Wywiady z trenerami

Strama: Straciliśmy naszego kapitana (18)

Źródło: football-italia.net
ponad 6 lat temu
71
18
fcinter serwisowe

Andrea Stramaccioni na dzisiejszej konferencji prasowej po porażce z Palermo poruszył kwestię kontuzji Zanettiego i kwalifikacji do gry w Europie. 

 

- Trudno komentować takie sytuacje, nie jestem medykiem, ale uraz ścięgna Achillesa brzmi poważnie. To kolejny ciężki cios dla naszej drużyny. Wartość Zanettiego jest dla nas niesamowita. Jeśli chodzi o mecz, to straciliśmy bramkę przez nasz błąd, a następnie daliśmy z siebie wszystko. Stworzyliśmy szanse na wyrównanie nawet bez najlepszych zawodników w ataku.

 

- Są jeszcze cztery ważne spotkania. To one zadecydują o grze w Europie. Napoli, Lazio i Udinese jest z nami bark w bark w tabeli. Strata naszego kapitana to ciężki cios, ale nawet najmłodsi gracze dawali dzisiaj z siebie wszystko. Wielu z moich podopiecznych poświęca się dla drużyny i na dłuższą metę można za to zapłacić cenę. Błąd wpłynął na wynik drużyny, ale widziałem odpowiednią atmosferę i musimy utrzymać ją do końca. Mam nadzieję odzyskać kilku zawodników, w przeciwnym razie będzie nam bardzo ciężko. Nie chcę słyszeć żadnych alibi, ponieważ te ostatnie cztery mecze muszą być rozegrane "do upadłego". 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte przed meczem: Lubię tutaj wracać, ale jutro będziemy rywalami (1)

18.01
17:48
Antonio Conte

Conte: Tym facetom należy się uznanie (3)

