Plotki transferowe

Motta:"Dołączyłem do Interu by wygrać Champions League" (22)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
365
22
Thiago Motta, który dołączy do drużyny Interu Mediolan zdradził, że nie może się już doczekać występów na San Siro i przyznał, że chce pokonać Barcelonę w Lidze Mistrzów.

"To prawda, że chcę wygrać Champions League i dlatego zdobyłem się na zostawienie Genoi. Kocham ten klub, ale postawiłem sobie cel. Byłem uczciwy. Kiedy spotkałem się z Enrico Preziosim, miał on mieszane uczucia, ale powiedziałem mu żeby, dał mi szansę, a zobaczy, że wielkie kluby się mną zainteresują".

"Barcelona jest krok przed każdą drużyną, ale my jesteśmy gotowi, by stawić im czoła. Ibra jest jednym z najlepszych trzech piłkarzy na świecie, a Maicon jest numerem 1 na swojej pozycji. Oni muszą pozostać, ale tylko wtedy, kiedy będą tego chcieli. Inaczej nie możesz grać w piłkę nożną bez uśmiechu na twarzy".
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.06.2009 o 16:58 przez Omen
Omen
Zgadzam się z Tobą Cuchu też myślę że przyjście Deco nie było by takie straszne.W końcu Figo nie grał źle a przychodził już jako dziadek.A czy wygranie Serie A cztery razy z rzędu według Ciebie Wojtala nic nie znaczy?To czemu Milan czy Juve sobie nie radzą?
29.06.2009 o 14:57 przez Wojtala
Wojtala
Granie dobrze nie wytraczy na zdobycie Pucharu LM. Veron i Figo nic nie zdziałali w tej kwesti. <br /> Nie oszukujmy się wygranie Serie A przy tak słabych rywalach to nie jest żadna wygrana. <br /> Licze że pokażą sie z dobrej strony, a sprowadzanie takich gracy na pewno nam w tym nie pomoże.
29.06.2009 o 14:25 przez Chuchu
Chuchu
poza tym Milito to bardzo dobry piłkarz a to, że połowa sezonu nie wyszła Deco to nie znaczy, że już się wypalił. Veron i Figo też przychodzili jako ci &quot;wypaleni i starzy&quot; a grali bardzo dobrze
29.06.2009 o 14:17 przez Chuchu
Chuchu
mercato się jeszcze nie zaczęło a trwać będzie 2 miesiące więc wyluzuj <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 14:04 przez Wojtala
Wojtala
Wzmacniamy Atak ? człowieku kim ? no chyba że przespałem transfer Torresa czy świetnego ostatnio L.Fabiano ? jeśli są w Interze to ok zwracam honor<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:56 przez SlimShady
SlimShady
Na jego pozycje też bym wolał Melo, bo to on gra na swojej pozycji w Brazylii, a nie to drewno Motta z Genui. Ale jak widać Inter woli kupić szklankę a za niego jeszcze Acquafresce oddać. <br /> Co do LM, z takimi transferami raczej może być tylko gorzej. Lepiej skupmy się na Scudetto, chyba, ze weźmiemy sie za porządne zakupy i sprzedarz zawodników, a nie wypożyczenia.
29.06.2009 o 11:50 przez Chuchu
Chuchu
nie ma to jak wiara we własną drużynę! brawo chłopaki, fantastyczni z Was kibice <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> ja osobiście wierzę, że transfery Deco i Milito będą strzałem w 10. a jeśli chodzi o Mottę to nie wiążę z nim wielkich nadziei. raczej bym go widział jako zmiennika dla Cuchu. myślę, że półfinał jest jak najbardziej osiągalny. w końcu mamy na ławce samego Jose Mourinho! bardzo silną obronę a teraz wzmocimy atak, który był naszą piętą achillesową od 2 lat <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:37 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Cóż by to było trafić 6 w totka... i to jako jedyna osoba! No cóż każdemu można marzyć... to co kończymy na grupie czy na 1/8?<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:32 przez paskiewi
paskiewi
panowie trochę więcej wiary...
29.06.2009 o 11:16 przez Mate1908
Mate1908
Mam nadzieje że marzenia Motty i przy okazji moje się w końcu spełnią. Cóż by to bylo pokonać w finale Brcelone <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 11:10 przez bloow
bloow
Nastawmy sie bardziej optymistycznie, Mourinho jednak troche na Lm sie zna, na transferach tez. Wypracuja forme w wakacje, zgraja sie wszyscy i mam nadzieje, ze do 1/4 mozemy w tym roku dojsc.
29.06.2009 o 10:40 przez Grajas
Grajas
Bo mamy za mało punktów w rankingu Uefa,przez nasze wspaniałe występy w LM.Póki co jesteśmy na 8 miejscu z tych drużyn które są już na bank w fazie grupowej,co daje nam 1 koszyk.Ale jeśli ktoś z dwójki Arsenal albo Lyon awansuje to lecimy do 2 koszyka.
29.06.2009 o 10:40 przez Grajas
Grajas
Bo mamy za mało punktów w rankingu Uefa,przez nasze wspaniałe występy w LM.Póki co jesteśmy na 8 miejscu z tych drużyn które są już na bank w fazie grupowej,co daje nam 1 koszyk.Ale jeśli ktoś z dwójki Arsenal albo Lyon awansuje to lecimy do 2 koszyka.
29.06.2009 o 10:35 przez Rebelde
Rebelde
A czemu będziemy losowani z 2 koszyka? Przecież jesteśmy mistrzami Włoch a nie Estonii <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 10:34 przez Seba
Seba
Z całym szacunkiem dla Motty, ale on raczej nie pomoże w jej wygraniu.
29.06.2009 o 10:31 przez Pazzesco
Pazzesco
no ja też niebyłem za tym transferem... no ale mam nadzieję, że będe mile zaskoczony <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> co do LM to będzie ciężko...bardzo ciężko..
29.06.2009 o 10:30 przez lucky_alex
lucky_alex
Może od razu wycofajmy się z rozgrywek CL...<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 10:23 przez Grajas
Grajas
Niestety Chrisu możesz mieć rację ,tym bardziej że będziemy losowani z 2 koszyka na 99%,a nie daj Bóg wylosujemy z 4 koszyka taki Wolfsburg albo z 3 Altetico i będzie nieciekawie.
29.06.2009 o 10:11 przez Wojtala
Wojtala
Chcesz wygrać LM to idź do Barcelony <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Inter z takim składem to zakończy rozgrywki na naszym ulubionym szczeblu 1/8 finału <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 10:04 przez Grajas
Grajas
Jeśli chcesz wygrać LM to chyba źle trafiłeś. <br /> No ale cóz bardzo cieszę się że do Nas dołaczy ,wojownik ,typowy walczak i o to chodzi.
29.06.2009 o 10:00 przez adriano:)
adriano:)
Czy kiedyś te piękne słowa znajdą w końcu sens. Każdy piłkarz mówi, że wygramy LM i tak od 5 lat. <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
29.06.2009 o 09:53 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No w Genoii to by chyba LM nie wygrał<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się