Plotki transferowe

Powraca temat Torresa (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
365
28

Już od dłuższego czasu w prasie pojawiają się plotki na temat Fernando Torresa i jego ewentualnych przenosin do ekipy ze stolicy Lombardii. Jak twierdzi prasa, te plotki mogą się okazać prawdą.

 

Faktem jest że nasz najlepszy snajper z ubiegłego sezonu Diego Milito jest w słabej dyspozycji. Argentyńczyk jak do tej pory zdobył tylko dwie bramki w wygranym meczu z Bari 4:0. Poza tym forma Il Principe pozostawia wiele do życzenia a działacze Interu zastanawiają się czy 31 latek zdoła powrócić do łask kibiców jak i trenera Nerazzurrich. Z kolei Rafa Benitez już w letnim okresie Marcato chciał by jego drużynę zasilił jego rodak, Fernando Torres.

 

Snajper reprezentacji Hiszpanii jest niezadowolony z obecnej sytuacji panującej na Anfield Road, jego drużyna zawodzi na całej linii. Po ostatnim, przegranym meczu z Blackpool 1:2 The Reds znaleźli się w strefie spadkowej. Co więcej popularny El Nino tak jak Milito próbuje wrócić do dawnej formy, a zdaniem Beniteza transfer do Interu ma mu w tym pomóc.

 

