Plotki transferowe

Oficjalnie: Mariga w Interze! (133)

Autor:
Źródło: różne
prawie 9 lat temu
47
133
fcinter serwisowe

18:58. Kenijczyk McDonald Mariga został oficjalnie nowym zawodnikiem Interu Mediolan. Były piłkarz Parmy podpisał z zespołem Mistrza Włoch czteroletnią umowę. Zawodnik już we wtorek pojawi się w Mediolanie, gdzie zostanie poddany badaniom lekarskim. Mariga będzie wystepował w koszulce  z numerem 17.

 

18:38. Aleksandar Kolarov i Fabio Simplicio nie zasilą Interu Mediolan w zimowym oknie transferowym. Negocjacje w sprawie transferu obu zawodników nie przyniosły porozumienia pomiędzy zainteresowanymi klubami i zostały definitywnie zakończone. Tym samym najprawdopodobniej jedynym wzmocnieniem Nerazzurrich ostatniego dnia mercato będzie McDonald Mariga, mimo, że nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tego transferu. Kenijczyk ma związać się z Mediolańczykami czteroletnią umową.

 

Z kolei w Interze pozostanie Rene Krhin. Agent Słoweńca potwierdził, że jego klient ostatecznie nie przejdzie do zespołu Palermo.

 

18:15 (FCINTER1908) Według ostatnich doniesień działacze Interu Mediolan spróbują w ostatnich minutach zimowego okna transferowego pozyskać Aleksandra Kolarova. Zawodnik, którym również interesuje się Real Madryt, od dłuższego czasu łączony jest z drużyną Nerazzurrich. Niewykluczone, że wobec braku oficjalnego potwierdzenia transferu Marigi, przedstawiciele Interu wznowią rozmowy również na temat transferu Ledesmy, jednak bardziej prawdopodobne jest, że skupią się tylko na negocjacjach w sprawie pozyskania serbskiego obrońcy.

 

17:58. (Sky) Oddala się możliwość przejścia Fabio Simplicio z Palermo do Interu. Mediolańczycy są zainteresowani jedynie półrocznym wypożyczeniem Brazylijczyka. Sam piłkarz z kolei chciałby podpisać z zespołem Mistrza Włoch trzyletnią umowę.

 

Tymczasem agent Rene Krhina potwierdził, że spotkał się z działaczami Palermo, jednak na razie nic nie zostało ustalone – Spotkaliśmy się z działaczami Rosanero, jednak póki co, nie ma żadnych nowych wiadomości. Zobaczymy, czy do 19 sytuacja ulegnie zmianie. Mogę jedynie potwierdzić, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie wypożyczenie zawodnika – powiedział Kacinari.

 

17:18 (TMW): Fabio Simplicio potwierdził, że prowadzi rozmowy z działaczami Interu w sprawie przenosin do zespołu Mistrza Włoch – Potwierdzam, że obecnie przebywam w Mediolanie, gdzie wraz z moim agentem będziemy prowadzić rozmowy z przedstawicielami Interu. Zanim jednak podejmę decyzję, chciałbym poznać stanowisko działaczy Nerazzurrich – powiedział Brazylijczyk.

 

17:13 Christian Ledesma ostatecznie nie trafi do Interu. Agent piłkarza potwierdził, że działacze Interu wobec braku odpowiedzi ze strony Claudio Lotito pozyskali Mcdonalda Marigę, rezygnując tym samym ze sprowadzenia Argentyńczyka – Sprawa transferu Ledesmy do Interu upadła definitywnie. Lotito chciał spotkać się z działaczami Nerazzurrich o 16, kiedy oni doprowadzili do skutku transfer Marigi. Moratti złożył Lazio ofertę w sobotę, jednak Lotito do tej pory zwlekał z odpowiedzią. Teraz, kiedy prezydent Lazio zrozumiał swój błąd było już za późno. Stracił 10 mln euro i prawdopodobne, że w czerwcu definitywnie straci możliwość zarobienia jakichkolwiek pieniędzy na transferze Ledesmy. W tym momencie próbuje sprzedać Christiana do Manchesteru City, jednak nie sądzę aby starczyło czasu na przeprowadzenie tej transakcji. Ledesma jest bardzo rozczarowany takim obrotem sytuacji – powiedział D’Ippolito.

