Plotki transferowe

Motta:"Dołączyłem do Interu by wygrać Champions League" (22)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
362
22
Thiago Motta, który dołączy do drużyny Interu Mediolan zdradził, że nie może się już doczekać występów na San Siro i przyznał, że chce pokonać Barcelonę w Lidze Mistrzów.

"To prawda, że chcę wygrać Champions League i dlatego zdobyłem się na zostawienie Genoi. Kocham ten klub, ale postawiłem sobie cel. Byłem uczciwy. Kiedy spotkałem się z Enrico Preziosim, miał on mieszane uczucia, ale powiedziałem mu żeby, dał mi szansę, a zobaczy, że wielkie kluby się mną zainteresują".

"Barcelona jest krok przed każdą drużyną, ale my jesteśmy gotowi, by stawić im czoła. Ibra jest jednym z najlepszych trzech piłkarzy na świecie, a Maicon jest numerem 1 na swojej pozycji. Oni muszą pozostać, ale tylko wtedy, kiedy będą tego chcieli. Inaczej nie możesz grać w piłkę nożną bez uśmiechu na twarzy".
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.06.2009 o 16:58 przez Omen
Omen
Zgadzam się z Tobą Cuchu też myślę że przyjście Deco nie było by takie straszne.W końcu Figo nie grał źle a przychodził już jako dziadek.A czy wygranie Serie A cztery razy z rzędu według Ciebie Wojtala nic nie znaczy?To czemu Milan czy Juve sobie nie radzą?
29.06.2009 o 14:57 przez Wojtala
Wojtala
Granie dobrze nie wytraczy na zdobycie Pucharu LM. Veron i Figo nic nie zdziałali w tej kwesti. <br /> Nie oszukujmy się wygranie Serie A przy tak słabych rywalach to nie jest żadna wygrana. <br /> Licze że pokażą sie z dobrej strony, a sprowadzanie takich gracy na pewno nam w tym nie pomoże.
29.06.2009 o 14:25 przez Chuchu
Chuchu
poza tym Milito to bardzo dobry piłkarz a to, że połowa sezonu nie wyszła Deco to nie znaczy, że już się wypalił. Veron i Figo też przychodzili jako ci &quot;wypaleni i starzy&quot; a grali bardzo dobrze
29.06.2009 o 14:17 przez Chuchu
Chuchu
mercato się jeszcze nie zaczęło a trwać będzie 2 miesiące więc wyluzuj <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 14:04 przez Wojtala
Wojtala
Wzmacniamy Atak ? człowieku kim ? no chyba że przespałem transfer Torresa czy świetnego ostatnio L.Fabiano ? jeśli są w Interze to ok zwracam honor<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:56 przez SlimShady
SlimShady
Na jego pozycje też bym wolał Melo, bo to on gra na swojej pozycji w Brazylii, a nie to drewno Motta z Genui. Ale jak widać Inter woli kupić szklankę a za niego jeszcze Acquafresce oddać. <br /> Co do LM, z takimi transferami raczej może być tylko gorzej. Lepiej skupmy się na Scudetto, chyba, ze weźmiemy sie za porządne zakupy i sprzedarz zawodników, a nie wypożyczenia.
29.06.2009 o 11:50 przez Chuchu
Chuchu
nie ma to jak wiara we własną drużynę! brawo chłopaki, fantastyczni z Was kibice <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> ja osobiście wierzę, że transfery Deco i Milito będą strzałem w 10. a jeśli chodzi o Mottę to nie wiążę z nim wielkich nadziei. raczej bym go widział jako zmiennika dla Cuchu. myślę, że półfinał jest jak najbardziej osiągalny. w końcu mamy na ławce samego Jose Mourinho! bardzo silną obronę a teraz wzmocimy atak, który był naszą piętą achillesową od 2 lat <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:37 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Cóż by to było trafić 6 w totka... i to jako jedyna osoba! No cóż każdemu można marzyć... to co kończymy na grupie czy na 1/8?<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:32 przez paskiewi
paskiewi
panowie trochę więcej wiary...
29.06.2009 o 11:16 przez Mate1908
Mate1908
Mam nadzieje że marzenia Motty i przy okazji moje się w końcu spełnią. Cóż by to bylo pokonać w finale Brcelone <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:10 przez bloow
bloow
Nastawmy sie bardziej optymistycznie, Mourinho jednak troche na Lm sie zna, na transferach tez. Wypracuja forme w wakacje, zgraja sie wszyscy i mam nadzieje, ze do 1/4 mozemy w tym roku dojsc.
29.06.2009 o 10:40 przez Grajas
Grajas
Bo mamy za mało punktów w rankingu Uefa,przez nasze wspaniałe występy w LM.Póki co jesteśmy na 8 miejscu z tych drużyn które są już na bank w fazie grupowej,co daje nam 1 koszyk.Ale jeśli ktoś z dwójki Arsenal albo Lyon awansuje to lecimy do 2 koszyka.
29.06.2009 o 10:40 przez Grajas
Grajas
Bo mamy za mało punktów w rankingu Uefa,przez nasze wspaniałe występy w LM.Póki co jesteśmy na 8 miejscu z tych drużyn które są już na bank w fazie grupowej,co daje nam 1 koszyk.Ale jeśli ktoś z dwójki Arsenal albo Lyon awansuje to lecimy do 2 koszyka.
29.06.2009 o 10:35 przez Rebelde
Rebelde
A czemu będziemy losowani z 2 koszyka? Przecież jesteśmy mistrzami Włoch a nie Estonii <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 10:34 przez Seba
Seba
Z całym szacunkiem dla Motty, ale on raczej nie pomoże w jej wygraniu.
29.06.2009 o 10:31 przez Pazzesco
Pazzesco
no ja też niebyłem za tym transferem... no ale mam nadzieję, że będe mile zaskoczony <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> co do LM to będzie ciężko...bardzo ciężko..
29.06.2009 o 10:30 przez lucky_alex
lucky_alex
Może od razu wycofajmy się z rozgrywek CL...<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 10:23 przez Grajas
Grajas
Niestety Chrisu możesz mieć rację ,tym bardziej że będziemy losowani z 2 koszyka na 99%,a nie daj Bóg wylosujemy z 4 koszyka taki Wolfsburg albo z 3 Altetico i będzie nieciekawie.
29.06.2009 o 10:11 przez Wojtala
Wojtala
Chcesz wygrać LM to idź do Barcelony <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Inter z takim składem to zakończy rozgrywki na naszym ulubionym szczeblu 1/8 finału <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 10:04 przez Grajas
Grajas
Jeśli chcesz wygrać LM to chyba źle trafiłeś. <br /> No ale cóz bardzo cieszę się że do Nas dołaczy ,wojownik ,typowy walczak i o to chodzi.
29.06.2009 o 10:00 przez adriano:)
adriano:)
Czy kiedyś te piękne słowa znajdą w końcu sens. Każdy piłkarz mówi, że wygramy LM i tak od 5 lat. <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 09:53 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No w Genoii to by chyba LM nie wygrał<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się