Plotki transferowe

Ranocchia do Interu, Maicon i Balotelli do City? (24)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
314
24

Inter Mediolan przygotowuje plany na letnie okienko transferowe.

 

Głównym celem na lato ma być odmłodzenie linii obrony, która jest najstarszą formacją w Interze, dlatego jednym z najbardziej pożądanych zawodników przez Nerazzurri jest Andrea Ranocchia, kończący dziś 22 lata. Wkrótce ma dojść do spotkania włodarzy Interu oraz Genoi, na którym zostanie omówiona kwestia przeprowadzki młodego Włocha do Mediolanu.

 

Il Corriere dello Sport twierdzi, że po zakończeniu obecnego sezonu zawodnik zostanie kupiony przez Inter, a następnie ma zostać wypożyczony na jeden sezon do Genoi, aby w 2011 roku z większym doświadczeniem powrócić do mistrza Włoch. Ranocchia, obecnie leczący kontuzję kolana, w czerwcu powróci do Genoi z wypożyczenia w Bari, a Inter zamierza wykorzystać nadarzajacą się okazję i sięgnąć po niezwykle obiecującego obrońcę.

 

Tymczasem raporty z Anglii donoszą, jakoby Manchester City przygotowywał wysoką ofertę za dwóch piłkarzy Interu. Owymi zawodnikami są Maicon oraz Mario Balotelli, a kwota, jaką The Citizens mieliby za tę dwójkę przelać na konto Interu, oscylowałaby w granicach 45 milionów euro.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2010 o 11:43 przez Piotrek0510
Piotrek0510
teraz każdy chce żeby Balotelli odszedł a jak za kilka lat będzie mega piłkarzem to będziecie pisać &quot;jak można było sprzedać takiego zawodnika&quot;. Zastanowcie się, on jest jeszcze młody i jeszcze dorośnie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .
17.02.2010 o 08:51 przez piotrekninter
piotrekninter
montenegro tez myslalem o podolskim-kreatywny, dobre uderzenie, kiedys mowilo sie o schwaistaingerze(nie wiem jak sie pisze) ktory tez niezle szarpie i kopyto ma, co do jesusa navas aon jest za slaby fizycznie na lige wloska, poza tym stwierdzono u niego jakis syndrom ze boi sie opuszczac rodzinne strony<br />
gdyby odszedl mario i maicon to najchetniej widzialbym<br />
kolarova, benzeme i gofra ewentualnie vdv lub hamsika
16.02.2010 o 23:27 przez SlimShady
SlimShady
Andrea Ranocchia jak najbardziej na tak, to jeden z najlepiej zapowiadających sie stoperów, poza tym to Włoch <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! na takiego stopera długo u nas czekom, Ranocchia to obok Santacrose i Criscito najzdolniejszy obrońca młodego pokolenia, mam nadzieje, zę Inter go kupi i fajnie pokieruje jego karierą i będziemy mieć następce Matrixa.
16.02.2010 o 22:20 przez montenegro
montenegro
Andrea Ranocchia-jakos go nie widze u nas.Maicon i Mario mozna sprzedac,zwlaszcza Mario,bo tylko w Anglii nauczy sie pokory i stanie sie super pilkarzem.Co do wzmocnien,to bym widzial takich pilkarzy:Kolarov lub Taiwo,Jesus Navas lub Aaron Lennon,Migule Veloso,i nie wiem dlaczego,ale widze tez Lukasa Podolskiego.<br />
Wkomponowanie tych pilkarzy do obecnego skladu mogloby zaowocowac walczeniem o wyzsze cele niz tylko mistz wloch,ale to tylko moje skromne zdanie,ale z checia bym chcial miec Navasa lub Lennona-to priorytet
16.02.2010 o 19:44 przez pablo77
pablo77
45 to za samego Mario moga dac <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> a za dwojke razem mysle ze 75mln jak na mozliwosci tego klubu to wystarczajaca oferta <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
16.02.2010 o 19:41 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ranocchia jak najbardziej jestem na tak,a co do Maicon i Balotelliego ze do City to juz nie!
16.02.2010 o 18:52 przez Vasyl
Vasyl
45 mln troche malo. od 55 powinny sie zaczac negocjacje bo jak by nie bylo maicon wart jest spokojnie 30 - 35 mln. mario jak dla mnie nie jest wart 20 mln ale od szejkow trzeba wyciagnac jak najwiecej kasy i potem dobrze ja wydac na 3-4 graczy do kazdej z formacji
16.02.2010 o 18:46 przez Rebelde
Rebelde
A do tej kasy trochę dorzucić i kupić Kolarova , Hamsika i Benzeme (jak ta plotka o 'zniżce' dla nas jest prawdziwa). I ładnie na tym wyjdziemy<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
16.02.2010 o 18:31 przez Rebelde
Rebelde
60 mln i mogą iść.
16.02.2010 o 18:30 przez pawlittoo
pawlittoo
Balo mui zostac , rok moze dwa i bedzie swietnym napastnikiem.
16.02.2010 o 17:56 przez Kubusa10
Kubusa10
Ja bym tam sprzedał tylko Mario.Mimo ze Maicon gra ostatnio słabo to jeden z najlepszych obroncow swiata <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
16.02.2010 o 17:34 przez mati1908
mati1908
za Mario i Maicona to przynajmniej po 40 na łba,tym bardziej ze Mario jest bardzo młody i jeden z najwiekszych talentow w europie,a Maicon (do niedawna<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> ) uwazany za najlepszego prawego obronce <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
