Wywiady z trenerami

Trener Slavii przed meczem z Interem (1)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
11 miesięcy temu
1134
1
Jindrych Trpisovski

Trener Slavii Praga, Jindrich Trpisovsky, rozmawiał z dziennikarzami na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Intrem. Mecz z drużyną Nerazzurrich będzie debiutem mistrza Czech w Lidze Mistrzów.

-Jesteśmy w grupie gigantów i jesteśmy tego świadomi, ale gdybyśmy nie wierzyli w zwycięstwo to nawet nie próbowaliśmy zagrać na San Siro. Chcemy pozostać w europejskich pucharach, boisko wszystko zweryfikuje. Mamy cechy, przez które każdy przeciwnik może cierpieć.

Czego się spodziewacie po Interze?

-Zarówno my jak i oni zmieniliśmy się przez lato, wiemy o nich niewiele, ale to dobrze, bo oni też niewiele wiedzą o nas. To cześć gry. Postaramy się zdobyć tyle punktów ile się da w tej żelaznej grupie, na tym poziomie nikt nie powinien być niedoceniany. Slavia chce odcisnąć swoje piętno na europejskiej piłce.

Czy obecność Lukaku coś dla was zmienia?

-Wierzę, że Lukaku nie zagra, ponieważ z tego co wiemy nie czuję się najlepiej. Mecz będzie wyglądał bez niego inaczej, jeśli go nie będzie, będziemy mieli mniej zmartwień.  Prawdą jest, że będziemy się przejmować tak samo, bo ten kto go zastąpi, będzie równie niebezpieczny.

Jak wygląda zespół fizycznie?

-Jesteśmy gotowi, ktoś nie jest w najlepszej formie i dlatego został w Pradze, ale jesteśmy prawie całkiem gotowi do tego wyścigu.

Czy przygotowaliście konkretną strategię?

-Chcemy móc zaskakiwać naszych przeciwników. Będą chcieli potwierdzić swoją dobrą grę, my będziemy próbować zaimponować naszym stylem, będąc świadomymi, że mamy na wprost siebie silnych przeciwników. To będzie trudne, historia Interu jest jasna. Dla nas jest to świetna okazja do nauki.

Jak Serie A jest postrzegana w Czechach?

-Znam ten turniej, nawet przez mojego rodaka Zemana. Mam dla niego wielki szacunek, zapisał się w historii futbolu, ma „twardą głowę” i dlatego udało mu się sprostać zadaniu. Seria A to świetne rozgrywki.

 

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: W następnym sezonie powalczymy o Scudetto (9)

21.07
20:20
Antonio Conte

Conte: Mecz z Atalantą pokaże, gdzie jesteśmy (9)

29.07
15:06

Komentarze (1)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.09.2019 o 21:01 przez InterMistrzKamil
InterMistrzKamil
Taki Pan "Zagadka"

Shoutbox

Gaspare 04.08.2020 02:32

Ciekawi mnie co z tym Tonalim

Czarson 04.08.2020 00:36

Widzę, że forum elektrody umarło

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:52

Z tymi aparatami to , tez juz lepsza przesada. Ok rozumie jak jestes w krabi, czy angor watt i pottzeba ci ala lustrzanki zeby uchwycic kolor seledynowej wody .at

Rebelde 03.08.2020 22:46

może że aparat jest dla niego wazny

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171