Plotki transferowe

Sprawa transferu Burdisso wciąż niejasna (25)

Źródło: goal.com
około 16 lat temu
440
25

Sprawa odejścia z Interu na stałe Nicolasa Burdisso wciąż nie jest wyjaśniona.

 

Argentyński obrońca przebywa obecnie na wypożyczeniu w Romie. Klub z Rzymu chciałby zatrzymać go na stałę, jednak nie jest to takie proste, ponieważ Inter oczekuje za niego przynajmniej 7 milionów euro. Na taki wydatek wicemistrz Włoch nie może sobie jednak pozwolić. Burdisso znajduje się również na celowniku Manchesteru City, który proponował niedawno Interowi 12 milionów euro. O transferze do The Citizens, Argentyńczyk nie chce jednak słyszeć i za wszelką cenę będzie chciał pozostać w Rzymie. Na temat sytuacji Burdisso wypowiedział się również sam trener Rzymian - Claudio Ranieri.


"Dla mnie Burdisso jest fundamentalny. Nie chcę myśleć o Romie bez niego. Jestem przekonany, że klub zrobi wszystko aby był on do mojej pełnej dyspozycji w kolejnym sezonie."

 

W tym tygodniu do Mediolanu pojechać ma agent 29-letniego Argentyńczyka - Fernando Hidalgo w celu omówienia z władzami Interu przyszłości jego klienta.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.06.2010 o 09:42 przez Mate1908
Mate1908
7 baniek i przynajmniej będziemy mieć jakąś rekompensatę za niewypalony transfer Manciniego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Tak poważnie to za Burdiego brać tylko gotówkę. Żadnych wymian, tylko kasa.
07.06.2010 o 20:36 przez SlimShady
SlimShady
7 mln nie chcą zapłacić nawet, to niech spadają, od innych sępią, jak chcą kogoś sprzedać, przykład Chivu do Interu, a jak kogoś chcą kupić to nagle kasy nie ma. Tak to jest klubem baba zarządza.<br />
7 mln, Burdi nawet przecież więcej jest wart, po tym sezonie z 12 pewnie będzie warty, a jego wartość może być wyższa do an Mundial pojechał.
07.06.2010 o 19:57 przez Dominik
Dominik
Man City już raczej nie kupią Burdisso, ponieważ niedawno podpisali kontrakt z innym środkowym obrońcą Jeromem Boatengiem z HSV<br />
<br />
Także w tej chwili pozostaje chyba tylko Roma.
07.06.2010 o 18:14 przez snuffy
snuffy
piotrek: <span style="color: red">I</span>nter dokłądnie jest pracodawcą wiec moze go dac do rezerw, w czym problem <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> skoro piłkarz ma focha i chce do Romy któa chce to wykorzystac i kupic za grosze ( o zgorozo chce nam dac innych gorszych piłkarzy z którymi bedziemy sie bójac ) mozna go ukarac, to nie jest pracownik który zarabia 2 tys. piłkarze maja za dobrze i zdania nie zmienie pozniej siedza takie Mancini q7 i dupy nie chca ruszyc. W tym przypadku jest chetny na zakup za pieniadze ktore MM satysfakcjonuja, Roma chce dac około 4 mln i mamy sie zgodzic<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Bo Piłkarz i Roma tak chca <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> I w zadnym momencie nie napisałem w tym czy innym poscie ze umów nie nalezy respektowac tyle ze jak &quot;Kuba bogu tak bóg Kubie&quot;.
07.06.2010 o 18:03 przez mati1908
mati1908
pogonic tam gdzie daja najwiecej
07.06.2010 o 17:50 przez Ajk
Ajk
Niech odejdzie, byle zarobić na nim przynajmniej te 7mln. Pokazał w Romie, że jest dobrym piłkarzem choć u nas nie ma już co szukać.
07.06.2010 o 17:30 przez Rufus
Rufus
Sprzedać temu, kto da najwięcej kasy i po sprawie ;d
07.06.2010 o 16:31 przez enrique1988
enrique1988
wk.... mnie ta cała sytuacja z AS Romą. Chcą tego cieniasa to niech go biorą za te 7 patyków, a nie pi.... głupoty. Nerwy strasznie puściły mi po tym newsie. Nie dajcie tak dennych newsów na tej stronie bo to aż ręce opadają,.... pojawi się konkret to wtedy dodać to, a nie pi.... 1000 razy o tym cieniasie. A jak nie chce grać dla Man City to jak taki mądry, 7 baniek na stół i zostaje w Romie... chyba tyle zarobił przez te kilka sezonów spędzomnych u nas? Debilna sytuacja. Dopóki nie pozbędziemy sie takich cieniasów jak on i reszta co była na wypożyczeniach to... po co brać się za trrasfery? Kadre będziemy mieć 40 osobową. ŻAL <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Do roboty.... sprzedać dziadów.
