Plotki transferowe

Van der Vaart w Interze? (44)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
917
44
Kolejny pomocnik znalazł się na liście życzeń Interu Mediolan. Tym razem jest to gracz Realu Madryt, Rafael Van der Vaart.

Jak podaje Il Corriere dello Sport, Nerazzurri są poważnie zainteresowani reprezentantem Holandii. Po nieudanych negocjacjach z Aliaksandrem Hlebem pojawiło się kilku alternatywnych zawodników. Kolejnym z nich jest właśnie Van der Vaart.

Gracz przyciągnął do siebie uwagę działaczy Królewskich dzięki znakomitej grze w barwach Ajaxu Amsterdam i HSV Hamburg. Miniony sezon w Hiszpanii jednak był dla 26-latka bardzo nieudany. Po zakupach Kaki i Cristiano Ronaldo szanse na regularne występy Holendra spadły niemal do zera.

Sytuację chce wykorzystać Inter, który cały czas poszukuje ofensywnego pomocnika. Na liście zainteresowań mistrza Włoch jest również inny gracz Realu, Wesley Sneijder. Trener Nerazzurrich, Jose Mourinho chciałby jednak mieć nowego gracza przed 8 sierpnia, gdyż właśnie wtedy rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Włoch.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (68)

25.06
09:07

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.08.2009 o 09:58 przez LoveFist18
LoveFist18
może być, ktoś z trójki Robben, Snejder i Van der Vaart bylby niezlym wzmocnieniem ale nie lepiej byłoby kupić dwóch<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Snejder na lewą i VdV na środek !! !!
01.08.2009 o 08:36 przez ronni999
ronni999
Ma technike, mocny strzał, umie zamieszać i strzelić z wolniaka, :D <br /> Przyda się <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
01.08.2009 o 00:07 przez vviktorek
vviktorek
Cassano Sneijder Van der Vart.Jeśli kupimy kogoś z tej trójki będę zadowolony jeśli nie to już lepiej nie kupujmy nikogo. CYTUJAC SLOWA OMENA
31.07.2009 o 23:17 przez KRS
KRS
będę w niebo wzięty jeśli uda się sprowadzić VDV do nas, uwielbiam tego piłkarza, a jeśli transfer ten dojdzie do skutku to powiem że mamy REALNE szanse na LM<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> VDV
31.07.2009 o 21:26 przez pluto11
pluto11
Jak dla mnie to VDV powinien byc nasz mamy dobre stosunki z Realem wiec bez problemu jest do wyrwania i to za rozsadna kase, no i sadze ze jestesmy w satnie szybko to zfinalizowac skoro Murinho powiediał ze chce kogos do 8 to powinien dostac. No a VDV to klasa sama w sobie a jeden gorszy sezon nie spowodowal ze zaponial jak sie gra w pilek a to to on umie napewno<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 20:52 przez Aro2300
Aro2300
VdV albo Sneider i bedzie git <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 19:48 przez bieniu1989
bieniu1989
Mam nadzieje ze sciagna kogos z trojki : Sneijder, Cassano, Van der Vaart bedzie Git sezon cos mi sie zdaje. Szkoda tylko Quaresmy cos sie nie moze chlopak odbudowac<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 18:33 przez dichu
dichu
No ale nasi to są najlepsi z tempem uzgadniania takich transakcji założę się że może 31 sierpnia go dostaniemy albo Snejdera bo co tam przygotowani piłkarze nie są nam potrzebni na początku sezonu bo rywali mamy beznadziejnych i juniorami byśmy wszystko wygrali heheh a tak na serio czuje że bedzie podobnie ajk z ryskiem rok temu miesiąc bedziemy się bic o rosądna kwote hehe;D
31.07.2009 o 17:18 przez Rebelde
Rebelde
Dobry i nie będzie drogi , Real chętnie go puści
31.07.2009 o 16:49 przez RafiQ
RafiQ
lepszy on niż nikt . Ja ciągle licze jednak na Cassano <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 16:30 przez darioG
darioG
Niech Viera wraca do Arsenalu, zwolni troche kasy na Snejdera, a w ostateczności Van der Vartaa<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 15:53 przez Pazzesco
Pazzesco
Jeśli chce to niech przychodzi, za rozsądną cene oczywiście, a jak nie to Cassano ewentualnie Sneijder.
31.07.2009 o 15:53 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja bym wolal Snejdera ale Van der waart tez by nie byl zly!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 15:51 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Jezus! Nastepny pokemon... Moze sobie podac reke z Ryszardem <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Stokroc lepsza opcja, jest jego rodak, Wesley.
