Plotki transferowe

Tevez tylko kosztem Balotellego (41)

Autor:
około 16 lat temu
779
41

Manchester City oświadczył, że jakiekolwiek próby transferu Argentyńczyka Teveza do ekipy Mistrzów Europy są możliwe tylko wtedy, gdy w przeciwną stronę powędruje Mario Balotelli.

Jak wiadomo nowy trener Interu Rafa Benitez jest zwolennikiem talentu popularnego Apacza i w przypadku odejścia Diego Milito, to w nim widzi następcę Il Principe.

Corriere dello Sport donosi, że The Citizens chcą wykorzystać zainteresowanie Interu swoim piłkarzem, by pozyskać ulubieńca Roberto Manciniego. To właśnie włoski trener jest odkrywcą talentu młodego Włocha i to on przesunął go do pierwszej drużyny. 

Nerazzurri są gotowi wyłożyć na stół 35 milionów funtów by sprowadzić piłkarza, który był już celem transferowym Beniteza w czasie jego pracy w drużynie The Reds.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.06.2010 o 23:00 przez Pader88
Pader88
piotrekinter Tevez sam wspominał w którymś z wywiadów, że zastanawia się nad zawieszeniem butów na kołku czyli przejściem na emeryturę więc sam się ogarnij<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.06.2010 o 20:09 przez konrados
konrados
a ja jestem za mario to buntownik z którego nie ma zadnego pożytku,Tevez jest o klase lepszy i gwarantuje zachowanie na poziomie
14.06.2010 o 18:16 przez adi1908
adi1908
ja mówie nie tej wymianie
14.06.2010 o 16:32 przez Miarus
Miarus
Tevez za Mario? Jak najbardziej TAK<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
Mario powinien być pierwszy do odejścia za to co zrobił po meczu z &quot;wielką&quot; Barcą... Poza tym bardzo chętnie widziałbym Carlosa u nas.
14.06.2010 o 15:49 przez Damian7
Damian7
też jestem za wymianą<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
14.06.2010 o 14:39 przez crisinter
crisinter
Przesadzacie z tym że Tevez jest za stary.Może jeszcze powiedzcie że Destro jest stary? Bez przesady.
14.06.2010 o 14:30 przez pablo77
pablo77
przestancie w koncu pieprzyc ze Mario moze byc najlepszy za pare lat ... morze jest glebokie i szerokie , Adriano tez mialbyc najlepszy a wybral butelke , Ronaldo mialbyc najlepszy ale wybral hamburgery albo byl najlepszy ale nie u nas bo nie byl przywiazany do nas tylko poszedl za kasa do Realu tak samo bedzie z Mario , nie szanuje klubu , nie stara sie w meczach sobie truchta i fochy strzela . Ma talent ale nie ma mozgu i sie zmarnuje ten talent , nie wroze mu sukcesow a Carlos bedzie zapierniczac za dwoch i walczyc do konca po stracie pilki i cofac sie za typem do wlasnej szenstnastki nawet takze ja osobiscie nawet doplacilbym za Teveza
14.06.2010 o 14:24 przez Dzyl
Dzyl
Wymienić Mario na Teveza póki jest okazja.
14.06.2010 o 13:26 przez adriano:)
adriano:)
Wymienić Balota i będzie pięknie.
14.06.2010 o 12:35 przez piter0806
piter0806
balotelli to zwykły śmieć po tym co zrobił z naszą koszulką i nie ma dla niego już tu miejsca WON<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
14.06.2010 o 11:23 przez SlimShady
SlimShady
&quot;....... i w przypadku odejścia Diego Milito, to w nim widzi następcę Il Principe.&quot;<br />
<br />
Nie rozumie, czemu Tevez musi akurat tylko przyjść w razie odejścia Milito. Przeciez Carlos to nie typowy egzekutor, to raczej cofnięty napadzior pracujący na boisku, doskonale by sie sprawdził w roli schodzącego napastnika z Eto na bokach, z Milito na środku wysunięty. Tevez wreszcie by rozstrzygnął kto lepszy Pandev czy Mario.<br />
<br />
Osobiście wiadomo jak Apacz przyjdzie to chyba Mario albo Pandev na wylocie. Ja bym zamienił Teveza za niesfornego Włocha ale bez żądnych dopłać, jak wymiana Tevez-Balotelli zadowoliła Mancio to zrobimy dobry interes bo zawodnicy podobnej klasy i raczej Super Mario od Teveza nie będzie lepszy.<br />
Milito niech zostanie, a na bokach by był Eto z Tevez, a Pandev z najwyżej Destro w obwodzie.
14.06.2010 o 09:01 przez Interking_87
Interking_87
Ja bym wolał kogoś Innego niż Tevez jakoś tez mnie nie przekonuje
14.06.2010 o 08:40 przez Mate1908
Mate1908
Wymiana Balo - Tevez? Tu chyba nie ma się nad czym zastanawiać... W taką transakcję poszedłbym w ciemno. Jednak Tevez w mych oczach byłby idealnym uzupełnieniem duetu Eto'o-Milito, a nie następcą tego drugiego...
14.06.2010 o 07:59 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie trzeba się zastanawiać tylko od razu brać
14.06.2010 o 02:08 przez Van Dall
Van Dall
Możemy zyskać bardzo dobrego napastnika i pozbyć się wiecznego problemu. Dla mnie to kusząca perspektywa.
14.06.2010 o 00:55 przez Mateusz17
Mateusz17
Tevez wiek przed emerytalny? ufffffff
14.06.2010 o 00:05 przez piotrekninter
piotrekninter
Pader Tevez wiek przed emerytalny , 84 rocznik ogarnij sie<br />
xeneen Messi Ronaldo Tevez razem wzieci dobre, widac lubisz bajki<br />
