Relacje

Trzy punkty dla Interu (27)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
488
27
Inter Mediolan pokonał Livorno 2-0. Bramki zdobyli MIlito i Maicon.

Jak od pewnego czasu zapowiadał Jose Mourinho, w wyjściowym składzie Interu zaszły pewne zmiany. Na boisku nie pojawili się Eto'o, Samuel, Chivu i Cambiasso, a w ich miejsce weszli Mancini, Lucio, Vieira i Khrin.

Od początku spotkanie nie zachwycało ani tempem, ani ilością stwarzanych sytuacji. Okazji bramkowych w zasadzie nie było, więc nawet najwierniejsi kibice mogli usnąć na swoich krzesełkach czy przed telewizorami. Duża ilość niedokładnych podań, rozegranie piłki z pominięciem linii pomocy - tak można opisać całą pierwszą połowę dzisiejszego meczu. Pierwszy strzał po którym rzeczywiście musiał interweniować któryś z bramkarzy, oddało Livorno. W 37 minucie Candreva uderzył potężnie z rzutu wolnego lecz Julio Cesar odbił piłkę jedną ręką. W końcówce niezłą sytuację zmarnował też Moro, który z 20 metrów strzelił niecelnie. Inter od czasu do czasu przedostawał się pod bramkę rywala, ale w najgroźniejszych sytuacjach Mancini i Vieira nie zdołali opanować piłki.

Druga połowa rozpoczęła się dla Interu w najlepszy z możliwych sposobów. Już po trzech minutach Diego Milito uzyskał prowadzenia.Dejan Stankovic podał piłkę Argentyńczykowi przed polem karnym, ten prostym zwodem zwiódł jednego z obrońców i umieścił piłkę w prawym rogu bramki. Zdobyta bramka nie rozruszała tempa meczu i nadal na boisku widzieliśmy grę głównie w środku boiska ze znikomą ilością sytuacji bramkowych. Tym razem jednak Nerazzurri całkowicie kontrolowali przebieg gry i dążyli do uśpienia przeciwnika. Taka taktyka udała się w 100%, gdyż na skutek gapiostwa obrony Livorno padła druga bramka.Vieira wyłożył piłkę biegnącemu w stronę bramki Maiconowi, Brazylijczyk popędził z nią pod pole karny i strzałem lewą nogą pokonał Benussiego. Na cztery minuty przed końcem meczu Livorno, a dokładnie Candreva stanął przed kolejną szansą na bramkę. Włoch tak jak pod koniec pierwszej połowy uderzał z rzutu wolnego i znowu zmusił Julio Cesara do interwencji i wybicia piłki na rzut rożny. Kilka minut później sędzia odgwizdał zakończenie spotkania.

Inter dzięki dzisiejszemu zwycięstwu i potknięciom Juventusu i Sampdorii, ma już 7 punktów przewagi w tabeli. W środę Nerazzurri spotkają się w Kijowie z Dynamem. Jeżeli ten mecz nie odbędzie się z powodu epidemii grypy na Ukrainie, będą się już przygotowywać do arcyciekawego meczu z As Romą, które za tydzień dobędzie się na San Siro.

Livorno-Inter 0-2 (0-0)

Strzelcy
: Milito 49, Maicon 80.

Livorno: 11 Benussi; 59 Diniz, 13 Knezevic, 17 Miglionico; 77 Raimondi, 83 Candreva, 46 Pieri; 21 Moro, 7 Pulzetti (18 Dionisi 73), 87 Vitale (9 Danilevicius 54); 10 Tavano
Ławka rezerwowych: 1 De Lucia, 5 Marchini, 6 Galante, 8 Bergvold, 15 Cellerino.

Trener: Serse Cosmi.

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 6 Lucio, 4 Zanetti; 15 Krhin (9 Eto'o 46), 14 Vieira, 11 Muntari (19 Cambiasso 29); 5 Stankovic (69), 30 Mancini; 22 Milito.

Ławka rezerwowych: 21 Orlandoni, 7 Quaresma, 23 Materazzi, 89 Arnautovic
Trener: José Mourinho.

Sędzia główny: Emidio Morganti.

