Plotki transferowe

Özil woli Barcelonę? (25)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
1126
25

Wszystko wskazuje na to, że jeżeli Mesut Özil zdecyduje się na zmianę klubu, to nowym pracodawcą Niemca zostanie FC Barcelona.

 

Pep Guardiola, który aktualnie przebywa w RPA, gdzie kibicuje swoim rodakom, ma - wg Hiszpańskich mediów, spotkać się z Özilem by namówić go do gry w Blaugranie. Pomocnik jest też na celowniku Interu, ale rzekomo marzy on o grze dla Barcelony, której podobno jest wielkim fanem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.07.2010 o 15:52 przez SlimShady
SlimShady
Tak Barcelona jak Real wszystkich chce. Mata, Mascherano, Fabregas, Navas teraz Ozil ....... jak ona ich pomieści w pierwszej 11, bo każdy chyba ma ambicje na pierwszy zespół.<br />
Jak Ozil przejdzie to Barcy prawda jest taka, ze se nie pogra, w Interze by miał chyba większe możliwości.
06.07.2010 o 13:55 przez mati1908
mati1908
a niech idze,ja za nim płakał nie bede
06.07.2010 o 13:32 przez praht
praht
bawia mnie tutejsze komentarze. Ksenofobia miesza sie z hipokryzja i zawiscia.
06.07.2010 o 13:06 przez Mate1908
Mate1908
Mimo wszystko chcę go u nas. Ibra w dzieciństwie ponoć był 'fanem' Interu, a co robił po przejścia do Barcy każdy wie. To tylko domysły i tak naprawdę nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek sam piłkarz dał jakiś sygnał o chęci przenosin do Katalonii.
06.07.2010 o 10:32 przez adriano:)
adriano:)
Jak lubi to niech idzie. Po roku będzie klubu szukał.
06.07.2010 o 08:22 przez Castellano
Castellano
Ozil Doner Kebab - jak przejdzie do Barcy to taka przyszłość go czeka po dwóch latach siedzenia na ławie.
06.07.2010 o 08:00 przez snuffy
snuffy
a Zlatan miał marzenie grac i w Interze i w Barcelonie i to zrealizował<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Od nowego sezonu Real i Barcelona będa mogli w meczu wystawiać 15 zawodników więc jakoś ich pomieszczą, przebudowe wszystkich stadionów z La Liga wzieli na siebie ;)
06.07.2010 o 07:56 przez Sneijder7
Sneijder7
Do Barcelony co za marzenia .!<br />
Niektóre marzenie są nie do spełnienia .!
05.07.2010 o 23:40 przez Jedrula
Jedrula
Nie ma się czym przejmować. Bo dlaczego mielibyśmy się martwić każdym, kto ma talent i chce do Barcy? Przecież my i tak wszystkich nie kupimy, jeden chce grać w Barcie drugi w Interze. On akurat chce w Barcelonie i nie widzę w tym nic złego, a powiem nawet, że on tam jak najbardziej pasuje.
05.07.2010 o 22:39 przez Rufus
Rufus
A niech idzie do tej Barcy, tyle że za dużo to on tam sobie nie pogra...
05.07.2010 o 22:24 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja nie mialbym nic przeciwko jak by Ozil dolaczyl do nas,ale jak nie chce to nie,nic na sile<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
05.07.2010 o 21:44 przez Harvester
Harvester
Jeszcze przyjdzie z podkulonym ogonem<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
05.07.2010 o 21:42 przez piotrekninter
piotrekninter
jak woli ławke grzacf, droga wolna
05.07.2010 o 21:36 przez Arcadinho77
Arcadinho77
Özil nie tylko bedzie tam lawe grzal, ale im wszystkim pyte polerowal <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> nadaje sie tylko do dmuchania materaca i pchania karuzeli <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
05.07.2010 o 21:15 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Niech ginie...
05.07.2010 o 21:07 przez Michal_fci
Michal_fci
I dobrze zero szwabstwa w Interze!
05.07.2010 o 20:58 przez darek32
darek32
A idź ja tam cie wcale bym tu nie chciał ;P ADIOS SZWABOS <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.07.2010 o 20:54 przez microsoft666
microsoft666
Manchester United Ready to Make Move for Impressive £32m World Cup Pair: Ferguson Keen to Sign Manuel Neuer and Mesut Ozil<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
05.07.2010 o 20:48 przez Seba
Seba
Widać, że młody chłopak, bo tak jak reszta tych młodziaków widzi tylko Real i Barcelone.
05.07.2010 o 20:43 przez Pablusso
Pablusso
Guardiola to jest prawdziwy geniusz... W kazdym razie uznam go za takiego jak wszystkie swoje ofensywne gwiazdy upcha na boisku. Niedlugo Puyol bedzie musial na lawce usiasc, zeby kogos do ataku wepchnac.
05.07.2010 o 20:39 przez Ajk
Ajk
Trzeba było się nim interesować wcześniej to była by i niska cena i mniej konkurencji.
05.07.2010 o 20:35 przez stojakII
stojakII
zgadzam się z piter0206 <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
05.07.2010 o 20:29 przez Claudio
Claudio
Jak jest fanem Barcy to dziwne by bylo gdyby nie skorzystal z ich oferty. Niech idzie..
05.07.2010 o 20:27 przez MiRas.
MiRas.
Krzyż na drogę.
05.07.2010 o 20:25 przez piter0806
piter0806
jak chce grzać ławę to droga wolna

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Cny 22.06.2026 22:34

poprostu smutno ci że cię pogasil jak kieps

Claudio 22.06.2026 22:34

Prawda jest taka, że jeden i drugi jest/był fantastycznym pilkarzem i minie sporo czasu zanim się tacy pojawią, a ty zesrałeś się na miękko

Cny 22.06.2026 22:33

krynico mądrości

Cny 22.06.2026 22:32

dalej dawaj ośmieszają sie

Claudio 22.06.2026 22:32

myslisz jak piszesz? Czytasz co piszesz?

Claudio 22.06.2026 22:32

wyciągasz wnioski kto jest najlepszy w historii, bo Messi strzelil 5 goli w 2 meczach, a CR ani jednego w 1 meczu, by za chwilę pisać "tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna"

Cny 22.06.2026 22:29

nawet nie wiem co ci napisać... tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się