Wywiady z piłkarzami

Onana: Debiut cieszy, porażka motywuje (15)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 4 lata temu
2121
15

Debiut w koszulce Interu na pełnym fanów Meazza, Liga Mistrzów, wielki przeciwnik, dobre interwencje i solidny występ, lecz także gorzki smak porażki. Po tym jak Inter uległ Bayernowi na własnym stadionie 0:2, przed dziennikarzami stanął w mixed-zonie Andre Onana.  

 

- Bardzo trudny mecz, był to jeden z najgroźniejszych zespołów naprzeciw, któremu przyszło mi grać. Wielki rywal daje jednak extra motywację. Zrobiliśmy swoje, próbowaliśmy grać naszą piłkę, ale nie udało nam się strzelić bramki. Zdawaliśmy sobie sprawę jak Bayern potrafi komplikować życie rywalom, gra nie była dziś łatwa. Jestem przekonany, że mamy na czym budować i że będziemy się stawać tylko lepsi. Mecz po meczu musimy budować swoją potęgę. 

- Oczywiście, że cieszę się z debiutu. Każdy debiut to ogromna adrenalina i radość. Porażka to jednak nigdy nic fajnego. Łącznie mamy na koncie dwie porażki z rzędu i to wymaga od nas odpowiedniej reakcji i odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości tym jak zagramy przeciwko Torino. To kolejny trudny mecz i bardzo niewygodny rywal. Na treningach zaczynamy się czuć coraz lepiej, widać postępy w naszej pracy. Naszym zadaniem jest przełożyć to na boisko i udowodnić swoją wartość. Celem jest powrót do regularnego wygrywania. 

 

 

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.09.2022 o 18:12 przez armin22
armin22
Jeden błąd (w drugiej przy łapaniu górnej piłki przepuścił i prawie mu wpadła za kołnierz)
przy tak intensywnym ostrzale to niewiele, zdecydowanie pewniejszy punkt od naszego kapitana
08.09.2022 o 14:24 przez KaraJunior
+2
KaraJunior
Swoją drogą to jak porażka motywuje to aż mi żal tego Torino. Jak nasi wpadną w nich to nie zostanie tam nawet kamień na kamieniu - po prostu demolka tacy będą zmotywowanie po dwóch porażkach z rzędu
08.09.2022 o 12:54 przez Dyl87
+3
Dyl87
Onana liczę na Ciebie mam nadzieję że będziesz strzegł naszej Świątyni jak u kuzynów Mike
08.09.2022 o 17:48 przez Nerazzurx10
Nerazzurx10
Inzaghi już zapowiedział że w sobotę gra Handa..
08.09.2022 o 12:06 przez cuba
+3
cuba
Oby jak najmniej Handy w bramce
08.09.2022 o 12:11 przez Paolo87
+5
Paolo87
Ja bym postawił na Onane w Serie A i LM a Handanoviciowi zostawił Coppa Italia.
08.09.2022 o 12:43 przez cuba
+5
cuba
Byle Szymon się tego trzymał bo Onana myślę pokazał się dobrej strony i widać że chłopak jest głodny gry
08.09.2022 o 09:09 przez Omen
+3
Omen
Jedna fenomenalna interwencja jeden błąd ale poza tym skoczny szybki podoba mi się ten zawodnik . Jeśli trener da mu szansę mamy bramkarza a lata .
08.09.2022 o 08:38 przez Est
+5
Est
Onana do pierwszego składu, Handanović na ławkę! No nie można inaczej po prostu, chyba, że chcemy skończyć ten sezon w środkowej częsci tabeli.
08.09.2022 o 08:34 przez Paolo87
+2
Paolo87
Bezapelacyjnie Onana powinien być numerem jeden. Mam nadzieje że to wyślizgnięcie piłki gdzie o mało co nie wpadł samobój to efekt braku ogrania ale pokazał wielokrotnie że jest lepszy od Samira. Jest dynamiczny, gibki, skoczny i przede wszystkim mu się chce. Jeżeli Szymonowi zależy na zwycięstwach to musi stawiać na Onane bo po prostu piłkarsko jest obecnie lepszy. Przy całym szacunku do Samira to dobro klubu jest najważniejsze a lepsze dla klubu będzie postawienie na Onane.
08.09.2022 o 08:12 przez tytusek25
+2
tytusek25
Jest zwyczajnie za dobry na takiego ograniczonego trenera jak Inzaghi.Cierpliwosci Onana.Marotta juz wertuje notes z telefonami.
08.09.2022 o 06:54 przez pluto11
+2
pluto11
Szymon posadzi go na ławce z Toro i w lidze będzie grał Handa, on myśli że to jest to wprowadzanie bramkarza dając mu grać w LM i PW ale niestety widać różnicę poziomów między Handa a Onana
08.09.2022 o 06:50 przez kadrian89
+4
kadrian89
Onana jest kotem tylko potrzebuje regularnie grać i łapać pewność siebie.

Handa tylko w PW powinien grać, ale Szymon z pewnością widzi to inaczej ;)
08.09.2022 o 05:03 przez KaraJunior
+4
KaraJunior
Dobry występ jak na debiut przeciwko takiej drużynie. Poza jedną wtopą gdzie mu piłka wyskoczyła z rąk i wpadła na szczęście na słupek to zdecydowanie lepszy występ niż moglibyśmy się spodziewać po Handzie ( niestety gość ma najlepsze lata za sobą - dziękujemy za to co zrobiłeś dla Interu ale teraz po prostu wspieraj drużynę z ławki )
08.09.2022 o 03:54 przez ZnawcaCalcio
+4
ZnawcaCalcio
Zaraz zostaniesz dostatecznie zmotywowany ławką

Shoutbox

Apocaliptic 11.06.2026 21:32

Trochę lat już ma to może forma nie ta

Adriano_forever 11.06.2026 21:26

ja się pytam czemu Oczoa nie gra

Apocaliptic 11.06.2026 21:15

Bramkarz co sito puścił xd

Adriano_forever 11.06.2026 21:14

siedzi

Adriano_forever 11.06.2026 21:14

GOOOl

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

piekna sprawa

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ajajaj

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ależ mundial

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ależ mecz

ragnar 11.06.2026 20:57

Dumfries, Konate, Paz, Bernardo za 29 mln plus prowizje

El Imprezatore 11.06.2026 20:23

jakby go wzięli to może jest jakiś cień szansy na Paza

martins2000 11.06.2026 20:04

Real Madryt prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie Bernardo Silvy. Madrycki klub dokonał ataku w ciągu ostatnich 24 godzin i jest przekonany, że sfinalizuje transakcję uprzedzając Atletico i Barcelonę. [Romano]

FENDI_SOSA 11.06.2026 19:41

Wgl naprawdę wart jest takich 50 ten palestra aż? Jakoś go nigdy nie widziałem w akcji a to nie są małe kwoty

FENDI_SOSA 11.06.2026 19:41

Xd ale ta ata jest odklejona

Rebelde 11.06.2026 19:03

Chyba najslabsza

martins2000 11.06.2026 18:54

3k

martins2000 11.06.2026 18:47

Giovanni Carnevali nowym dyrektorem generalnym Juventusu. [Romano]

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29457

Liczba newsów: 53344

Liczba komentarzy: 624663

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się