Plotki transferowe

Walka o Matę będzie ciężka (21)

Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 12 lat temu
148
21

Styczniowe okienko otworzyło się pierwszego dnia stycznia. To będzie jednak bardziej specyficzne niż inne - zawodnicy będą walczyć o przenosiny do klubów, w których będą mogli zaprezentować swoje umiejętności przed Pucharem Świata w Brazylii. Jednym z tych zawodników jest Juan Mata, hiszpański rozgrywający Chelsea prowadzonej przez Jose Mourinho. 

 

Zawodnik znalazł się na celowniku Interu i Juventusu. Bianconeri szykują dla Hiszpana umowę wypożyczenia z opcją pierwokupu. Wspólnym celem obu drużyn jest także Jeremy Menez z PSG.

 

Według The Mirror, po wybuchu złości Maty po zmianie w meczu Southampton - Chelsea szanse na opuszczenie klubu przez Hiszpana są dużo większe. Zainteresowanie zawodnikiem wykazuje także David Moyes, szkoleniowiec Manchesteru United.

 

Jednak Inter ma swojego asa w rękawie, a jest nim Fredy Guarin. Według La Gazzetta dello Sport pomiędzy oboma klubami dojdzie do negocjacji w ciągu 48 godzin. Wczoraj Mourinho dał zielone światło negocjacjom informując, że szuka wzmocnień w środku pola. Zezwolił także na odejście Juana Maty oraz Essiena. Mając w swoich szeregach pożądanego przez Mourinho Guarina, Inter może zakupić Matę za jedyne 15 milionów funtów. To oszczędziłoby pieniądze na kolejne ruchy transferowe.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.01.2014 o 23:59 przez Gajdzik
Gajdzik
Nie wierzę, że uda się go wyciągnąć, ale zobaczymy, może akurat Thohir zaskoczy...
03.01.2014 o 23:35 przez fafibra
fafibra
Mata.. Co ja bym zrobił, by on grał dla nas. Dla takich piłkarzy jak on przychodzi się na stadion moim zdaniem. W przeciwieństwie do Manchesteru United i PSG u nas miałby pewny plac i byłby bezapelacyjną gwiazdą. Chce odejść z Chelsea, ponieważ nie gra i żeby grać więcej, więc uważam, że jesteśmy w dla niego dobrą opcją. Mourinho też ma sporo do gadania odnośnie transferów w Chelsea i może w jakiś tam sposób sprawi, że Mata do nas zawita. Nie będzie chciał raczej wzmacniać konkurencji, która w jakichkolwiek rozgrywkach gra razem z Chelsea.Po ostatnich kilkunastu żenujących miesiącach byłby to fantastyczny prezent. Poświęciłbym Guarina i Ranocchie, by ujrzeć Hiszpana w koszulce Interu.
03.01.2014 o 18:41 przez Janosv360
Janosv360
Moratti w którymś z wywiadów powiedział że oczekiwania kibiców wobec Tohira są duże ... więc myślę że nasz nowy prezydent weźmie sobie to do serca i kupi nam kilku bardzo dobrych graczy może to nie będą takie gwiazdy jakie nam na początku fundował MM <Ronaldo,Recoba,Vieri> ale liczę na kilka fajnych i wartościowych grajków jednym z nich jest właśnie Mata. :flaga:
03.01.2014 o 17:18 przez kibol123
kibol123
IL Capitano jakbym chcial zeby do klubu przychodzil scelotto czy kucka to bym kibicowal jakiejs pescarze a mi wydaje sie ze inter to jest wielki klub zreszta tak wszyscy na okolo tu mowia wiec inter powinien starac sie o wielkich graczy i oc dziwnego ze jak branka kupi schelotto czy nikogo nie kupi to kazdy jest wkur.... ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
03.01.2014 o 11:19 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Thohir mógłby zrobić nam prezent i zasponsorować MAtę !! ! ehh
03.01.2014 o 10:21 przez ANIOL
ANIOL
hehe.... tyle w temacie!
02.01.2014 o 23:24 przez sampam
sampam
Faktycznie nie wierzylem w transfer Ozila, poki nie poznalem jego sytuacji klubowej, a takze sumy odstepnego...
Thohir-dobry wujek? Cuda, cuda oglaszaja.
02.01.2014 o 21:26 przez majk2122
majk2122
na onecie pisza ze PSG daje 30 mln funtów za mate ,chyba lipa bedzie :forza:
02.01.2014 o 20:50 przez kibol123
kibol123
Fakt Ozil i Arsenal to bylo jak zart a tu najwyzsze loty Moze Mata na to zwazy
02.01.2014 o 20:21 przez cyrkiel
cyrkiel
Ja bym wolał i Mate i Guarina w środku pola, ale nie mam pieniędzy.
02.01.2014 o 20:21 przez danioxx17
danioxx17
Ja też coś w kościach czuje że do nas przyjdzie poprzez wymianę za Guarina i będzie grał za Palacio zamiast Guarina w takim ustawieniu jakim graliśmy w ostatnich meczach.A tym co nie wieżą i tylko wyśmiewają takie plotki to przyznajcie ile dawaliście % że Ozil przejdzie do Arsenalu który od lat nie wygrał żadnego pucharu i takich transferów od dawna nie robił najwyżej to szprzedawali swoich najlepszych graczy takich jak np.Fabregas,Nasri,
Van Persie,Song,Clichy a tu nagle Ozil w końcu po paru latach trzeba zrobić mega transfer a teraz jak Tohir jest w Interze mając kasę przy zakupie Maty by rozkochał w sobie wielu kibiców Interu.Taka perełka liczę że się uda kosztem tego Guarina do którego nie jestem w 100% przekonany dorzucił bym nawet Rano żeby zrobić ten transfer.Zobaczycie będziecie przecierać oczy ze zdumienia jak się uda.:hold: :forza:
02.01.2014 o 19:31 przez adilbn
adilbn
A mi się zdaje że Mata do nas przyjdzie. Jakbym miał tyle sianka jak Thohir i rozpoczęło by się okienko transferowe to cieszyłbym się jak dziecko szukające prezentów pod choinką i właśnie ten prezent bym sobie sprawił i kibicom w postaci właśnie takiej gwiazdy jak Mata :) Więc jestem dobrej myśli i czekam na transfery :)
02.01.2014 o 19:31 przez Kondzik
Kondzik
Dokladnie Rebelde. chca sciagnac klasowego goscia to smiech ze nie przejdzie, jak Parolo i inne lepki to smiech ze za slabi... Jesli chodzi o PSG to watpie by sie tam przebil do podstawowej ''11''.
02.01.2014 o 19:20 przez sas111
sas111
#Yascarr to przezuc sie na te twoje angielskie i hiszpanskie kluby bo ciagle tylko marudzisz, nigdy takiemu jak ty nie dogodzisz... myslisz ze zawsze bedzie tak jak miedzy 2006 a 2010 rokiem, albo ze Inter nigdy nie wyjdzie z dolku ?? jak widac sam jestes z ciemnogrodu
02.01.2014 o 18:51 przez p0pov
p0pov
Wepchną nam dziada Essiena za Guarina i jeszcze dopłacimy, zobaczycie :)
02.01.2014 o 18:40 przez Rebelde
Rebelde
Pieprzycie głupoty panowie. To może od razu sprowadźmy jakiś leszczy, bo jesteśmy słabi i na nikogo lepszego nasz nie stać. Z takim myśleniem to daleko nie zajedziemy .

