Plotki transferowe

Powraca temat Blanca. (25)

Autor:
Źródło: transfermarkt.de
ponad 16 lat temu
377
25
Włoskie media donoszą, że bardzo prawdopodobne jest objęcie posady szkoleniowca Interu Mediolan przez Laurenta Blanca, w miejsce Jose Mourinho, któremu Włosi wróżą odejście po sezonie.

Właściciel i prezes nerazzurrich, Masimo Moratti jest niezadowolony z pracy, którą wykonuje Mourinho oraz presją, jaką stwarza w wymagającej Serie A. Następny miałby być właśnie szkoleniowiec Bordeaux.

Tymczasem nie zgadza się z tym francuska prasa, która jest przekonana, że Blanc zostanie selekcjonerem reprezentacji Francji, na nie długo przed mistrzostwami świata w 2010 roku.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.12.2009 o 16:19 przez Dynia
Dynia
nic do drużyny to nie wnosili Zacceroni, Tardelli i Lippi. Mourinho narazie nie zrobił zbyt wiele ale napewno nic nie zepsół. W pierwszym sezonie zrobił to za co Mancini był wychwalany pod niebiosa, teraz dalej przewodzi lidze, awansował dalej z naprawde trudnej grupy w LM. z ocena wstrzymajmy sie do wiosny. Mancini przez pierwsze 2 sezony raczył nas głównie CI
14.12.2009 o 09:13 przez LoveFist18
LoveFist18
Jestem na TAK, mou niech sobie idzie do manu czy gdzie tam chce, nic nie wnosi do tej drużyny
14.12.2009 o 09:11 przez proba1
proba1
Lyon 0 : 1 Bordeaux
13.12.2009 o 22:08 przez mati1908
mati1908
no Blanc robi dobra robote w bordo
13.12.2009 o 21:04 przez proba1
proba1
Nie od razu tylko po dwoch latach. <br /> Kilka sezonow - watpie koles coraz bardziej jest zemczony ta liga
13.12.2009 o 19:26 przez SlimShady
SlimShady
Blancowi raczej będzie prędzej do Reprezentacji niż obcięcia Interu i w sumie dobrze, Mourinho to nadal świetny trener moze nam dużo pomóc, nie można tak od razu skreślać.
13.12.2009 o 19:01 przez Hubert9h
Hubert9h
Wy chyba szaleni jestescie gdyby trenerem Interu Rehaggel zostal to bym sie zalamal nawet jakbysmy mieli wygrac LM i Lige bo w takim stylu jak Grecja grala to sie patrzec nie dalo ;p Rehaggel by Toniego sciagnal na szpice ustawil 6 obroncow do tego ze 3 defensywnych obroncow Chyba bym plakal z zalu ;p
13.12.2009 o 18:44 przez adriano:)
adriano:)
Plota i tyle w temacie.
13.12.2009 o 17:29 przez dodo_IM
dodo_IM
Mourinho raczej zostanie na kilka sezonów u nas. Dostaje bajeczną pensję więc to mu pasi. Moratti zwolni tylko jak już na prawdę będzie musiał, bo płacić takie odszkodowanie...
13.12.2009 o 17:07 przez cesc1233
cesc1233
ja bym był zadowolony
13.12.2009 o 15:57 przez QuaRiS UC
QuaRiS UC
Chyba, że znajdzie się Guardiola co w sezon wygra wszystko <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 15:20 przez Pazzesco
Pazzesco
Jeśli będziemy zmieniać szkoleniowców co 2/3 lata to nigdy nic nieosiągniemy w Europie...
13.12.2009 o 15:01 przez tytusek25
tytusek25
Mourinho chyba mial podstawy przypuszczac ze gra skrzydlami odniesie sukces podobnie jak z Chelsea.Niestety bez dobrego srodkowego pomocnika sie przeliczyl ale jego wielkosc polega na tym ze w locie znalazl alternatywme ustawienie ktorym do dzis trzepiemy ligowcow.Pozatym ostatnio zmienil ustawienie i tez poradzil.Przeceniasz tez wage przywiazania klubowego .Nie przedkladalbym go nad kompetencje.W kazdym razie dalej obstaje przy tym ze wazniejszym od trenera jest material ktorym ma dysponowac.
13.12.2009 o 14:55 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
Tak proba1 przyjdzie Blanc i będzie utożsamiał się z naszym klubem od razu ...lol.. hmm może jeszcze herb pocałuje podczas prezentacji <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
