Plotki transferowe

Sky - Inter porozumiał się z Hernanesem (25)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 12 lat temu
555
25

Zaskakującą wiadomość podał ekspert Sky, Gianluca Di Marzio. Twierdzi on, że Inter skontaktował się z piłkarzem Lazio, Hernanesem i uzgodnili warunki umowy.

 

Na transfer pomocnika mocno naciskał Walter Mazzarri, co poskutkowało działaniem Marco Branki. Brazylijczyk ma zarabiać 2,5 mln euro rocznie. Obecny kontrakt 28-latka wygasa w czerwcu 2015 roku. Sprowadzenie zawodnika nie będzie jednak możliwe, dopóki sprzedany nie zostanie jeden z dwójki graczy Nerazzurrich, Fredy Guarin lub Andrea Ranocchia.

 

Hernanes w tym sezonie rozegrał 15 meczów ligowych w barwach Lazio, zdobywając w nich 2 gole oraz dwukrotnie asystując. Biancocelesti chcą otrzymać za swojego zawodnika około 17 mln euro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2014 o 12:39 przez ambosito
ambosito
I wypad z Kovaciciem bo on nic nie gra. Zdobywa metry ale nic więcej
14.01.2014 o 21:40 przez Kebo
Kebo
Raczej sfera marzeń, chociaż i tak nie chciałbym go u nas
14.01.2014 o 21:32 przez el_loco
el_loco
Jeśli jest to prawdą to z chęcią go u nas zobaczę. Na nikogo lepszego nie mamy co liczyć, a sprzedaż jednego z w/w dwójki nie powinna być problemem.
14.01.2014 o 20:56 przez Chuchu
Chuchu
Nawet jeśli to wszystko prawda, to do transferu bardzo daleka droga, bo najpierw trzeba sprzedać kogoś za porządne pieniądze, a jak wiemy od dłuższego czasu Inter ma z tym spore problemy.
14.01.2014 o 19:28 przez Kruq
Kruq
boshe, a nie można mieć Guarina, Hernanesa, Kovacica, Alvareza, Cambiasso i Taidera razem ? jeden kosztem drugiego zawsze musi być? Wystarczy że się dwóch połamie, albo kartki złapią i później dupa blada. Taka Roma, zamiast sprzedawać, to do super środka jeszcze dokupiła Naingollana. De Rossi, Strotman, Bradley, Ljaic i LM mają pewną w tym roku.
14.01.2014 o 19:06 przez jarekddz
jarekddz
17mln? O 15 za dużo, Interu nie stać :dramat:
14.01.2014 o 18:17 przez Prezes
Prezes
nie bez powodu gra w reprezentacji Brazyli a to już jest bardzo dużo. To że ma słabe statystyki w tym sezonie to akurat wina całej drużyny Lazio. Ja jestem jak najbardziej za! Tylko szkoda że przyjdzie wtedy gdy sprzedamy Guarina lub Żabe. Mimo że Rano nie w formie, ciąglę wierzę że się ogarnie i będzie grał na poziomie. Forza INTER !
14.01.2014 o 18:10 przez Seba
Seba
W tym sezonie, to akurat na niczym nie bazuje...
14.01.2014 o 18:04 przez Dejwid
Dejwid
Hernanes coś jednak potrafi, nie bazuje na szczęściu i krepie jak Guarin.
14.01.2014 o 17:20 przez kovacic10
kovacic10
Po co nam on? Lepiej zostawić Guarina, sprzedac Ranocchie i w jego miejsce Zoume lub Schara. No moze jak sie uda, to kogos na lewą stronę.
14.01.2014 o 16:20 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To smiało by mozna bylo nazwac wzmocnieniem, a o to własnie chodzi. A co do ceny to faktycznie 17 baniek to przesada max 12 i jest ok.
14.01.2014 o 15:57 przez stomil
stomil
Chyba na łeb upadli 7 max 10 można dać ale nie 15 to że obecnie mamy beznadziejną kadrę to nie znaczy że mamy wydawać kupę kasy na typa co nieznacznie podniesie jej poziom takie pieniądze to mogą wołać za kogoś dużo lepszego ale nie za starego Brazylijczyka Śmiech na sali
14.01.2014 o 15:40 przez Snake86
Snake86
Szczerze mówiąc patrząc na staty jego i Guarina wolę, żeby Fredy został.
14.01.2014 o 15:35 przez Gajdzik
Gajdzik
W końcu jakieś ciekawe nazwisko w newsie :D
14.01.2014 o 14:14 przez Revan
Revan
17mln za jednego Hernanesa to nie ma, ale Branca 4x5mln za wynalazki z Genoi, Bologni i Palermo to w try miga znajdzie
14.01.2014 o 14:08 przez RBaggio18
RBaggio18
Bardzo dobry gracz ale nie wiem jakoś go nie widze u nas za bardzo :) poprostu jakoś nie pasuje (może przez narodowość )
14.01.2014 o 14:04 przez Dejwid
Dejwid
TO by była nie lada gratka, pogra jeszcze sporo na wysokim poziomie, zwykle pilkarze psychicznie sie wypalaja w tym wieku, a to dla niego by byl 1 teoretycznie większy klub, wiec motywacja będzie.
14.01.2014 o 14:01 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Za guarina chętnie :)
14.01.2014 o 13:43 przez Mikson
Mikson
Jeśli tak, to Guarin pewnie out... :/
14.01.2014 o 13:32 przez Vancore
Vancore
Di Marzio? Seems legit as fuck.
14.01.2014 o 13:01 przez BoRo
BoRo
Oby to Ranocchia odszedl, w tym sezonie na prawde gra piach i nalezy sie go pozbyc. Szrot tez powinien zostac sprzedany za dosc male pieniadze, byle by tylko zeszli z list plac.
14.01.2014 o 12:47 przez Garon
Garon
Dac max 10 mln. Dobry gracz szkoda ze w zeszlym sezonie nie probowali go aciagnac. Ofensywa u nas kuleje wiec napewno bylby sporym wzmocnieniem. Ciekawe kto odejdzie? Ja obstawiam ze zaba
14.01.2014 o 12:42 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Moze po sezonie dojdzie i tak kontrakt mu sie konczy a 17 to plota obecnie jest wart o wiele mniej mysle ze za 5 mln bysmy go wyciagneli juz teraz jesli Lazio chce cos zarobic. Forza Lazio&Inter
14.01.2014 o 12:36 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
17 baniek :D no to napweno już podpisuje kontrakt. Każdy chyba sobie zdaje sprawę, że on do nas nie trafi. Ten sezon już jest stracony.

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się