Plotki transferowe

Również Napoli chciałoby Matę (11)

Źródło: football-italia.net
ponad 12 lat temu
223
11

Napoli, Inter, Roma i Juventus - taka czwórka będzie polować z Półwyspu Apenińskiego na Juana Matę. Pomocnik był kluczowym graczem podczas zwycięskiej kampanii w poprzednim sezonie, jednak teraz częściej siada na ławce i jest wyraźnie niezadowolony ze współpracy z Mourinho.

 

- Chcę go zatrzymać. Nie chcę, żeby odchodził. Takie jest moje zdanie, moja wola, ale moje drzwi są otwarte. Drzwi klubu także są otwarte, więc jeśli zawodnik chce z nami porozmawiać, czekamy tam na niego - mówił Mourinho dla Sky Sports.

 

Napoli ma silny argument w postaci trenera - Rafa Benitez jest rodakiem Juana Maty i jego byłym szkoleniowcem. Jeżeli jednak Mata okaże się zbyt ciężkim do zrealizowania transferem, czekają rywale z Francji i Anglii. PSG jest gotowe zaoferować 30 milionów funtów za usługi Hiszpana, natomiast w swoich szeregach Matę chętnie widzieliby działacze Manchesteru United, Arsenalu, Liverpoolu i Tottenhamu. Jak źle by to nie zabrzmiało - wszystko w rękach Branki.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (150)

26.06
08:05

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.01.2014 o 10:31 przez el_loco
el_loco
z tego co czytam szansę na niego będą naprawdę małe. Było to do przewidzenia, takiego grajka chce niemal każdy.
03.01.2014 o 09:46 przez misiu1299
misiu1299
Napoli go juz raczej nie weźmie bo zostało im 18 mln w juventusie se nie pogra dawaj do nas ! Chociaż jesteśmy na najgorszej pozycji
03.01.2014 o 02:54 przez Claudio
Claudio
Przed Stramą jakoś trenerom też nie wychodziło, więc na siłe czepianie się akurat tego trenera jest zabawne(był mlody, niedoswiadczony i wrzucony w fatalnym momencie na tak głęboką wodę), podobnie jak pojazd po Mazzarim. Z tej kadry naprawdę wyciska więcej niż się wydawało...Od ponad roku pisze, że niema co winić trenerów, a naprawdę gównianą jak na ten klub kadrę. Jak dlugo nie bedzie powaznych i przemyslanych transferow to będziemy siedziec w gównie.
03.01.2014 o 01:56 przez Drago194
Drago194
Może to, że nie potrafił postawić na swoim, ale nawet pomijając sprawę Wesa to zobacz sobie jaką ten człowiek dostał kadrę na początku swojej kariery w Interze. Taki potencjał ofensywny jaki miał w tamtym czasie Inter to nie miał nikt na całym półwyspie apenińskim. W ataku Milito w wielkiej formie po poprzedniej kapitalnej drugiej połówce poprzedniego sezonu, nowy i świeży Palacio, świetny technicznie Cassano, doświadczony Sneijder, młody i utalentowany Coutinho i Alvarez który co prawda niemrawo, ale powoli się rozkręcał. Tak więc owszem, mam mu wiele do zarzucenia, chociażby mecze z takimi potęgami jak Siena przegrane na GM. O Rocchim, Schelotto i Kuzmie już napisałem, a tematu taktyki nie będę nawet poruszał bo to temat rzeka.
02.01.2014 o 23:45 przez Claudio
Claudio
Co ty czlowieku chcesz od Stramaccioniego, jak on mial gowno do gadania przy transferze Wesa. Klub szukal oszczednosci, a że tam gdzie nie trzeba to druga sprawa.
A Mata do Napoli nie trafi. Cos czuje ze wyladuje w PSG.
02.01.2014 o 23:41 przez Drago194
Drago194
Napiszę może krótko, nie ma nawet 1% szans, że Mata przejdzie do Interu, ani ogólnie na półwysep Apeniński. Thohir podkreślił wyraźnie, zarobki maksymalnie do 3 mln euro rocznie i ani centa więcej, a Mata z pewnością nie zgodzi się na aż tak znaczną obniżkę zarobków. Skoro Inter tak bardzo potrzebuje rozgrywającego to po cholerę był sprzedawany Sneijder, a no tak, wtedy był projekt Stracweloniego "młodego Interu" z 36 letnią porażką transferową na szpicy, ultra drewnem Sierotto na skrzydle i jakąś łajzą, która rozegrała może 2 akcje w tym sezonie i już wielkie deklaracje o chęci pozostania(tak, mówię o Kuzmanovicu), a prawda jest taka, że cała ta nędza która przyszła w miejsce Sneijdera nie zapełniła nawet w 10% dziury jaką Holender po sobie pozostawił.
02.01.2014 o 22:49 przez misio123
misio123
Jeżeli Chelsea chce Głarina to powinni się zgodzić na wymianę Głaro - Mata + 15mln
02.01.2014 o 22:49 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Kubuś - taka czwórka z Półwyspu Apenińskiego zapoluje na Matę, o to mi chodziło. ;)
02.01.2014 o 22:39 przez misiu1299
misiu1299
Lepiej tego Mitrologu do napadu(można go kupić posezonie jak odejdzie Milito), a w środku Mata może pograć z Kovą i Alvim do tego na obronę ktoś porządny jak np. Monreal, albo Vermaalen z Arsenalu. No i na skrzydło Coentrao, albo Cerci i wtedy to by było marzenie :hold: Skład: Handanović - Campa - deletes player- Juan - Nagatomo - Kova - Mata - Ricky - Coentrao - Milito - Palacio :P
02.01.2014 o 22:35 przez Kubus
Kubus
Juan Mata nie jest z półwyspu apenińskiego :D
02.01.2014 o 22:30 przez danioxx17
danioxx17
Ja tam liczył bym na takie moje w miarę wymarzone okienko nie przesadzając za mocno z nazwiskami ale trochę tak.
Sprzedać:Rano,Mudingeja,Kuzmę,Marigę,Pereirę,Guaro i Pedofila(wypożyczenie)
Kupić:Zouma,Ansaldi,Naiggolan,Mata,Ibarbo wiem pewnei lepiej by się przydała jakaś typowa 9 snajper ale sądze że przy Macie Palacio strzelał by jeszcze więcej bramek.
Pierwsza jedenastka:Handa-Campa-Zouma-Juan-Nagatomo-Kova-Naiggolan-Alva-Ansaldi-Mata-Palacio ustawienie trochę krytykowane przez większość osób na tej stronie bo wiadomo na 2 napastników lepiej ale teraz przy tym ustawieniu jesteśmy najskuteczniejsi w Serie A a z takim składzie moglibyśmy spokojnie walczyć o top 3 i gonienie czołówki.
A i rezerwa:
Andreoli,Samuel,Rolando,Capitano,Kiełbaso,Taider,Jonathan,Wallec,Icardi,Ibarbo,Milito podałem wiekszość ważnych rezerwowych oczywiście nie wszystkich.Ale to jest zbyt piękne żeby było możliwe. :-D :inter:

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się