Plotki transferowe

Sprawa Mascherano: Inter wraca do gry! (36)

Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
761
36

Jak informuje The Sun Inter Mediolan złożył oficjalną ofertę w sprawie zakupu Javiera Mascherano.

 

Wydawało się, że w walce o kapitana reprezentacji Argentyny pozostała jedynie Barcelona, jednak Marco Branca oświadczył, że propozycja transferu została już wysłana.

 

Wysłaliśmy we wtorek wieczorem faks do siedziby Liverpoolu, teraz czekamy na odpowiedź. Nie chcemy na razie nic oświadczać, ponieważ chcemy mieć pewność, że oferta ta zadowoli działaczy The Reds. Wszyscy wiemy, że Mascherano chce opuścić Anglię. Javier ma doskonałe relację z naszym trenerem Rafaelem Benitezem. Nasza oferta jest dobra, bliska kwoty, jakiej oczekuje Liverpool. Mamy bardzo silny klub w Europie i chcemy go wzmocnić jednym lub dwoma zawodnikami.

 

Zgodnie z informacjami z Anglii oferta Interu jest dużo wyższa od propozycji Barcelony (12 mln funtów). Mascherano oświadczył już, że nie zagra więcej w barwach Liverpoolu. Roy Hogson chce jak najszybciej roztrzygnąć całą sprawę.

 

Z ostatniej chwili...

 

