Plotki transferowe

PSG wypada z walki o Teveza (19)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 14 lat temu
256
19

Pieniądze nie skusiły władz Manchesteru City do sprzedaży swojego napastnika Carlosa Teveza.

Klub z Paryża mógł sobie pozwolić na wydanie wielkiej kwoty, ale otrzymał odmowę od władz City, które jasno stwierdziły, że absolutnie nie chce sprzedawać Argentyńczyka do klubu z Francji. W tym celu Carlo Ancelotti skupi się na innym piłkarzu, a ma to być Fernando Torres, którego miał już okazję trenować, kiedy pracował w Chelsea Londyn.

Zatem Interowi odpada rywal z walki o Apacha i wydaje się jasne, że walka stoczy się pomiędzy dwoma klubami z Mediolanu: Ac Milanem i Interem Mediolan. Czy zakończy się przed pojedynkiem derbowym ? Obie strony będą zapewne chciały zrobić wszystko aby tak się stało.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (60)

27.06
08:20
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2012 o 15:36 przez el_loco
el_loco
prawdę mówiąc to i tak mamy sporą liczbę napastników. Jeśli pozyskany Teveza to napewno ktoś będzie musiał odejść.
08.01.2012 o 13:20 przez dodo_IM
dodo_IM
No na stronie Milanu jest wywiad z Gallianim w którym łysy mówi że z Tevezem mają już ustaloną umowę. Pewnie do nich trafi.
08.01.2012 o 13:14 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ja go tu nie chcę.<br />
Osobiście nie zdziwiłbym się, jakby w ogóle nie przeszedł do jednego z powyżej wymienionych klubów.
08.01.2012 o 13:12 przez Francisco
Francisco
Jovetic tańszy a lepszy na przyszłość napastnik. Z Fiory od razu by się wyrwał
08.01.2012 o 12:58 przez Kusy
Kusy
to się nigdy nie skończy
08.01.2012 o 12:43 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Będę konsekwentny. Nie dla Teveza w Interze.
08.01.2012 o 12:13 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
I tak pujdzie do Milanu nie ma co się łudzić<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
08.01.2012 o 12:09 przez Drago194
Drago194
Dla Carlosa chcieć grać to dokładnie to samo co dostać więcej pieniędzy.
08.01.2012 o 12:08 przez TillInfinity
TillInfinity
Ehh ile to jeszcze będzie trwać? Niech ten Tevez idzie już gdziekolwiek, ale niech się skończy się to plotkowanie. Tevez tu Tevez tam, a na świecie jest więcej niż jeden piłkarz. Pod Guarina już juve robi podchody, zzaraz nam go sprzątną sprzed nosa. Wzmocnień z Am Poł też nie widać. A codziennie tylko Tevez i Tevez. I nikt dogadać się nie może. Już rzygam tą historią.
08.01.2012 o 12:03 przez oliwerek177
oliwerek177
przydałby się nam ;)
08.01.2012 o 11:40 przez Rebelde
Rebelde
Jak MC ma zamiar zmusić Teveza wbrew jego woli żeby grał w Interze, to nie ma to w ogóle sensu. Przyjdzie do nas i będzie fochy strzelał. On sam musi chcieć u nas grać.
08.01.2012 o 11:17 przez piotrekninter
piotrekninter
dziwne<br />
nie chca pieniedzy, co im przeszkadza wzmocnic PSG<br />
Jovetic jestem za<br />
Carlo chce Torresa bo trenowal go w Chelsea, przeciez on tam nic nie gral, bzdura<br />
Pato to tak
08.01.2012 o 11:12 przez samum
samum
Lepiej Jovetica z Fiory kupic<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.01.2012 o 11:10 przez yoda79
yoda79
Mancini zyskał u mnie szacunek tą decyzją, nie pieprzyl się w żadne ą ę tylko Tevezowi drzwi wyjściowe pokazał. I miał rację- zblazowany gwiazdor, nie chcę go w Interze.
08.01.2012 o 10:50 przez Rafal_3000
Rafal_3000
typowa gra mediów, która w 100% skończy się transferem Carlosa T. do Milanu...
08.01.2012 o 10:43 przez RedBull
RedBull
Niech idzie do tego milanu<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.01.2012 o 10:35 przez Deki
Deki
Ja mam tylko nadzieje, że jak nie na Teveza to pieniądze wydamy na innego dobrego zawodnika.
08.01.2012 o 10:31 przez Drago194
Drago194
Cóż, problem polega na tym że City chce go sprzedać do Interu, z kolei Tevez chce do Milanu. Kto pierwszy odpuści ten przegra. Jeżeli Sulaiman Al-Fahim będzie chciał to zniszczy Teveza. City będzie chciało pokazać, że z ich kasą się nie zadziera i jeżeli odwalasz takie numery jak w meczu z Bayernem to niestety ale musisz się liczyć z konsekwencjami. Bardzo jestem ciekaw, jak zakończy się ta wojna której chyba jeszcze nigdy w piłce nożnej wcześniej nie było.
08.01.2012 o 10:18 przez microsoft666
microsoft666
&quot;Rossoneri już dawno doszli do porozumienia z Apache i czekają na odpowiedź z Manchesteru City,jednak Inter wykorzystuje sytuację aby tylko spróbować podnieść cenę. A cała otoczka jest po to tylko by przyciągnąć uwagę mediów na całym świecie. &quot;Paolo di Canio trener Swindon Town <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />

Shoutbox

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się