Plotki transferowe

Tottenham chce Guarina (28)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 13 lat temu
586
28

Andre Villas-Boas jest fanem talentu Fredy'ego Guarina. Dużo mówi się o zainteresowaniu Tottenhamu Kolumbijczykiem. Problemem może być kwota, której Inter oczekuje za swojego pomocnika.

 

Nerazzurri oczekują za Guarina minimum 20 mln euro. Być może angielski klub będzie chciał zmniejszyć tą kwotę dołączając do transferu Aarona Lennona. Jest także możliwość, że będą to dwie osobne transakcję. Jako potencjalnych zastępców Kolumbijczyka na pierwszym miejscu wymienia się Brazylijczyka Paulinho.

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.05.2013 o 01:04 przez dodo_IM
dodo_IM
Guarin nie pokazał całych swych możliwości bo Strama ustawiał go nie na jego pozycji. Ma zostać.
15.05.2013 o 11:28 przez piotrekninter
piotrekninter
jak czytam te pierdoly to mi sie slabo robi
Guarin nie zagral 5 meczow pod rzad dobrze hehe,a kto zagral, kto zagral 5 meczow w sezonie dobrze ( ale zagral 3, kto jeszcze tyle ...), on Handa Palacio... koles ma kolo 10 bramek i kolo 10 asyst, a ze wali w kosmos
zgadzam sie z Husim jak nie ma komu podac, to strzela z nie wypracowanych pozycji, jak wrocil po kontuzji, kiazdy ale wymiatacz, teraz pare meczow slabych, gdize gra druzyny przypomina 3 lige polska, i nagle sie nie nadaje, z nami kibicami Interu naprawde jest slabo , bo widze ze niedlugo to i Hande bedziemy krytykowac,i sprzedawac, bo 2 szmaty puscil...z Lazio poza ta jedna super sytuacja c o zmarnowal, dla mnie gral bardzo dobrze, walczyl, probowal strzelac, 2 strzaly fajne naprawde
15.05.2013 o 11:21 przez piotrekninter
piotrekninter
wara od Guarina
po co Paulinio ktory moze sie nie sprawdzi,jak mamy takiego tura w pomocy
Kovacic Guarin to przyszlosc ,na nich trzeba pomoc budowac ,dokupic DM, np Fernando i pomoc na lata
ja jeszcze bym podumal nad Behramim, jak byl mecz z Napoli, fajnie ktos napisal, ze dwoch takich to by byla moc, te ich pojedynki byly mocne
15.05.2013 o 03:09 przez kontousuniete
kontousuniete
Wychodzi na to, że wszyscy trenerzy po Mou to porażka i większość przed nim też. Moim zdaniem to za proste wytłumaczenie i za formę piłkarza nie odpowiada tylko trener. Guarin jak na swoją cenę się nie sprawdził i taka jest prawda, dlatego za dobre pieniądze spokojnie mógłby odejść.
15.05.2013 o 02:53 przez interfann
interfann
moim zdaniem powinien zostać bo ten trener to porażka. Ten chłop ma wielki talent. widać to było jak grał przez kilka spotkan to wymiatał.
14.05.2013 o 23:45 przez Xevo
Xevo
Lepiej żeby został ....
14.05.2013 o 23:12 przez hQ
hQ
Dla mnie on powinien być podstawowym środkowym pomocnikiem, nie defensywnym i nie ofensywnym, ani skrzydłowym, ani napastnikiem. Najlepiej gra na środku, tak jak grał w Porto mając koło siebie Moutinho i za plecami Fernando.
14.05.2013 o 22:46 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
jeszcze sezon może pograć :D
14.05.2013 o 22:44 przez timon
timon
Guarin nawet pod okiem kiepskiej parodii słabego trenera kilka razy pokazał że potencjał ma spory. Gdy zamiast idioty będzie go prowadził prawdziwy trener, to ma szanse być czołowym pomocnikiem w europie.
14.05.2013 o 22:21 przez fred
fred
Jeszcze jeden sezon powinien zostać.
14.05.2013 o 21:54 przez Pawel1992
Pawel1992
gra nie na swojej pozycji dość często i myślę że na środkowej pomocy grałby lepiej.
Chociaż jakby dali sporą gotówkę i dołożyli jeszcze Lennona to może nie pogardziłbym (gdyby to ode mnie zależało) , jednak wątpię by Tottenham złożył taką ofertę.
14.05.2013 o 21:43 przez Van Dall
Van Dall
Gdybyśmy mieli sprzedać Guarina tylko dlatego, że gra w kratkę, to równie dobrze możemy sprzedać wszystkich.
14.05.2013 o 21:32 przez el_loco
el_loco
gościu co drugi mecz gra na innej pozycji nic dziwnego, że gra w kratkę.
