Plotki transferowe

PSG wypada z walki o Teveza (19)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 14 lat temu
248
19

Pieniądze nie skusiły władz Manchesteru City do sprzedaży swojego napastnika Carlosa Teveza.

Klub z Paryża mógł sobie pozwolić na wydanie wielkiej kwoty, ale otrzymał odmowę od władz City, które jasno stwierdziły, że absolutnie nie chce sprzedawać Argentyńczyka do klubu z Francji. W tym celu Carlo Ancelotti skupi się na innym piłkarzu, a ma to być Fernando Torres, którego miał już okazję trenować, kiedy pracował w Chelsea Londyn.

Zatem Interowi odpada rywal z walki o Apacha i wydaje się jasne, że walka stoczy się pomiędzy dwoma klubami z Mediolanu: Ac Milanem i Interem Mediolan. Czy zakończy się przed pojedynkiem derbowym ? Obie strony będą zapewne chciały zrobić wszystko aby tak się stało.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2012 o 15:36 przez el_loco
el_loco
prawdę mówiąc to i tak mamy sporą liczbę napastników. Jeśli pozyskany Teveza to napewno ktoś będzie musiał odejść.
08.01.2012 o 13:20 przez dodo_IM
dodo_IM
No na stronie Milanu jest wywiad z Gallianim w którym łysy mówi że z Tevezem mają już ustaloną umowę. Pewnie do nich trafi.
08.01.2012 o 13:14 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ja go tu nie chcę.<br />
Osobiście nie zdziwiłbym się, jakby w ogóle nie przeszedł do jednego z powyżej wymienionych klubów.
08.01.2012 o 13:12 przez Francisco
Francisco
Jovetic tańszy a lepszy na przyszłość napastnik. Z Fiory od razu by się wyrwał
08.01.2012 o 12:58 przez Kusy
Kusy
to się nigdy nie skończy
08.01.2012 o 12:43 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Będę konsekwentny. Nie dla Teveza w Interze.
08.01.2012 o 12:13 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
I tak pujdzie do Milanu nie ma co się łudzić<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
08.01.2012 o 12:09 przez Drago194
Drago194
Dla Carlosa chcieć grać to dokładnie to samo co dostać więcej pieniędzy.
08.01.2012 o 12:08 przez TillInfinity
TillInfinity
Ehh ile to jeszcze będzie trwać? Niech ten Tevez idzie już gdziekolwiek, ale niech się skończy się to plotkowanie. Tevez tu Tevez tam, a na świecie jest więcej niż jeden piłkarz. Pod Guarina już juve robi podchody, zzaraz nam go sprzątną sprzed nosa. Wzmocnień z Am Poł też nie widać. A codziennie tylko Tevez i Tevez. I nikt dogadać się nie może. Już rzygam tą historią.
08.01.2012 o 12:03 przez oliwerek177
oliwerek177
przydałby się nam ;)
08.01.2012 o 11:40 przez Rebelde
Rebelde
Jak MC ma zamiar zmusić Teveza wbrew jego woli żeby grał w Interze, to nie ma to w ogóle sensu. Przyjdzie do nas i będzie fochy strzelał. On sam musi chcieć u nas grać.
08.01.2012 o 11:17 przez piotrekninter
piotrekninter
dziwne<br />
nie chca pieniedzy, co im przeszkadza wzmocnic PSG<br />
Jovetic jestem za<br />
Carlo chce Torresa bo trenowal go w Chelsea, przeciez on tam nic nie gral, bzdura<br />
Pato to tak
08.01.2012 o 11:12 przez samum
samum
Lepiej Jovetica z Fiory kupic<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.01.2012 o 11:10 przez yoda79
yoda79
Mancini zyskał u mnie szacunek tą decyzją, nie pieprzyl się w żadne ą ę tylko Tevezowi drzwi wyjściowe pokazał. I miał rację- zblazowany gwiazdor, nie chcę go w Interze.
08.01.2012 o 10:50 przez Rafal_3000
Rafal_3000
typowa gra mediów, która w 100% skończy się transferem Carlosa T. do Milanu...
08.01.2012 o 10:43 przez RedBull
RedBull
Niech idzie do tego milanu<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.01.2012 o 10:35 przez Deki
Deki
Ja mam tylko nadzieje, że jak nie na Teveza to pieniądze wydamy na innego dobrego zawodnika.
08.01.2012 o 10:31 przez Drago194
Drago194
Cóż, problem polega na tym że City chce go sprzedać do Interu, z kolei Tevez chce do Milanu. Kto pierwszy odpuści ten przegra. Jeżeli Sulaiman Al-Fahim będzie chciał to zniszczy Teveza. City będzie chciało pokazać, że z ich kasą się nie zadziera i jeżeli odwalasz takie numery jak w meczu z Bayernem to niestety ale musisz się liczyć z konsekwencjami. Bardzo jestem ciekaw, jak zakończy się ta wojna której chyba jeszcze nigdy w piłce nożnej wcześniej nie było.
08.01.2012 o 10:18 przez microsoft666
microsoft666
&quot;Rossoneri już dawno doszli do porozumienia z Apache i czekają na odpowiedź z Manchesteru City,jednak Inter wykorzystuje sytuację aby tylko spróbować podnieść cenę. A cała otoczka jest po to tylko by przyciągnąć uwagę mediów na całym świecie. &quot;Paolo di Canio trener Swindon Town <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:29

nawet nie wiem co ci napisać... tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna

Claudio 22.06.2026 22:23

Jak już piszesz rozprawkę to niech zawiera wszystkie jego "sukcesy" dnia dzisiejszego.

Claudio 22.06.2026 22:22

Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się