Plotki transferowe

Scarpini: "To będzie mądre mercato" (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
406
18

Słynny komentator Inter Chanel, Roberto Scarpini wypowiedział się na temat tegorocznego okienka transferowego:

 

-Nie wszystkie informacje czytane na ten temat w gazetach, należy traktować poważnie. Zarząd doskonale wie, jak zachowywać się na rynku transferowym przez najbliższe dwa miesiące, a kibice powinni mieć zaufanie do wyborów klubu, który od 5 lat wygrywa we Włoszech a ostatnio nawet w Europie. To mercato będzie przede wszystkim mądre, ale też sprawi, iż będziemy jeszcze silniejsi.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (81)

23.06
08:54
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.07.2010 o 11:30 przez adriano:)
adriano:)
Od paru lat nasze transfery są na najwyższym poziomie, więc o te marcato się nie martwię.
09.07.2010 o 11:38 przez Mate1908
Mate1908
Scarpini to fenomen jeśli chodzi o komentowanie meczy Interu. Zawsze gdy go słyszę w chwili, w której nasi strzelają gola to mam aż ciarki po plecach <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Oby jego jakże mądre słowa znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.
09.07.2010 o 10:22 przez mati1908
mati1908
moj komentator,Scarpini<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
09.07.2010 o 00:08 przez Ynter
Ynter
No ja po tej bramce Adriano to się prawie popłakałem ze szczęścia wtedy :d
08.07.2010 o 23:28 przez Proxxximus
Proxxximus
Scarpini jest &quot;prze kotem&quot; po prostu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Kilkakrotnie miałem okazję oglądać mecze z jego głosem, to aż miło było oglądać, Co prawda włoskiego nie znam ale emocję &quot;wgniatają&quot; <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.07.2010 o 23:12 przez Ajk
Ajk
Scarpini będzie miał rację i zespół się jeszcze wzmocni w tym mercato, ja w to mocno wierzę.
08.07.2010 o 23:07 przez piotrekninter
piotrekninter
Ynter ogladalem ten mecz,swietny byl,pamietam ze troche wczesniej stary kupil cyfre, i w ten weekend jak byly derby obejrzalem chyba z 5 meczow, Angielska Hiszpanska i wlasnie derby super meczor
08.07.2010 o 23:00 przez piotrekninter
piotrekninter
Scarpini kozak<br />
obys mial racje, powoli szrot odchodzi jeszcze kilku sprzedac, kupic z 2-3 grajkow i jedzIOM
08.07.2010 o 23:00 przez Ynter
Ynter
@szymon1337: To Ty mało jeszcze słyszałeś <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Ale witaj na pokładzie :p<br />
<br />
Mój ulubiony: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=svMX0KnLGbI">http://www.youtube.com/watch?v=svMX0KnLG&shy;bI</a>; <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
08.07.2010 o 22:38 przez Harvester
Harvester
Scarpini Master <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.07.2010 o 22:37 przez BoDzIo
BoDzIo
Komu jak komu ale najlepszemu komentatorowi świata trzeba ufać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ma najlepszy zawód! zazdroszczę mu fuchy!
08.07.2010 o 22:15 przez bloow
bloow
szymon1337 dla mnie najlepszy bhyl Csarpini nie pameitam w jakim meczu ale po golu Andyiego van der Meyde.
08.07.2010 o 22:14 przez bloow
bloow
juz to słysze <br />
e gol e gol egol grande gol di Phelipe e gol e gol COUTINHO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.07.2010 o 22:02 przez mediolanczyk23
mediolanczyk23
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.07.2010 o 21:50 przez szymon1337
szymon1337
witam wszystkich, jestem fanem interu od wielu lat, jednak dopiero teraz postanowilem sie gdziekolwiek zarejestrować <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<br />
... poniewaz chcialem z Wami podzielic sie linkiem, ale obiecuje ze bede aktywny, pozdro dla wszystkich szczesliwych z powodu sukcesów, jak ja <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
oto link, moim zdaniem najlepszy komentarz Scarpiniego jaki slyszalem<br />
<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IyTqf7KFp44">http://www.youtube.com/watch?v=IyTqf7KFp&shy;44</a>;
08.07.2010 o 21:33 przez Ynter
Ynter
Oni mu już wcześniej mówią kogo kupią żeby mógł sobie przygotować okrzyki dla nowych piłkarzy <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> Z tych ostatnich najbardziej podoba mi się ten dla Pandeva: <br />
<br />
&quot;GO GO GO GO GO... GORAN!&quot;<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
08.07.2010 o 21:30 przez Kubusa10
Kubusa10
Wierzymy,ostatnie było świetne a teraz szykuje się lepsze jak na razie pozbyliśmy się Quaresmy trzeba pozbyć się jeszcze Muntariego,i Balotelliego kupić Mascherano i zmiennika Mario i jedziemy <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.07.2010 o 21:29 przez Gofer
Gofer
Obyś miał racje Roberto !

Shoutbox

Cny 23.06.2026 22:46

tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2

Cny 23.06.2026 22:46

tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto

Cny 23.06.2026 22:45

obserwujemy co dalej

Cny 23.06.2026 22:45

szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:44

Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:44

minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie

Cny 23.06.2026 22:44

co tu dużo mówić rollercoaster te premercato

Cny 23.06.2026 22:44

47+5 pisali w ciągu dnia

Cny 23.06.2026 22:43

młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:43

chyba źle przetłumaczyło, to razem z bonusami

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:43

Nie wiem czy dobrze przetłumaczyło, ale dawaliśmy 52 mln + bonusy

Cny 23.06.2026 22:42

no ciekawie ciekawie

Cny 23.06.2026 22:42

a się porobiło

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:35

może wyjdzie nam to na dobre

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:35

to trzeba trzymać kciuki za Dioufa

inter30 23.06.2026 22:34

carvajal

Kredence 23.06.2026 22:34

Jakieś śmieci na bank

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:34

ciekawe jakie alternatywy mamy na prawe wahadło

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:33

Gattuso w Lazio, niesamowity jest

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:32

uważam, że ten pierwszy na potencjał

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625215

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się