i bog wie co jeszcze, bo nie jest kolorowo. Mam nadzieje ze nie wykruszy nam sie druzyna i np takim Motta nie zostanie &quot;zastepca&quot; Cuchu...
20.06.2009 o 19:34 przez Claudio
Claudio
Raffal akurat ja jestem za tym by Ibra...odszedl. Ale Maicon musi zostac.
20.06.2009 o 19:16 przez Raffal
Raffal
Właśnie bardzo dobre podejscie... <br /> chore podejscie to dawanie podwyżki przy kazdym grymasie piłkarza... nie jestesmy klubem z nikad ktory ma tylko kase zeby tylko nia przyciagac zawodnikow. Trzeba sie takze cenić. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Pomyslcie ze z samej rocznej pensji Zlatana mozna kupic bardzo dobrego zawodnika a za jego 2 lata gry prawdopodobnie mozna uzbierac na zawodnika jakze przez wielu wymazonego(Aguero)
20.06.2009 o 17:17 przez adriano zawsze inter
adriano zawsze inter
i bardzo dobrze<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
20.06.2009 o 16:25 przez Claudio
Claudio
coraz mniej wierze w nasz zarzad..pozbywac sie takiego gracza, a chca walczyc o LM. <br /> <br /> Jak beda miec nadal takie podejscie do sprawy to o LM mozemy zapomniec.
20.06.2009 o 15:47 przez Pazzesco
Pazzesco
kamień z serca...
20.06.2009 o 15:44 przez Mate1908
Mate1908
i to mnie cieszy <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Grajas tylko sie nie popłacz...<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
20.06.2009 o 15:43 przez Seba
Seba
Wychodzi na to, że chcieli sie pozbyć tylko, że Real nie zgodził sie na 40 mln. Co do jeżdżenia do kupca, to gdybyś chciał sprzedać auto i wiedziałbyś, że jakiś koleś jest w stanie zaoferować za niego sporo siana, to też byś za nim latał <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Galliani dobrze o tym wiedział i sam pofatygował sie do Madrytu. Nasi chcieli zrobić podobnie, ale niestety Real już sie troche spłukał. Osobiście uważam, że jeśli Królewscy nie wydaliby tak dużej sumy za Ronaldo i Kake, to Ibra z Maiconem także byliby już w Realu.
20.06.2009 o 15:29 przez Grajas
Grajas
Skoro nasi nie chcą się pozbywać Maicona ,to na cholerę jezdzą do tej Hiszpani? <br /> I od kiedy to sprzedający jezdzi do kupca? <br /> &quot;Ja w Madrycie?Jestem na morze&quot;

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625711

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się