Transfery oficjalne

Oficjalnie: Andre Onana piłkarzem Interu! (37)

Autor:
Źródło: en.inter.it
prawie 4 lata temu
3817
37

Kolejny transfer letniego mercato staje się faktem! Andre Onana oficjalnie dołącza do drużyny Interu Mediolan!

 

Na oficjalnej stronie Interu pojawił się komunikat o dołączeniu do zespołu byłego bramkarza Ajaxu Amsterdam, reprezentanta Kamerunu. Piłkarz podpisał z klubem 4-letni kontrakt, na mocy którego zarabiać będzie 3 miliony euro za sezon gry.

 

Witamy w Mediolanie, Andre!

 

 

 

Zobacz też

Oficjalnie - Mehdi Taremi piłkarzem Olympiakosu (6)

31.08
19:21

Oficjalnie - Benjamin Pavard wypożyczony do Olympique Marsylia (8)

02.09
01:15

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2022 o 09:39 przez maestro177
maestro177
Wiecie dlaczego czarni bramkarze są słabi?
Taki żarcik.
Pantera w worku, jak nie wypali to się kupi kogoś innego, a jak wypali No to super.
01.07.2022 o 22:47 przez SlimShady
SlimShady
W każdym razie witamy Andre i miejmy nadzieje ze wróci do dyspozycji sprzed zawieszenie gdzie wtedy notował fantastyczne mecze i wielu wrózylo mu wielką kariere. Wydaje mi się że to jednak Handa będzie numerem jeden w przyszłym sezonie a Onana będzie się z nim zmieniał do mniej wymagających meczy aż wreszcie wystrzeli i na stałe go zastąpi tak jak kiedyś było z Toldo i Julio Cesarem
01.07.2022 o 22:46 przez inter_bitcoin
-1
inter_bitcoin
Bardzo dobry zawodnik !! To co wyczyniał w bramce Ajaxu przed afera To majstersztyk!
01.07.2022 o 22:43 przez SlimShady
+2
SlimShady
My jako kibice jesteśmy przez ostanie dni rozpieszczani. Przedwczoraj wielki powrót Lukaku, wczoraj wreszcie ściągnięte znienika za Brozo czy Asllaniego a dziś wreszcie potwierdzono następcę Handy czyli długo oczekiwany Onana. Jutro przerwa potem w poniedziałek pewnie Myihatrian jako rywal fla Hakana a wtorek ten nieszczęsny Bellanova do rotacji z Dumfriesem. Brakuje tylko obecanego Bremera i Dybali ale tu najpierw trzeba wyczyścić zespół z szrotu.
01.07.2022 o 22:11 przez smerf1600
smerf1600
Mam nadzieje że wypali choć spodziewam się, że początki pewnie będą okraszone wpadkami
01.07.2022 o 21:15 przez Pader88
+3
Pader88
Witamy wielki Andre! Z ta fryzura to chyba 2m leciutko mam nadzieje ze pod skrzydłami Handy i przy Inzaghim wejdzie na wyższy poziom godny tego klubu, powodzenia!
01.07.2022 o 22:10 przez oster
-8
oster
Żaden szanujący się klub nie chciał tego dopingowicza tylko u nas taka bieda że nawet taki dopingowy element przychodzi... za doping powinien być dożywotnio usunięty z europejskiej piłki.
01.07.2022 o 22:51 przez inter_bitcoin
+2
inter_bitcoin
Straszna tą bieda u nas. Lukaku, Mkitharian, Asllani i bramkarz narodowy reprezentacji Kamerunu!
02.07.2022 o 04:20 przez Pader88
+2
Pader88
Żaden szanujący się klub Nie chce takiego „kibica”. Tylko u Ciebie taka umysłowa bieda ze taki idiotyzm ci na myśl przychodzi. Za brak dopingu dla nowego zawodnika powinieneś być zbanowany dożywotnio.
02.07.2022 o 10:12 przez oster
-3
oster
Nie pasuje ci pajacu @Pader88 że nie popieram dopingu? To może napisz do UEFA żeby zalegalizowali doping tak jak mefedron na FAME MMA jest legalnie zażywany i nikomu to nie przeszkadza...
01.07.2022 o 21:05 przez Capar
+3
Capar
Jeszcze tylko Bremer i to będzie najbardziej intensywne mercato od lat i zarazem bardzo ciekawe.
01.07.2022 o 20:00 przez Radek
+3
Radek
Odkąd sięgam pamięcią zawsze w bramce Interu stał fachowiec,l wysokiej klasy, liczę że sympatyczny Andre podtrzyma tę passę.
Cześć i powodzenia !
01.07.2022 o 20:47 przez Paolo87
+1
Paolo87
Zgadzam się w 100%-chociażby ostatni-Toldo, Julii Cesar, Handanovic. Oby dorównał im klasa👍💪 Z drugiej strony wcale bym się nie zdziwił gdyby Samir się odrodził💪😉
01.07.2022 o 19:42 przez kadrian89
+2
kadrian89
Przez chwile myślałem,
Ze Caicedo kontrakt dostał ….
01.07.2022 o 19:23 przez Cny
-10
Cny
Onana i Asllani raczej będą niewypałami i dołącza do Żao Mariów i Dalbertów...