Chcemy Mate, to złe bo jesteśmy słabi i i tak nie przyjdzie . Chcemy niby Ibarbo i Giovinco, to też złe bo co to za leszcze

Il Capitano, powiedz nam na kim ty byś się 'koncentrował' w okienku transferowym? Tak żeby ten zawodnik był w naszym zasięgu. Bo Tylko marudzisz co news. Mata nie przyjdzie , Lamela nie przyjdzie , Giovinco nie, Ibarbo nie, Parolo nie,
02.01.2014 o 18:37 przez Yascarr
Yascarr
haha, ten niżej żywcem z ciemnogrodu... przestań marzyć, spójrz na realia, zobacz jak wygląda ten klub, porównaj go z angielskimi i hiszpańskimi zespołami...
02.01.2014 o 18:00 przez sas111
sas111
wg mnie pieprzycie glupoty Panowie ze nie ma szans na transfer zawodnika pokroju Maty. Jaki poziom prezentowalo Chelsea, City, Malaga, PSG czy Monaco albo Tottenham zanim zostali objeci przez inwestora z kasa ?? ? odpowiedz jest prosta, nie byli lepszymi zespolami niz obecnie Inter a poszly tam najwieksze gwiazdy na swiecie. a wiec jezeli Thohir bedzie chcial inwestowac to wylozy kase a jak bedzie chcial inwestowac do tego madrze to bedzie korzystal z takich okazji jak ta z Mata. Bez sensu wiecznie marudzic, wiecej wiary, kazdy klub przechodzi kiedys kryzys....
02.01.2014 o 16:48 przez bajorek7
bajorek7
PSG gotowe zaplacic za Mate 30 mln funtow.
02.01.2014 o 16:43 przez Altaid
Altaid
Powiedzmy szczerze - nie mamy szans. Po takiego zawodnika jakim jest Mata, ustawiona jest duża kolejka czołowych klubów.Sprzyjają to 2 fakty - Mou jest trener Chelsea i to że klub z Londynu jest zainteresowany Guarinem. Jeżeli Guarin nie odejdzie do klubu Abramovica, nie będziemy mieli żadnych szans na tego zawodnika.
02.01.2014 o 16:38 przez kovacic10
kovacic10
Wątpie jak większość, żeby to wypaliło, ale jeśli jest cień szansy na pozyskanie Maty to trzeba walczyć. Taki zawodnik za tak marne pieniądze, nic tylko brać!

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się