 

16:58. Fabio Simplicio jest już w Mediolanie. Informację tą potwierdził sam zawodnik, który w towarzystwie swojego agenta udał się do hotelu Quark, gdzie prowadzone są wszystkie negocjacje transferowe. Nie wykluczone więc, że wraz z Marigą do Interu trafi również brazylijski pomocnik Palermo.

 

16:48 Stacja Sky doniosła, że Inter prawdopodobnie podpisał już kontrakt z pomocnikiem Parmy, McDonaldem Marigą. Zawodnik trafi do Mediolanu na zasadzie współwłasności. Mistrzowie Włoch zapłacą za połowę karty zawodnika 5 mln euro. Parma uzyska również na zasadzie współwłasności Jonathana Biabianego (połowę karty Francuza wyceniono na 2 mln euro).

 

16:11 (FCINTER1908): Inter i Parma negocjują transfer Kenijczyka Marigi do zespołu Nerazzurrich. Mistrzowie Włoch złożyli ofertę opiewającą w sumie na 11 mln euro. Parma otrzymałaby 6 mln euro gotówki oraz połowę praw do karty zawodniczej Luisa Jimeneza, która wyceniana jest na 5 mln euro. Inna możliwość to przejście czarnoskórego pomocnika na zasadzie współwłasności – wówczas Parma otrzymałaby 2,5 mln euro oraz połowę praw do karty Biabianego.  Mariga był bliski przejścia do Manchesteru City, jednak w ostatniej chwili negocjacje zostały zerwane.

 

15:51 (FCINTER1908): Simplicio dołączy jednak do Romy? Taka informacja pojawiła się kilka minut temu. Zawodnik Palermo jest w drodze do Rzymu, jednak nie ma w planach żadnej przesiadki do samolotu, który uda się w kierunku Mediolanu.  Wobec odejścia Okaki i kontuzji Toniego klub ze stolicy Rzymu chce już teraz pozyskać Brazylijczyka. Kilka dni temu informowano, że Simplicio przeniesie się do zespołu Ranieriego dopiero po zakończeniu sezonu. W tej sytuacji działacze Interu spróbują zakończyć powodzeniem negocjacje w sprawie transferu Ledesmy i Kolarova... .

 

15:25. (Palermo24.net) Fabio Simplicio już wkrótce ma pojawić się w Mediolanie! Były piłkarz Parmy ma zarezerwowany bilet na lot z Palermo do Rzymu, skąd następnie najprawdopodobniej uda się do Mediolanu, aby podpisać umowę z Interem. W stolicy Lombardii czeka już na niego Alvaro Serdeira, współpracownik agenta piłkarza - Gilmara Rinaldiego

 

15:10. (Palermo24.net) Rene Krhin jest o krok od przejścia do Palermo. Pomimo sprzeciwu na transfer ze strony Jose Mourinho klub z Sycylii jest bliski przekonania działaczy Nerazzurrich do wypożyczenia Słoweńca. W ciągu najbliższych minut powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat.

 

14.18 (FCINTER1908.IT): Transferowe szaleństwo trwa w najlepsze! Inter jest podobno gotowy zadowolić Claudio Lotito. Nerazzurri już przygotowali 23 mln Euro! Na tyle Massimo Moratti wycenił duet Kolarov - Ledesma.

