Plotki transferowe

Thiago Motta na celowniku Milanu i Romy (29)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 15 lat temu
322
29

Dzisiejsze wydanie Il Corriere dello Sport donosi o możliwym odejściu Thiago Motty z Interu Mediolan.

 

Jeśli wierzyć rzymskiemu dziennikowi, sprowadzeniem reprezentanta Włoch do siebie zainteresowane są Roma oraz Milan. W przypadku transakcji z klubem z Rzymu, Motta może zostać wymieniony na Mirko Vucinicia. Z kolei działacze Milanu widzą w pomocniku Interu doskonałego następcę odchodzących po sezonie Seedorfa, Pirlo i Gattuso. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia Motty do Milanu jest trener Massimiliano Allegri, który docenia wysokie umiejętności techniczne i uniwersalność reprezentanta Włoch.

 

Ten sam dziennik donosi również o bardzo możliwej sprzedaży Gorana Pandeva. Macedończykiem zainteresowany jest Bayern Monachium.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (130)

26.06
08:05

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.05.2011 o 21:52 przez zanetti22
zanetti22
Pandev tak, Motta - nie. Może jeszcze wiele dać tej drużynie.
13.05.2011 o 21:05 przez Helton
Helton
za dobra cene moze isc
13.05.2011 o 19:38 przez Drago194
Drago194
Motta ma taką samą końcówkę sezonu jak Maicon. Po prostu mu się już nie chce. Gdybym to ja był trenerem, to taki zawodnik dostał by ode mnie pozwolenie, a może nawet nakaz opuszczenia klubu, chyba że się ogarnie i zacznie biegać po boisku. Pamiętam że w poprzednim sezonie Motta grał rewelacyjnie z Cambiasso w środku pola, jednak takie numery jak niedawno kiedy nie został powołany z "przyczyn technicznych" absolutnie nie mogą mieć miejsca w takim klubie jak Inter, to jest niedopuszczalne i powtórki mogą się dla Motty skończyć przenosinami do jakiegoś średniaka.
13.05.2011 o 19:26 przez Seba
Seba
Sprzedać byle gdzie.
13.05.2011 o 17:39 przez SlimShady
SlimShady
Romie bym go tylko oddał jakby zamian dali De Rossiego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.05.2011 o 17:37 przez SlimShady
SlimShady
Motta bo bardzo dobry zawodnik, wydaje mi sie z Cambiasso stworzyli bardzo dobry duet, w tym seoznie grał różnie, ale widać u niego szkołę Barcy ogromna inteligencje grania. To klasowy zawodnik, co pokazuje w Italli, gdzie jest obecnie podstawowym zawodnikiem. Musi zostać. On z Cambiasso mogą stworzyć wielki duet.
13.05.2011 o 17:02 przez Fqrve
Fqrve
Milan <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Roma <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ciekawe...
13.05.2011 o 16:21 przez interooo
interooo
Motta musi zostać ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.05.2011 o 15:59 przez inter_21
inter_21
Ja bym z chęcia się pozbył obu za jakieś przyzwoite piniądze, znalezienie lepszych następców nie będzie zbyt trudne, tylko żeby nie był to powracający Muntari
13.05.2011 o 15:47 przez FcDavids
FcDavids
Jeśli Thiago nie gra jako Def pomocnik to często jest wyróżniającym się zawodnikiem. Bardzo dobrze rozumie się ze Sneijderem i ich gra dobrze wygląda. Na pewno bym go nie sprzedawał
13.05.2011 o 15:14 przez el_loco
el_loco
Motta musi zostać bo kto by przyszedł na jego miejsce! Chyba że zamierzają zostawić Muntara! Tym bardziej nie chcę widzieć w Interze drewno Vucinica!
13.05.2011 o 15:12 przez Piotr1996
Piotr1996
Ja bym wolał, aby Motta został w Interze <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.05.2011 o 15:06 przez kontousuniete
kontousuniete
ja bym go zostawił, nieliczny pomocnik potrafiący rozegrać dobrze piłkę w naszej drużynie
13.05.2011 o 14:45 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Motte zaoferować Napoli, a Marige zostawic!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.05.2011 o 14:05 przez yoda79
yoda79
Sprzedać i się nie zastanawiać. Spacerowiczom dziękujemy.
13.05.2011 o 13:59 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Jak już miałby odchodzić, to nie do topowych zespołów Serie A, a z pewnością nie do Milanu. Ten sezon ma słaby jak większość naszych zawodników i irytują mnie jego częste spacery po boisku, ale mimo wszystko zostawiłbym go u nas.
13.05.2011 o 13:40 przez Michal_fci
Michal_fci
#12 - jestesmy starsi od Milanu
13.05.2011 o 13:04 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Niby jest trochę ociężały i już w zaawansowanym wieku, ale może zostać, dziwne że Milan się nim interesuje jeszcze nie ma +30 lat <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . Co do Gorana, to jego sprzedaż byłaby najlepszym rozwiązaniem.
13.05.2011 o 13:02 przez mati1908
mati1908
za 12 bym go puscił spokojnie
13.05.2011 o 11:38 przez Imrahil
Imrahil
mam nadzieje ze zosatnie na przyszly sezon
13.05.2011 o 11:38 przez veryhaj
veryhaj
za 15 moze isc w jego miejsce mariga wtedy zyskujemy kase i dobrego zminika to by bylo moim zdaniem najlepsze wyjscie
13.05.2011 o 11:24 przez Michal_fci
Michal_fci
Motte bym zostawil
13.05.2011 o 11:10 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
na pewno nad Mottą jest znak zapytania, słabszy sezon kontuzje, ale Milan? bez żartów'<br />
a z tym Vuciniciem to chyba jakieś jaja, to co on gra ostatnio to Pandev lepszy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.05.2011 o 10:44 przez Kusy
Kusy
ja bym go zostawił
13.05.2011 o 10:41 przez Lechu
Lechu
Milan i Roma... No bez jaj. To już na prawdę nie miał kto, tylko oni? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.05.2011 o 10:35 przez Raffal
Raffal
rzeczywiscie Motta jest bardzo uniwersalny ... nie ma znaczenia gdzie gra...
13.05.2011 o 10:33 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Mam nadzieje że Thiago sie nie sprzeda.!
13.05.2011 o 10:31 przez IBRA2880
IBRA2880
Ja bym go sprzedał ale za dobrą cene.Tylko że nigdy do Milanu!
13.05.2011 o 10:30 przez mAlEc7
mAlEc7
Ja bym go nie sprzedawał chyba...a już na pewno nie do milanu czy romy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 22:19

prawy obrońca z Sevilla

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625614

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się