Wywiady z trenerami

Strama: Straciliśmy naszego kapitana (18)

Źródło: football-italia.net
ponad 7 lat temu
129
18
fcinter serwisowe

Andrea Stramaccioni na dzisiejszej konferencji prasowej po porażce z Palermo poruszył kwestię kontuzji Zanettiego i kwalifikacji do gry w Europie. 

 

- Trudno komentować takie sytuacje, nie jestem medykiem, ale uraz ścięgna Achillesa brzmi poważnie. To kolejny ciężki cios dla naszej drużyny. Wartość Zanettiego jest dla nas niesamowita. Jeśli chodzi o mecz, to straciliśmy bramkę przez nasz błąd, a następnie daliśmy z siebie wszystko. Stworzyliśmy szanse na wyrównanie nawet bez najlepszych zawodników w ataku.

 

- Są jeszcze cztery ważne spotkania. To one zadecydują o grze w Europie. Napoli, Lazio i Udinese jest z nami bark w bark w tabeli. Strata naszego kapitana to ciężki cios, ale nawet najmłodsi gracze dawali dzisiaj z siebie wszystko. Wielu z moich podopiecznych poświęca się dla drużyny i na dłuższą metę można za to zapłacić cenę. Błąd wpłynął na wynik drużyny, ale widziałem odpowiednią atmosferę i musimy utrzymać ją do końca. Mam nadzieję odzyskać kilku zawodników, w przeciwnym razie będzie nam bardzo ciężko. Nie chcę słyszeć żadnych alibi, ponieważ te ostatnie cztery mecze muszą być rozegrane "do upadłego". 

Zobacz też

Moreno Longo

Longo: Pinamonti zasługuje na szansę w Interze (3)

19.09
10:05
Antonio Conte

Conte: Tylko jeden sposób by zapisać się w historii klubu (11)

