Plotki transferowe

Mariga opuści Inter? (20)

Autor:
ponad 15 lat temu
331
20

Przyszłość McDonalda Marigi w Interze, podobnie jak Coutinho stoi pod znakiem zapytania. Jak wiemy istnieją pogłoski, że Brazylijczyk może zostać wypożyczony, ale co będzie z Kenijczykiem?

 

Według informacji zebranych przez FC Inter News, pomocnik Nerazzurrich - McDonald Mariga, jest zmęczony ciągłym grzaniem ławy. Leonardo jak na razie nie widzi miejsca w podstawowej jedenastce dla Kenijczyka, co nie szczególnie odpowiada piłkarzowi. Gracz może opuścić Stadio Giuseppe Meazza już po sezonie. Zawodnikiem zainteresowany jest m.in klub z Premier League - Aston Villa. Mówi się także o Parmie. Cena za Marige może wynosić ok. 10 mln euro. Czy pomocnik Interu zdejmie czarno-niebieską koszulkę?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (68)

25.06
09:07
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.03.2011 o 15:25 przez Michal_fci
Michal_fci
powinien zostac ale nie zdziwie sie jak odejdzie bo nie gra
23.03.2011 o 14:20 przez Kebo
Kebo
Takich graczy jak on czy Cou nie możemy się pozbyć są wielkimi talentami tylko trzeba dawać im szanse
23.03.2011 o 10:21 przez mAlEc7
mAlEc7
Widać było kilka razy jak grał, że bardzo mu zależy dlatego szkoda mi go...ale faktem jest, że na tą pozycję to obsadę mamy póki co...
23.03.2011 o 06:35 przez etomaster
etomaster
Musi zostać
23.03.2011 o 00:00 przez piotrekninter
piotrekninter
chyba lepiej zeby zostal,bo Obi ma isc do Parmy i zostana nam sami starsi w pomocy<br />
fakt Motta ostatnio cienko,ale tez Leo za blisko go obrony wystawia
22.03.2011 o 23:31 przez Raffal
Raffal
z ostatnich meczów jakie widziałem u niego to prezentował sie lepiej niż Motta a nawet Cambiasso.<br />
<br />
Cieszy że ktos poza nami zauważył słaba gre mOTTY
22.03.2011 o 23:13 przez mati1908
mati1908
oby nie,napewno nie definitywnie,wypozyczenie ewentualnie. Z drugiej strony chłopak ambitny to i moze grac bedzie chciał,wiec jezeli bedzie mozliwosc systematycznej gry to skorzysta z oferty na stałe
22.03.2011 o 23:09 przez Piekarz
Piekarz
Niebawem zacznę o nim zapominać, a wielka szkoda - ma potencjał na piłkarza pierwszego składu.
22.03.2011 o 23:00 przez kibix
kibix
Benek to i w Liverpoolu robił straszne rotacje. szkoda, że nie dostaje szans.
22.03.2011 o 22:51 przez hQ
hQ
Cambiasso to jeszcze nic, Deki jest 2 lata starszy i coraz rzadziej gra na wysokim poziomie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.03.2011 o 22:29 przez krzycho1
krzycho1
heh niech idzie moze gdzie indziej wykozysta swoje zdolnosci
22.03.2011 o 22:19 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Niech odchodzi gra przecietnie a z charakteru go nie lubie
22.03.2011 o 22:14 przez pluto11
pluto11
Mariga ma potencjal i przy Cambiasso wyrosnie z niego naprade wysokiej klas pomocnik juz jest dosyc dobry a Cambiasso ma juz 30 lat wiec dobrze miec takiego mlodego i perspektywicznego zmiennika
22.03.2011 o 21:38 przez Kusy
Kusy
tak będziemy wszystkich wypożyczali , potem kupimy z 4 zawodników, tamci wrócą z wypożyczenia i będzie za duża kadra.
22.03.2011 o 21:36 przez maatteoo
maatteoo
Oni powinni zostać co najwyżej wypożyczeni. Na pewno przydadzą się naszej drużynie tylko muszą grać
22.03.2011 o 21:35 przez and1
and1
Szkoda, że Leo robi bardzo małą rotację. Z resztą jak Mou...Benio robił, ale on to musiał <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
22.03.2011 o 21:32 przez nutcracker
nutcracker
Coutinho i Mariga powinni zostać.<br />
<br />
W sumie teraz to tak gramy że nawet zapomniałem o Maridze, ale z niego będzie jeszcze pożytek.
22.03.2011 o 21:28 przez Kusy
Kusy
ja bym go sprzedał, mało z niego pożytku.
22.03.2011 o 21:25 przez Seba
Seba
Nic dziwnego, że chce odejść. Musi oglądać mecze z ławki, a taki paralityk Motta gra w pierwszym składzie...
22.03.2011 o 21:24 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
To byłaby wielka strata, ale Leonardo nie będzie pewnie Mu dawać szans na grę, tak więc nie ma innego wyjścia, bo szkoda żeby się marnował.

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Claudio 26.06.2026 15:43

zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

XD

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Ale wszyscy wiemy jak będzie

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.

Jaszczu91 26.06.2026 15:42

Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić

Claudio 26.06.2026 15:41

wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.

Orzeu 26.06.2026 15:40

co typ bredzi xD

Claudio 26.06.2026 15:34

Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625535

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się