Plotki transferowe

Sunderland po duet z Interu? (18)

Źródło: football-italia.net
prawie 13 lat temu
742
18

Trener Sunderlandu Paolo Di Canio nie pierwszy raz potwierdził, że chciałby współpracować z Duncanem w przyszłym sezonie. Teraz okazuje się, że klub z Anglii jest również zainteresowany kupnem Ibrahima Mbaye.

 

20-letni pomocnik ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Livorno, gdzie był podstawowym zawodnikiem i zbierał bardzo dobre oceny. Dobra gra Duncana znacząco pomogła Livorno w awansie do Serie A.

 

Według telewizji Mediaset Premium Sunderland chce kupić w pakiecie z Duncanem innego perspektywicznego piłkarza Interu – Ibrahima Mbaye.

 

Senegalczyk był częscią seniorskiej drużyny Interu w poprzednim sezonie, niestety częste kontuzje nie pozwoliły mu na grę w pierwszej drużynie.

 

W piątek wieczorem w Mediolanie widziano przedstawicieli Sunderlandu, którzy przylecieli do Włoch by przedstawić swoją propozycję za duet piłkarzy Interu działaczom Nerazzurrich.

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (17:00) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Agent Palestry w drodze do Mediolanu (29)

22.06
00:00

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2013 o 11:52 przez el_loco
el_loco
won z dala od tych chłopaków.
30.06.2013 o 17:55 przez Bandyta
Bandyta
hbk , strama potrzebował prawego pomocnika i go dostał , był nim skelotto i zgodził się na oferte branki który chciał dołożyć livaje i strama sie zgodził , tylkko że grzał ławę bo był słaBY NO ALE WEDŁUG CIEBIE KUPIONEGO gracza nie można dać na ławke
30.06.2013 o 17:54 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Dokładnie. Oni mają niesamowity potencjał, to Ci zawodnicy którzy na pewno zrobią karierę i musimy za wszelką cenę ich zatrzymać. Nie ma kasy na transfery? Wzmacniajmy się młodymi wychowankami.
30.06.2013 o 16:02 przez Gajdzik
Gajdzik
Duncan i Mbaye tylko na wypożyczenia, nie ma innej opcji !!
30.06.2013 o 13:28 przez hbk
hbk
A jesli ktos nie wierzy, ze Skelotto i Rokki sciagal Branca, to wystarczy sobie zobaczyc, kiedy kupujemy zawodnikow (zawsze na ostatnia chwile) i jakich. Rok wczesniej latem byly takie tuzy, jak Forlan i Zarate, a zima jeszcze geniusze Palombo i Kharja.
O tym co ma trener do gadania mozna sie przekonac czytajac wywiady z Gaspem, Beniem, a nawet Strama.
30.06.2013 o 13:25 przez hbk
hbk
Bandyta
Nikt nie kupi gracza bez zgody trenera? No to chyba za duzo w FM grasz, i w Polsce i zagranica jest to codzienna praktyka. Maks opinii trenera, to przedstawienie trzech kandydatow i zostawienie wyboru trenerowi. Mancini i Mou mogli, ale Ranieri, Gasp i Strama nie mieli nic o gadania. Strama chcial sprzedac Sneijdera? To Moras chcial obnizenia kontraktu i wymogl na Stramie, by ten siedzial na lawce. Nie pisz na nowo historii. Tak Strama chcial Skelotto i Rokkiego po to by ich sadzac na lawce, bo tacy slabi. Juz nie oszukuj sie, bo nie ma cienia dowodu, na to, by on ich chcial. Zimowe transfery, to zawsze lapanka Branci.
Odet
Nie przeadzalbym z rzadzenie Morattim, od kilku lat srednio miesza sie w sprawy transferowe i raczej bawi sie w sciaganie i sprzedawanie najlepszych. Transfery sredniakow i mlodzikow sa (prawopodobnie) pozostawione dyrektorowi sportowemu. Po prostu Moraś by nie umial tego ogranac.
timon
Mial tyle pewnie Mazzari obiecane co Gruby Beniu. Czyli nic i tak tez pewnie jest skonstruowany kontrakt. Gruby Beniu byl dosc dobrym i znanym trenerem, przy nim Mazzari to obszczymurek. Co mial do powiedzenia przy transferach Gruby Beniu, nic.