13.12.2009 o 14:29 przez proba1
proba1
Przypcie mi kto sciagnol gwiazdy pokroju MAncini, Motta, Muntari? no tak nasz Zwykly Lan. Snejder wnois sporo ale co z tego jak nie gra. Poza tym w koncu mielibysmy trenera nie gwiazde mediow, i kogos kto utozsamia sie choc troche z tym klubem.
13.12.2009 o 14:28 przez tytusek25
tytusek25
jedrula1991 mieszasz miesieczny turniej w ktorym zdecydowanie bardziej o wyniku decyduje trafienie z tzw formą zawodnikow(Otto na ten turniej mial podporzadkowaną lige i zwiazek stal za nim murem)z trudami calego sezonu na 3 frontach.Pozatym wyjatki potwierdzaja regule i na twoj 1 przyklad sa dziesiatki innych ktore temu przeczą.
13.12.2009 o 14:12 przez Jedrula
Jedrula
przypomnijcie mi, ilu kreatywnych pomocników potrzebował Otto Rehhagel żeby zdobyć z Grecją mistrzostwo Europy?
13.12.2009 o 14:11 przez Hubert9h
Hubert9h
Ludzie Mourinho z Interem jest zdecydowany liderem Serie A i awansował do drugiej fazy LM z bardzo trudnej grupy i przegraliśmy tylko z Najlepszym klubem świata Świetne transfery w tym roku gdyby jeszcze uzupełnić tą grupę dobrymi zmiennikami możemy być regularnie w polfinalach LM<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 14:07 przez matrix991
matrix991
Popieram wypowiedzi kolegów poniżej. Zmiana trenera nic nie da. Mourinho potrafił wygrać LM z Porto, z Chelsea dochodził zawsze daleko i wygrał PL. Problem leży w naszych zawodnikach a nie w trenerze. Bez kreatywnej linii pomocy nikt tu nie pomoże nawet Hiddink za wiele by nie zdziałał...
13.12.2009 o 13:58 przez tytusek25
tytusek25
Po co mielibysmy zmieniac trenera?Jak sam odejdzie po wygasnieciu kontraktu ok ale przed? Co zmieni Blanc skoro bedzie mial ten sam sklad z 1 kreatywnym pomocnikiem?A skoro zrobi zakupy to rownie dobrze zakupy moze zrobic Mourinho.Bez sensu.Trenerzy nie graja na boisku a na sklad jaki mamy zwlaszcza pomoc a w zasadzie jej brak osiagamy wyniki jak dla mnie blisko maksimum mozliwosci.Lepsze jest wrogiem dobrego i w tym wypadku trenera zmienialbym tylko z koniecznosci a nie kaprysu.Zdominowanie ligi mnie nie nudzi bo pamietam jak to bylo kiedys.A CL z taka pomoca nie podbilby nawet kwartet Hiddinka,Beniteza Mourinho i Guardioli razem wzietych.
13.12.2009 o 13:50 przez proba1
proba1
Odejscie Mu imo jest prawie pelne tylko jedna rzecz moze to zmienic wysokie miejsce w LM. Koles kompletnie nie radzi sobie z dzienikarzami, z trenerka porownywalnie zle jest, bra jakiegokolwiek przywiazania do klubu.
13.12.2009 o 13:47 przez Piekarz
Piekarz
Jak patrzę na Leonardo czy Ferrarę, moje zaufanie do młodych trenerów nieco topnieje, ale Blanc w przeciwieństwie do tych dwóch już osiągnął dwa olbrzymie sukcesy, i to w półtora sezonu. Jestem jak najbardziej za, chociaż pewnie, wolałbym kogoś takiego jak Hiddink.
13.12.2009 o 13:43 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Jak dla mnie bomba chciałbym żeby przyszedł i stworzył kawał dobrej histori dla Interu I chciałbym że by był trenerem na lata :D Lubie gościa <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 13:42 przez Chuchu
Chuchu
Jeśli Jose odejdzie (co wcale by mnie nie zdziwiło bo cały czas mówi jaka to Premier League jest super) to Blanc faktycznie byłby najlepszym rozwiązaniem
13.12.2009 o 13:41 przez hQ
hQ
Jak przyjdzie to niech ze sobą Gourcuffa weźmie ;]

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53365

Liczba komentarzy: 625628

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się