Messi jest mlodziutki CR malo starszy ile juz osiagneli, jak wymiataja, a Mario poki co czasem strzeli ale przewaznie truchta<br />
Henry kiedys fajnie powiedzial: znalem wielu chlopakow zdolniejszych lepszych ode mnie, ktorym nigdy sie nie udalo...wiadomo sam talent nie wystarczy,trzeba miec fart aby omijaly kontuzje,ale trzeba tez zapieprz.. a nie bawic sie w gwiazde
13.06.2010 o 23:52 przez xxxINTERxxx
xxxINTERxxx
Nieee Mario za 2-3 lata będzie tak znakomity że będzie wymiatał. A jeżeli chodzi o Teveza to tak ale za kasę a nie jakaś wymianę,
13.06.2010 o 23:46 przez Pader88
Pader88
To chyba byłby największy błąd! Tevez, Kuyt oni to mogą iść do ac merdy bo wiek przed emerytalny się zbliża nieuchronnie. Trzeba stawiać na młodzież!&lt;
13.06.2010 o 23:37 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Mario zostaje i tyle. Jak się nie uspokoi pod skrzydłami Beniteza to w następnym okienku out. A za Teveza dajemy 35 mln funów więc to nie mało. Jak nie chcą to nara.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.06.2010 o 23:32 przez Laki
Laki
Precz i nie smiej sie wiecej razy spojrzec na niebiesko-czarne barwy. Talent to nie wszystko. Kazdy ma prawo do kibicowania dowolnej druzynie, ale nie do prowokowania swoich kibicow w taki sposob. Najlepsza druzyna w europie nie moze sobie pozowolic na takie traktowanie przez własnego gracza i czekanie az w koncu dorosnie.
13.06.2010 o 23:26 przez maicon18
maicon18
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MGLkcLNRWKQ&amp;feature=related">http://www.youtube.com/watch?v=MGLkcLNRW&shy;KQ&amp;feature=related</a><br />
dla tych którzy chcą żeby odszedł, myśle że było by żal tak młodego i perspektywicznego zawodnika. Jestem pewien że sie ogarnie i bedzie dobrze<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.06.2010 o 23:06 przez Milo
Milo
Nie wiem jak wy ale jak dla mnie ta wymiania by był dobra <br />
może Mario to wielki talent ale charakter ma koszmarny poprostu i kij z młody wiele piłkarzy w jego wieku grają normalnie a nie udają że są giwzdamy i mają cały sezon grać a Tevez może też nie ma charakteru dobrego ale walczy biega jak ktoś ujoł że Tevez serce ostawia na boisku ja sie z tym zgadzam miałem okazje wiele meczów widziec w jego wykonaniu i naprawde doceniam go<br />
i śmieszą mnie argumenty niektórych że Mario bedzie leszy od Messiego itp jakoś w o nie wierze gdyż co chwile talent sie pokazuje...
13.06.2010 o 23:02 przez buso
buso
Ten chłopaczek nie szanuję barw klubu który go przygarnął i wychował nigdy do takich zawodników nie będę miał szacunku do drugiej ligi go nie chce mi się nawet wyobrazić ile ten dzieciak zarabia mam jednak nadzieje że w następnym sezonie po dwóch strzelonych golach w całych rozgrywkach jego agent zażąda podwyżki dla swojego klienta i wtedy może moratti przejrzy na oczy i wywali go z drużyny <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
A dla Teveza zdecydowanie tak do taktyki 4-3-3 pasuję idealnie.<br />
PS. Nie ma się co oszukiwać Mariano z takim charakterem i podejściem najlepszym graczem świata nie zostanie nigdy nawet ronney zrozumiał że w pewnym momencie trzeba się ogarnąć i dorosnąć.
13.06.2010 o 22:55 przez xeneen
xeneen
Teves Teves.... -.- Mario może się stać XXXXX lepszy od Tevesa, Messiego i Ronaldo razem wziętych.
13.06.2010 o 22:50 przez Seba
Seba
Ja to bym chciał, aby Inter wypożyczył Mario do drużyny w której miałby spokojnie pierwszy plac i obserwować jego poczynania. Jeśli dalej odwalałby maniane, to pogonić raz na zawsze. Nikt przecież nie będzie czekał wiecznie aż zmądrzeje.
13.06.2010 o 22:41 przez Ynter
Ynter
Do wszystkich co chcą żeby został:<br />
<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JN9TwKMXF60">http://www.youtube.com/watch?v=JN9TwKMXF&shy;60</a>;
13.06.2010 o 22:38 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
wymienic bez doplaty!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.06.2010 o 22:36 przez buso
buso
Marian to dzieciak i dzieckiem zostanie, a akcji z koszulką nie zapomnę mu do końca życia powinien zostać sprzedany albo chociaż usunięty z pierwszego składu nie wiem co niektórzy w nim widzą, racja w pierwszym jego sezonie grał nieźle każdy się nim podniecał i widzieliśmy co wyprawiał w tym sezonie leżakowanie na boisku i kombinowanie poza nim żeby się tylko nie napracować. Wymiana za Teveza to szczyt moich marzeń mam nadzieje że go zobaczymy u nas i nie będe musiał oglądać Mariana
13.06.2010 o 22:28 przez piotrekninter
piotrekninter
jeszcze niedawno po wybrykach Mario , duzo osob chcialo doplacic za Teveza , teraz sie uspokoil to wiekszosc nie chce oddaac, a ja bym sie wymienil Tevez zawsze zostawia serce na boisku, a Mario druzyna walczy a on sobie truchta...dziekuje

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się