 

14.05 (FCINTERNEWS): Christian Fuchs może okazać się kluczem do pozyskania Kolarova przez Inter. Cały czas trwają rozmowy w sprawie transferu Ledesmy do Interu i choć ostatnie wieści nie są zbyt optymistyczne, to w przypadku pozyskania przez Lazio obrońcy Bochum - Fuchsa(rocznik 1986), być może Nerazzurri zdołają wyciągnąć z Rzymu Kolarova. Byłoby to logiczne rozwiązanie po tym jak ekipa Mourinho nie zdecydowała się na wypożyczenie Marka Jankulovskiego.

 

13.53 (FCINTER1908): W ciągu godziny ma odbyć się kolejne spotkanie Claudio Lotito z Massimo Morattim. Temat oczywiście pozostaje ten sam: Cristan Ledesma.

 

13:48. D’Ippolito (lalaziosiamonoi.it)  – Nic z tego. Kilka minut temu przez chwilę rozmawiałem z Lotito, który nie zmienił swoich żądań. Inter mimo, że zapewnił sobie transfer Simplico jest gotów zapłacić Lazio 8,5 mln euro oraz dodać prawa do połowy karty Tremolady. W sumie oferta wynosi 10 mln euro, czyli tyle, ile żądał Lotito. Problem w tym, że teraz prezydent Lazio chce całą kwotę w gotówce, pomimo, że wczesniej był skłonny zaakceptować dopłatę w postaci kart młodych zawodników. Teraz zmienił zdanie. To nieprawdopodobne, zaczynamy tracić nadzieję.

 

[hide]

13:16. (Sky) Jankulovski nie trafi do Interu. Mimo to Mancini przechodzi do Milanu na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu.

 

13:05. (FCINTER1908) Krhin nie odejdzie z Interu. Mourinho nie chce pozbywać się młodego Słoweńca. Ledesma jest coraz bliżej ekipy Nerazzurrich, oddala się transfer Simplicio.

 

12:54. (FCINTER1908) Inter chce pozyskać lewego obrońcę. Wobec braku możliwości sprowadzenia Kolarova, Mediolańczycy chcą pozyskać Jankulovskiego, na zasadzie wymiany za Manciniego. Czech podpisałby umowę do 2012 roku. Zawodnik Milanu podobno wyraził zgodę na transfer.

 

11:59. (FCINTER1908) Inter chce sprowadzić dwóch pomocników. Simplico trafiłby na zasadzie półrocznego wypożyczenia, w zamian za Krhina (również wypożyczenie). Trwają również negocjacje w sprawie Ledesmy. Wobec straty Vieiry i Krhina Mourinho chciałby dwóch nowych pomocników.

 

11:56. Agent Ledesmy, D’Ippolito dla portalu lalaziosiamonoi.com – Nadzieja umiera ostatnia. W porównaniu z wczorajszymi doniesieniami, nic się nie zmieniło. Z tego, co wiem Inter zapewnił sobie pozyskanie Simplico z Palermo. Wszystko się teraz skomplikowało. Zarówno Inter, jak i my czekamy na rozwój sytuacji, ale wszystko zależy od tego, czy Lotito zaakceptuje ofertę wynoszącą 8,5 mln euro. Jest to propozycja, która nie powinna zostać odrzucona, również dlatego, że w czerwcu Ledesma być może rozwiąże kontrakt i będzie mógł odejść za darmo. Parę minut temu rozmawiałem z przedstawicielami Interu i potwierdzili, że na razie nie ma nowych informacji. Mogę jedynie potwierdzić, że Ledesma chce grać w Interze i jeśli Genoa ponowi swoją ofertę w ostatnich godzinach mercato, my ją odrzucimy.

 

11.45 (FCINTER1908): Dziennikarz FcInter1908.it przeprowadził rozmowę z agentem Edersona - Antonio Caliendo. "Dziś zobaczymy jak potoczy się ta sprawa. Nie będę podawał procentowych szansa, bo w piłce nie zalicza się bramki zanim piłka nie przekroczy linii. Kontaktował się ze mną Juventus, nawet więcej niż kontaktował, jednak w tym momencie ten zespół ma poważniejsze problemy i z pewnością nie może skoncentrować się na rynku transferowym tak jakby chciał... Może w czerwcu, kto wie..."

