Plotki transferowe

Moggi chwali Inter (21)

Źródło: goal.com
prawie 16 lat temu
896
21

Luciano Moggi chwali Massimo Morattiego za politykę transferową prowadzoną w drużynie Interu Mediolan.

 

Były dyrektor generalny Juventusu Turyn uważa, że Nerazzurri pozostaną najlepszą drużyną Serie A w następnym sezonie. Moggi uważa, że odejście Maicona i Mario Balotellego nie osłabi zespołu, gdyż obu graczy znakomicie zastąpia Javier Mascherano oraz Dirk Kuyt.

 

Moje oklaski dla Interu. Mistrzowie Europy są coraz mocniejsi dzięki działalnościom transferowym. Oni stracą Maicona i Balotellego, ale pozyskają Mascherano i Kuyta, dzięki czemu nie osłabią zespołu. Uważam, że w najbliższych tygodniach Inter mocno popracuje na rynku - mówi Moggi dla Tuttomercatoweb.com.

 

Jedna z głównych postaci afery korupcyjnej Calciopoli wypowiedział się także na temat polityki transferowej prowadzonej przez  jednego z najgroźniejszych rywali Interu w lidze Juventusu Turyn.

 

Mam wątpliwości co do ataku. Płacenie 40 mln euro za Dżeko do szaleństwo. Jednocześnie uważam, że Juventus powinien pozbyć się Diego. Nie nadaje się on do włoskiego futbolu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.07.2010 o 09:30 przez 1+8
1+8
Zadowolony chyba z tego że Inter się osłabił bo za ostatnie Mercato nas nie pochwaluił chodź jak narazie było o niebo lepsze, a ja na przykład nie rozumiem jak ma Mascherano zastąpić Maicona<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
30.07.2010 o 22:40 przez and1
and1
Hehe Krwawy pewnie zadowolony ;D :piwo:
30.07.2010 o 22:26 przez adriano:)
adriano:)
Kochany Moggi nas pochwalił <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.07.2010 o 22:03 przez Michal_fci
Michal_fci
to chyba zaczelismy kupowac mecze <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.07.2010 o 21:55 przez Helton
Helton
jeju jak on nas chwali to rzeczywiscie niewiem czy smiac sie czy plakac. Widac w tej wypowiedzi tylko ironie
30.07.2010 o 21:50 przez tytusek25
tytusek25
Timeo Danaos et dona ferentes
30.07.2010 o 19:20 przez SlimShady
SlimShady
Nie wydaje mi sie ze Mascherano i tym bardzie Kuyt zrehabilitują odejście Maicona czy Mario. No Mascherano na pewno wzmocni naszą grę w destrukcji ale raczej Kuyt nie przyniesie żadnego skoku jakości, on raczej uzupełni tylko skład, jak Inter nadal chce grać 3 napastnikami potrzebujemy kogoś pokroju Rossiego czy Cassano.
30.07.2010 o 19:01 przez Mietson
Mietson
Moggi gada głupoty. W części dotyczącej Interu ma rację ale co do Diego to się myli. Tak samo Dżeko - Marotta wcale nie ma zamiaru wydawać takiej sumy na niego.
30.07.2010 o 17:13 przez mati1908
mati1908
no prosze...chyba padło mu cos na łeb zeby chwalic nas
30.07.2010 o 17:10 przez piotrekninter
piotrekninter
moim zdaniem odejscie Maicona i Mario oslabi druzyne mimo przyjscia Javiera i Kuyta, Maicon najlepszy obronca boczny swiata, Mario wielki talent nie raz blysnal jakas akcyjka i nas uratowal,tylko wiadomo ten charakter<br />
a taki Javier swietny gracz ale az tak bardzo nam potrzebny nie jest bo mamy kim w srodku grac,i wogole wyjdzie na to ze bedziemy miec wiecej zawodnikow na 1 pozycje def pom niz bocznych obroncow, a Kuyt waleczny, dobry ale nic wiecej, na Ms jak widzialem jego drybling to sie za glowe lapalem, nie powala na kolana
30.07.2010 o 17:10 przez Vancore
Vancore
No, pytal. Dziennikarz...
30.07.2010 o 16:44 przez Ynter
Ynter
Juventus na pewno jest najbardziej odgrażającym się i fetnym rywalem Interu, już któryś rok z rzędu zapowiadają powrót na szczyt a tabela mówi co innego ;]<br />
<br />
Co do Moggiego... Lucek, czy ktoś Cie pytał o zdanie? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.07.2010 o 16:15 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
ale Ibra to byal kasa + NAPASTNIK ETO, wiec to nie bylo dobre porowanie Seba<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.07.2010 o 16:13 przez krzysiekinter
krzysiekinter
jak maicon odejdzie to kupić lewego obrońcę
30.07.2010 o 16:08 przez Grooven
Grooven
&quot;jednego z najgroźniejszych rywali Interu w lidze Juventusu Turyn.&quot;- oo tak , do końca nie byłem pewien czy zdołamy wyprzedzić juve w tabeli, 7 miejsce to przecież tak niewiele... udało sie
30.07.2010 o 16:05 przez Seba
Seba
a co miał Sneijder do Ibry ? Chodziło mu ogólnie o drużynę, że nadal będzie mocna.
30.07.2010 o 16:05 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Przychodzi Marszcze to ma zadania bardziej ofensywne a na prawa idzie Zanetti i sytuacja sie wyrownuje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.07.2010 o 16:04 przez microsoft666
microsoft666
no i znow kuyt<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
30.07.2010 o 15:53 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
no wlasnie, co ma Mache czy Kuyt do Maicona czy Mario<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
30.07.2010 o 15:50 przez brykAs
brykAs
Mascherano czy Kuyt ma zastąpić Maicona bo się pogubiłem <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
<br />
tez experta wyciągnęli ...
30.07.2010 o 15:34 przez Seba
Seba
Sie porobiło.

Shoutbox

martins2000 23.06.2026 21:16

o już od lat wiadomo

martins2000 23.06.2026 21:16

Soleta to nie chce Marotta

Claudio 23.06.2026 21:15

Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu? :D

martins2000 23.06.2026 21:14

od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO

Claudio 23.06.2026 21:13

Bremer tez Interowi obiecal...

HB 23.06.2026 21:13

a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro

Orzeu 23.06.2026 21:12

Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje

Claudio 23.06.2026 21:10

Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?

Claudio 23.06.2026 21:10

Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik

Claudio 23.06.2026 21:10

mimo wszystko kwota ogromna

Claudio 23.06.2026 21:09

doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic

martins2000 23.06.2026 21:09

czyli pewnie DODO

HB 23.06.2026 21:09

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga

martins2000 23.06.2026 21:09

nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah

Claudio 23.06.2026 21:08

ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.

Orzeu 23.06.2026 21:08

słuchaj MAteo głupio wyszło...

martins2000 23.06.2026 21:06

telefon do Darmiana

Orzeu 23.06.2026 21:06

teraz pełen gaz po Paza

Claudio 23.06.2026 21:06

Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie :D

Orzeu 23.06.2026 21:05

pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625182

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się