Plotki transferowe

Plan na Kakę (21)

Autor:
Źródło: footballpress.net
prawie 16 lat temu
379
21

Kolejne informacje zdają się potwierdzać fakt, że Inter jest zainteresowany brazylijskim pomocnikiem Realu Madryt, Kaką.

 

Il Corriere dello Sport informuje, iż Królewscy i Nerazzurri mają skontaktować się w sprawie transferu 28-latka już w przyszłym tygodniu, jednak do prawdziwego spotkania ma dojść 3 listopada. Wtedy to Inter spróbuje wykorzystać kredyt 6 mln euro pochodzący z transferu Jose Mourinho na Bernabeu. Tak jak wcześniej informowaliśmy, w grę wchodzi półroczne wypożyczenie z opcją pierwokupu.

 

Największym rywalem Interu w walce o gwiazdę Canarinios będzie Chelsea Londyn, a ściślej mówiąc trener The Blues – Carlo Ancelotti, którego Kaka wielokrotnie nazywał „drugim ojcem”.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (95)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.09.2010 o 00:05 przez Jaro21
Jaro21
Kaka w interze? No chyba sami w to nie wierzycie chłopaki.
10.09.2010 o 20:05 przez SlimShady
SlimShady
Batdzo chętnie bym go u nas przywitał, to fajny chłopak i niesamowity piłkarz, mogły wiele wnieść, byłby mega wzmocnienie, ale nasz gra ofensywna była wręcz niesamowita, ale trzeba sobie zadać pytanie czy jest możliwe i czy sam gracz byłby do tego zdolny. Jak to sie uda w styczniu to czapki z głów <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <br />
,,,,, a tak jeszcze to wcześniejszej wypowiedzi Heltona, pełna zgoda te 6 mln + 2 mln od nas mogło starczyć na też ciekawego rozgrywającego jakim jest Van Derr Varrt ale teraz po ptokach w Kogutach pyka i pewnie tam będzie nową gwiazdą i z nimi będziemy mieć jeszcze ciężej w Grupie LM.
10.09.2010 o 17:17 przez Chuchu
Chuchu
W sumie może przyjść ale raczej sobie nie pogra bo na jego pozycji gra Wesley.
10.09.2010 o 16:07 przez Dominho
Dominho
Zobaczymy, ale ciekawy transfer
10.09.2010 o 14:16 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
EE ja też mam urodziny 3 listopada <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.09.2010 o 13:31 przez Jankoś-Adi
Jankoś-Adi
&quot;..jednak do prawdziwego spotkania ma dojść 3 listopada.&quot; w moje uro <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale to ploty moim zdaniem... &quot; <br />
<br />
Nie chce krakać ale MM chyba planuje prezent na Twoje urodziny :p
10.09.2010 o 13:31 przez Jankoś-Adi
Jankoś-Adi
&quot;..jednak do prawdziwego spotkania ma dojść 3 listopada.&quot; w moje uro <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale to ploty moim zdaniem... &quot; <br />
<br />
Nie chce krakać ale MM chyba planuje prezent na Twoje urodziny :p
10.09.2010 o 12:33 przez ratix
ratix
Kaka mógłby spokojnie grać obok Sneijdera. Za nimi Cambiasso i już jest pomoc w stylu Barcelony, którą można przeciwnika ze swojej połowy nie wypuszczać. Tylko, żeby Kaka był zdrowy...
10.09.2010 o 12:31 przez MatiInter
MatiInter
&quot;..jednak do prawdziwego spotkania ma dojść 3 listopada.&quot; w moje uro <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale to ploty moim zdaniem...
10.09.2010 o 11:55 przez sqr3byko
sqr3byko
chce zeby przyszedl na zlosc milanowi, swoja droga nie bylby to zly zakup
10.09.2010 o 11:29 przez Imrahil
Imrahil
zarzad sie starac moze,maja nawetmoje pozwolenie ;) ale i tak nic z tego nie bedzie
10.09.2010 o 11:28 przez Mate1908
Mate1908
Kaka to kolejny świetny piłkarz, który najzwyczajniej zmarnował się w Realu. Do tego jeszcze te jego ciągłe urazy, uniemożliwiające mu powrót do wysokiej formy. Gdyby po przejściu do Interu miał grać tak jak za najlepszych czasów w Milanie to z wielką chęcią ujrzałbym go w czarno-niebieskich barwach.
10.09.2010 o 11:19 przez piotrekninter
piotrekninter
całował herb Milanu zgoda, ale mozna to olac,jesli przyszedlby do na s ipomogl zdobyc scudetto a pozniej LM, <br />
opcja z wypozyczeniem jest najlepsza,bo wydac 30-40 mln,pewnie tyle zechce Real,a on zlapie znow kontuzje.to bez sensu
10.09.2010 o 10:49 przez mati1908
mati1908
no własnie,jezeli odejdzie,to napewno nie do Interu...
10.09.2010 o 10:01 przez Seba
Seba
Nadal nie popieram kupowania zawodnika tylko po to, aby się na kimś odegrać. Takie ruchy muszą być dokładnie przemyślanie, a nie tak na hop siup. Tym bardziej, iż wszystko wskazuje, że zarząd podłapał ten pomysł od mediów. Kaka ostatni raz w wysokiej formie był chyba ze 2 lata temu. Dodając do tego jeszcze fakt, iż co chwilę jest kontuzjowany, to najciekawiej to nie wygląda. Jedynym plusem jakim widzę na tę chwilę jest opcja wypożyczenia i niczego by nie ryzykowali. Koniec końców jestem pewien, że nie przejdzie do Interu. Gdyby nie kupili Ibry lub Robinho, to zapewne wróciłby do Milanu, a tak to wyląduje u Carlo ;)
10.09.2010 o 09:18 przez luke1986
luke1986
A ja chciałbym żeby przyszedł... tylko żeby zrobić na złość Milanowi...kluby też powinny brać pod uwagę przeszłość zawodników i szanować pamięć piłkarzy przeciwnika...Milan tego nie robi...my też nie powinniśmy....
10.09.2010 o 07:24 przez Omen
Omen
Nie chce go u nas.Mamy Sneijdera.Inter to nie Milan i przerzutów nie przyjmuje!
09.09.2010 o 23:58 przez sas111
sas111
jakos ciezko by mi bylo ogladac Kake w koszulce Interu, pilkarza ktory jeszcze nie tak dawno temu calowal herb milanu.. chociaz przyznac musze jest to zawodnik klasowy to ja jednak wolalbym innego zawodnika
09.09.2010 o 23:37 przez Inter_destination
Inter_destination
dawać go to by była &quot;wymiana&quot; stulecia<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
Ibra - Inter -&gt; Barca -&gt; Milan<br />
Kaka - Milan -&gt; Real -&gt; Inter<br />
<br />
i oba włoskie kluby zrobiłyby najkorzystniejszą wymiane zawodników na świecie! <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.09.2010 o 23:34 przez Pavlo
Pavlo
nie chce go nawet 'tu' widzieć..<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
09.09.2010 o 23:28 przez Helton
Helton
te 6 mln moglo isc na v.vaarta<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> chociaz kto wie moze kaka w promocji bedzie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale watpie zeby chcial do nas isc on pewnie wyspy wybierze

Shoutbox

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Lopez 24.06.2026 14:08

ale to były inne czasy

Tifosinho 24.06.2026 14:08

I to był piłkarz sprawdzony na wysokim poziomie. Gwarant jakości

Lopez 24.06.2026 14:07

dokładnie

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Cisza, cisza i nagle transfer

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Majstersztykiem był Hakimi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625343

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się