 

11.19 (FCINTER1908): Agent Ledesmy: "W tym momencie nie mam żadnych nowych informacji, czekamy na moment w którym prezydenci Lazio i Interu spotkają się."

 

11.02 (FCINTER1908): Lotito chce spotkać się z Morattim: Telenowela trwa w najlepsze. Prezydent Lazio dotarł wczoraj wieczorem do Mediolanu w celu ponownego przedyskutowania sprawy transferu Ledesmy z Massimo Morattim. Będzie kolejne spotkanie.

 

10.30 (PALERMO24.NET): Krhin blisko Palermo: "Wiem, że istnieje możliwość przeprowadzenia takiej transakcji, zobaczymy, co wydarzy się w najbliższym czasie. Czy spotkam się dziś z Sabatinim? Tak, mogę potwierdzić, że dojdzie do takiego spotkania."

 

Kacinari podkreślił, że jego klient jest zainteresowany grą w Palermo, jednak nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie. "Rene przeszedłby do Palermo z zamkniętymi oczami, jednak mając w perspektywie możliwość wyjazdu na Mundial musimy spokojnie porozmawiać na temat ewentualnego transferu i wszystko przemyśleć. Palermo jest odpowiednim klubem dla Krhina, ponieważ stawia się tam na młodych zawodników. Po rozważeniu tej oferty możliwe, że powiemy „tak” zespołowi Rosanero." Możliwa jest włączenie Krhina w transfer Simplicio do Interu.

 

10.20 (LALAZIOSIAMONOI): Inter pozyskał Simplicio! Według agenta Cristiana Ledesmy - Vincenzo D'Ippolito przeprowadzka jego klienta do Interu nie jest już możliwa. Rozmowy upadły. Inter zdecydował się więc pozyskać z Palermo Fabio Simplicio.

 

"To jeszcze nie jest oficjalne, jednak już można to ogłosić: Simplicio jest piłkarzem Interu. Palermo osiągnęło porozumienie z Nerazzurri w niedzielę, gdyż Marco Branca nie mógł dłużej czekać na decyzję Claudio Lotito w sprawie transferu Ledesmy. Po tym jak Inter kupił Brazylijczyka jest to teraz mało prawdopodobne, że pozyska również Cristiana. Potrzebna byłaby intencja Morattiego do pozyskania kolejnego pomocnika i zgoda Lotito, który powiedział mi że nie ma zamiaru sprzedawać Ledesmy za 8,5 mln Euro nawet jeśli ten może wciąż wygrać proces i odejść w konsekwencji za darmo. Co więcej, aby Ledesma nie odszedł już w czerwcu za darmo musi rozegrać od tego momentu do końca sezonu przynajmniej 5 spotkań w barwach Lazio. Chłopak ma zdeptane morale, jest zniszczony, nie daje już rady. Biorąc pod uwagę jego stan psychiczny można wyobrazić sobie, że rozegra 5 meczów w Lazio? Oczywiście wykluczamy możliwość przedłużenia umowy. Lotito powinien zaakceptować te 8,5 mln Euro."

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Gabriel Brazao

Inter współpracuje z Chievo (8)

14.01
14:01
mercato live 4

Mercato live - 20.01.2019 (20:21) Inter i Roma zainteresowane Zapatą (3)

