Wywiady z piłkarzami

Olivier Giroud: Będę musiał dokonać wyboru (5)

Autor:
Źródło: różne
7 miesięcy temu
1621
5
Giroud

Coraz więcej włoskich źródeł podaje informacje o chęci pozyskania Oliviera Giroud przez Inter. Wydaje się, że tej zimy rzeczywiście możemy być świadkami transferu Francuza.

Zarząd Interu musi podjąć kroki ze względu na kontuzję Alexisa Sancheza i naturalnym jest, że będą szukać wzmocnień w ataku. Francuski piłkarz ma kontrakt tylko do końca sezonu, a to oznacza, że cena za napastnika może być stosunkowo niska.

 

Sam Giroud oczywiście nie potwierdził plotek, ale w ciekawy sposób wypowiedział się w ostatnim wywiadzie.

Mam 33 lata, ale moje nogi i całe ciało są w świetnym stanie, myślę że pozwolą mi na jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie. Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia, a to daje mi siłę fizyczną i psychiczną. 

- Chcę ciągle bawić się piłką. W tym momencie Chelsea jest moim priorytetem, ale na koniec być może będę zmuszony do dokonania wyboru, czy chcę grać regularnie. To samo zrobiłem odchodząc z Arsenalu.

 

 

 

Zobacz też

Felipe Melo

Melo: Chiellini powinien wziąć przykład z Zanettiego (5)

14.05
09:58
Diego Godin

Godin: Nie wrócę do Atletico (0)

04.05
10:58

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.10.2019 o 23:30 przez Snake86
Snake86
Niedoceniany zawodnik, lepszy wybór od Zlatana, a już na pewno od Balde.
16.10.2019 o 16:57 przez Dyl87
+3
Dyl87
Typowy Joker mógłby być jak Julio Cruz
16.10.2019 o 15:01 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Dawaj Olivier do nas bedziesz miał dobrze jako zmiennik.
16.10.2019 o 15:49 przez cristian08
cristian08
Coś czuję, ze byłby bardziej graczem na pierwszy skład nizeli lukaku.
No ale wiadomo efekt Conte będzie do końca stawiał na Lukaku, oby ta miłość przyniosła korzyści nie jak ta łysego z ivanem
16.10.2019 o 16:54 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Ja też liczę ze Lukaku odpali tak naprawdę, bo poprzeczka jest sporo wyżej, a co do pierwszego składu to oczywiscie ze u Conte i tak by go nie miał.

Shoutbox

Woo-cash 26.05.2020 03:15

Jasne, masz rację Endru. Czasami tak myślę żeby pyerdolnąć to wszystko w pyzdu i wyjechać w Bieszczady.

Endru 26.05.2020 01:25

on ma swoj swiat

Endru 26.05.2020 01:25

odwalcie sie od pitera

Woo-cash 25.05.2020 23:54

Może lepiej dla Ciebie. Przypadkiem znów byś wyłapał gonga na tydzień. Przecież Twoj mental i emocjonalne reagowanie na krytykę wręcz obrosły legendą. Może lepiej spojrzeć w lustro i zawalczyć ze swoimi demonami niż dalej brnąć w to szambo i nieudolnie próbować kopiować kogoś kim się nie jest.

Piter 25.05.2020 22:38

wlasnie skonczylem konsumpcje i gdyby towarzystwo bylo na poziomie to bym zostal ale ide buty umyc bo nie bede chodzic w brudnych jak to wtc robi na co dzien

WTC 25.05.2020 22:38

generalnie to się ode mnie odstosunkuj

WTC 25.05.2020 22:37

twoje porównania ograniczają się do tego co Nasir napisze, więc nie dziwię się, że moje ci imponują

Piter 25.05.2020 22:37

masakra jakie wtc daje tutaj porownania, jak on chce zaimponowac temu calemo woo-cashowi ktorego olewam a i tak dalej proboje wejsc w dyskusje

WTC 25.05.2020 22:35

wpasowałbyś się w ich towarzystwo niczym brakujący puzzel. Chociaż mógłbyś odstawać intelektualnie niestety.

Woo-cash 25.05.2020 22:34

Mental do poprawy bo słabiutko

Piter 25.05.2020 22:33

nie wiem o czym gadaja smieciarze zbierajacy worki ze smieciami bo ja smieci ktore segreguje wystawiam przed brame posesji i reszta dzieje sie sama, zazwyczaj przed poludniem znikaja

WTC 25.05.2020 22:32

jakbym słyszał śmieciarzy zabierających worki ze śmieciami

WTC 25.05.2020 22:31

he he ruchanie - humor prosto z budowy, co?

WTC 25.05.2020 22:31

zdecydowanie najbliżej ci do bycia prostakiem i bezbekiem

Woo-cash 25.05.2020 22:31

Piter właśnie wypisz wymaluj opisał siebie. A już myślałem ze foch 😂

Piter 25.05.2020 22:29

zdecydowanie blizej mi do recenzenta :cenzor: egos poczucia humoru niz tobie do powachania cipki bo calymi dniami tu siedzisz i pieprzysz jakies smuty jakby to kogos w ogole obchodzilo

Woo-cash 25.05.2020 22:27

A mi odp? Bo mam kolejne pytanie odnośnie noszenia maseczek ochronnych w miejscu pracy?

WTC 25.05.2020 22:26

daleko ci do recenzenta czyjegoś poczucia humoru

WTC 25.05.2020 22:26

ty żyjesz w przeświadczeniu, że śmieszne jest pisanie o porannym espresso

Piter 25.05.2020 22:26

jak sie juz tak rzucasz ostro wtc to chociaz wymysl cos smiesznego bo dziewczyna o imieniu czesiek to nikogo nie smieszy

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
zanetti

Panie, Panowie: Javier Adelmar Zanetti (11)

30.03
16:40
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26947

Liczba newsów: 36587