Plotki transferowe

Sky - Schelotto w Interze (58)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 13 lat temu
478
58

Inter Mediolan doszedł do porozumienia z Atalantą Bergamo w sprawie transferu Ezequiela Schelotto. Nerazzurri zabiegali o zawodnika przez całe zimowe okienko i wygląda na to, że transakcja dojdzie do skutku.

 

Jak podaje Sky, 23-latek przeniesie się na San Siro na zasadzie transferu definitywnego. Mediolańczycy zapłącą za niego 3,5 mln euro plus połowa karty Marko Livaji. Wszystko ma zostać ostatecznie dopięte jutro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (58)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.01.2013 o 19:26 przez Gajdzik
Gajdzik
Zostawić Livaje <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
30.01.2013 o 17:25 przez Granat105
Granat105
Będziecie jeszcze sobie pluć w brodę .. Zaskoczy wszystkich, oczywiście pozytywnie ! ! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.01.2013 o 13:32 przez interfann
interfann
wysępili zawodnika można powidzieć. ale mam nadzieje ze na prawej stronie obrony skonczą sie juz kłopoty.<br />
30.01.2013 o 12:28 przez Pawel1992
Pawel1992
połowa karty Livaji? a bęzie On grał u nas czy u Nich?
30.01.2013 o 12:16 przez sowik
sowik
bieda <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.01.2013 o 11:54 przez CNS87
CNS87
#46 Nie zapominaj o niedawno sprowadzonym &quot;młodziutkim&quot; ROCCHIM, który sam w sobie jest niesamowitą indywidualną siłą ofensywną tego zespołu <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
30.01.2013 o 11:46 przez CNS87
CNS87
W dzisiejszych czasach w Interze moze grac kazdy Ja czy Ty co za roznica MM i Branca biora kazdego niewazne od wieku. Jak tylko potrafisz chodzic masz dwie nogi, dwie rece, pare oczu i przekopniesz futbolowke przez polowke to sie nadajesz..ktos by zapytal a umiejetnosci ? ...przyjda same! od tego mamy trenerow i sprawa jest zamknieta. Rocchi wyrasta nam na wielka gwiazde ponoc MM chce go wypozyczyc zeby sie ogral <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.01.2013 o 11:18 przez Can7ona
Can7ona
Doobra skończmy tą euforię. KTO TO JEST SCHELOTTO? Ok, nie oglądam Atalanty, nie wiem co daje drużynie ale ten facet, ale w aktualnym sezonie grajek rozegrał 19 spotkań i ma UWAGA 1 ASYSTĘ!. No bez żartów on ma nam pomóc? Serio? Fajnie, że przyszedł, tylko po co? Żeby liczba używanych koszulek sie zgadzała? Paranoja.<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
30.01.2013 o 11:13 przez dawid808
dawid808
Nareszcie dobre wieści. Nie narzekajcie tak bo Schelotto to naprawdę dobry gracz, szybki i dobrze wrzuca. Skrzydła Nagatomo + Schelotto będą wyglądać bardzo dobrze, przynajmniej szybkościowo. Następca Maicona, który poszedł do City i zagrał w dwóch meczach.
30.01.2013 o 11:05 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Z tego co wiem to ten Schelotto jest prawym pomocnikiem a nie tak jak większość pisze defensywnym. Ale co najlepsze uwaga ten prawy pomocnik w tym sezonie strzelił uwaga ... 0 słownie:ZERO bramek i miał asyst ... znowu uwaga 1 słownie:jedną asyste<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> Szalejemy Panowie<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.01.2013 o 10:58 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Ale wy jesteście zdownieni <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Schelotto to prawy pomocnik którego nam na gwałt potrzeba <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.01.2013 o 10:35 przez Matteo
Matteo
Dawno temu mielismy inne problemy. Moratti uwielbiał sprowadzac napastników , mogę się mylic ale jakies 10 lat wstecz mielismy 5-6 napastników( Vieri, Ronaldo, Kallon, Recoba, Crespo) i wszyscy marudzili ze trzeba defensywnych. To były trochę inne czasy bo serie A była najlepszą ligą ale miło się wspomina<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.01.2013 o 10:29 przez michals
