Plotki transferowe

Pedulla: „Asamoah bliski przenosin do Interu” (22)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
364
22

Kwadwo Asamoah będzie pierwszym zakupem działaczy Interu Mediolan podczas styczniowego mercato. Tak przynajmniej twierdzi ekspert od włoskiego ryku transferowego – Alfredo Pedulla.

 

- Działacze Interu przyspieszyli swoje działania w sprawie pozyskania Kwadwo Asamoah z Udinese. 22 – letni zawodnik jest bardzo bliski przenosin do ekipy Nerazzurrich. Relacje pomiędzy klubami są dobre i w ostatnich godzinach doszło do poważnych rozmów. Asamoah wyprzedził Inlera na liście życzeń Morattiego. Niewykluczone, że do transakcji zostanie włączony jeden z młodych piłkarzy Interu: Biabiany bądź Obi – mówi Pedulla.

 

Zdaniem Włocha do finalizacji rozmów pomiędzy zainteresowanymi stronami pozostały jedynie detale. Marco Branca już latem wyrażał zainteresowanie pozyskaniem reprezentanta Ghany, jednak ostatecznie dyrektor sportowy Nerazzurrich zrezygnował wówczas ze starań o 22 – latka.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (15:10) Palestra zagra w Chelsea | Inter ruszy po Paza i Cambiaso? | Stanković odrzuca oferty z Premier League (110)

24.06
00:00

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.11.2010 o 14:34 przez Dzyl
Dzyl
Biabianego i Obiego lepiej zostawić. Dać im Nwankwo albo Alibeca...
24.11.2010 o 10:27 przez SlimShady
SlimShady
Na mundialu grał dobrze, w sumie może to być jakieś wzmocnienie <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> Obiego zostawić, dać im Biabanego lepiej.
23.11.2010 o 23:00 przez seriea
seriea
Jesteście zbyt zapatrzeni w Inter.Nie wiecie co się dzieje na świecie.Wnioskując to nawet MŚ nie oglądaliście.<br />
Asamoah to jeden z najlepszych afrykańskich pomocników.Oglądam całą Serie A i wiem co on potrafi.<br />
W reprezentacji wykonuje wszystkie wolne.<br />
Już o niego bije się Chelsea z MU.<br />
Za mało wiecie o futbolu Drodzy fani
23.11.2010 o 22:10 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Co to kur..... jest<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Aha Klub sie wzmacnia<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ;/<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
23.11.2010 o 21:48 przez Internazionalista
Internazionalista
predzej Wenger, badz ktos z Ajaxu, czy Porto, w zeszlym Fm talentem byl James Rodriguez z ekwadoru bodajze, w tym sezonie juz gra w FC Porto ;) <br />
<br />
Barca i Real jak juz kupuja to kupuja tych o ktorych jest juz glosno
23.11.2010 o 21:44 przez Szociq
Szociq
nie znam goscia ale w naszej sytuacji liczy się każdy transfer. a może wypali choćby na pół sezonu jak Pandev rok temu.
23.11.2010 o 21:21 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Hmm... to i pewnie wszyscy skauci Barcelony , Realu, itp grąją w FM'a <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.11.2010 o 21:18 przez Internazionalista
Internazionalista
nie wykonawcy, a ich obserwatorzy - tak pamietam jak w jednym Fm Aguero mial lat 16 i byl wielkim talentem 2-3 lata pozniej bodajze przeszedl do atletico ;] <br />
<br />
tak samo bylo z kaka w cm4 i robinho mlodziki niszczyli system w brazylii a potem bah transfery do milanow i realow ;) fm ma skautow praktycznie w kazdym kraju wiec jednak sadze ze sa calkiem wiarygodnym zrodlem
23.11.2010 o 21:10 przez piotrekninter
piotrekninter
zamienił stryjek siekierke na kijek, 1 Muntar nie wystarczy<br />
jeszcze za Obiego,chyba pogielo,chlopak przynajmniej cos pokazuje, umie przyjac pilke, zrobic zwod,silny strzal, a taki Obiorah celnosc podan 1/10, z mlodzikow Obi jest jednym z lepszych
23.11.2010 o 21:10 przez Bartekwawa
Bartekwawa
To twierdzisz że wykonawcy FM'a odkryli Kake, Neymara , Robinho, Aguero?
23.11.2010 o 21:07 przez Internazionalista
Internazionalista
Mirek tylko problem w tym ze Manager to akurat najlepszy scout na swiecie :] co chwile jakis grajek 'talent' Fmowy odnajduje sie w realu, przyklad Neymara czy Aguero, czy np Robinho badz Kaki :]
23.11.2010 o 21:03 przez Karpik
Karpik
Are u kiddin me?!: O_o
23.11.2010 o 21:03 przez Vancore
Vancore
jak dla mnie to obi prezentuje ten sam albo i wyzszy poziom...
23.11.2010 o 20:59 przez Bartekwawa
Bartekwawa
To jeżeli jest taki dobry w Menagerze a niektórzy piszą że to żenada to nie umią poprostu czytać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.11.2010 o 20:57 przez MiRas.
MiRas.
&quot;Nie bądzcie śmieszni , znacie sie tyle co wyczytacie w Menagerze.&quot;<br />
<br />
Gdyby ludzie, którzy się tutaj wypowiedzieli kierowali się najnowszym Managerem, to na widok Asamoah'y śliniliby się, niczym na widok blondynki z długimi nogami.
23.11.2010 o 20:49 przez Seba
Seba
Ja się przyznaje bez bicia, że nie widziałem żadnego meczu z jego udziałem i wyczytałem go tylko w menagerze :]
23.11.2010 o 20:45 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Widze że tu są sami znawcy futbolu.<br />
Dla was istnieje tylko Fabregas Xavi Torres Lampard Messi i tylko oni są dobrzi w tym co robią. <br />
Nie bądzcie śmieszni , znacie sie tyle co wyczytacie w Menagerze. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
TO powiedzcie mi kogo powinien Inter sprowadzić?<br />
Wogole któryś z was widział mecz z udziałem Asamoah'a?<br />
Myśle że żaden.
23.11.2010 o 20:40 przez microsoft666
microsoft666
acha bo bym zapomnial,branca to niech sie lepiej czym innym zajmie,bo jak widze to on pojecia nie ma o zawodnikach<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.11.2010 o 20:39 przez microsoft666
microsoft666
Chca sie pozbyc muntara,a sciagaja smołe ktory nawet poziomem nie dorownuje temu pierwszemu,no sorry<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
23.11.2010 o 20:38 przez dodo_IM
dodo_IM
tak oddajmy za niego Obiego, to się w głowie nie mieści
23.11.2010 o 20:35 przez Seba
Seba
...
23.11.2010 o 20:32 przez yoda79
yoda79
Czy oni oszaleli w tym klubie?

Shoutbox

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Lopez 24.06.2026 14:08

ale to były inne czasy

Tifosinho 24.06.2026 14:08

I to był piłkarz sprawdzony na wysokim poziomie. Gwarant jakości

Lopez 24.06.2026 14:07

dokładnie

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Cisza, cisza i nagle transfer

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Majstersztykiem był Hakimi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625343

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się