31.07.2009 o 15:43 przez Seba
Seba
&quot;Trener Nerazzurrich, Jose Mourinho chciałby jednak mieć nowego gracza przed 8 sierpnia, gdyż właśnie wtedy rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Włoch.&quot; - czyli być może za kilka dni poznamy nowego gracza. Tylko, że w sumie zmniejszoną kadre także chciał do 12 lipca, a dalej jest taka jak była <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 15:34 przez SlimShady
SlimShady
VdV i Sneijder jak ktoś nich przejdzie będę zachwycony, ci g0oście wiedzą co robić z piłką, osobiście jestem za Van der Vaarten, ponieważ byłem zachwycony jego grą w HSV był wtedy chyba najlepszym pomocnikiem tamtej ligi, a jestem przekonany, ze u nas by sie odrodził.
31.07.2009 o 15:28 przez bloow
bloow
i bedzie miał kto wolne strzelać...
31.07.2009 o 15:15 przez cor72z
cor72z
A mnie się wydaje, że będzie można go wyciągnąć za rozsądną cenę. Nie dość, że Real chce się go pozbyć, to w dodatku on został na SB ściągnięty za stosunkowo niską sumę (nie pamiętam, ale chyba poniżej 15mln). Wolę go od Deco, Rakitica i Aimara i chyba nawet troszeczkę bardziej od Sneijdera. Tyle tylko, że jak myślę o Holendrach w Interze to mi się przypomina albo Davids albo Van der Meyde...
31.07.2009 o 15:07 przez Wojtek
Wojtek
w koncu moj typ na pomocnika ktory sie nada <br /> <br /> albo on albo snejder lub 2 ;] i bedzie miodzio
31.07.2009 o 15:03 przez krolewski
krolewski
obejrzyjcie sobie skrot meczu realu z meczu towarzyskiego z Sham rock Rovers, van der vaart wedlug mnie chcial tam udowodnisc ze nadaje sie do walki o wyjsciowa 11 ;] lecz nie macie sie co ludzic krolewscy tanio go nie oddadza biorac nawet fakt pod uwage ze chca sie go pozbyc...
31.07.2009 o 14:56 przez Resorto
Resorto
a ja uwazam ze Misimovic jest dobry tylko nie wiadomo czy by sie sprawdzil
31.07.2009 o 14:55 przez Inler
Inler
Czekałem na tego newsa. <br /> Jeden nieudany sezon o niczym nie świadczy. On albo Sneijder. Lepszej okazji nie będzie, a są to chyba najlepsi ofensywni pomocnicy do wyciągnięcia
31.07.2009 o 14:51 przez Resorto
Resorto
Roman jeszcze nie jest zly<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> wiadomo ze tu trzeba kogo s szybkiego przebojowego i najlepiej mlodego. ale jak widze nazwisko Aimar to juz wole Riquelme<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 14:49 przez Mate1908
Mate1908
Gdy miał formę był świetnym piłkarzem. Strzelał bramki, asystował. Czego można jeszcze chcieć od pomocnika? najlepszą opcją byłoby wypożyczenie Holendra z opcją pierwokupu.
31.07.2009 o 14:49 przez adriano:)
adriano:)
Nie wiadomo czy poradzi sobie w tak wielkim klubie jak Inter. W Realu miał dużo szans na pokazania się, ale nie sprostał oczekiwaniom. Za dobrą cenę czemu może przyjść, chodź nie widzę w nim gracza, który miałby podnieść jakość w ofensywie naszej drużyny.
31.07.2009 o 14:49 przez Daro
Daro
Samuel nie dostawał szans? przeciez jak tylko był zdrowy grał w 11 a to ze nie spełnił pokładanch w nim nadzieji wykozystał Inter kupując go za prawie połowe tego co Real dał Romie
31.07.2009 o 14:48 przez pietro32
pietro32
Byłoby fajnie. Ale jak na razie mało konkretów, więc pewnie do transferu daleka droga.
31.07.2009 o 14:48 przez Omen
Omen
Cassano Sneijder Van der Vart.Jeśli kupimy kogoś z tej trójki będę zadowolony jeśli nie to już lepiej nie kupujmy nikogo.
31.07.2009 o 14:47 przez Biały
Biały
Nieeee! <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> szukamy kogoś do gry,a nie pacjentów dla Combiego <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> to już lepiej Deco niech ściągną

Shoutbox

timon 26.06.2026 08:54

Tak mala roznica spowoduje, ze w zaden sposob nie bedziemy mogli budowac wokol niego druzyny a dla niego trzeba by bylo zmodyfikowac taktyke

timon 26.06.2026 08:53

Zagra jeden dobry sezon w LM i kluby uk wyloza ponad 100mln. 40 i odkup za 80 lub 60 i 100. Watpie, ze ktos sie zgodzi na 60 z odkupem za 80

timon 26.06.2026 08:51

Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625480

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się