Plotki transferowe

Oficjalnie: Afellay w Barcelonie (27)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
324
27

Ibrahim Afellay jest już piłkarzem FC Barcelona, a ściślej mówiąc będzie nim od stycznia. Zarówno Duma Katalonii jak i PSV Eindhoven doszły do porozumienia w sprawie transferu, o czym poinformował holenderski klub na swojej oficjalnej stronie.

 

Piłkarz jest szczęśliwy z przeprowadzki do półfinalisty Ligi Mistrzów i zapowiada walkę o grę w pierwszej jedenastce. O usługi młodego Holendra zabiegał również Inter Mediolan.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (154)

24.06
00:00

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.11.2010 o 19:07 przez Milito123123
Milito123123
Daliśmy dupy po raz kolejny...<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
16.11.2010 o 18:56 przez piter0806
piter0806
czekam na newsa, że Cassano w milanie czy gdzie tam
16.11.2010 o 18:14 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Co ten nasz zarząd wyrabia. Chcieli go, mała kasa za niego to na co czekali, chyba, że zawodnik uparcie chciał lecieć to tej Barcelony.
16.11.2010 o 17:37 przez MatiInter
MatiInter
wolna wola. sam sobie tak zadecydowal, chce grzac bedzie grzal
16.11.2010 o 17:36 przez Jedrula
Jedrula
Oficjalnie: koniec kariery Afellaya.
16.11.2010 o 15:12 przez SlimShady
SlimShady
Znowu nasi sie popisali <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
To już drugi raz nam Barca zawodnika sprzątnęła, jak na razie Branca nic nie działa<br />
&quot;Piłkarz zapowiada walkę o grę w pierwszej jedenastce&quot;<br />
heh dobre to sie chłopak rozczaruje <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> czeka go los Hleba zapewne i pewnie najbliższej przyszłości będzie tak samo Macherano, ani zawodnicy nadal nie umią tego pojąć.
16.11.2010 o 14:46 przez mati1908
mati1908
no co,to juz było wiadome od dawna
16.11.2010 o 13:32 przez Cny
Cny
Pytacie się po co on Barcelonie. Po to, żeby Barca miała silną ławkę i to za groszowe sprawy, jesli na prawdę za 3M przyjdzie. U nas pewnie bez problemy wygryzł, by Pandeva i miał miejsce w wyjściowej &quot;11&quot;, ale musimy się pogodzić, że &quot;Inter&quot; dla wielu piłkarzy brzmi mniej zachęcająco niż &quot;Barcelona&quot;. Jednak porównanie do Hleba wydaje się być jak najbardziej trafne.
16.11.2010 o 12:43 przez mAlEc7
mAlEc7
A nasz zarząd nic nie działa...plaga kontuzji u nas ale co tam...lepiej wziąć Maresce za darca albo Palacio...a co do Afellaya to popełnił błąd bo zapewne ma miejsce juz uszykowane ale na ławce...
16.11.2010 o 11:40 przez piotrekninter
piotrekninter
Bojana? nieneienie<br />
Affelay, oleli go i tyle, jesli oleja tez Antka to masakra<br />
ciekawe czy 3mln, dali czy wiecej,<br />
lawka gop czeka jak nic
16.11.2010 o 11:37 przez ratix
ratix
Oczywiście znowu wszyscy wiedzą co nasi działacze i Branca zrobili, a czego nie... Jak macie z nimi tak dobry kontakt to przekażcie może kogo jeszcze mają na oku, żeby nie opierać się wyłącznie na pismakach.
16.11.2010 o 11:15 przez IBRA2880
IBRA2880
Mówi się trudno.Tutaj nasi działacze zanim pomyślą to inne kluby już sprzątną koło nosa piłkarzy dobrych i utalentowanych za groszowe sprawy.Można teraz powalczyć o Bojana bo z tego co wiem to bedzie do wzięcia.Barca jeszcze za niego chche napastnika latem kupić i mówi sie o Rossim-Llorente np.?Wiec działać trzeba nie tylko o Bojana jak i innych piłkarzy szybko!
16.11.2010 o 09:58 przez nitromethane
nitromethane
jestem zazenowany<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
16.11.2010 o 08:36 przez mikruzzo
mikruzzo
jeżeli interesuje go grzanie ławy Camp Nou to idealny wybór...<br />
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
Ale tak naprawde to życze mu jak najlepiej bo koleś ma talent<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.11.2010 o 08:24 przez Grrruby
Grrruby
Czemu nasz sztab nie potrafi tak działać...
16.11.2010 o 07:58 przez MiRas.
MiRas.
Myślałem, że w Barcelonie mają ludzi do strzyżenia trawy i nie potrzebuję w tym celu zatrudniać Affelaya, ale chyba źle myślałem.
16.11.2010 o 07:44 przez BoDzIo
BoDzIo
Barca zainwestowała. Da tylko 3 bańki a w lipcu odejdzie za 10<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> proste.
16.11.2010 o 07:39 przez Lucyferek-1990
Lucyferek-1990
to pewnie Bojan będzie do wzięcia<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
16.11.2010 o 06:50 przez Belweder
Belweder
nasz zarząd znowu dał dupy...
16.11.2010 o 02:52 przez Kamilex
Kamilex
Nie wiem po co oni go ściągają, skoro i tak na 99,9% nie będzie podstawowym graczem, a po sezonie tak, jak Czygryński odejdzie pewnie z klubu.
16.11.2010 o 00:44 przez cor72z
cor72z
Gratuluję rozsądnej decyzji i życzę kariery Hleba lub Czygryńskiego.
16.11.2010 o 00:25 przez FcInterRLZ
FcInterRLZ
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> dla naszego zarządu. Przydałby się bardzo i tylko za 3mln ojro, ale dla Morattiego to widocznie za dużo. Oczywiście lepiej kupić Sculliego.
16.11.2010 o 00:25 przez bloow
bloow
<a href="http://demotywatory.pl/1952031/Nie-wiem-o-co-chodzi-dlatego-wklejam">http://demotywatory.pl/1952031/Nie-wiem-&shy;o-co-chodzi-dlatego-wklejam</a><br />
<br />
nie rozumiem tych pilkarzy.... po co im ta Barca wszystkim...
16.11.2010 o 00:24 przez FcDavids
FcDavids
A idź Pan... Ciekawe którego zawodnika chce na ławce posadzić? Iniestę, Xaviego, Busquetsa, Pedro, Messiego, Ville ? A po sezonie chcą jeszcze Fabregasa...
16.11.2010 o 00:20 przez ratix
ratix
Zaraz sprzątnęła. Jakby chciał przejść to by przeszedł. A skoro tak bardzo chce dołączyć do Masche na ławce, który to rzekomo nawet z części pensji zrezygnował dla Barcelony, to nic nie można było poradzić <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.11.2010 o 00:12 przez maatteoo
maatteoo
I znowu Barcelona sprzątnęła nam zawodnika ehh....<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
16.11.2010 o 00:09 przez Claudio
Claudio
czuje ze po sezonie bedzie z podwinietym ogonem szukal innego klubu..kompletnie go nie widze w Barcelonie

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się