20.01
00:30

Komentarze (133)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2010 o 12:48 przez flashback
flashback
Rośnie siła Interu <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Już nie mogę się doczekać aktualizacji do PESa <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
03.02.2010 o 00:23 przez Dominik
Dominik
Hehe na tym zdjęciu wygląda jakby go coś ugryzło w czoło <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.02.2010 o 22:01 przez Seba.
Seba.
Raczej kenijskiej piłki<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
02.02.2010 o 21:29 przez SlimShady
SlimShady
Jestem bardzo ciekaw jaki kontrakt chłopak podpisał, to bardzo ciekawy młody gracz, moim zdaniem lepszy od wcześniejszych celów, ma opanowane Serie A i jest nadzieją Nigeryjskiej piłki i sądze że nie ustępuje niczym Mikelowi.<br />
Chyba teraz Muntari bedzie miał trudnego rywala.
02.02.2010 o 12:52 przez fafibra
fafibra
A mnie ten transfer cieszy. Nie widziałem go w akcji, więc na temat jego gry nie będę się wypowiadał. Wierze, że Mourinho wie co robi.Tak wię nic tylko czekać na jego występ.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.02.2010 o 12:15 przez Seba.
Seba.
a ja słyszałem, że typowy chłop od kosy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> tak więc trzeba poczekać i przekonać się na własne oczy co potrafi.
02.02.2010 o 12:10 przez Chuchu
Chuchu
w akcji go nie widziałem ale słyszałem że dobry jest, że szybko biega i potrafi zrobić dużo w ofensywie więc jestem zadowolony <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.02.2010 o 12:07 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Witam Cię panie Ke-ef-si <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.02.2010 o 11:04 przez ANIOL
ANIOL
szczerze mowiac myslalem ze dolaczy do nas miguel veloso. zobaczymy co ten mariga potrafi...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.02.2010 o 10:44 przez Grajas
Grajas
bo miał kontuzje w tym sezonie <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
02.02.2010 o 10:41 przez microsoft666
microsoft666
Mariga w Parmie wystapil tylko w 9 meczach<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
02.02.2010 o 09:37 przez mati1908
mati1908
gosciu podemna za to zdanie pozdrawiam cie serdecznym spie... &quot;trzeba było jeszcze sprowadzić kibica Milanu El Hamburgero Ronaldo&quot; pozd <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> a co do McDonalda to mi sie wydaje ze jak to bambuski,bedzie sie chciał wykazac,bedzie biegał,walczył,czyli bedzie moze z niego pozytek <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.02.2010 o 09:31 przez Lux0n
Lux0n
McDonald Mariga aE AO AE AO
02.02.2010 o 09:10 przez Odet
Odet
trzeba było jeszcze sprowadzić kibica Milanu El Hamburgero Ronaldo, nie musiałby chodzić do Maca, miałby go w drużynie.<br />
A poważnie co do transferu nie mam zdania, Marigę widziałem w akcji ze 3 razy, nie sposób go ocenić.<br />
Pozdr.
02.02.2010 o 00:45 przez miczel192
miczel192
Będzie grał z moim ulubionym numerem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Witamy Panie Mariga<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.02.2010 o 00:36 przez Gambit
Gambit
Do wszystkich ktorym marzyli sie Anderson i VdV to naprawde sa dobrzy zawodnicy i pewnie by sie przydali.Ale Inter szukal kogos kto moze grac w LM.Dlatego takie nazwiska odpadaja.wiec skonczcie z tym marudzeniem.Bo takie transfery to beda do zrealizowania w lecie nie teraz.
01.02.2010 o 23:11 przez BENIOOO
BENIOOO
a intereowaly sie nim chelsea czy arsenal,a dzis rano czytalem ze man city daje zaniego 7mln funtow.
01.02.2010 o 23:07 przez BENIOOO
BENIOOO
