Pozostałe

Pazzini: „Cieszę się z tego gola” (17)

Autor:
prawie 15 lat temu
345
17

Giampaolo Pazzini nie krył zadowolenia po wtorkowym meczu reprezentacji Włoch ze Słowenią. Nie dość, że napastnik Interu zdobył jedynego gola spotkania, to zagwarantował on Italii udział w Euro 2012:

 

- Bardzo się cieszę z tego gola, ponieważ rzadko zdarza mi się trafiać do siatki w reprezentacyjnej koszulce. Ta bramka jest tym cenniejsza, że zdobyłem ją we Florencji i dała nam awans do Euro. Prandelli zawsze brał mnie pod uwagę, a ja nie wszczynam żadnych polemik i kiedy trzeba jestem do jego dyspozycji.

 

- Cassano? Znam go od dłuższego czasu i rozumiemy się bez słów. Z kolei Giuseppe Rossi, mimo że jest niski, to znakomicie sobie radzi w roli środkowego napastnika, strzela przy tym wiele bramek, jest zupełnie innym typem zawodnika niż Antonio. Trzeba również pochwalić Balotellego, który dał dobrą zmianę.

 

Popularny Pazzo odniósł się także do słów Massimo Morattiego, który przed kilkoma dniami stwierdził, że Włoch zasługuje na miejsce w wyjściowej jedenastce Interu:

 

- Czy będę podstawowym napastnikiem w klubie? Mam nadzieję! Słowa prezydenta sprawiły mi wielką przyjemność, czuję się dzięki nim ważnym piłkarzem. Znam swoją wartość i ze spokojem będę kontynuował swoją pracę.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.09.2011 o 14:56 przez el_loco
el_loco
Pazzo jest naprawdę dobrym grajkiem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.09.2011 o 13:49 przez SlimShady
SlimShady
Pazzini powinien grać w pierwszej 11 Italii jka i Interu, ale widac, ze trenerrzy wolą stawiać na innyc i andla nie doceniają wielkiego kunsztu Pazzo, co pokazuje za każdym razem, zresztą widac to jak byk na papierze. Gapserini będzie stawiał na środku na Milito, a Pazzo jak oże nie umi grać na boku będzie rezerwowym.<br />
W Włoszech, Cassano nie wygryzie bo ma tam autorytet i opaskę kapitańską. Rossi to jeden z czołowych napastników w Europie, ma większa markę i Pazzo będzie sie musiał jeszcze bardziej postarać, ze by z nim wygrać. Nie można zapominać o Mario ale on jest bardziej elastyczny wiec może go wystawić na skrzydle np.<br />
<br />
bardzo szkoda mi Pazziniego bo zawsze udowadnia swoją wartość, ale zostanie chyba na prawdę doceniony jak Milito np. za 3 lata jak będzie miał 30 lat.
07.09.2011 o 22:23 przez piotrekninter
piotrekninter
brawo Pazzo ,powinnes grac w 1szym skladzie
07.09.2011 o 17:08 przez Kacper210
Kacper210
szkoda że Balotelli w takiej formie jaką ma w manchesterze<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
07.09.2011 o 15:36 przez Michal_fci
Michal_fci
czyli Pazzo
07.09.2011 o 15:29 przez Dominho
Dominho
Ja widzę skrzydłowych Forlana i Zarate, a na szpicy Pazzo lub Milito. Gra ten kto w wyższej formie i tyle.
07.09.2011 o 15:25 przez master1986
master1986
Moim zdaniem jest za Forlanem i Milito jeżeli byśmy mieli grać 3 4 3 to widzę Milito i Pazzo na Szpicy za nimi lekko Forlana a na środku Cambiasso i Sneijdera, na lewej Nagatomo na prawej Maicon a obrona to Lucio, Samuel, Zanetti
07.09.2011 o 15:08 przez kulasiak
kulasiak
Pazzini to obecnie najlepszy napastnik w Interze bo tylko on gwarantuje jakość oraz gole. Tego na dzień dzisiejszy niestety nie można powiedzieć o Milito, a Forlan czy Zarate nie zagrali nawet oficjalnego meczu więc jeśli Pazzo nie będzie grał w podstawowym składzie to dla mnie nasz trener już całkowicie straci zaufanie.
07.09.2011 o 14:57 przez Prus
Prus
Pazzini, oczywiście, że pierwszy skład...dla mnie jest nawet bardziej wartościowym graczem niż Forlan :], młodszy, widać się rozkręca, trzeba na niego stawiać. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.09.2011 o 14:54 przez microsoft666
microsoft666
Nie ma szans u tego trenera niestety i nic to nie zmieni nawet jak by ładował co mecz trzy bramy,po prostu za nim nie przepada<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.09.2011 o 14:46 przez Fqrve
Fqrve
Pazzogoooll<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.09.2011 o 14:43 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jak dla mnie, to jest najbardziej gracz na pierwszy skład, zobaczymy, jak zaprezentuje się Forlan, bo wydaje mi się, że obog Milito, może zagrać właśnie on. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.09.2011 o 14:24 przez Snake86
Snake86
Powinien grac u nas w pierwszym skladzie, nie mam watpliwosci co do tego. <br />
Jesli GG zastosuje w miare rotacje skladu to nie bedzie zle - glupio zeby PazzoGol wchodzil ciagle z lawki.
07.09.2011 o 14:23 przez dodo_IM
dodo_IM
Liczę że Gasp będzie na niego stawiał w tym sezonie, ma szanse facet na koronę króla strzelców.
07.09.2011 o 14:01 przez Gajdzik
Gajdzik
Trochę przypadkowo dostał piłkę ale wykorzystał i trafił i to się liczy, Brawo Pazzo <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.09.2011 o 13:54 przez MiRas.
MiRas.
Jak na razie LGdS, która pokusiła się o wytypowanie jedenastki na mecz z Palermo nie uwzględniła PazzoGola w jedenastce.
07.09.2011 o 13:49 przez Kusy
Kusy
fajnie że Pazzini strzela też w reprezentacji.<br />
<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gQIAxsFrJV4">http://www.youtube.com/watch?v=gQIAxsFrJ&shy;V4</a>; tutaj jest ta brmka ;)

Shoutbox

VVujek 23.06.2026 23:40

W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.

VVujek 23.06.2026 23:39

Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.

Kredence 23.06.2026 23:30

Chyba nie oglądałeś juve

Kredence 23.06.2026 23:30

Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:26

szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:25

i nie jest za 50 baniek (raczej)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

potencjał ma spory

Claudio 23.06.2026 23:24

wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

kto tam nie zgówniał w tym Juve..

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

ten sezon miał słabiutki

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

bo grał lepiej

Claudio 23.06.2026 23:23

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze

Claudio 23.06.2026 23:22

chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

pytanie tylko ile Juve za niego chce, bo jeszcze z rok temu czy 2 lata temu krążyły plotki o... 60 mln :D

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21

to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

bo nawet myślałem o nim w kontekście rotacji

Claudio 23.06.2026 23:21

a w obronie gosc jest bardzo solidny

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625225

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się