michals
2 ofensywnych graczy sprzedanych a przychodzi obrońca, tego nam było trzeba <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
30.01.2013 o 10:25 przez RedBull
RedBull
Po co nam ten średniak Scholetto jak my gramy 3 środkowych obrońców?<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.01.2013 o 10:23 przez KochamInternazionale
KochamInternazionale
kolejny defensywny.... szkoda ze <span style="color: red">I</span>nter w ogole nie patrzy w strone hiszpanii , dwoch graczy ofensywnych z tamtad by zalatwilo sprawe
30.01.2013 o 10:21 przez Matteo
Matteo
Nie mam nic przeciwko ale... wszyscy sie zbroją w Ataku, kazdy chce miec na wiosne jakiegos asa w rekawie w postaci dobrego napastnika a my oczywiscie za główny cel obieramy obrońcę<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.01.2013 o 10:16 przez kontousuniete
kontousuniete
Myślę, że warto mu dać szansę, tyle tylko, że na bokach obrony postawiliśmy na ilość nie na jakość :/ Moim zdaniem trzeba sprzedać Jonathana i odzyskać pieniądze za Pereire, który się nie sprawdza póki co. Nie mówiąc o paru innych zawodnikach. <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2013 o 10:12 przez ANIOL
ANIOL
hehe statystyki mi mowia ze wzielismy NIKOGO. 1 asysta..... smiech na sali. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.01.2013 o 10:12 przez Orzeu
Orzeu
nie wiem co Wy chcecie od tego transferu ?<br />
<br />
ograny w Serie A - naszymi obrońcami zawsze kręcił aż miło w meczach z Atalantą, lepszy niż Dżonatan, do tego młody i nie aż tak drogi.
30.01.2013 o 10:07 przez jamyz88
jamyz88
kogos kupili to sie liczy hahaha. Schelotto powinien byc uzupelnieniem. MM nie kupil zadnego pilkarza z gornej polki, pozbywajac sie zarazem takiego zawodnika za psigrosz.<img src="/files/emoticons/51" alt="&lt;kciuk&gt;" />
30.01.2013 o 09:51 przez Mati0INTER
Mati0INTER
lepszy taki transfer niż Valdes on chociaż młody jest <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2013 o 09:48 przez zanetti22
zanetti22
Zaszaleli! Liga Mistrzów nasza!
30.01.2013 o 09:33 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Brać go , dobrze Branca <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.01.2013 o 09:20 przez Mavek
Mavek
jak to co z nim? przecież w ogóle nie było takiego tematu
30.01.2013 o 08:54 przez CNS87
CNS87
A co z BELHANDEM <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? to nie lepiej bylo im kupic Marokanczyka ktory jest wschodzaca gwiazda europejskiej pilki <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Nie czaje tego zarzadu
30.01.2013 o 08:49 przez etomaster
etomaster
Kokoko Moraś cioto poco nam średniak Shelotto wszyscy razem się uchlejmy od interu wiejmy! hej!<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
30.01.2013 o 08:15 przez etomaster
etomaster
lepszy on niż nic ale nawet kaj ściągniemy jeszcze Bigilie i Kozmanovica to i tak twierdze że Branca i Moratti to kretyni,debile,pajace i kupy gówna<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
30.01.2013 o 08:12 przez litvinlavidaloca
litvinlavidaloca
najgorzej...
30.01.2013 o 07:36 przez pluto11
pluto11
a ja bym chcial zebysmy teraz dostawali z kazdym baty kibice bysie odwrocili zwyzywali MM to moze by sie ogarnaal albo sprzedal klub no i oczywiscie wymienil nauczyciea wychowania fizycznego na trenera<br />
30.01.2013 o 06:47 przez yoda79
yoda79
Rezerwowy Atalanty zbawcą<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <br />

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625627

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się