Plotki transferowe

Mascherano: „Uczę się włoskiego” (24)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 16 lat temu
467
24

Jak donosi stacja SkySport 24 już w najbliższy wtorek Marco Branca ma skontaktować się z agentem Javiera Mascherano, aby omówić kwestię ewentualnych przenosin Argentyńczyka do Mediolanu.

 

We Włoszech nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie pomocnik Liverpoolu znajduje się na samym szczycie transferowej listy życzeń nowego opiekuna Interu – Rafaela Beniteza. The Reds wyceniają piłkarza na około 30 mln euro. Massimo Moratti z kolei jest skłonny zaoferować 17 – 18 mln euro, a ekwiwalentem pozostałej sumy ma być karta Sulleya Muntariego. I tutaj pojawia się problem, ponieważ Anglicy, w obliczu bardzo trudnej sytuacji finansowej klubu, oczekują za sprzedaż Argentyńczyka tylko i wyłącznie gotówki.

 

Tymczasem sam Mascherano w jednym z wywiadów dał wyraźny sygnał, że coś jest na rzeczy i poważnie rozważa możliwość przenosin do stolicy Lombardii – Czy uczę się włoskiego? Tak, uczę się tego języka tutaj, w RPA, jednak nie wiem, co wydarzy się po Mundialu, zobaczymy – powiedział pomocnik Albicelestes.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.06.2010 o 11:39 przez ddamiann17
ddamiann17
Ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Jesli uda nam sie jeszcze pozbyc Muntariego to w ogole bajeczka by byla <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
14.06.2010 o 20:12 przez konrados
konrados
widac ze myslami jest juz we włoszech
14.06.2010 o 19:55 przez Chuchu
Chuchu
no to...chyba wszystko jasne, żeby teraz Massimo nie spieprzył sprawy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.06.2010 o 19:07 przez Tomekk
Tomekk
no no ladnie by bylo Quaresma, Muntari, Ballo out a Mascherano i Tevez do nas<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.06.2010 o 16:25 przez KosyFCI
KosyFCI
sprzedac Muntara do Tottenhamu za 12 mln i juz jest siano na Marszczącego z rana.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.06.2010 o 15:40 przez piotrekninter
piotrekninter
Dzyl ale pilkarze ofensywni drozej chodza, wez najlepszy stoper ile jest wart 30 max, a skrzydlowy 3 razy tyle, taki futbol... fajnie jakby przyszedl Mascherano odszedl Sulley, i jeszcze kogos kreatywnego Ozil, Silva, Vdv,PAstore, ktokolwiek kazdy bedzie wzmocnieniem
14.06.2010 o 14:43 przez crisinter
crisinter
po tym co robił w meczu z Nigerią jestem w stu procentach przekonany do niego
14.06.2010 o 14:29 przez Dzyl
Dzyl
Co ten Moratti robi...Skąpi 30mln na takiego zawodnika ? Mascherano jest wart tej kasy. Zobaczcie na Real, dali 40mln za gorszego Di Marie. 30mln to dobra cena jak na Mascherano, i niech Moratti nie skąpi kasy. Nie sądzę aby Liverpool poszedł na tej układ 17-18 mln + Muntari...
14.06.2010 o 14:00 przez Kubusa10
Kubusa10
O tak coś czuje że jest już dogadane <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
14.06.2010 o 13:36 przez adriano:)
adriano:)
Jose też się uczył włoskiego i wylądował u nas. Myślę, że tylko kwestia cena może sprawić aby Argentyńczyk nie przeszedł do Interu.
14.06.2010 o 13:33 przez micom
micom
Moratti miał mieć 100 baniek na transfery, a teraz to się raptem liczy z każdym milionem... Jego kasa fakt, ale jakoś dziwnie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.06.2010 o 11:39 przez SlimShady
SlimShady
Już pewnie z Samuelem i Milito obgadują jak tam w Mediolanie jest i która szafkę dla kapitana Argentinos dać.<br />