Jak informują media, oferta Interu Mediolan opiewa na 20 mln funtów.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2010 o 16:01 przez Magiq
Magiq
Jeżeli rzeczywiście Inter wystosował taką ofertę to pytanie dlaczego tak póżno?Branca zmarnował kupe czasu.Nie tylko podjąć rozmowy z L'poolem należało wcześniej aby Mascherano przygotowywał się razem z resztą drużyny od początku zgrupowania ale również Branca dał ciała z pozbywaniem się niepotrzebnych graczy.Przypomne tylko że wciąż w kadrze mamy Rivasa,Manciniego czy SUazo...
26.08.2010 o 14:50 przez micom
micom
miło by było... ale jeśli to prawda, to czy nie można było wcześniej?
26.08.2010 o 14:22 przez adriano:)
adriano:)
Najpierw sprzedajmy Manciniego i resztę szrotu, a później kupujmy. Przyjdzie Masche i na dwie pozycję będzie pięciu lub więcej zawodników i połowa na trybunach będzie siedzieć.
26.08.2010 o 14:09 przez DonKryst
DonKryst
MM zawsze pompował dużo kasy w klub, ale mimo 'wielkich' wzmocnień nic nie wygrywaliśmy. Teraz widać po zdobyciu potrójnej korony Massimo zastopował - i dobrze, ja się całkowicie z tą polityką zgadzam. Jest stare porzekadło, że 'zwycięskiego składu się nie zmienia' <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Następne letnie okienko będzie pewnie znów okresem, gdy kupimy paru bardzo dobrych zawodników.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.08.2010 o 14:07 przez Hubi191
Hubi191
Liverpool się sypie... <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
Czekają tylko kto da więcej Barcelona czy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.08.2010 o 13:47 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Jak nie zobaczę to nie uwierzę...<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
26.08.2010 o 13:28 przez Ynter
Ynter
Już raz w tym roku pokonaliśmy Barcelonę... Dajmy im jeszcze jeden powód do włączenia zraszaczy ;)
26.08.2010 o 13:14 przez microsoft666
microsoft666
Podobno liliput juz przekonal samego Masche i ten wlasnie chce grac dla barw farsy<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
26.08.2010 o 13:09 przez dymek95
dymek95
Do Kiko10 transfermarkt to nie jest żaden argument jak oni wyceniają Błaszczykowskiego na 7,5 mln euro hahahaha, poza tym evra ma 29 lat to nie jest świeży grajek<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.08.2010 o 13:04 przez bloow
bloow
Powinni sie zgodzic na 20 funciakow ale to The Sun wiec...
26.08.2010 o 13:02 przez Dominho
Dominho
Wkońcu, jeszcze otworzyć wyprzedaż i pozbyć się jakiś pomocników bo coś dużo ich na środku.. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.08.2010 o 12:52 przez Dzyl
Dzyl
Nasi wzięli się za transfery dopiero pod koniec Mercato. Muszą się spieszyć, jeżeli to prawda z tą ofertą opiewającą o 20mln funtów to Liverpool powinien się zgodzić.
26.08.2010 o 12:37 przez Tigertm
Tigertm
Mamy Chivu Santona a wy wyskakujecie z Evrą dobrze jest niech przyjdzie Mascherano bedzie gitarka
26.08.2010 o 12:37 przez Mate1908
Mate1908
No w końcu! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Teraz machina transferowa ruszy do przodu. Do zamknięcia mercato pozostało niewiele czasu więc trzeba się sprężać. Oby tylko nasza oferta zadowoliła władze Liverpoolu. Mam nadzieję, że już niebawem Mascherano stanie się piłkarzem Interu.
26.08.2010 o 12:30 przez piotrekninter
piotrekninter
kiko10 a czemu mialby niechciec przyjsc,w koncu Inter zwyciezca LM ,dobre zarobki i nasz<br />
racja,napewno nie 15 mln,mysle ze Manu by go saprzedalo jak juz za 25-30 mln,najlepszy obok Colea na tej pozycji,chyba najgorzej obsadzonej ze wszystkich,wieele klubow ma problem z LO ,deficyt jakis<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
26.08.2010 o 12:27 przez MarcinFCI
MarcinFCI
Idealnie pasowałby do ustawienia 4-2-3-1, a wraz z Cambiasso stworzyliby zaporę nie do przejścia. Gdyby tak udało się ściągnąć Mascherano i Kuyta, to średnie (a nawet bym powiedział słabe) do tego momentu mercato, mogłoby stać się bardzo udane.
26.08.2010 o 12:24 przez wodzo
wodzo
evra najlepszy obronca swiata ? kupic bastosa albo niech santon się rozwinie
26.08.2010 o 11:54 przez kiko10
kiko10
dymek95--&gt;myslisz ze Evra chcialby do was przejsc<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> hah jeszcze smieszne 15 mln euro to jest najlepszy LO swiata nawet na transfermarkt.de jest wyceniany na 27 mln euro a jak wiemy zawsze trzeba do tego cos doliczyc.
26.08.2010 o 11:37 przez kadrian89
kadrian89
Dopoki nie bedzie oficjalnych informacji nie zamierzam w ogole sie podniecac takimi artykulami. Po co sie nakrecac? Zeby potem rozczarowanie nadeszlo?;] Cierpliwie czekam do konca sierpnia <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.08.2010 o 11:19 przez SlimShady
SlimShady
Nie wierze temat Mascherano powrócił nasi przystąpili do konkretnych działań. 20 mln to spora oferta, na miejscu Liverpoolu bym sie zgodził, ale w takim wypadku trzeba sprzedać Munte.
26.08.2010 o 11:17 przez MatiInter
MatiInter
w nic mi sie nie chce juz wierzyc <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
26.08.2010 o 11:08 przez microsoft666
microsoft666
The Su<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
26.08.2010 o 10:59 przez dymek95
dymek95
Chwilę temu Liverpool odzrzucił ofertę Barcy wartą 16 mln funtów. W sumie czegoś nie rozumiem może ktoś mi to wyjaśni. Podczas kilku lat z rzędu Moratii pompował wielką kasę na transfery, a teraz kiedy zdobyli wsszystko za puchar LM dostali prawie 50 mln euro, to on nic. Zamiast kupić dwóch trzech klasowych graczy i nie których gorszych wyrzucić ze składu wtedy możemy na luzie grać na kilku frontach. Według mnie wystarczył by Evra na lewo, Mascherano na środek, a do ataku ktoś młodszy od Kuyta ale lepszy on niż nic. Może jakby MM i Branca się dogadał z The Reds za obu zapłacili by 35mln euro. A za 15 mln evre. <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
26.08.2010 o 10:39 przez TestoForza
TestoForza
Daj Moratti juz te 25mln i Mascherano z nami,jak Benitez go potrzebuje do sukcesow to po co zalowac kasy,pozatym jak w dzisiejszym futbolu 25mln to nie jest jakas wielka cena,a napewno juz dla druzyny,ktora broni Ligi Mistrzow
26.08.2010 o 10:36 przez Eminem
Eminem
W transfer wchodzi tylko kasa,nie ma żadnej gadki o Muntarze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
Mascherano jedną nogą jest już w Interze<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.08.2010 o 10:33 przez eldoka
eldoka
ładne jaja oby przeszedł<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
26.08.2010 o 10:25 przez Kamikaze
Kamikaze
telenovela mercato odcinek 111010101010 <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
26.08.2010 o 10:22 przez brykAs
brykAs
pewnie 20 mln funtów + muntari czyli tyle co chce liverpool
26.08.2010 o 10:14 przez Seba
Seba
Wspaniała wiadomość. Co do Muntara, to podejrzewam, że także musi się coś dziać w związku z jego transferem, bo inaczej przesiedzi cały sezon na trybunach, a to bez sensu przecież.
26.08.2010 o 10:08 przez Koecio
Koecio
Oby Do nas przyszedl ;)

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się