Podobno włodarze Interu są skłonni zaoferować Torresowi pięcioletni kontrakt. 26 latek miałby zarabiać 6 milionów Euro za sezon gry. Liverpool otrzymałby 30 mln Euro oraz kartę Sulleya Muntariego.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.10.2010 o 20:06 przez SlimShady
SlimShady
Już widze Torresa w koszulce Nerazurrich, on albo w Chelsea, City lub Real.
05.10.2010 o 17:24 przez Dominho
Dominho
<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
05.10.2010 o 15:57 przez sas111
sas111
oni Muntariego nie chcieli w zamian za Mascherano ktory byl tam nieco nizej w hierarchi niz Torres.. a 30 baniek to za malo..po co znowu sie osmieszac<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.10.2010 o 15:09 przez internista1001
internista1001
ten torres to jest naprawdę niewiadoma 30 baniek pchać w ciemno to jednak ryzyk<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
05.10.2010 o 10:35 przez Dynia
Dynia
mati - za nazwisko to ja bym starego ronaldo wzioł, to dopiero byłby atak
05.10.2010 o 10:20 przez mati1908
mati1908
mowcie co chcecie,jednak nazwisko robi wrazenie i dlatego bym widział go u boku Eto'o,mielibysmy fantastyczny atak
04.10.2010 o 23:33 przez soldi22
soldi22
Inter powinien powrócić do ustawienia z dwoma napastnikami na szpicy. bo tak- Eto nie jest skrzydłowym i najlepiej sprawdza się na środku i wierzę, że Milito wróci do formy. myślę że gra diamentem 4-1-2-1-2 sprawi że najlepiej wykorzystamy potencjał drużyny. oczywiście ktoś taki jak Torres byłby mile widziany, jako że nie mamy tak naprawdę napastników na zmianę (Coutinho i Biabiany to nie strikerzy).
04.10.2010 o 22:14 przez KRS
KRS
szczerze mówiąc to nie podoba mi się ten pomysł, jak można wydać 30mln na zawodnika który tak na prawdę jest wielką niewiadomą, tak jak ktoś już tu wspomniał potrzeba kogoś na skrzydło żeby Eto&quot;o mógł grać w środku<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.10.2010 o 21:24 przez Nen
Nen
Zapomnijcie o Tevezie on nigdzie się nie ruszy. Jest w najbogatszym klubie, który pod wodzą Mancio wreszcie zaczął i grać.
04.10.2010 o 19:57 przez konrados
konrados
a Torres ile bramek strzelił w tym sezonie 1,2 <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
04.10.2010 o 18:33 przez Kubusa10
Kubusa10
O tak Torres już zacieram ręce <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.10.2010 o 18:08 przez PiMp
PiMp
hehe w tym przypadku to akurat o Milito mozna powiedziec Sezonowcem <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> (przymykajac oko na jego dyspozycje w Genoi bo to nas akurat interesowac nie powinno w tej kwestii),hmmm co nie oznacza ze w koncu odnajdszie sie i zacznie bombardowac jak b-56.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.10.2010 o 17:58 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
pietrasowy tepak z ciebie.Jak tak mozesz pisac o naszym najlepszym snajperze D. Milito.Widac ze jestes sezonowcem. To ze jeszcze nie doszedl do swojej genialnej formy nie znaczy ze ma siedziec na lawce..<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.10.2010 o 17:11 przez pietrasowy
pietrasowy
Lepiej Bale, Eto szpica i Milito ława. do tego koguty bez słowa wezmą Muntara
04.10.2010 o 16:43 przez Dynia
Dynia
prędzej kupiłbym kogoś na lewa strone, szkoda że van der varta nie kupiliśmy , eto o gra na lewej bo tam nam brakuje zawodnika.
04.10.2010 o 16:32 przez Czarson
Czarson
Dokładnie nie Torresowi i nie za takie pieniądze . Rossi , Dzeko (?), za te 30mln + muntar to może nawet Aguero byśmy wyrwali . Za 20mln+ , możemy ściągnąć do siebie na prawdę świetnego napastnika już nie wymieniając nazwisk .
04.10.2010 o 16:27 przez Ynter
Ynter
Weźcie tam poprawcie bo jest błąd, Milito nie jest w słabej dyspozycji tylko w tragicznej<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
04.10.2010 o 16:04 przez Dzyl
Dzyl
Nie. On jest kompletnie bez formy i na dodatek łatwo łapie kontuzje. Lepiej kupić Rossiego.
04.10.2010 o 15:38 przez MatiInter
MatiInter
nie uda sie go sciagnac na bank
04.10.2010 o 15:36 przez Claudio
Claudio
Wiedzialem ze wtedy City zrobi dobry interes na Tevezie. Bardzo lubie tego gracza i mialem nadzieje ze go wyciagniemy. Trudno. Torres swietny gracz, ale bez formy i co chwile kontuzjowany.
04.10.2010 o 15:20 przez Rebelde
Rebelde
Po co on nam? Na szpicy mogą grać Eto albo Milito, nam bardziej jest potrzebny boczny napastnik. Mam nadzieje że MM rozbije bank i sprowadzi Aguero, ehh marzenie<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.10.2010 o 15:11 przez kachol
kachol
Ogólnie proponuje, aby Moratti sprzedał wszystkich, po czym kupił wszystkich z Liverpoolu bo widać to jedyny pomysł na wzmocnienia jaki chodzi po głowie Benitezowi i niech ten nowy skład walczy w lidze włoskiej, stawiam, że na mistrzostwo będziemy czekać tak długo jak kibice Liverpoolu...
04.10.2010 o 14:40 przez Kondzik
Kondzik
jak dla mnie Torres ok ale mysle ze Kun lub Tevez o wiele lepsza forma. tylko ze Tevez moim zdaniem nie do wyciagniecia z City jak on im teraz cala gre robi<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> tak wiec zostanie nam hiszpan...
04.10.2010 o 14:31 przez cor72z
cor72z
Talentu odmówić mu nie można ale szkło z niego niebywałe.
04.10.2010 o 14:26 przez dooc
dooc
HAAHAHa jak on przyjdzie to się chyba powieszę. Przecież to jest szkło, które już nic nie gra. Jest tyle dobrych zawodników, a my mamy kupowac Lpoolowców n/c
04.10.2010 o 14:15 przez piotrekninter
piotrekninter
ciekawe jak Sulley sie czuje,wszedzie go wlaczaja, do kazdej transakcji<br />
Torres jest bez formy,a pozatym na szpicy E2 moze grac, nam potrzeba cofnietego napastnika albo grajacego z boku, Kun albo Tevez sa idealni
04.10.2010 o 14:10 przez Seba
Seba
Tonący brzytwy się chwyta ?
04.10.2010 o 14:09 przez ricardo
ricardo
dobry pomysł

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się