4 lata i 3 miliony to bardzo długo i dużo. Max 2 lata i 2,5m w przypadku gościa po takich historiach.
01.07.2022 o 22:49 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Czy Ty potrafisz przewidywać przyszłość?
01.07.2022 o 19:21 przez taboret
+1
taboret
Piłkarz-zagadka. Wielu udanych parad i refleksu na linii! FORZA :onana:
01.07.2022 o 18:58 przez Adi03
Adi03
Kolejny gracz przyszedł ;) oby tak dalej
01.07.2022 o 18:26 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ależ jestem go ciekaw. Jeżeli jest tak dobry jak piszą to będzie to chłop na lata. Forza !
01.07.2022 o 18:12 przez Balkanczyk
+2
Balkanczyk
Powodzenia Andre, żeby Twoje występy i parady tylko nas uszczęśliwiały, samych czystych kont! Forza Inter!
01.07.2022 o 21:01 przez Paolo87
+2
Paolo87
Typowy afrykański bramkarz-kot z odrobiną szaleństwa i nieprzewidywalności 😉
01.07.2022 o 18:06 przez Kondzik
+3
Kondzik
Dla mnie to będzie kot.
01.07.2022 o 18:13 przez Balkanczyk
+2
Balkanczyk
Taka bardziej czarna pantera :D
01.07.2022 o 17:49 przez juvedead
juvedead
Caressa: «Onana? Mah, per me non è da Inter. Handanovic farà il titolare
01.07.2022 o 17:45 przez ragnar
ragnar
odpalam strone, co tu robi Caicedo na głównej

fryzura podobna :)
01.07.2022 o 17:29 przez loki69
+1
loki69
Pierwsze mecze podejrzewam nerwówka między słupkami, ale jak się zaaklimatyzuje i wróci do optymalnej formy, to będzie z niego pożytek 😎😁
01.07.2022 o 17:15 przez jacodj
+1
jacodj
Witamy! Pokaż że jesteś kotem ⚫🔵⭐
01.07.2022 o 17:58 przez KaraJunior
+1
KaraJunior
no proszę - już ma swoją piosenkę ;)
01.07.2022 o 17:04 przez AJ
+1
AJ
Mam olbrzymie wątpliwości co do niego. Jeżeli będzie grać tak jak ostatnio to nie widzę go w podstawie. Powodzenia!
01.07.2022 o 22:47 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Ostatnio grał jak grał bo nie drodze mu było z trenerem...
01.07.2022 o 17:02 przez pluto11
-1
pluto11
Wejdź do bramki i zabierz ręcznik na jedno miejsce
01.07.2022 o 17:02 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Dajcie mu jakiegoś typa co będzie go kontrolował co pije i co ma zażywać bo znowu będzie.. a tak serio to ja się jaram nawet, powodzenia negro!
01.07.2022 o 16:54 przez Pjerun
-1
Pjerun
Od Handanovica raczej gorszy nie będzie. Powodzenia
01.07.2022 o 16:53 przez speaker
speaker
Ale te polo (dresik?) chłopaki to takie typowo robocze dostajecie :)
01.07.2022 o 16:50 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Powodzenie Andre.
Ps,co się dzieje z trykotami na przyszły sezon ?! Długo każą czekać
01.07.2022 o 16:50 przez maverik
+1
maverik
Witamy :onana: :inter:

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625478

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się