20.08
18:39

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.04.2013 o 18:21 przez dodo_IM
dodo_IM
Bla bla bla. Zamiast gadać zacznij coś wreszcie robić bo na boisku jest taka patologia że aż się chce wymiotować.
29.04.2013 o 18:01 przez Rebelde
Rebelde
Napoli , Lazio ,Genoa ,Udinese - Stawiam na max 4pkt dla Interu
29.04.2013 o 17:30 przez cyrkiel
cyrkiel
Napoli bark w bark? Chyba coś Ci się zerwało w głowie :P
29.04.2013 o 12:40 przez el_loco
el_loco
każdy mecz powinien być rozgrywany do upadłego.
29.04.2013 o 02:29 przez Wisniapl
Wisniapl
Siedź cicho i wypełniaj wypowiedzenie z posady ty patałachu bez honoru :klnie:
29.04.2013 o 01:41 przez Cny
Cny
#Odet: Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym się mylić, no ale niestety... Ja nie mam żadnych nadziei związanych ze Stramą. Może MM go zostawi i coś wyjdzie, ale nawet wtedy nie uderzę się w pierś, bo obecnie nie ma nawet iskierki nadziei, że Strama się zmieni. Cały sezon te same błędy. Zmiana taktyki co mecz, wybór złych piłkarzy, zbyt defensywna gra (dzisiaj 6 obrońców, 2 DM, Alvarez i Rocchi), kontuzje itd itp etc ....
29.04.2013 o 01:10 przez Chuchu
Chuchu
Mam nadzieję, że on zdaje sobie sprawę, że przegrał mecz z drużyną która przed tą kolejką miała najmniej wygranych w całej lidze i broni się przed spadkiem.
29.04.2013 o 01:00 przez timon
timon
Zamknij ryj debilu bez honoru !!
29.04.2013 o 00:31 przez pluto11
pluto11
Jak on śmie mówic ze widzial odpowiednią atmosfere jak oni nic nie grali i im sie na boisko nie chce wychodzic pewnie bo i tak nie wiedza co maja grac. Jeżeli po tym sezonie nie odejdzie to nie wiem czy sie zmusze do ogladania meczy z nim na ławce bo to juz przerasta wszustko zero stylu zero taktyki poprostu nic a on piep.... ze dobrze gramy i ze gdyby nie kontuzje skończ waśc wstydu oszczędź i odejdź
28.04.2013 o 23:49 przez hQ
hQ
4 mecze, stawiam w ciemno zdobyty 1 punkt nie patrząc nawet z kim gramy. Strama, Tobie dziękujemy. Taki z Ciebie motywator, że piłkarze pewnie ziewają w szatni przed meczem. Widać po wywiadach jakie masz jaja. Prowadź sobie juniorków, do tego najwidoczniej masz zdolności, ale seniorów zostaw poważnym ludziom. Nie chcę wspominać o Mou, ale jego wypowiedzi zawsze miały jakiś cel, jakiś kierunek, były barwne. A tu co mecz to samo, że osrać się idzie. Potrzebny trener, który pociągnie tą bezjajeczną drużynę, poustawia chłopaków na swoich pozycjach i wdrąży jakiś styl. Niestety, ale okazuje się, że danie Stramie całego sezonu nie dało klubowi nic. Jest bezład, klub nie ma ani perspektyw, ani nikt się nie wybił, doszły nowi nic nie wnoszący zawodnicy (prócz Kovacicia), odszedł Wes i Cou. Strama nie dał drużynie stylu, nie ma konkretnej wizji, nie ma nic co powinno być na tym poziomie i w klubie, który chyba chce wrócić do czołówki Europy.
28.04.2013 o 23:31 przez dico
dico
Cudów nie będzie, spójrzmy prawdzie w oczy. Ale może to i lepiej- im niżej upadniemy w tym sezonie, tym silniej odbijemy się w następnym, liczę, że to będzie impuls do rewolucji w Interze. Mam nadzieję, że osoby decyzyjne wyciągną wnioski z tej klęski, spadnie kilka głów odpowiedzialnych za to co się dzieje i wyjdziemy na prostą. FORZA!
28.04.2013 o 23:27 przez InterVan
InterVan
Ja bym na miejscu dziennikarzy zapytał go czy Morrati mu płaci za trenowanie i czy tylko dlatego go trzyma że ma trenera za darmo.
28.04.2013 o 22:50 przez Bandyta
Bandyta
On traktuje te mecze jakby prowadził kievo a nie inter
28.04.2013 o 22:28 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
tak źle to jeszcze chyba nigdy nie było... :( no cóż, mam nadzieję, że przynjamniej następny sezo bedzie na przełamanie, jeśli nie bedziemy grali w LE ani w żadnych innych pucharach to mamy szanse na odbudowę, licze na to oraz na to że sztab medyczny wyleci szybciej niż to się komukolwiek wydaje. Strame chciałbym zatrzymać i mam nadzieję że przyjdzie Leonardo i "sprawi" kilku solidnych, młodych zawodników Interowi :D
28.04.2013 o 22:19 przez Pawel1992
Pawel1992
coraz bardziej zastanawiam się kto bardziej zawinił w tym sezonie Combi i jego sztab czy Stramaccioni?
28.04.2013 o 22:19 przez Odet
Odet
hehe
kolega Cny [28.04.2013 15:28] przewidział wypowiedź Sramy :)
pięknie
pozdr.
28.04.2013 o 22:19 przez Szczupac_FCI
Szczupac_FCI
Mam nadzieję że wkrótce stracimy również trenera... :X
28.04.2013 o 22:18 przez webo123
webo123
jak nasz trener mówi mamy 4 mecze przed sobą, 12 punktów do zdobycia; stawiam, że dwa punkty zdobędziemy w czterech meczach; niestety taką perpektywę mam na koniec sezonu

Shoutbox

SETE 19.09.2020 23:30

Generalnie szacun.

SETE 19.09.2020 23:30

Moglby z Lukaku sobie popróbować

SETE 19.09.2020 23:26

Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda

Rebelde 19.09.2020 23:11

No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem

Nitrogen 19.09.2020 22:41

Koniec 0-0

Claudio 19.09.2020 22:38

trollował

Endru 19.09.2020 22:35

Zdjecie z Perisicem z podpisem good tactic i oznaczył Ivana :D

Endru 19.09.2020 22:34

Widzieliscie co na instastory dodal Hakimi? :D

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Jutro będzie w Mediolanie. 1 mln euro za transfer.

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Widal w Interze. To się dzieje @Romano

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Strzał dla beki niczym z Interem w Parmie

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Ależ Dy Marco prawie

Nitrogen 19.09.2020 22:20

Karcdorp już się połamał

Endru 19.09.2020 22:14

Roma gowniana jak zawzze ale hellas marnuje

Endru 19.09.2020 22:13

Czyli Eriksen agresywny skoro glowa strzela

Claudio 19.09.2020 22:13

wrzuciłem link do newsa z meczu jakby co

Claudio 19.09.2020 22:10

Eriksen na 7-0 z główki nawet strzelił

Claudio 19.09.2020 22:10

DObra mam gole z dzisiejszego meczu Interu

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 2

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    1

  • 3

    Roma

    Roma

    1

    1

  • 4

    Spezia

    0

    0

  • 5

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 6

    Milan

    Milan

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Gaetano Castrovilli

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26927

Liczba newsów: 37463