Pozostałe

Pazzini: „Cieszę się z tego gola” (17)

Autor:
prawie 15 lat temu
348
17

Giampaolo Pazzini nie krył zadowolenia po wtorkowym meczu reprezentacji Włoch ze Słowenią. Nie dość, że napastnik Interu zdobył jedynego gola spotkania, to zagwarantował on Italii udział w Euro 2012:

 

- Bardzo się cieszę z tego gola, ponieważ rzadko zdarza mi się trafiać do siatki w reprezentacyjnej koszulce. Ta bramka jest tym cenniejsza, że zdobyłem ją we Florencji i dała nam awans do Euro. Prandelli zawsze brał mnie pod uwagę, a ja nie wszczynam żadnych polemik i kiedy trzeba jestem do jego dyspozycji.

 

- Cassano? Znam go od dłuższego czasu i rozumiemy się bez słów. Z kolei Giuseppe Rossi, mimo że jest niski, to znakomicie sobie radzi w roli środkowego napastnika, strzela przy tym wiele bramek, jest zupełnie innym typem zawodnika niż Antonio. Trzeba również pochwalić Balotellego, który dał dobrą zmianę.

 

Popularny Pazzo odniósł się także do słów Massimo Morattiego, który przed kilkoma dniami stwierdził, że Włoch zasługuje na miejsce w wyjściowej jedenastce Interu:

 

- Czy będę podstawowym napastnikiem w klubie? Mam nadzieję! Słowa prezydenta sprawiły mi wielką przyjemność, czuję się dzięki nim ważnym piłkarzem. Znam swoją wartość i ze spokojem będę kontynuował swoją pracę.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.09.2011 o 14:56 przez el_loco
el_loco
Pazzo jest naprawdę dobrym grajkiem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.09.2011 o 13:49 przez SlimShady
SlimShady
Pazzini powinien grać w pierwszej 11 Italii jka i Interu, ale widac, ze trenerrzy wolą stawiać na innyc i andla nie doceniają wielkiego kunsztu Pazzo, co pokazuje za każdym razem, zresztą widac to jak byk na papierze. Gapserini będzie stawiał na środku na Milito, a Pazzo jak oże nie umi grać na boku będzie rezerwowym.<br />
W Włoszech, Cassano nie wygryzie bo ma tam autorytet i opaskę kapitańską. Rossi to jeden z czołowych napastników w Europie, ma większa markę i Pazzo będzie sie musiał jeszcze bardziej postarać, ze by z nim wygrać. Nie można zapominać o Mario ale on jest bardziej elastyczny wiec może go wystawić na skrzydle np.<br />
<br />
bardzo szkoda mi Pazziniego bo zawsze udowadnia swoją wartość, ale zostanie chyba na prawdę doceniony jak Milito np. za 3 lata jak będzie miał 30 lat.
07.09.2011 o 22:23 przez piotrekninter
piotrekninter
brawo Pazzo ,powinnes grac w 1szym skladzie
07.09.2011 o 17:08 przez Kacper210
Kacper210
szkoda że Balotelli w takiej formie jaką ma w manchesterze<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
07.09.2011 o 15:36 przez Michal_fci
Michal_fci
czyli Pazzo
07.09.2011 o 15:29 przez Dominho
Dominho
Ja widzę skrzydłowych Forlana i Zarate, a na szpicy Pazzo lub Milito. Gra ten kto w wyższej formie i tyle.
07.09.2011 o 15:25 przez master1986
master1986
Moim zdaniem jest za Forlanem i Milito jeżeli byśmy mieli grać 3 4 3 to widzę Milito i Pazzo na Szpicy za nimi lekko Forlana a na środku Cambiasso i Sneijdera, na lewej Nagatomo na prawej Maicon a obrona to Lucio, Samuel, Zanetti
07.09.2011 o 15:08 przez kulasiak
kulasiak
Pazzini to obecnie najlepszy napastnik w Interze bo tylko on gwarantuje jakość oraz gole. Tego na dzień dzisiejszy niestety nie można powiedzieć o Milito, a Forlan czy Zarate nie zagrali nawet oficjalnego meczu więc jeśli Pazzo nie będzie grał w podstawowym składzie to dla mnie nasz trener już całkowicie straci zaufanie.
07.09.2011 o 14:57 przez Prus
Prus
Pazzini, oczywiście, że pierwszy skład...dla mnie jest nawet bardziej wartościowym graczem niż Forlan :], młodszy, widać się rozkręca, trzeba na niego stawiać. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.09.2011 o 14:54 przez microsoft666
microsoft666
Nie ma szans u tego trenera niestety i nic to nie zmieni nawet jak by ładował co mecz trzy bramy,po prostu za nim nie przepada<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
07.09.2011 o 14:46 przez Fqrve
Fqrve
Pazzogoooll<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
07.09.2011 o 14:43 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jak dla mnie, to jest najbardziej gracz na pierwszy skład, zobaczymy, jak zaprezentuje się Forlan, bo wydaje mi się, że obog Milito, może zagrać właśnie on. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.09.2011 o 14:24 przez Snake86
Snake86
Powinien grac u nas w pierwszym skladzie, nie mam watpliwosci co do tego. <br />
Jesli GG zastosuje w miare rotacje skladu to nie bedzie zle - glupio zeby PazzoGol wchodzil ciagle z lawki.
07.09.2011 o 14:23 przez dodo_IM
dodo_IM
Liczę że Gasp będzie na niego stawiał w tym sezonie, ma szanse facet na koronę króla strzelców.
07.09.2011 o 14:01 przez Gajdzik
Gajdzik
Trochę przypadkowo dostał piłkę ale wykorzystał i trafił i to się liczy, Brawo Pazzo <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.09.2011 o 13:54 przez MiRas.
MiRas.
Jak na razie LGdS, która pokusiła się o wytypowanie jedenastki na mecz z Palermo nie uwzględniła PazzoGola w jedenastce.
07.09.2011 o 13:49 przez Kusy
Kusy
fajnie że Pazzini strzela też w reprezentacji.<br />
<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gQIAxsFrJV4">http://www.youtube.com/watch?v=gQIAxsFrJ&shy;V4</a>; tutaj jest ta brmka ;)

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 09:31

Jednak dobrze. Argentyna -Kolumbia ,taki mozliwy ćwierćfinał.

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Źle spojrzałem

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Przepraszam pomylka

Piotrek85 28.06.2026 09:28

A że nie potrafią wygrać z Kolumbia czy Kongo to już inny temat

Piotrek85 28.06.2026 09:28

Gdyby Portugalia wygrała grupę to byłaby rywalem Argentyny w ćwierćfinale.

Claudio 28.06.2026 09:25

Drabinka i faza grupowa to jakaś patologia. Pierwszy poważny rywal ze ścisłego topu Argentyny, która jakoś nie zachwyca też swoją grą może być dopiero w polfinale.

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625714

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się