Żółte kartki: Lucio 37, Raimondi 76, Tavano 83

0-1 Milito

0-2 Maicon

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.11.2009 o 21:07 przez snuffy
snuffy
Mecz jak mecz jak uczeń z profesorem<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Quaresma jedzący batonika w przerwie bezcenne :D
02.11.2009 o 16:15 przez adriano:)
adriano:)
Mecz jakiego się spodziewałem i ważne 3 punkty.
02.11.2009 o 09:36 przez LoveFist18
LoveFist18
milito to jeden z najlepszych napastników na świecie, miazga <br /> tam gdzie gra tam strzela i nie ważne czy jest po kontuzji, to jest piłkarz pierwsza klasa <br /> maicon spokojnie mógłby grać na każdej pozycji
02.11.2009 o 09:06 przez mati1908
mati1908
zawsze byłem przeciwny mottcie
01.11.2009 o 20:22 przez DroveR
DroveR
Nie wiem czy któryś z szanownych administratorów serwisu, czyta te komentarze. Otóż po raz trzeci piszę na temat pewnej zmiany. Chodzi mi o to że wstawianie powtórek na sendspace.pl to jakaś kompletna porażka ! Servis sendspace.com nie ma limitów w przeciwieństwie do sp.pl... I winszuję adminowi który być może wykupił sobie konto na sp.pl ... niemniej dla mnie szarego zjadacza chleba prędkość 30k/s to jakaś paranoja. Przecież na tym nie ucierpicie, nie ma to dla was żadnego znaczenia, a dla nas userów A I OWSZEM MA! Bo jestem się w stanie założyć o dobrą litrową flaszkę że większość użytkowników tego serwisu dysponuje szybszymi łączami niż 256 kbs/s - i nie przegram. Nie wiem może powinienem oficjalną petycję wysłać <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> :D <br /> <br /> Pozdrawiam personel i kibiców. <br /> DroveR
01.11.2009 o 19:49 przez Bartosh
Bartosh
szkoda, że znowu tylko jedna połowa spotkania dobra w naszym wykonaniu, ale ważne punkty trafiły na konto <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 18:49 przez Mlody 15
Mlody 15
Ja oglondałem caly mecz i nie wiedzie zadnych pozytywizmow,tylko tyle ze dobry mecz Vieiry i Maicona ,a reszta dramat w calym meczu dwie skladne akcje z czego 1 bramka(Maicona),bramka Milito przypadkowa akcja wogole dziwny mecz przez 90 min zadnej 100% sytuacji.Ale coz i tak sa 3 pkt i 7 pkt przewagi nad Juve.Teraz tylko czekac na mecz z Dynamem <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 17:48 przez 1+8
1+8
Z jednej strony szkoda że nie dałem rady obejrzeć meczu ale przynajmniej w pierwszej połowie z komentarza wynika że nie było warto. Cieszą trzy punkty i powolne dystansowanie rywali w walce o Scudetto<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 17:39 przez Tomek8990
Tomek8990
Dokładnie panowie<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> wreszcie powolutku zaczyna wiać optymizmem w Waszych wypowiedziach... Oby tylko dołożyć coś w Europie... Trzymamy kciuki w środę przed tv w polsacie! Jak ja kocham ten klub... <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 17:26 przez tytusek25
tytusek25
Plan maksimum wykonany nakładem minimum tak ze czego chciec wiecej tuz przed najwazniejszym na razie meczem w sezonie.Zreszta widac juz golym okiem ze reszta ekip jest po prostu za slaba zeby zabrac nam scudetto w tym sezonie.Regularnosc ,umiejetnosci i odpowiednia mentalnosc to cechy ktore jak na razie charakteryzują tylko Inter.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 17:17 przez Omen
Omen
Mecz bez historii teraz czas tylko na Dynamo!
01.11.2009 o 17:16 przez Mate1908
Mate1908
Ważne 3 punkty. Odskakujemy Juve i Sampie na 7 oczek. Mecz wygrany najmniejszym nakładem sił. Za miesiąc o stylu nikt nie będzie pamiętał, za to kolejne punkty wzbogaciły nasze konto. W środę chwila prawdy. Musimy wygrać w Kojowie. Innego wyjścia nie ma. Jose sam sobie mydli oczy mówiąc że ten mecz jeszcze wszystkiego nie przesądza. Ale jakoś ciężko mi uwierzyć że zdobędziemy komplet punktów pokonując na Camp Nou Barce (chociaż Milan w równie ciężkim meczu pokonał Real <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> ) Rubin także pokazał że umie sprawić sensacje. W środę muszą być 3 pkt!
01.11.2009 o 17:02 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ogladalem 2 polowe i nie bylo zle,ale potrafimy grac o wiele lepiej wazne 3pkt i kolejne zwyciestwo i jeszcze wieksza przewaga nad zespolami za nami brawa do calego zespolu,a w szczególności dla Milito i Maicona za bramki!<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 16:52 przez Tomek8990
Tomek8990
dzięki panowie za info <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> 3 punkty do przodu <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 16:52 przez hQ
hQ
2:0. 3 punkty. Brawo dla całego zespołu. Maicon i Vieira najlepsi na boisku. Eto'o dobra zmiana. Mancini tradycyjnie na swoim niskim poziomie.
01.11.2009 o 16:39 przez maciuch2
maciuch2
maicon na dwa<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 16:04 przez maciuch2
maciuch2
milito do przodu raz, ufff
01.11.2009 o 16:04 przez maciuch2
maciuch2
na bet365 nie trzeba placic
01.11.2009 o 15:58 przez Jedrula
Jedrula
tak wiemy ;p nie trzeba placic <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 15:58 przez mikruzzo
mikruzzo
powiedzcie co sie takiego stalo ze muntari zszedl<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 15:51 przez Tomek8990
Tomek8990
Powie mi ktoś czy na bet365 trzeba płacić za transmisje? Boje sie tam podawac adresy i numer telefonu zeby potem nikt mnie nie szukal jak nie zaplace za ogladanie <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> wie ktos?
01.11.2009 o 15:49 przez kadrian89
kadrian89
az chce sie spac ;P
01.11.2009 o 15:48 przez maciuch2
maciuch2
1 polowa nudna jak flaki z olejem, gra interu, bardzo przecietna
01.11.2009 o 15:40 przez Internalista93
Internalista93
Witam wszystkich :D ogląda ktoś mecz <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
01.11.2009 o 15:32 przez n29
n29
czy my gramy na remis <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> dziwna gra interu
01.11.2009 o 14:49 przez Tomek8990
Tomek8990
Ciekawe zestawienie :D zgadzam się z przedmówcą, również cieszę się, że Krhin w pierwszym, jestem za tym aby grali młodzi, więc popieram Mou za tą decyzję. Zobaczymy jak to wyjdzie. Mam nadzieje,że skromnie 0:1 przywieziemy, lekko nie będzie... <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.11.2009 o 14:40 przez Jedrula
Jedrula
Mancini rozgrywający? :o Fajnie, że Krhin w pierwszym <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />

Shoutbox

HB 24.06.2026 20:13

opiszcie, błagam

HB 24.06.2026 20:13

czemu Inter musi grać to siermiężne 3-5-2 w braku klasowego następcy Dumfriesa

martins2000 24.06.2026 19:58

koszulka po prawej taka jakaś znana

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625387

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się