Naszemu zespołowi potrzebny jest charakterny trener który ożywi zawodników którzy na tą chwilę zachowują się jak dym.ne p.pki.
14.05.2013 o 21:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Ja bym go nie sprzedawał, jak w Interze w końcu wszystko będzie poukładane to jestem pewien, że jego forma również się ustabilizuje !!
14.05.2013 o 20:47 przez Husi
Husi
Super zawodnik, wątpie zebysmy potrafili kupic kogoś kto go zastąpi ! co do jego wad (strzały w kosmos, nierówna forma) to zwróćcie uwagę na to, że co mecz Guarin gra na innej pozycji, albo w innej formacji, lub z innymi zawodnikami na placu gry, więc nie dziwmy się ze ma niestabilna forme (w niestabilnej druzynie) :) W dodatku prawie zawsze nie ma z kim pograć z przodu....stąd tez decyzje o strzałach które często są bardzo nie celne :)
14.05.2013 o 20:40 przez Bandyta
Bandyta
Gra w kratke , dlatego za 30 mln pozdro !
14.05.2013 o 20:37 przez Pjerun
Pjerun
Myślę, że Anglia to idealny kierunek dla Fredy'ego.
Jeśli nie chcę zepsuć swojej kariery powinien odejść.
Byłaby to wielka szkoda, ale on zasługuje na lepszy klub.
W Tottenhamie z Dembele stworzyli by jeden z najlepszych środków pola w Europie.
14.05.2013 o 20:06 przez Darkos
Darkos
Ja jestem niezdecydowany co do niego. Ma takie mecze, w których jest zdecydowanym liderem i motorem napędowym, ale też zalicza takie mecze w których przewraca się o piłkę i własne nogi...
14.05.2013 o 20:02 przez InteristaNagato
InteristaNagato
Nie sprzedawać go !! ! Talent !! ! :forza:
14.05.2013 o 19:58 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Nam potrzeba normalnego trenera (minimum to Mancini lub Mazzari). Jestem pewien, że to by rozwiało wątpliwości co do umiejętności nie tylko Guarina, ale również Pereiry, Alvareza, Obiego. Kluczowy jest trener.
14.05.2013 o 19:51 przez Drago194
Drago194
W Porto za Boasa był jednym z najlepiej zapowiadających się pomocników w Europie i nadal ma szansę nim być, tylko musi zacząć pracować z prawdziwym trenerem, który wie jak wykorzystywać takich koksów jak Guaro a nie totalnego bezmózga który potrafi wystawić na boisko 8 zawodników defensywnych i stracić przy tym 4 bramki.
14.05.2013 o 19:43 przez kontousuniete
kontousuniete
Moim zdaniem się nie sprawdził i za gotówkę oraz może jakąś ciekawą wymianę jak najbardziej można się go pozbyć. Zgadzam się, że grał nierówno, podejmował kompletnie nieodpowiednie decyzję - strzelał z każdej pozycji i dryblował przy każdej okazji. Trzeba przyznać, że ma talent ale to nie był dobry sezon w jego wykonaniu.
14.05.2013 o 19:37 przez miniu86
miniu86
Również nie oceniałbym Guarina pod rządami Stramaccioniego. Teraz każdy zawodnik gra poniżej swoich możliwości.
14.05.2013 o 19:20 przez Andruś
Andruś
Jestem za. Kompletny niewypał to może nie jest, ale filar drużyny nie może mieć wahającej formy przez cały sezon. Kolumbijczyk nie zagrał przez cały sezon chociaż 5 meczy pod rzad na pełnym gazie, który zachwycałby kibiców. Kupiony za kilkanaście, sprzedamy za 20. Jeśli przyjdzie godny następca to będzie super.
Wcale nie jestem pijany, wiem co pisze ...
14.05.2013 o 19:18 przez andyvdm
andyvdm
Guarina nie ma co oceniac, gra pod opieka trenerskiego zera, jest rozrzucany po wszystkich pozycjach to nic dziwnego ze gra w kratke. W normalnym klubie pewnie by miotl jak Coutinho w LFC
14.05.2013 o 19:08 przez TOOD
TOOD
Już sam nie wiem czy jest dobry ;(
14.05.2013 o 19:01 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Lubie Guarina, gra nierówno ale ma duzy potenciał i napewno jeszcze sporo do pokazania. Licze ze zostanie z nami.
14.05.2013 o 18:56 przez MarcelloLombardo
MarcelloLombardo
Sprawdził się, więc trzeba go sprzedać. Podobnie jak Handę. Ech, mam nadzieję, że to tylko plotki, choć w przypadku Guarina rozstrzygające będzie to czy wuefista zostanie czy nie, wszak wiadomo, że Guarin go nie lubi ;)

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się