Dobry transfer,mlody wysoki silny i niezmordowany kenijczyk, napewno lepszy od ladesmy czy simplico,a fernandes to wielka niewiadoma.Miraga pod okiem Mou moze sie niezle rozwinac atuty to sila,szybkosc i strzaly z dystansu, minusem jest czasem za agresywny,ajak sie wkomponuje to napewno Muntariego czy Motte posadzi na lawce,czas pokaze ja wieze ze to bedzie dobre posuniecie ze strony interu
01.02.2010 o 22:49 przez dichu
dichu
Andiamoooooooooooooooo Mariga<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Welcome to Inter <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.02.2010 o 22:23 przez SebaXd
SebaXd
Teraz się z Tobą zgadzam.
01.02.2010 o 22:21 przez Jedrula
Jedrula
Dobra widzę, że się nie dogadamy bo Ty masz swoje poglądy a ja swoje i żaden z nas nie ustąpi ze swojego stanowiska <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> pzdr i trzymaj kciuki za Marigę bo narzekanie nikomu w niczym nie pomoże <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.02.2010 o 22:14 przez SebaXd
SebaXd
A masz , może jakieś dowody na to że śmiga sobie po nocach ? Takie pieprzenie, Naniego też mieli w styczniu sprzedać też za &quot;nie profesionalne zachowanie&quot; A teraz ? proszę , SAF dał mu kilka szans od pierwszych minut i co ? Jest w pierwszej jedenastce MU. Tak samo było by z Andersonem , trochę ogrania.
01.02.2010 o 22:07 przez Jedrula
Jedrula
I może mi powiesz, że Ferguson od tak sobie bez powodu nie sadza Andersona nawet na ławce? Bez powodu? Poza tym to nie jest jedna informacja czy dwie tylko już od dawna ma łatkę imprezowicza, który nie potrafi zachowywać się profesjonalnie i jak Ferguson z jego twardą ręką sobie z tym nie poradził to wątpię żeby ktokolwiek potrafił to zrobić.
01.02.2010 o 22:06 przez Damiano
Damiano
czesc z Was chyba chcialaby pomoc Van der vart-Sneijder-Anderson -Quaresma<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> ludzie on bedzie od czarnej roboty i ma zastapic Vieire ogarnijcie sie
01.02.2010 o 22:03 przez SebaXd
SebaXd
Ooo właśnie akurat o nim to czytałem bardzo dużo, to , że głośno się mówi to w prawie każdym przypadku jest to plotka wyssana z palca, a to ,że nie pojawił się na treningu to jak byś nie wiedział , że w Anglii jest największa zima ladnych paru lat. czasem przypadek może zadecydować o takich rzeczach a to , że w mediach piszą takie bzdury to właśnie , aby ludzie mogli to czytać . A co do Vaarta to jest tylko Real madryt ,jak po rozmowach zapłaci się odpowiednią kwotę to wszystko się da.
01.02.2010 o 21:59 przez IBRA2880
IBRA2880
Z drugiej strony sie nie dziwie ze Mourinho go wziął?On zawsze kiedyś mówił że uwielbia takich Afrykańczykow bo są waleczni i warunki maja.U niego zawsze byl nr.1 Eto'o.Drogba.Kilka razy sie wypowiadał.Muntariego sprowadzilk rowniez.Najchetniej by pozyskal Essiena i Toure bo tez ich lubi.Pamietam jak wypowiadal sie na ich temat.
01.02.2010 o 21:56 przez Jedrula
Jedrula
I tu się mylisz bo o Andersonie jest głośno, że imprezuje zamiast trenować i to właśnie dlatego nie dostaje szans w MANU, wystarczy się zainteresować i poczytać, a jakoś chyba nikt nie słyszał żeby Mariga miał takie problemy? A nawet Perez nie jest tak głupi żeby puszczać bdb gracza w trakcie sezonu.
01.02.2010 o 21:53 przez SebaXd
SebaXd
Takie samo gadanie może być j, że McDonald może też być jak Adriano. A to , że wspomniany holender gra lepiej od Kaki to nie zmienia faktu , że i tak brazylijczyk jest ważniejszym ogniwem w Madrycie i pewnie 30 mln by wystarczyło. No i byśmy mieli pewność , że mamy zawodnika lepszego od kaki a nie przeciętniaka.
01.02.2010 o 21:48 przez scozzi
scozzi
może za jakiś czas uznam, że się mylę, ale wolałbym jednak żeby wrócił Jimenzez i On był zmiennikiem dla naszych pomocników,<br />
<br />
aczkolwiek zobaczymy, może będzie to bardzo udany transfer
01.02.2010 o 21:47 przez IBRA2880
IBRA2880
Dokladnie tak jak mowisz.VdV by nie puscili a Anderson to czasami nie wypal.Na moje murzynek bedzie duzo biegac,warunki ma i waleczny jest ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