16.02.2010 o 17:20 przez KaraJunior
KaraJunior
To prawda drażni mnie Balotelli i wkurza mnie brak formy i te niecelne wrzutki Maicona ale chyba byłoby mi szkoda sprzedawać ich. No ale jak to powiedział jeden z poprzedników wierzę że Inter dokona dobrych zmian i decyzje pozostawiam mądrzejszym <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
16.02.2010 o 17:09 przez tytusek25
tytusek25
Kolarov za Maicona ok ,dodatkowo do pomocy Hamsik czy Gofer tez jak najbardziej sie zgodze ale Balotellego tez trzeba konkretnie zastąpić.Dosc ze zostaniemy z 3 napastnikami (bez zartow z Arnautovicem prosze) to jeszcze Mario pomijajac jego zachowanie ,które jest dla mnie malo istotne daje nam w tym sezonie duzo waznych punktow i bramek.Paradoksalnie im slabiej gra tym jego wklad w koncowy wynik jest bardziej kluczowy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Jego lekką reką napewno bym sie nie pozbywał a juz na pewno nie majac zaklepanego porównywalnie jakosciowego zmiennika.Zresztą pewnie to i tak spekulacje<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.02.2010 o 16:54 przez BoDzIo
BoDzIo
Maicon Balotelli w ich miejsce Hamsik, Kolarov i dla mnie ok. Z ManCity spokojnie można 50-60 za nich zebrać.
16.02.2010 o 16:45 przez Mate1908
Mate1908
Maicona i Balotelliego sprzedać jak najszybciej. Nie wierzyłem że kiedykolwiek będę chciał odejścia Brazylijczyka ale szczerze powiedziawszy nie mam już ochoty oglądać jego gry. On się męczy grą dla Interu, więc najlepiej będzie jeśli odejdzie. Wtedy Santon lub Zanetti na prawą obronę i po kłopocie. Co do Mario... talent chłopak ma, ale co z tego skoro swoim zachowaniem 'niszczy' wszystkich. Sodówka mu uderzyła, a szkoda bo gdyby umiał nad sobą panować to bez wątpienia mógłby stać się jednym z najlepszych napastników świata.
16.02.2010 o 16:40 przez pluto11
pluto11
Po ostatnich poczynaniach naszych dzialaczy na rynku transferowym jestem troche spokojniejszy o to ze zrobia tobre transfery widac ze zaczeli myslec logicznie a nie tyko ze drogi pilkarz musi byc dory. Po kupnie Milito, Pandeva, Sneijdera sadze ze trz tez zgarna taich zawodnikow ktory odrazu wskocza do podstawowej 11 i beda dobrze grac.<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.02.2010 o 16:24 przez Seba
Seba
Za pieniądze ze sprzedaży Mario i Maicona można nieźle wzmocnić zespół. Kupić Kolarova, na prawą przesunąć Santona. Do pomocy postarać się o kogoś z dwójki Hamsik, Gourcuff i mamy świetną ekipę. O ile Balotelliego może nie będą chcieli oddać tak nad sprzedażą Maicona powinni porządnie się zastanowić. Tym bardziej jeśli mowa o 25-30 mln.
16.02.2010 o 16:21 przez pluto11
pluto11
jezeli jiz by mieli dodejsc to za min 50 mln. Za tą kase sprowadzic Hamsika i Koralowa, jeszce dolozyc do tego co zostanie i kogos dokupic i bedzie git
16.02.2010 o 16:16 przez djqbaa
djqbaa
Byłoby świetnie, gdyby Ranocchia do nas przyszedł. Wszyscy stoperzy mają już na karku 30 lat, albo więcej więc trzeba szukać nowych zawodników. Ranocchia byłby idealny.<br />
<br />
A za Maicona i Mario niech MC da 50 mln euro i według mnie mogą iść. Chciałbym jeszcze przypomnieć, że Maicon kończy w tym roku 29 lat i 25/30 mln za tego gracza to całkiem dobry interes. Jest Zanetti, który kilka razy godnie zastąpił Brazylijczyka, poza tym są Santon oraz Donati. A Mario - umiejętności wielkie, talent ogromny, ale zachowanie niczym dziecko z przedszkola... Jeśli nadal ma się tak zachowywać, stroić fochy, mieć do wszystkich pretensje to niech odchodzi.
16.02.2010 o 16:16 przez piotrekninter
piotrekninter
35-40 city niech da za maicona<br />
a mario to niech idzie do arsenalu bo tam sa ciekawi zawodnicy moze jakas wymiana cesc plus im doplacimy chociaz to nierealne<br />
albo diaby i oni nam doplaca<br />
fajny pomysl Andrea Ranocchia ze go wypozycza a potem do nas wroci bo teraz to jednak mamy obrone silna i pewnie by lawe grzal<br />
i jeszcze kolarova i git
16.02.2010 o 16:09 przez 1+8
1+8
Za takich piłkarzy 60-70 to i tak mało szczególnie jeśli mają iść do City a Moratti dwójki z nich i tak nie sprzeda. Jeśli już to samego Maicona za przynajmniej 35 milionów i kase która dostaniemy na Hamsika bądź Gofra i tyle, bo jak sprzedamy tą dwójkę to będziemy tego żałować
16.02.2010 o 16:09 przez dichu
dichu
wczoraj było że Maicon jest sam warty 5 więc coś słaba ta ich propozycja<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.02.2010 o 16:03 przez bloow
bloow
za Maicona i Balotelliego 60-70 mln i mogą odejsc.<br />
chociaz wolałbym, zeby Mario dorósł Maicon wrócił do formy i zeby zostali.