07.06.2010 o 16:21 przez piotrekninter
piotrekninter
Roma jest zalosna, graja w LM to troche kasy im wpadnie, niech biora kredyt, wicemistrz Wloch nie ma 7 mln ! <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
07.06.2010 o 16:12 przez kulfon32
kulfon32
Nicolas... wykładaj 12 baniek z kieszeni i sam zapłać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.06.2010 o 16:10 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Burdisso mial barzo dobry sezon w Romie i jedzie na mistrzostwa Świata.Na miejscu Maradony postawilbym na srodku wlasnie duet Samuel-Burdisso a nie Samuel-Demchelis.A co o jego sprzedarzy to mam nadzieje ze <span style="color: red">I</span>nter bedzie sie upierał przy swojej sumie odstepnego a jak nie to Burdi na ławe jak znalazł.
07.06.2010 o 16:06 przez piter0806
piter0806
co mamy go puszczać za free do romy bo nie mają kasy? Nie chce do City to ława albo trybuny.
07.06.2010 o 15:54 przez filip85
filip85
niech Branca z Orialim się biorą do roboty bo jak ci wszyscy piłkarze wrócą z wypożyczeń to będziemy mieli 40 chłopa w kadrze<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> Trzeba definitywnie sprzedać:<br />
Burdisso, Mancini, Suazo, Kerlon, Rivas, Jimenez, Obinna - to z wypożyczeń<br />
Quaresma i może Muntari z obecnego składu<br />
Trochę kasy z nich powinno być<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.06.2010 o 15:52 przez piotrek7
piotrek7
Snuffy<br />
<span style="color: red">I</span>nter jest pracodawcą Burdisso, a nie właścicielem. Czasy niewolnictwa już się skończyły. Burdisso ma ważny kontrakt z Interem i nie rozumiem za co miałby być karany, gdyby nie zdecydował się przenieść do Anglii, bo przecież poziomem piłkarskim nie odstaje od reszty obrońców Interu. <br />
Umowy się respektuje albo polubownie dochodzi się do jakiegoś rozwiązania.
07.06.2010 o 15:50 przez adriano:)
adriano:)
Sprzedać tam, gdzie najwięcej wyłożą.
07.06.2010 o 15:43 przez Kubusa10
Kubusa10
Niech dają kase <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
07.06.2010 o 15:42 przez pietro32
pietro32
Skoro jest dla nich &quot;fundamentalny&quot; to nie wierzę, że nie znajdą tych 7 kafli
07.06.2010 o 15:25 przez tytusek25
tytusek25
Oby Moratti nie spuszczał z tonu w temacie eksportu naszych grajkow.Za Burdisso oferta &quot;kto da wiecej&quot; albo ława w Interze.Wybor należy do Nicolasa.Z jakiej paki niby mamy iść Romie czy Burdisso na ręke?Moratti i tak juz wiele(bardzo słusznie!) dla niego zrobił gdy miał chorą córke.Roma pokazała niedawno z prezesową na czele jacy to są fair wobec Interu.Zero sentymentów tymbardziej ze zwyczajnie glupio jest za bezcen wzmacniać rywala.
07.06.2010 o 15:19 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
po co w każdym newsie pisać to samo? może ograniczyć się do nowych faktów/wypowiedzi?<br />
<br />
cały drugi akapit był już pisany kilka razy
07.06.2010 o 15:15 przez snuffy
snuffy
Dokładnie pablo jesli wróci wsadzic do rezerw zeby murawy nie powachał:/ Takie prawo Interu. <span style="color: red">I</span>nter jest włąscicielem i moze decydowac gdzie go sprzedac raz ze dwa razy taka kasa dwa ze nie wzmacnia gł. rywala.
07.06.2010 o 15:12 przez pablo77
pablo77
Jakby wrocil do mediolanu to bym go do druzyny rezerw wyslal....
07.06.2010 o 15:11 przez piotrek7
piotrek7
Pablo, Piter<br />
Traktujecie Burdisso jak rzecz, by nie powiedzieć śmieć. Nie chce to nie podpisze kontraktu z Man City, jego prawo. Więc albo wróci do Mediolanu albo trzeba będzie przystać na ofertę z Rzymu.
07.06.2010 o 15:09 przez sas111
sas111
za taka kase jak ma przejsc to mozna pomoc mu sie nawet spakowac<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.06.2010 o 15:06 przez pablo77
pablo77
co to duzo myslec opchnac go do city i juz jak daja 12mln to normalne ze go powinni sprzedac tam
07.06.2010 o 14:59 przez piter0806
piter0806
Pech Romy że nie maja 7 mln. Opchnąć go do city i to za taką sumę

Shoutbox

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625741

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się