Wywiady z piłkarzami

Mourinho: "To nagroda dla trenera Interu i samego Interu" (33)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
701
33

Jose Mourinho – trener Realu Madryt został wybrany najlepszym szkoleniowcem roku 2010. Nie ulega wątpliwości, iż zawdzięcza to swojej poprzedniej drużynie – Interowi Mediolan. The Special One nie zapomina o Nerazzurri, dedykuje im tę nagrodę oraz jeszcze raz dziękuje za współpracę.

­

 

Gdy na uroczystej gali wręczenia nagród spiker wyczytał Portugalczyka jako „trenera Realu Madryt” Jose, gdy tylko udzielono mu głosu, odparł iż powinien zostać przedstawiony jako były trener Interu, bo to z tą drużyną święcił wspaniałe trofea, którym zawdzięcza dzisiejsze wyróżnienie. Dodał również:

 

-Zostałem najlepszym trenerem na świecie, ponieważ prowadziłem najlepszy zespół świata w roku 2010. Chciałbym podziękować wszystkim piłkarzom i pracownikom Interu, wszyscy byli dla mnie wspaniali. Byliśmy rodziną i nadal czuję, że gdzieś tam mam bliskich mi ludzi. Chciałbym w najbliższą niedziele być na San Siro, stanąć przed Curva Nord i wznieść tę nagrodę w kierunku kibiców, bo to nasza wspólna nagroda. Niestety, nie jest to możliwe...

 

Po przemówieniu, Mourinho ze łzami w oczach uściskał się z obecnymi na gali piłkarzami Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2011 o 19:28 przez SlimShady
SlimShady
Ma ktoś jakiś filmik z Mou z tej gali albo gdzie można ją obejrzeć, jakiś link <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> please <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
11.01.2011 o 16:12 przez Lamatico
Lamatico
//Za to właśnie szanuję tak bardzo tego człowieka
11.01.2011 o 15:20 przez cor72z
cor72z
Hahaha o czym ty gadasz konrados, o jednym ligowym meczu? Zapomniałeś już ile w 2010 roku wygrał z Interem?
11.01.2011 o 14:27 przez bartkowski_26
bartkowski_26
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PpP4KU6cWVg">http://www.youtube.com/watch?v=PpP4KU6cW&shy;Vg</a>; - wzrok Pique 0:17 - bezcenne! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
11.01.2011 o 13:55 przez szmalo
szmalo
Jestes jednym z nas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> JOSE MOURINHO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
11.01.2011 o 12:43 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Wielki człowiek. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.01.2011 o 11:09 przez rhatz_k
rhatz_k
<a href="http://rhatz.blox.pl/2011/01/Rok-Wielkiej-Geby.html">http://rhatz.blox.pl/2011/01/Rok-Wielkie&shy;j-Geby.html</a>
11.01.2011 o 10:06 przez konrados
konrados
za mecz na Camp nou powinni mu nie przyznawać tej nagordy bo to był blamaż realu 5-0 z odwiecznym rywalem w derbach europy dostać takie lanie ,przeciez mecz był jeszcze w 2010 roku/
11.01.2011 o 00:54 przez Nidhogg
Nidhogg
Perez może go zwolnić jak nie będzie mistrzostwa. A nie będzie. Jose o tym wie i chyba już wybrał, gdzie chce wylądować w-razie-czego.
11.01.2011 o 00:22 przez Charism
Charism
#19 - tak, z tej gali. ;)
11.01.2011 o 00:12 przez Gajdzik
Gajdzik
Dzięki Mou <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
11.01.2011 o 00:09 przez eldoka
eldoka
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> MOu jesteś WIELKIIIII
10.01.2011 o 23:23 przez mikruzzo
mikruzzo
Może jeszcze będzie okazja zobaczyć Mou na naszej ławce<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.01.2011 o 23:02 przez Nen
Nen
Niech wraca po sezonie a Leo na asystenta ;p
10.01.2011 o 22:59 przez Pavlo
Pavlo
Po prostu zdobył najważniejsze trofea z Interem i teraz szuka nowych wyzwań. Pozdro600!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.01.2011 o 22:55 przez szymon1337
szymon1337
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=13yVho02CGw">http://www.youtube.com/watch?v=13yVho02C&shy;Gw</a><br />
<br />
niczego więcej nie znalazłem, nie jestem pewien , czy to z tej gali..
10.01.2011 o 22:54 przez Bartez
Bartez
Gratulacje MOU!<br />
Odszedłeś w blasku chwały, być może celowo - wiedząc, że powtórzenie tych sukcesów z tą drużyną jest mało realne. A może tylko w poszukiwaniu nowych wyzwań... Pewnie nie wrócisz, ale legendą Interu już jesteś. Dziękujemy za ten piękny rok!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.01.2011 o 22:45 przez Seba
Seba
Gdy Mourinho na każdym kroku mówi o Interze, to wielu pisze &quot;To po co odchodziłeś?&quot;. Może właśnie Jose czuje, że popełnił błąd, jest mu z tym źle i dlatego tak wspomina Inter ?
10.01.2011 o 22:44 przez Charger
Charger
Messi i tak jest the best number one<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> 1! <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" /> <br />
Spokojnie znając mafię FIFA i ich politykę &quot;dla dobra Barcelony&quot; Guardiola dostał nagrodę za kulisami. Za rok już żaden Jose im nie wejdzie w drogę i wykombinują tak jak z Chelsea. Chociaż faktycznie zdziwiła mnie nagroda Mou. Mysłałem, że nigdy nie pozwolą na nagrodzenie czegokolwiek związanego z Interem <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.01.2011 o 22:43 przez MatiInter
MatiInter
Jose mogles zostac<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> wrocisz kiedys do nas na pewno! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
10.01.2011 o 22:37 przez Kiełek1908
Kiełek1908
Jutro 0 21:15 na orange spotr jest film o Mou<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.01.2011 o 22:36 przez Ynter
Ynter
Ehh nasz Mou. A tak na serio, on kiedyś mówi coś o Realu? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Bo mi się wydaje, że on tam jest ciałem i duchem, ale serce zostawił na San Siro<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.01.2011 o 22:30 przez el_loco
el_loco
łza mi się zakręciła jak to czytałem. Niezapomniany Mou. Wie może ktoś na gdzie można obejrzeć transmisje. Poproszę o jakieś linki. Z góry dzięki<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.01.2011 o 22:25 przez mAlEc7
mAlEc7
Genialny trener...najlepszy jakiego mieliśmy i miejmy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli...patrząc na jego łzy ciężko własne powstrzymać...grazie Jose<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.01.2011 o 22:22 przez Kiełek1908
Kiełek1908
To jest Interista tak jak większość na tej stronie bo ostatnio dużo tu &quot;obcych&quot;<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
10.01.2011 o 22:20 przez Fqrve
Fqrve
na pewno do nas wroci <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.01.2011 o 22:19 przez nitromethane
nitromethane
az mi ciarki przeszly jak czytam ten wywiad. on naprawde czuje wiez z Interem to jest wspaniale<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
10.01.2011 o 22:16 przez g0raFCI
g0raFCI
Ty płaczesz, my płaczemy. Wróć i już nie płacz !
10.01.2011 o 22:12 przez Adrian521995
Adrian521995
ma ktoś może link kiedy były wręczane nagrody?
10.01.2011 o 22:10 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Mou jest świetny tylko skoro tak kocha Inter to dlaczego go zostawił... Ja jestem mocno ciekaw czy on jeszcze zasiądze na ławce Interu... <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />

Shoutbox

martins2000 25.06.2026 07:50

Nasi pytali Nahuel Molina

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625400

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się