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:59

Dobrze, że Alvarez wszedł za Lautaro i pokazał, że naprawdę jest wart tych 150mln

ragnar 22.06.2026 20:59

Jeszcze wcisnął, zaraz się tam pos raja

Adriano_forever 22.06.2026 20:59

alvarez 150 mln hehehehe

rchemik 22.06.2026 20:58

tam zawsze był team farselona, z resztą to samo robią w LM jak miało TVP i jak przy piłce jest jamal

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

kuźwa

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

alvarez hehehehehhehe

ragnar 22.06.2026 20:57

I poziom komentarza ,,tylko Messi potrafi zrobić coś spektakularnego,, mielcarski...no tak bo reszta to poziom okręgówki

pluto11 22.06.2026 20:57

Oni nie mają nikogo nowego tam graj De Pauly Paradesy czy inne Otamendie z kimś bardziej poważnym dostaną baty

rchemik 22.06.2026 20:54

Chyba że sędzia będzie pomagać, jak w pierwszym czy nawet w tym meczu XD

rchemik 22.06.2026 20:53

Argentyna gra to samo co 4 lata temu z tym że Messi jest 4 lata starszy i zszedł już półkę niżej. Trafią na bardziej wybieganego rywala i polegną. Otamendi, de paul to już nie jest poziom na realną walkę o jakieś półfinały.

Claudio 22.06.2026 20:42

Ale poziom meczu jest fatalny. Oczy krwawią

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się