Po prostu nadal bawicie sie za duzo w FM i wierzycie w angielski sposob zarzadzania druzyna. Patrzac na ansze transfery widac wzor ich przeprowadzania. Trenejro nie ma niestety nic do gadania. Mozecie nadal wierzyc w rozwalenie Interu przez Strame, ale te gruchoty Rokkiego i Skelotto scigal Branca i to on za nich odpowiada w pelni.
30.06.2013 o 10:44 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Ludzie w Interze musieli być pojebani by ich sprzedać
30.06.2013 o 00:40 przez timon
timon
hbk
Akurat jeżeli chodzi o Mazzariego to podejrzewam że ma bardzo dużo do powiedzenia. Idę o zakład że ma bardzo dobrze stworzony kontrakt jeżeli chodzi o kompetencje przy transferach. To nie jest początkujący trener(Leo), włoski średniak(Gasp), stary wyga z etykietą wiecznego przegranego(Ranieri), ani też przypadkowy idiota(straCweloni). Mazzari ma renomę nie tylko we Włoszech, jestem pewien że to on ma teraz pierwsze słowo w kwestii transferów
29.06.2013 o 23:22 przez Odet
Odet
hbk
transferami w Interze od samego początku rządzi Moratti (z przerwą na prezydenturę Facchettiego). Moraś wskazuje kto, Branca ma go kupić, trener nie ma nic do gadania (z wyjątkiem Mancio (był wtedy "projekt Mancini" i Mou).
Pozdr.
29.06.2013 o 23:04 przez Bandyta
Bandyta
hbk , mylisz się w 80% , nikt nie kupi gracza bez zgody trenera

Benek może miał mało , al Mou , Mancini , Ranieri i Strama mogli . Mancini miał kogo chciał teoretycznie podobnie jak mou , a ranieri i strama w potrzebie budżetu

TO STRMA CHCIAŁ SKELOTTO , TO STRMAA CHCIAŁA SPRZEDAC SNEIJDERA ITD.

no ale przecież gianluca di marzio to zwykły cywil a ty jesteś dziennikarzem LGDS
29.06.2013 o 23:03 przez mari85
mari85
HAHAHAH a Juve pały jedne nie dosc, że Teveza kupili to teraz jeszcze Lorente z Bilbao - oni zmiażdzą ligę włoską...
29.06.2013 o 22:56 przez adilbn
adilbn
Nie ma mowy ! Obydwaj będą za kilka lat wyceniani na około 30 mln euro. Nie możemy popełniać takich błędów.
29.06.2013 o 22:52 przez piotrekninter
piotrekninter
łapy precz,od nich
29.06.2013 o 22:38 przez hbk
hbk
Bandyta
Co ma Mazza do gadania? Transferami rzadzi Branca i Moraś, myslisz, ze trener ma cos o powiedzenia? Beniu i Gasp mowili, ze nie maja nic do powiezenia przy transferach, Strama na 100% tez nie mial. Patrzac na nasze transfery mozna zauwazyc, ze od kilku lat jest za nie odpowiedzialna jedna osoba. Walter tez nie ma nic o powiezenia.
29.06.2013 o 21:21 przez Piter
Piter
wypożyczyć do Livorno :)
29.06.2013 o 21:01 przez Bandyta
Bandyta
Zwał by był jakby odeszli 4 naszych jedynych talentów , czyli mbaye dunCAN benassi i bardi :P

Na szczęście Mazza zgodzi się jedynie na wyp.
29.06.2013 o 20:31 przez Pawel1992
Pawel1992
jeśli nasz zarząd odmówił transferów tych młodych pikarzy to dobrze zrobił.
Po co kupować zawodników z dużymi pensjami skoro mamy u siebie niekoniecznie gorszych , zdolnych graczy.
29.06.2013 o 20:21 przez Rebelde
Rebelde
Wszyscy widzą że to wielkie talenty , tylko nasz kochany zarząd ma klapki na oczach i woli ściągać jakieś ogórki z przeceny. Ale przecież mamy plan 'inwestujemy w młodzież' , taaaa.

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się