Jednak tak do realiów zejść, to jestem przekonany co Mascherano, ze sie sprawdzi i raczej będzie. Wydaje mi sie że oferta 18 + Muntari to dobry interes. Liverpool straci def. pomocnika, a Munta wskoczy w jgo miejsce. Wiadomo, ze to nie będzie ten sam zawodnik, ale przynajmniej ktoś za darmo i do tego 18 mln na konto.
14.06.2010 o 11:24 przez kadrian89
kadrian89
Warto, oj warto. Mamy kasiorke, wiec trzeba powalczyc o niego. <br />
<br />
Stankovic i Muntari? Z cala sympatia i uznaniem dla ich gry, ale to co najmniej 1 level nizej niz Mascherano. <br />
<br />
Juz nie pamietacie, jak wygladala gra w srodku pola, gdy Cambiasso mial kontuzje<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
<br />
Opchnac Muntara za 10-12, dolozyc 18-20 i koles jest nasz. Mamy sporo na transfery, a potrzeba nam 2-3 nowych pilkarzy, wiec nie wiem o co cho?! <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.06.2010 o 11:13 przez snuffy
snuffy
#10 Autor: microsoft666 [14.06.2010 10:56] sranko to coś ma wspólnego ze stanko <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
14.06.2010 o 11:12 przez kubbbaaa
kubbbaaa
No i super wspaniale... Na to czekałem. Wiemy kto wypadnie ze składu, wiemy kto będzie zmiennikiem wiemy też że będzie to niewątpliwie wzmocnienie drugiej linii a nie jej osłabienie zatem nic tylko się cieszyć!<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
14.06.2010 o 10:56 przez microsoft666
microsoft666
ciekawi mnie co zrobia jak Wes kontuzje zlapie ,znow sranko po gaciach,na kreatorze gry powinni sie skupic<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
14.06.2010 o 10:41 przez Kropasz
Kropasz
Teraz jestem na 90% pewny, że Naszczałrano będzie grał w Interze. Mam mieszane uczucia co do jego osoby.
14.06.2010 o 10:38 przez inter_21
inter_21
Świetny transfer, może by się udało utargować do 25mln, i nie piszcie tu że może grać Stankovic czy Muntari bo to są piłkarze za słabi na 1 skład Interu i ich obecność na boisku odbija sie na jakości gry, jak najbardziej za<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.06.2010 o 10:31 przez Ajk
Ajk
A mi się wydaje, że się dogadają i Javier dołączy niebawem do Interu. 30 mln to spora kwota ale piłkarz tan jest wart tych pieniędzy.<br />
Poza tym jeżeli nie wciśniemy Muntara Liverpoolowi to na pewno znajdzie się inny kupiec na niego (Tottenham) i jakąś kasę za niego zainkasujemy.
14.06.2010 o 10:30 przez Seba
Seba
Moratti wolałby zaoferować ok 18 mln + Muntariego. Liverpool jednak woli gotówkę. Skoro Tottenham tak bardzo chce Muntara i jest skłonny zapłacić za niego ok 15 mln, to w czym problem ? Dorzuca Massimo pieniądze ze sprzedaży Sulleya i jest 30 mln. Wychodzi na to samo.
14.06.2010 o 10:22 przez Mate1908
Mate1908
Mascherano do pary z Cambiasso to ściana nie do przejścia. Do tego to dwaj Argentyńczycy, więc nie byłoby między nimi żadnych barier językowych. Suma 30 mln może odstraszać, ale prawda jest taka, że jeśli chce się mieć u siebie najlepszych to trzeba płacić wielkie pieniądze.
14.06.2010 o 10:21 przez piotrekninter
piotrekninter
30 no duzo, wolalbym kogos o lepszych umiejetnosciach ofensywnych,ale co tam, Dejan ma lata to juz nie to samo, Muntari szkoda slow, pomocnikow nigdy za duzo, jeszcze taki ch jak Mascherano
14.06.2010 o 10:15 przez A(dri)ras
A(dri)ras
JAk dla mnie to zdecydowanie za dużo... Przecież u nas ma kto grać jest Cambiasso Motta Javier moze grać Dejan na biede Muntari wiec transfer zbyteczny...
14.06.2010 o 10:11 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
marszczerano ; ) szkoda ze kosztem motty ma grac ;/ bo on jest prawie jak Cambiasso <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> no i e30 baniek heh...

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się