maniekfci 21.01.2019 23:06

XDDD

IlCapitano 21.01.2019 23:06

albo jakoś tak

maniekfci 21.01.2019 23:06

o właśni

IlCapitano 21.01.2019 23:05

ćwiczenie tylko wtedy jest prawdziwe kiedy odwzajemnione

IlCapitano 21.01.2019 23:05

no i co mu z tych ćwiczeń jak i tak umrze jak wszyscy

maniekfci 21.01.2019 23:05

ćwiczę

Chuchu 21.01.2019 23:04

maniek a nogi też ćwiczysz czy olewasz?

Nitrogen 21.01.2019 23:04

dokładnie

IlCapitano 21.01.2019 23:03

nie wiem gościu

maniekfci 21.01.2019 23:02

czemu mi dokuczas

IlCapitano 21.01.2019 23:01

za 20 lat na weselu swej córki będziesz gościu pił kompocik zamiast wódki zrozum to typie

Nitrogen 21.01.2019 23:01

Skoro żołnierze III rzeszy zbuntowali się przeciwko Hitlerowi w kwietniu to wychodzi na to że Adolf był betonem

IlCapitano 21.01.2019 23:01

o trzustce nie wspominając

IlCapitano 21.01.2019 23:00

maniekfci nie żryj tyle jajek gościu bo Ci wątroba wysiądzie

maniekfci 21.01.2019 23:00

dokładnie

IlCapitano 21.01.2019 22:59

nie wiem gościu

Nitrogen 21.01.2019 22:58

Ale przynajmniej wyjaśnili tę podrzędną Warszawę co

IlCapitano 21.01.2019 22:57

Adolf, Józek, coście narobili

IlCapitano 21.01.2019 22:57

z tym skretyniałym narodem wszystko możliwe

Chuchu 21.01.2019 22:57

Przerażająca wizja, ale mocno prawdopodobn

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

 • 1

  Juventus

  Juventus

  20

  56

 • 2

  Napoli

  Napoli

  20

  47

 • 3

  Inter

  Inter

  20

  40

 • 4

  Milan

  Milan

  20

  34

 • 5

  Roma

  Roma

  20

  33

 • 6

  Lazio

  Lazio

  20

  32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

 • 1

  Fabio Quagliarella

  14

 • 2

  Cristiano Ronaldo

  14

 • 3

  Duvan Zapata

  14

 • 4

  Krzysztof Piatek

  13

 • 5

  Ciro Immobile

  11

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

 • FT

  Roma

  3 - 2

  Torino

 • FT

  Udinese

  1 - 2

  Parma

 • FT

  Inter

  0 - 0

  Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

 • FT

  Frosinone

  0 - 5

  Atalanta

 • FT

  Fiorentina

  3 - 3

  Sampdoria

 • FT

  SPAL

  1 - 1

  Bologna

 • FT

  Cagliari

  2 - 2

  Empoli

 • FT

  Napoli

  2 - 1

  Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

 • FT

  Genoa

  0 - 2

  Milan

 • FT

  Juventus

  3 - 0

  Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21847

Liczba newsów: 32582

Liczba komentarzy: 413420

Użytkownicy online: 2 (WirtuozTaktyki, Cheval) oraz 15 gości

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Banner sklepu kibica
Herb Interu
Scudetto

18x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

7x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się