12.01
11:17

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.04.2013 o 18:21 przez dodo_IM
dodo_IM
Bla bla bla. Zamiast gadać zacznij coś wreszcie robić bo na boisku jest taka patologia że aż się chce wymiotować.
29.04.2013 o 18:01 przez Rebelde
Rebelde
Napoli , Lazio ,Genoa ,Udinese - Stawiam na max 4pkt dla Interu
29.04.2013 o 17:30 przez cyrkiel
cyrkiel
Napoli bark w bark? Chyba coś Ci się zerwało w głowie :P
29.04.2013 o 12:40 przez el_loco
el_loco
każdy mecz powinien być rozgrywany do upadłego.
29.04.2013 o 02:29 przez Wisniapl
Wisniapl
Siedź cicho i wypełniaj wypowiedzenie z posady ty patałachu bez honoru :klnie:
29.04.2013 o 01:41 przez Cny
Cny
#Odet: Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym się mylić, no ale niestety... Ja nie mam żadnych nadziei związanych ze Stramą. Może MM go zostawi i coś wyjdzie, ale nawet wtedy nie uderzę się w pierś, bo obecnie nie ma nawet iskierki nadziei, że Strama się zmieni. Cały sezon te same błędy. Zmiana taktyki co mecz, wybór złych piłkarzy, zbyt defensywna gra (dzisiaj 6 obrońców, 2 DM, Alvarez i Rocchi), kontuzje itd itp etc ....
29.04.2013 o 01:10 przez Chuchu
Chuchu
Mam nadzieję, że on zdaje sobie sprawę, że przegrał mecz z drużyną która przed tą kolejką miała najmniej wygranych w całej lidze i broni się przed spadkiem.
29.04.2013 o 01:00 przez timon
timon
Zamknij ryj debilu bez honoru !!
29.04.2013 o 00:31 przez pluto11
pluto11
Jak on śmie mówic ze widzial odpowiednią atmosfere jak oni nic nie grali i im sie na boisko nie chce wychodzic pewnie bo i tak nie wiedza co maja grac. Jeżeli po tym sezonie nie odejdzie to nie wiem czy sie zmusze do ogladania meczy z nim na ławce bo to juz przerasta wszustko zero stylu zero taktyki poprostu nic a on piep.... ze dobrze gramy i ze gdyby nie kontuzje skończ waśc wstydu oszczędź i odejdź
28.04.2013 o 23:49 przez hQ
hQ
4 mecze, stawiam w ciemno zdobyty 1 punkt nie patrząc nawet z kim gramy. Strama, Tobie dziękujemy. Taki z Ciebie motywator, że piłkarze pewnie ziewają w szatni przed meczem. Widać po wywiadach jakie masz jaja. Prowadź sobie juniorków, do tego najwidoczniej masz zdolności, ale seniorów zostaw poważnym ludziom. Nie chcę wspominać o Mou, ale jego wypowiedzi zawsze miały jakiś cel, jakiś kierunek, były barwne. A tu co mecz to samo, że osrać się idzie. Potrzebny trener, który pociągnie tą bezjajeczną drużynę, poustawia chłopaków na swoich pozycjach i wdrąży jakiś styl. Niestety, ale okazuje się, że danie Stramie całego sezonu nie dało klubowi nic. Jest bezład, klub nie ma ani perspektyw, ani nikt się nie wybił, doszły nowi nic nie wnoszący zawodnicy (prócz Kovacicia), odszedł Wes i Cou. Strama nie dał drużynie stylu, nie ma konkretnej wizji, nie ma nic co powinno być na tym poziomie i w klubie, który chyba chce wrócić do czołówki Europy.
28.04.2013 o 23:31 przez dico
dico
Cudów nie będzie, spójrzmy prawdzie w oczy. Ale może to i lepiej- im niżej upadniemy w tym sezonie, tym silniej odbijemy się w następnym, liczę, że to będzie impuls do rewolucji w Interze. Mam nadzieję, że osoby decyzyjne wyciągną wnioski z tej klęski, spadnie kilka głów odpowiedzialnych za to co się dzieje i wyjdziemy na prostą. FORZA!
28.04.2013 o 23:27 przez InterVan
InterVan
Ja bym na miejscu dziennikarzy zapytał go czy Morrati mu płaci za trenowanie i czy tylko dlatego go trzyma że ma trenera za darmo.
28.04.2013 o 22:50 przez Bandyta
Bandyta
On traktuje te mecze jakby prowadził kievo a nie inter
28.04.2013 o 22:28 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
tak źle to jeszcze chyba nigdy nie było... :( no cóż, mam nadzieję, że przynjamniej następny sezo bedzie na przełamanie, jeśli nie bedziemy grali w LE ani w żadnych innych pucharach to mamy szanse na odbudowę, licze na to oraz na to że sztab medyczny wyleci szybciej niż to się komukolwiek wydaje. Strame chciałbym zatrzymać i mam nadzieję że przyjdzie Leonardo i "sprawi" kilku solidnych, młodych zawodników Interowi :D
28.04.2013 o 22:19 przez Pawel1992
Pawel1992
coraz bardziej zastanawiam się kto bardziej zawinił w tym sezonie Combi i jego sztab czy Stramaccioni?
28.04.2013 o 22:19 przez Odet
Odet
hehe
kolega Cny [28.04.2013 15:28] przewidział wypowiedź Sramy :)
pięknie
pozdr.
28.04.2013 o 22:19 przez Szczupac_FCI
Szczupac_FCI
Mam nadzieję że wkrótce stracimy również trenera... :X
28.04.2013 o 22:18 przez webo123
webo123
jak nasz trener mówi mamy 4 mecze przed sobą, 12 punktów do zdobycia; stawiam, że dwa punkty zdobędziemy w czterech meczach; niestety taką perpektywę mam na koniec sezonu

Shoutbox

InteristaNagato 27.01.2020 08:04

Otworzyć to Ty najwyżej możesz paczkę Lays

Neraz1908 27.01.2020 08:02

otwieram sb

zemaria 27.01.2020 07:49

Xdd

InteristaNagato 27.01.2020 07:43

xDDD

Dzonyy 27.01.2020 07:37

mecz im wygral

Dzonyy 27.01.2020 07:37

Guardiola wczoraj mial nosa co do tego halanda

InteristaNagato 27.01.2020 07:27

gdzie te smiecie turynskie

InteristaNagato 27.01.2020 07:26

Witam

cristian08 27.01.2020 04:17

ale jeszcze zanim zaczalem bajerowac pewna tipe to ona juz zaprosila mnie na swa stancje jescze tego samego wieczoru ;o

cristian08 27.01.2020 04:16

ja to nie wiem o co chodzi z tym Internemtem

cristian08 27.01.2020 04:12

<3

cristian08 27.01.2020 04:12

apropo mad men

mastersnake 27.01.2020 04:12

Mad men

cristian08 27.01.2020 04:12

jaki xd

mastersnake 27.01.2020 04:12

Pozdro.

mastersnake 27.01.2020 04:11

Dobra spadam na serial 😁

mastersnake 27.01.2020 04:10

My mamy niestety szczęście ze byli albo wypozyczeni pilkarze ładują nam bramki

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29166

Liczba newsów: 35686